Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

dziewczyny ogladam seriale w interniecie, nie mam tv 2 rok juz.......fajnie, mamy wiecej czasu dzis w necie jest wszytsko Xena Ty mieszkasz z siostra? ze piszez ze kseidza przyjmie na koledzie? czemu jestes na wojennej sciezce,? ja zreszta tez..taki pesymista ciagkle doluje ten moj m Xena naprawde jestes dzielna, zobaczysz pewnego dnia bedzie Ci wynagrodzone nie mow ze zameczasz...pisz o wszytstkim..ja tez mam klopoty...tak sie kloce zmezem Satyna jak test? Stepniakowa? Animaja jak zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko ok chyba:) a wie moze ktoeas jak to jest z tym bhcg... norma jest do 2,7 a od 16 jest ciaza tydzien i trzy dni a jak wyjdzie mi np 5 to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki !!! Co tak tu pusto dzisiaj? Wszystkie działają? I tak trzymać!!! Moja Pauliśka dzisiaj szalała...tak nam dała w kość, że padamy na twarz:) Skąd Ona ma tyle energii? SZOK !!! Ja z kolei obserwuję swoje ciało...niby w weekend miała być owu a tu śluzu jak na lekarstwo...no ale co....działamy...nie liczy się ilość ale jakość! hehhh...mam nadzieję że w lutym pochwalę się dwoma kreseczkami:) I Wam wszystkim z całego serca też tego życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixx
Xena64, bardzo mi przykro :(:(:(:( na pewno był to dla Ciebie ogromny cios :( Ale mimo musisz patrzeć na to co przed Tobą, anie na to co za :) Po coś się to musiało zdarzyć i choć nie widzić najmniejszego celu w tej sytuacji,to tak jest. Może choćby po to, by zmnienić coś w Tobie,ale na to musisz sobie już sama znaleść odpowiedz, tzn sama pytać Boga, czego On od Ciebie chce :) może mi się teraz łatwo mówi, ale wierze w to z całego serca. Wiem, bo przechodziłam niedawno przez śmierć bliskiej osoby. Na pewno Tata, to nie to samo co swoje dziecko, ale przeżyłam to strasznie,stało się to nagle i wogóle, widziałam go w pt całego,a w nd tel.,że nie żyje :( Gdybym nie ufała Bogu, to bym przez to nie przeszła.Nauczyłam się tego,że życie jest bardzo kruche i nie mamy wpływu na to ile potrwa, dlatego chcę go dobrze i mądrze wykorzystać, tak by w chwili śmierci mieć pewność,że nic nie zawaliła,że dałam z siebie wszystko dla innych, że szukałam Bożych rozwiązań w życiu i że nie wstydziłam się Boga. Nie zrozum mnie źle,że uważam,że dobrze się stało,że marła bliska mi osoba-ufam,że skoro Bóg zabrał mojego Tatę, to że on był nawrócony, ale może Bóg wiedział,że on nie da sobie rady,że go życie przerośnie(też znałam tatę),a nauczy to mnie i moją rodzinę wzajemnej miłości i opierania się na Bogu. Wiem,że tak się musiało stać i muszę akceptować rzeczywistość taką jaka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
kobitki moje kochane mam problemik mały i nie wiem co zrobić. Jak wcześniej pisałam gin przepisała mi globułki dopochwowe nie maja nazwy bo robili mi je w aptece z kilku leków wygładają jak czopki jakby z mydla biore jedną na noc wziełam narazie 2 i odziwo pojawił sie problem, mialy się rozpuszczać a sie nie rozpuszczają. Włożyłam ją wczoraj ok godz 22 a dziś po południu mi wyszła prawie wogóle nie rozpuszczona i nie wiem co mam robić . bo jak tak dalej bedzie to wogóle nie pomogą :( doradzcie mi coś dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a nie możesz skontaktować się ze swoim gin telefonicznie? Ja bym mimo wszystko dziś zamontowała jeszcze na noc tą globulkę a jutro rano przedzwoniła do gin...nie mam pojęcia jaka może być przyczyna że ta globulka się nie rozpuściła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowie mi ktos na moje pytanie ktore zadalam wczesniej:( chodzi o ta bhcg bo norma jest do 2,7 a cciaza od 16 ma tydzien i tzry dni a jak bedzie 5 albo 10 to co? dodam ze nie biore zadnych tabletek ktore moglyby ten hormon podwyzszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babki! zadnej nie widze! Sylwia one powienny sie rozpuscic, idz do lekarza zapytaj! Satyna niestety nie umiem Ci odpowiedziec nie znam sie Animaja jak dzialania? jak weekend? Xena co tam? Paula ja tez mam nadzieje na 2 kreski w lutym, ale nie mtysle az tak, poklocilam sie znow z mezem moze dlatego mi to teraz troche iwsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłko ja już pogodziłam się z moim Mężem , prawie. Choć wczoraj kłóciłam się z nim. U mnie koszmar wczoraj byliśmy na chrzcinach . On sobie popił tak trochę, choć rano prosiłam go ze ja nie chce wracać bo to prawie 80 km , a jest tak cholernie ślisko . Było takie jajko na drodze że koszmar , ja jechałam tak 20 km