Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość beznadziejny przypadek 2300
witam nowe staraczki . zapisujcie się szybko do naszej tabelki :) Kurcze dziewczyny co za dzień! Kolejny z tych dobijających. Dowiedziałam się dziś że wujek mojego męża co ma prawie 50 lat niedługo zostanie ojcem, no kurde co jak co ale po nim się nikt nie spodziewał :( na dodatek moja kuzynka wszechwiedząca mnie dobiła, te jej zdziwienie że tak chcemy dziecka, i ja robie badania różne bo przecież na ciąże trzeba czekać to najlepsza recepta wg niej, a badania i wizyty u lekarzy to strata czasu i pieniędzy , kurcze jak ktoś jest zdrowy i nie ma problemów to może tak ale jak sie bardzo chce maleństwa, a wszystkie próby kończą się bezowocnie i człowiek jest na skraju załamania to wtedy kasa się nie liczy. No normalnie chce mi się płakać :( wiem ze zazdrość jest zła ale tak zazdroszcze tym co maja już dzidzie ze szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora19903
Witam Okres Mialam 15 stycznia byl on dosc krotki bo do 18 a zawsze mam gora 5-6 dnia..Wczoraj 25 stycznia kochalam sie z mojim chlopakiem on doszedl w srodku chcialabym sie dowiedziec czy duze jest prawdopodobienstwo ze bede w ciazy??Bardzo chcemy miec dziecko..A ja nie wiem czy wczoraj byly dni plodne??I kiedy moge zrobic test ciazowy?..Dodam ze dzisiaj pobolewaaja mnie jajniki..Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elix jak Ty mnie pocieszylas!!! ja czuja jak na @ identyko! Boze ja chce dziecko!!!!!!!!!!!!! Anahita witamy! trzymam kciuki Littel sky rowniez! Wakame bylas prywatnie czy na kase??na kase tak bywa ale ja sie juz przyzwyczailam:))) do mojej gin BP ja juz tez nie moge patrzc na dzieci! na zdjecia dzieci!!! tak mi sie plakac juz chce:))) milego wieczoru Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flora nic nie pozostaje jak czekac! wszytsko si emoze zdazyc , mozesz byc jak i nie w ciazy pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki kochane...a ja plamię nadal:( a wczoraj wieczorem to brzusio tak mnie bolał że zasnęłam razem z moją Pauliną już po 20...nie wiem co jest grane...odstawię luteinę i od razu @....czuję to po prostu:( Zaraz po @ idę do gin i niech mnie bada wszchstronnie, bo może ta luteina za słaba...miałam już plamienia (ba!.. nawet krwawienia ) międzymiesięczne, ale nigdy mnie tak brzuch nie bolał...normalnie jak na początku ciąży...heh...czy ja się w końcu doczekam tej Dzidzi? Tak strasznie już bym chciała!!! Najgorsze jest to że mój M w maju wyjeżdża do pracy na 2-3 m-ce...muszę się "wyrobić" do tego czasu bo zwariuję !!! Organizm płata mi figle.... A jaki sen miałam...prawie się popłakałam....byłyśmy z koleżankami z pracy w jakimś centrum handlowym...i każda z nich robiła sobie test ciążowy...każdej wyszedł pozytywnie!!! A ja nie chciałam robić bo wiedziałam że w tym cyklu nic z tego...okłamałam je że zrobię w domu bo teraz to mi się siusiu nie chce...i one zaczęły biegać po tym centrum i wyprawkę kupować i mi też kazały, bo przecież jak one zaszły to ja też na 100% jestem w ciąży... robiłam dobrą minę do złej gry i udawałam że jestem pewna że też jestem w ciąży....:( i z tym naręczem śpioszków i kaftaników chodziłam ...MASAKRA...tak mi było przykro.. wychodzi na to że mimo iż wiem że w tym cyklu nici z ciąży to i tak podświadomie mam nadzieję, że coś z tego wyniknie...A przecież to NIEMOŻLIWE!!! Głupia jestem!!! I głupia ta podświadomość moja...!!!! Dobrze że mam mojego skrzata Paulinę...gdy mnie przytula wszystkie troski i smutaski idą precz...:) Ale tak strasznie chciałabym żeby nie była sama...