Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Oj Baby moje Baby....:) Zostawić Was na jeden dzień a już naskrobane że hej!!! A ile nowych Działaczek dobiło:) WITAM SERDECZNIE WSZYSTKIE NOWE DZIAŁACZKI !!! Nie chcę nikogo pominąć więc tak ogólnie witam wszystkie:) Dołek zakopany...!!! Czuję się duuużo lepiej:P I poćwiczyłam trochę nawet z M...:p Rozbawiłyście mnie do łez tymi kawałami....bueheheheeee....co jeden to lepszy:) Mnie nadal podbrzusze pobolewa, więc dobrej myśli jestem:) Czas szykować tabelkę...widzę że już za chwilę się przyda!!! Coraz później z pracy wracam...szkolenia nam dowalili, no lae cóż...trza się trochę podszkolić...nie zaszkodzi bynajmniej... Mieszkanie trochę zarosło...i koty jakieś biegają po domu...przyjdzie weekend to się nadrobi... Buźka Kochane !!! Lecę prasować, bo Miśka nie będzi miała w czym do żłobka jutro wystąpić:P Zajrzę jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dzisiaj moje drogie panie:) czy mozliwe jest ze ta druga na tescie to nie ciaza tylko miejsce zaznaczone fabrycznie juz tak miejsce gdzie ma sie ona pojawic czy cos?:) juz sie szykuje na bete i bede leciec:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie moze glupie ale odpowiedzcie jak mozecie na nie:) jak np robilam test ciazowy w dzien owulacji i dzien po niej i byly dwie kreski to moglo to byc przez to wlasnie a w ciazy nie jestem?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej laski ale sie rozpisałyście wowww szczerze to nie mam teraz z abardzo czasu żeby wszystko pocztać ale nadrobie to w niedziele bo w końcu mam wolną:) Witam nowe staraczki:) u mnie przez ten tydzień się tyle działo że szok mama do mnie dzwoniła dostała propozycje pracy (jest juz na emeryturze) i sie pyta czy może isc czy mi będzie bardziej potrzebna czy jestem w ciązy prosto z mostu dała czadu:P a ja nikomu nie mówiłam że się staramy ehhe mama chyba przeczuwa ale jej powiedziałam że ma iść do pracy ja jak by co poradze sobie tym bardzej że ta praca ma być do końca 2010r. Po drugie dostałam ja propozyje pracy w sklepie dziecięcym w mojej miejscowości (dojeżdzam do pracy 20km) ale to bede na 100% wiedziala do końca stycznia i tu mam dylemat co ja mam zrobić??!!!!!starać się czy narazie przestać bo przeciez po miesiacu nie powiem ze jestem w ciazy i spadam;/ cholera :( 3 dni temu powinnam wząsc kolejne opakowanie anty ale nie wziełam wiadomo:) i wiecie co bolą mnie jajniki w jasną cholere chyba mi zaczeło wszystko pracować tak jak powinno w niedziele z wyra nie wychodze tylko sie bawimy:P ehhe satyna wydaje mi sie ze to jest nie mozliwe po owulacji żeby test ciążowy wyszedł pozytywny miłego dnia dziewczynki chciałabym więcej z Wami pisać ale troche brakuje mi czasu wieczorem jak przyjezdzam padam i ide spac ale postaram sie zaglądać częściej bo bede do tyłu strasznie hehe Jeżeli chodzi o moje Imie to jest raczej logiczne basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula3 też mama taki dylemat czy iść do pracy czy starać się . czy iść i starać się a potem iść na zwolnienie. Nie chce nikogo oszukiwać i naciągać . Ja przesunęłam swoją rozmowę o prace na poniedziałek . Zbieg okoliczności tez w sklepie dziecinnym , jeszcze wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to czy przez to ze akurat mogla byc owulacja test ciazowy mogl wyjsc pozytywnie chociaz w ciazy nie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotiki
czesc dziewczyny, ja tez sie staram, chociaz jak tak sobie wczoraj pol nocy przeplakalam i dzisiaj przemyslalam, to chyba zaczynam sie godzic z tym ze chyba nie bede miala dziecka... minelo bezowocnie juz 6 cykli z clo i duphastonem teraz odstawilam bo juz mi organizm nie wyrabia, do tego nasienie mezowskie niezaspecjalne... lata leca wiec choc nadzieja jeszcze sie tli, jeszcze przezywam niepowodzenie to postanowienie na ten rok, to zajac sie konkretnie praca i zapomniec, gdyby tylko to bylo troche latwiejsze i nie draznily tak pytania innych ludzi: a kiedy? a moze jestes...? a moze byscie sie zdecydowali na dziecko? tak jakbysmy nie chcieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena64 wiesz co a ty masz juz dziecko tak?? u mnie jest troszke inna sytuacja bo ja pracuje (chociaz planuje zmiane pracy) ale postanowilam wczesniej że zajde w ciążę w tej pracy a po macierzyńskim poszukam sobie pracy w mojej miejscowości (dojazdy i dwa samochody wykańczają nas finansowo bo mój mąż też dojeżdża) ale on ma super prace wiec on będzie dojeżdżać. Mysle mysle i nic nie moge wymyślec co zrobic zajśc w ciaze czy skorzystać z nowej pracy ale jestem bardziej za tym zeby zajc w ciaz bo kiedy mam rodzic??zawsze bedzie jakas przeszkoda a równiez jak ty jestem osoba uczciwa i nie chce nikogo naciagac i oszukiwac wiec chyba odmowie powiem mu jaka sytuacja moze po ciązy mnie przyjmnie:P ( ale sobie ryje tak samo jak z ciąża) dobra lece dalej buziaczki:* Xena64 damy rade myśle ze nie ma nic wazniejszego niz dziecko a praca zawsze bedzie co myslisz??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy np testy w miejscu gdzie powinna wyjsc druga kreska maja cos tam fabrycznie zaznaczone? bo moze ta lekka kreska u mnie to wlasnie przez to gdzies tak czytalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotiki u mnie też ciagle sie pytaja a jestem dopiero pol roku po ślubie czasami sa to dziwne uwagi a czasami ze złosliwosci i wiesz co im zawsze odpowiadam - jak Bog da to bedzie i zawsze sie zamykaja:P wiec sie nie przejmuj tymi uwagami ty jestes najwazniejsza a nie inni ludzie oni ni pomoga ci zajsc w ciaze wiec sie nie przejmujj dobra juz naprawde lece bo sie spoznie paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna18 jak jak zaczelam brać tabletki jakies 5 lat temu to na poczatkuim nie wierzyłam i tez raz zrobiłam test ciązowy dla pewnosci:Pi wyszedl negatywny o ile dobrze pamietam niebieska kreska a ta druga miala byc rozowa ale jej nie bylo ale lekko bylo widac kontury ale nie rozowe tylko wlasnie te fabryczne chyba;/ nie chce cie wprowadzac w błąd ale u mnie tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak wlasnie myslalam:( a jak na poczatku byla tylko cienka kreska niewidoczna a na drugi dzien jasnorozowa to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeja chyba zle napisalam :( chodzi mi o to ze wczoraj zrobilam test i byla cienka kreska niewidoczna a dzisiaj na tym samym tescie patrze i jasnorozowa sie zrobila wiec jak to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja zle przeczytałam bo w biegu wszystko czytam to chyba raczej nie ciążą a przeczytałaś porządnie ulotke od testu?? bo tam powinno być napisane ze wynik jest wiarygodny przez 10 min chyba a potem juz nie i moze pojawic sie druga kreska dobrze ze idziesz na badanie krwi to rozwieje twoje watpliwosci mam nadzieje ze to ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bylo napisane ze tyle minut no ale zdazaja sie przypadki ze wyjdzie pozniej i to ciaza bo na poczatku byla ale licha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixx
Cześć, robiłam dzisiaj test i wyszedł negatywny...nie wiem już sama...chyba pójdę do lekarki,bo okresy nie ma i nie ma, jeden test wyszedł z drugą bladą kreską, powtarzam po kilku dniach i nie ma nawet śladu drugiej kreski...Co o tym sądzicie??? Jakie mogą być jeszcze przyczyny braku okresu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam w ciąży to zrobiłam sobie test owulacyjny bo miałam kilka i był pozytywny. Choć ta druga kreseczka była słabsza od tej kontrolnej. Nie wiem jak to działa w druga stronę. Ja jak starałam się o pierwsza ciążę to robiłam też kilkanaście testów ciążowych . I podkreślam na żadnym nie było nawet cienia drugiej kreski. A w te testy wpatrywałam się nap naprawdę dobrze. Elixx miej nadzieje jeszcze . Ile spóźnia ci się okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixx
Okres spóźnia mi się tak 5-6dni. Miałam dostać w sobote albo niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixx
xena64 dzięki za info :) widocznie wszystko się jeszcze okaże :) tylko to jest ta niecierpliwość, mogłabym w sumie zrobić bete, ale już pójdę do lekarza i tak muszę. Kurczę, dla mnie to było takie oczywiste,że jeśli kocha się bez zabezpieczenia, to ciąża murowana, a tu różnie z tym bywa :/ Trudno, będzie co ma być :) Na razie nie mogę się doczekać ciąży, jak kuż będę, to pewno wpadnę w panikę, bo trzeba przecież jakś urodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
witam moje kochane! coż za cięzki dzień. byłam chwile w pracy, potem zaraz na badanie krwii tych hormonów tarczycy i zdążyli mi pobrać krew wstałam i odrazu padłam, dobrze ze był ze mną mój mężuś kochany, z 20 minut mnie cucili eh normalnie masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixx
xena64 nie rozumiem tylko tego,że będąc w ciąży robiłaś test owulacyjny? Czy to konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixx
cześć! Uch, ja tak miałam raz jak oddawał krew, to padłam potem na mieście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elixx Nie to nie jest konieczne . Zrobiłam sobie tak z ciekawości bo miałam kilka. a gdzieś wyczytałam żer one tez pokazują ciąże. Ktoś na jakimś forum tak napisał. Przecież mi to wcale nie szkodziło. A moja ciekawość w tedy same wiecie o czym się myśli . beznadziejny przypadek 2300 ja też wczoraj robiłam poziom TSH z krwi. Często tak masz po pobraniu ?? Jakie badania tarczycy robiłaś tylko TSh czy jakieś hormony też. U mnie w przedszkolu masakra . Jakaś mama zgłosiła ze jej dziecko ma glizdę ludzka. JA swojemu małemu w październiku robiłam badania na pasożyty , wszystko było ok . Teraz wszyscy muszą robić badania . Ja chyba tez zrobię sobie prywatnie bo wiadomo. A wiem ze w ciąży to bardzo niebezpieczne. I nie wiem czy mam się wstrzymać ze staraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elixx to sporo ci się spóźnia. Mi wyszedł po jednym dniu po spodziewanej @ i wyszła blada kreseczka. Po dwóch dniach inny test może bardziej czuły były już dwie grube różowiutkie. Dla pewności zrób sobie próbę ciążową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Staraczki!! Dluuugo mnie tu nie bylo:) Ostatnio pisalam, ze zaczynam nowa prace i niestety nic z tego nie wyszlo..zrezygnowalam bo mieli straszny balagan i braki w towarze, a chcieli zebym podpisalam im na wstepie odpowiedzilnosc materialna i weksel in blanco..A gdzie tam glupia nie jestesm zeby dac sie wrobic:):) Szukam nadal! Wyobrazcie sobie, ze moja @ ostatnia ktora mialam 03.11.09r. nadal nie przyszla!!!Nawet nie moge zaktualizowac tabelki i jako jedyna mam puste miejsce w tej rubryce! Bylam u gina swojego i powiedziala mi ze mozliwe ze jestem w ciazy mimo ze testy wykazuja co innego..Nie zrobila mi usg..Kazala czekac do najblizszego wtorku i kolejnej wizyty. Zagladnela tylko do srodka i stwierdzila "szyjka macicy zamknieta":):) Boze jak ja bym chciala zeby mi we wtorek potwierdzila!!!!:):) ale nie chce sie nastawiac..pewnie sie rozczaruje:( No i objawow nie mam jako takich...alebo ich nie zauwazam..ja zwariuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula ja jeszcze nie mam swoiego dziecka. Tworzymy rodzine zastepcza dla 4 dzieciakow z mojej rodziny. Bardzo pragne miec tez choc jednego dzidziusia. Raz juz udało mi sie zajsc w ciaze ale moja radosc trwała tylko 8 tygodni. Siedze w domu juz 3 lata. I chciałabym isc do pracy. Chciałabym tez dzidziusia. Boje sie ze potem jeszcze trudniej bedzie zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×