na godzinę , on cała drogę mówił szybciej co tak się wleczesz . Tak 10 km od domu wpadłam w poślizg i obróciło mnie o 180 stopni wpadliśmy w zaspę i rozwaliłam chłodnice ;-(. Tak się trzęsłam , płakałam i powiedziałam mu ze rano prosiłam go ja człowieka a on jeszcze mnie pogania. Dobrze że nic poważnego sie nie stało nam ani dzieciakom. Wracaliśmy potem 5 minut jechaliśmy 10 staliśmy aby silnik ostygł. n I gdy stawałam któryś raz z kolei znowu nas okręciło . Na szczęście na drodze i nie wpadliśmy nigdzie. Jak wróciłam do domu to tak jakbym wróciła z jakiegoś koszmaru. powiedziałam mu że chyba nigdy nie urodzę dziecka jak będzie mnie tak wkur*iał . bo nie powinnam się denerwować. A on pojedzie sobie do pacy ja zostanę z rozwalonym samochodem , dzieciaki do szkoły muszę odwieźć bo ta prawie 2 km . Nie wiem czy sobie to przemyślał ale wziął wolne . Elixx współczuje bardzo śmierci taty jest ci na pewno bardzo cieżko. dzięuje za słowa pocieszenia. Jabłko nasi faceci są pewnie z Marsa i dlatego tak bardzo trudno jest im nas zrozumieć. Im bardziej ich kochamy tym więcej od nich wymagamy i im łatwiej jest nas zranić. beznadziejny przypadek 2300 ja miesiąc temu też leczyłam się globulkami ale z apteki. może musisz je głębiej wsadzać. Bo im głębiej tym lepiej działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
dziewczyny pisze cie ze głebiej wsadzać heh śmiesznie to brzmi ale wsadzam na głębokość palca wskazujacego i nie wiem czy to dobrze czy zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babki! Sylwia to musi sie rozppuscic, sprobuj jescze raz a jak nie to idz do gina no trudno jesze raz musisz isc... Xena widzisz jak to z facetami, ja tez sie kloce z moim, uwazam ze mnie nie docenia, caly czas obiadki, sratki, sprzatam i jescze do roboty chodze i mowi mi ze za malo robie, widzisz jak to bywa we dwoje, ja mysle, ze kazdy jest winny jak sie ludzie kloca tyle dobrej woli potrzeba zeby wytrwac, rzdko jest winna tyljko 1 osoba ja sadze jak tam nasza ekipa? gdzie babki jestescie? Animaja melduj sie Satyna, Paula!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! dzisiaj znów wpadam tylko na moment,bo ciężki dzień dziś miałam i kładę się już spać.jestem tu zawsze tylko na chwilkę, zeby przeczytać co u u Was, a chętnie bym sobie z Wami pogadała... :-( może jutro mi się uda... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orianna ja tez bym z wami chetnie pogadala dzis akurat mam czas na neta wieczorem, u mnie bez zmiam, poklocilam sie z m, zle to nic nowego, Boze jak bym chciala zobaczyc 2 kreski, ja juz nie wytrzymam' dziewczyny ja sie trzymam i nie mysle o ciazy o plodnych, ale czasami jak nie moge juz to az mi sie plakac chce...ja juz nie moge, tak bardzo chce miec dziecko!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakie to zycie ciezkie.............slucham soebioe piosenek na you tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JABLKO dzięki za piosenkę łzy same cisną się do oczu . Zaktualizuje tabelkę : NICK.............WIEK.......CYKL STARAN......Termin @ wojewodztwo Paula_27...............27.................13........ .....04.01.2010....wlkp B.P.2300.........23...........(10 juz powaznych)...02/3.02.2010...warm.mazur) stepniakowa.............27..............1..............1 2.01.2010 xena64..............25.................1....... .. 28.01.2010...mazowieckie jablko...................29.................3.. ....... ....29 .01. 2010...kuj pom aniamaja................29.................3.. ...........31.01.2010...zach.pom krisana.................25.................1............ .01.02.2010..... staaarająca............26.................3... ...... ...03.02.2010.... basiula3.................24................1............ ..05.02.2010....wlkp. oriananana.............25.................5..... ...... ...05.02.2010.. Różowa chmurka........25.............3..............08.02.2010 ... Beciabe....................23...................6... ............ .........malop mamusiaa25..............25..................1........08. 02.2010..dolnośl. Jej jeszcze tylko parę dni i się okaże czy nam się udało czy trzeba dalej się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna18 odebrałaś wyniki bety > Jak tam > Napisz oriananana a ty masz chociaż czas na starnie????? Co tam u ciebie miałaś już owulacje?????? Zmykam robić obiad dla moich głodomorków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.......CYKL STARAN......Termin @ wojewodztwo Paula_27...............27.................13........ .....04.01.2010....wlkp B.P.2300.........23...........