żeby miała rodzeństwo... Buziaczki kochane Miłego dnia!!! Ps. Witam serdecznie wszystkie nowe staraczki!!! Śmiało, wpisujcie się do tabelki i opowiedźcie coś o sobie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba dziś lub jutro dostane @ bo czuje się fatalnie , zła jestem jak osa i płacze nad najmniejszymi problemami . A i jak byłam w ubikacji na papierze zauważyłam coś brunatnego czyli @ murowany . JA się bardzo cieszę tylko chyba muszę odłożyć starania , no zobaczymy czy dam rade oczywiście . Mam dwa zęby do wyleczenia jeszcze . Pozdrawiam życzę aby do was nie przyszła @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
hejka dziewczyny! właśnie przeglądałam kafeterie i patrze a tam powstał temat sraczki- fasolinki, i cos tam jeszcze, który się nabija z nas staraczek. strasznie to przykre :( u mnie @ już chyba na dniach bo bolą mnie piersi, brzuch pobolewa i jajniki kłują no i strasznie mnie męczy wszytko eh. ale predzej przyjdzie to i predzej bedzie mozna się wziąść wreszcie za cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dostałam @ boli mnie brzuch. BRrrr juz bym chciała aby się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 miesiąc ciąży
nie wiem, nie wiem, dziewuszki, nie chcę żeby się wam zrobiło przykro, ale mój ginekolog mówi, że kwestia zapłodnienia jest bardzo zależna od kwesti wieku. I waszego i partnera. Szczyt płodności wypada na 20-25 rok życia. Tak się składa, że ja jestem w tym progu, partner, co prawda dziesięć lat starszy ;) i tak oto czekamy na małą Lilę. Hm, muszę powiedzieć, że przed ciążą bardzo zdrowo się odżywiałam i nie myślałam w ogóle o zajściu w ciążę, co zaowocowało 2 kreseczkami. Maleńka mimo że nieplanowana, ale wszyscy na nią czekają :) i broi w brzuszku niesamowicie, fika jak mały karateka. Hm.. o właśnie, brałam też duphaston przez pierwszy trymestr. No i od początku moje drogie, kwas foliowy, może nie wspomaga bezpośrednio w zajściu w ciążę, ale dba o prawidłowy rozwój płodu i zmniejsza ilość poronień. Mówi się, że 1/4 ciąże kończy się poronieniem. Większość poronień wygląda jak miesiączka i wypada tego samego dnia, co ta najbliższa. Ale trzeba być dobrej myśli, trzymam za was kciuki, bądźcie dzielne :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
gdyby to była tylko kwestia wieku to nie powinnismy miec z tym problemu ja mam 23 mąż 24 lata . a jednak jakis problem chyba jest ze tyle sie staramy a nic narazie nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
kurcze nie otwiera mi tego linku z kalendarzykiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas pocieszyła koleżanka...mam na myśli "5 miesiąc ciąży ".... :( i po co to pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa12344
Witam kobitki czy po 7 dniach juz po miesiaczce moge zajsc w ciaze???dodam ze moj maz doszedl w srodku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa12344
Dodam ze od wczoraj pobolewaja mnie jajniki a miesiaczke powinnam miec 15 lutego prosze o szczere wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
justyna zrób test i bedziesz wiedziała. wszystko zalezy jak długie masz cykle, ile trwa @ i kiedy była owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
