Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moley

Mój chłopak mieszka z dziadkiem!

Polecane posty

Gość moley

Mój chłopak ma 18 lat i mieszka ze starszym dziadkiem który jest człowiekiem antypatycznym:(ewidentnie mnie nie lubi.:(Nie wiem tylko za co.Często zostaje u swojego chłopaka na noc a jego dziadek okazuje że mu się to nie podoba.Nawet moi rodzice nie mają nic przeciwko temu a jego dziadek ciągle to skomentuje.Ostatnio słyszałam jak powiedział swojemu ukochanemu wnusiowi by odprowadził mnie do domu.Znam dobrze swojego faceta,chodze z nim od gimnazjum.Chłopak opowiedział mi o sobie, wiem że jego tata go zostawił jeszcze przed narodzinami a jego mama jest za granicą i zostawiła go ze swoim ojcem. Chętnie bym powiedziała temu panu co o nim myśle ale mój chłopak prosi mnie bym tego nie robiła. A wy co o tym sądzicie? dlaczego dziadek mojego chłopaka nie chce bym spędzała noc w jego domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsxsxs
Pewnie ma konserwatywne poglądy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lepiej by Twój chłopak
spał u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
Bo to człowiek starszej daty i w jego przekonaniu to nieprzyzwoite zachowanie. MAcie dopiero po 18 lat, on jest prawnym opiekunem chłopaka i ma prawo dyktować jakie zachowania są a jakie nie są dopuszczalne pod jego dachem. a Ty trzymaj język za zębami, bo jak Cię dziadek za drzwi wyprosi jak zaczniesz pyskować, to bedzie miał rację. On ani nie ma obowiązku Cię lubić, szczególnie, że jesteś na tyle bezczelna, żeby wbrew jego woli zostawać na noc w jego domu, ani Ty nie masz prawa pisnąć na ten temat słowa przy nim, bo to jego dom. Trochę więcej pokory dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jest wychowany nieco inaczej i 18 latka sypiająca z jego wnukiem w jego domu może mu się nie podobać. charakteru starszych ludzi nie zmienisz. uszanuj to albo zaakceptuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbslbs
DO GIMNAZJUM?????? DO LEKCJI, GOWNIARO, A NIE SYPIAC Z CHLOPAKAMI!!!! CO ZA DNO!!!!! DZIADEK POWINIEN CIE WYPIERDZIELIC Z DRZWI!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek ma prawo mieć takie
poglądy. To 2 pokolenia wstecz. Skoro nie podoba mu się twoje nocowanie, to musisz to uszanować. To jego dom i on dyktuje warunki. Chcesz sypiać z chłopakiem - zapraszaj go do swojego domu. A swoją drogą ile ty masz lat, że nie znasz tak elementarnych zasad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moley
To co sądzicie o zachowaniu mojego chłopaka:(on ani słowem nie zwróci dziadkowi uwagi że chce żebym została:(.Wiem że on mój chłopak mnie kocha ale nie umie się dziadkowi postawić. Mój chłopak ma 18 lat,ja też więc jesteśmy już dorośli.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaletta
Mój chłopak ma 18 lat,ja też więc jesteśmy już dorośli tak? A kto was utrzymuje? Bo dorosli zwykli utrzymywać się sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jóózio
Jak taka smarkateria moze sypiac poza domem ! Nie masz za grosz kultury !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek ma prawo mieć takie
a jak zaliczycie wpadkę, to dziadek alimenty będzie płacił wam dorosłym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moley
Mój chłopak uczy się zaocznie w liceum i pracuje. A jemu dziadkowi i tak nawet nasze pocałunki nieodpowiadają:( jak nas widzi. Moi rodzice nie mają nic przeciwko temu bym została u mojego chłopaka na noc,lubią go i akceptują:(.Tylko jego dziadek to krytykuje.Nawet otwarcie mówi że sobie tego nie życzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek ma prawo mieć takie
napisałam wyżej - zapraszaj go na noc do swojego domu jeśli ci to konieczne do szczęścia, i uszanuj zdanie dziadka. To jego dom i jego zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaletta
dziadek ma prawo - jego dom i jego zasady chajtnijcie sie i dziadek się uspokoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konserwatywny 24latek
Ja mam poglądy konserwatywne i moim zdaniem to niemoralne spać u kogoś. To tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moley