(10 juz powaznych)...02/3.02.2010...warm.mazur) stepniakowa.............27..............1..............1 2.01.2010 xena64..............25.................1....... .. 28.01.2010...mazowieckie jablko...................29.................3.. ....... ....29 .01. 2010...kuj pom aniamaja................29.................3.. ...........31.01.2010...zach.pom krisana.................25.................1............ .01.02.2010..... staaarająca............26.................3... ...... ...03.02.2010.... basiula3.................24................1............ ..05.02.2010....wlkp. oriananana.............25.................5..... ...... ...05.02.2010.. Różowa chmurka........25.............3..............08.02.2010 ... Beciabe....................23...................6... ............ .........malop mamusiaa25..............25..................1........08. 02.2010..dolnośl. satyna18.................21...................3............22.01.2010 wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak odebralam i nie jestem w ciazy bo mam ponizej 1:( ale robilam w niedziele rano test i wyszla kreska druga lekko bordowa wiec czekam do piatku na @ a jak nie bedzie to ide do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna j juz nie wiem co u Cioebie sie dzieje w organizmie, mam nadz8ieje ze to jednak ciaza!:)) pozdrawiamn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena64 na staranie na szczęście jeszcze mam czas he he :-) właśnie wróciłam z pracy i lecę robić obiadek. a dni płodne mam w piątek ale już teraz działamy i mam nadzieję, że cos z tego w końcu będzie. Jakoś tak staram sie o tym nie myśleć, że musi być koniecznie teraz dzidzia. Trochę pomaga, ale to chyba się tak nie da... ach wszędzie te dzieciaczki słodkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
hejka dziewczyny! dzwoniłam do gina i mówiła ze powinny się rozpuszcza, ale skoro tyle czasu sa we mnie to swoje działanie i tak jakies maja i mam je skonczyc, i po @ przyjsc na wizyte i cytologie. U mnie ten cykl jest stracony,przytulanek nie było a teraz jak biore te globułki to tez sie nie kochamy :( potem nadrobie heh, ale co noc mam takie sny ze nie chce mi sie budzic heh , ciagle mi się snią 2 kreseczki na teście ciązowym, albo że rodze dzidziusia heh. no masakra i jak tu nie myslec jak nawet w nocy to mnie dopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadziejny przypadek chyba wszystkie starające się własnie tak mają-ciągleee myślą o dzidziach eh... jak fajnie byłoby być już w ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
oby ta ciąża przyszła do nas szybciutko moje kochane :) myśle że jak jednej sie uda to zaraz za nią się posypią brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle ze jedna z nas rozpocznie i potem zaraz poleca dziewczyny z 2 kreskami! dzis spotkalam kumpele, poszlysmy po jej dzidzie do przedszkola, az mi slabo bylo jak widzialam te male, ja jestem ciekawa jak animaja??? miala miec zastrzyk jescze przed weekenedem satyna jak ta,m? dziwnie u Ciebie, ciekawe co to? pozdrawiam caluey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) U mnie ten cykl już chyba starcony...od niedzieli kłuje mnie jajnik i śluz piękny ciagnący....a my z M...? Nic nie działamy....:( Pokłóciliśmy się...smutno mi bo tak się nastawiałam. Próbowałam załagodzić sytuację, ale mój M uparty jak osioł...zodiakalny skorpion nie ma co !!! hehhh....ciężki przypadek:( Więc nie wariuję w tym miesiącu, nie kupuję testów bo i tak @ prxzyjdzie. ....buuuuuu....Buziaczki kobietki:) Mam nadzieję że chociaż Wy porządnie ćwiczycie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixx
Hej! Mam odpowiedz odnośnie bety - jak jest więcej niż 5,to ciąża :) Byłam u gin i robiła mi usg i mam mocno powiększoną śluzówkę macicy, co może oznaczać ciążę,ale nie musi. Idę zrobić bete. Powiedziała mi,że muszę brać dodatkowo cerutin albo coś z rutyną,bo mam katar,a to może być bardzo niebezpieczne. Rutyna uszczelnia naczynia krwionośne,co też sprzyja przy ciąży. Kończę,bo jestem w pracy :P Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elixx trzymam kciuki aby to była ciąża . Paula nie załamuj się jak nie w tym cyklu to w następnym . animaja a co tam u ciebie? u mnie jeszcze 8 dni i będzie wszystko jasne. No raczej ale jak czytam wypowiedzi Satyny to widzę ze nic nie jest takie oczywiste jak by się wydawało. Jabłko my mamy w podobnym czasie dostać @. Ciekawe jak to będzie??? Pozdrawiam Całusy Piszcie staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×