Tylko jego dziadek chyba by nie chciał żeby jego wnuk się ze mną żenił:(.On nie kryje się z tym że mnie nie lubi!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to nie przeszkadza Twoim
rodzicom to niech Twój chłopak śpi u Ciebie! potem jak wpadka to dziadkowi powinniście dać spokój! bo nie będzie miał obowiązku wychowywać waszego dzieciaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moley
W ciąże napewno nie zajde bo jesteśmy ostrożni. Mam wrażenie że dziadek chce rządzić wnukiem,a wnuk go słucha we wszystkim. Na noc mój narzeczony mógłby u mnie zostać ale jeszcze wcześniej by o zdanie się spytał dziadka czy może:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej****
Autorko ja mam 25 lat moj narzeczony 27 (oczywiscie jestesmy po zareczynach) slub za 1.5 roku ale moi rodzice nie zyzca sobie aby Moj ukochany u nas nocowal.To jest ich dom i oni ustalaja zasady a nam nawet do glowy nie przyjdzie aby ustalac swoj porzadek.Nocowac razem bedziemy na swoim. Powinnas siedziec cicho i sluchac dziadka swojego chlopaka bo po 1wsze to nie jest twoj dom po 2gie jestes jeszcze smarkula a po 3cie nie jestescie nawet zareczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barsszzcz
cholera nóż się w kieszeni otwiera jak czytam wypowiedzi młodej suki. dziadek jest u siebie ty jestes zwykła idiotka ktora puszcza sie w cudzym domu . żal mi takich pustaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej****
moley Jesli on mieszka u dziadka to dziadek ustala zasady i nawet jesli Twoj chlopak jest pelnoletni powinien zapytac sie osoby u ktorej mieszka czy moze spedzic noc gdzie indziej. To sie nazywa szacunek i dobre wychowanie. A mieszkanie dziadka to nie hotel ani speluna ze mozna sobie wchodzic i wychodzic o kazdej porze dnia i nocy i przyprowadzac kogo sie chce i kiedy sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobny problem, mój chłopak mieszka z babcią, też nie byłoby to mile widziane gdybym u niego nocowała, zresztą raz u niego nocowałam - niestety jego babcia wróciła wczesnie rano i się wydało i nie było zbyt miło... najśmieszniejsze jest to że mój chłopak ma 26 lat, pracuje, dokłada się do domowych wydatków (i to sporo) i mimo to jego babcia zawsze krzywi się gdy ktokolowiek do niego przyjdzie... nie mówiąc już o moim nocowaniu... raczej nie odczuwam jakiejś większej sympatii ze strony jego babci, chociaż mój chłopak twierdzi że mnie lubi... podobno..., wogóle dziwie się mojemu chłopakowi, że z nią mieszka, bo mimo że dokłada się i jest dosłownie na każde zawołanie, pomaga we wszystkim i wogóle, to jego babcia potrafii go wyzwać od bękartów itp ale to już inna historia, a jesteśmy ze sobą prawie 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej****
nierzeczywistaja i co z tego ze Twoj chlopak ma 26 lat i doklada sie do mieszkania On NIE JEST NA SWOIM i jego psim obowiazkiem jest sluchac babci. Dzieci w skorze doroslych ktorym wydaje sie ze sa pepkami swiata i wszystko im wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moley -nie twoje mieszkanie ,nie twoja twierdza ! Zapytałaś dziadka czy możesz zostac na noc u swojego chłopaka w jego mieszkaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moley
nierzeczywistaja dziadek mojego chłopaka zawsze był dla niego dobry, i nigdy nie powiedział mu złego słowa(też jest nieślubnym dzieckiem)tak jak Twój chłopak.Mama mojego chłopaka wyjechała za granice do pracy a syna zostawiła ze swoim ojcem.Dziadek dopiero zaczyna się wściekać na wnuka jak ten ma spotkać się ze mną.Pokazuje mi nawet że moje wizyty w jego domu mu się nie podobają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moley
jóózio Chciałam go nawet kiedyś oto spytać czy moge zostać na noc:O tylko że dziadek mnie uprzedził i powiedział mojemu chłopakowi by odprowadził mnie do domu. Jeszcze kazał mu zaraz po tym jak mnie odprowadzi wracać do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ojej****: co z tego że nie jest na swoim, prawda jest taka, że bez niego to kiepsko by było z jego babcią, chcociażby jeśli chodzi o pieniadze, mogłaby przymknąć czasem oko, a nie zero wdzięczności, potrafi być miła i sympatyczna, ale niestety nie bezinteresownie, zawsze wtedy gdy czegoś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×