jejku dziewczyny jak mnie denerwują te głupie topiki zakłądana przez małolaty które ciągle pytaja czy sa w ciąży, nawet gdy chłopak nie puścił w nie no kurde jakby w ciąże zajsć było tak hop siup. A kolezanka wypowjadajaca się wczesniej w 5mcu czy jakos tak tak mnie zdolowala z tymi poronieniami ze szok i wogóle swoja wypowiedzią, bo lata leca a ciazy jak nie było tak nie ma i na dodatek jak sie zajdzie to ta 1/4 to poronieniem sie konczy normalnie to czytajac wpadlam w takiego doła ze sie popłakałam a teraz jestem marudna jak staruszka jakas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 miesiąc ciąży
no cóż, przepraszam, ale to prawda. Ale nie jest to z winy kobiety, tylko zarodka, który albo się nie wykształca, albo ma zbyt duże wady genetyczne związane z dysrafią cewy nerwowej, czy wadami chromosomalnymi.. z tego, co czytałam brany przed ciążą kwas, w trakcie podejrzenia ciąży kwas foliowy powinien zmniejszyć szansę 1wszego problemu. Z drugiej strony, kiedyś przemknęło mi przez oczy [co z początku uważałam za dość głupie i bezsensowne, jednak po jakimś czasie i found this text quite reasonable] otóż, nie śmiejcie się moje drogie, ale mrozy czy złe warunki pogodowe mają na to wpływ :p nie pamiętam, gdzie to wynalazłam, ale, wychodziło na to, że to najgorsza pora na zajście w ciążę. a co do ciąży, oj, powiem, że dla tych, co się dziecka nie spodziewają, ciąża przychodzi zbyt szybko. I wtedy uważa się, że dziecko z nieba przyszło, przez przypadek. Może właśnie ten element zaskoczenia jest kluczem. Czytałam niedawno w jednej z moich grubych książek o ciąży, elaborat jakiegoś doktora, że takie starania na siłę, niemal dzień w dzień i ciągła koncentracja na tym, niewiele dają. Kazał czytelniczkom się zrelaksować, cieszyć się seksem jak dawniej, nie koncentrować się na tym, a przyjdzie samo. Jest nawet taka buddyjska zasada, mówiąca nie przyciągaj, nie odpychaj, daj rzeczom po prostu się wydarzać :) i hej, nie płaczcie przez poprzedni post, przecież nie napisałam nic krzywdzącego. Dzidzia przyjdzie, tylko czasem trzeba poczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki! Ty sie BP nie przejmuj ze sie z nas nasmiewa ktos tam na forum olewamy! mam wam wiele do napisanai!!! a wiec, okres powinnam dostac dzisiaj! wczoraj strasznie bolal mnie brzuch jak na okres, jescze gorzej walczylam ze soba i polecialam po test, wyszedl negatywny, ale ja glupia go po godzinie obejrzalam i pojawil sie cien cienia w nocy obudzilam sie, takie dziwne skurcze mnie przeszly i caly czas jak na okres, a moementami inaczej!!! no i dzis rano nie dostalam @ zrobilam test i po 5 minutach zobaczylam, cienka, ale wyrazna DRUGA KRESKE!!! ja myslalam ze ja bede skakac do nieba, ale ja w to nie wierze po pierwsze bola mnie nerki, tak jak nha @ okres, zawsze, po drugie moj maz w ogole nic nie kuma, bo on w ogole nie wierzy w te testy, on musi uslyszec od lekarza!!!!!!!!!!!!!! ale ja czuje ze jestem!!!!!!!!!!!!!!!! ale teraz cala sie trzese i boje, nie wiem czego.................. dziewczyny nikogo nie sluchajcie ja wam powiem jak bulo, myslalam o ciazy non stop, odliczalam dni , patrzalam w kalendarz, nogi do gory, trzymalam,a le nie mowielam sobie o to juz to juz, staralm sie nie myslec, ale wiecie udalo mi sie moze na tydzien po zaplodnieniu nie myslec, tak naprawde byl to 2 taki prawdziwy cykl gdzie sie staralam ja jescze w to nie wierze wiec nie mowie ze na bank aaa i ja mam 29 lat i jakby co bym urodzila jako 30 tka wiiec nie ma regul pozdrawiam jestem przerazona, ale w GLEBI PRZESZCZESLIWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5tc
gratuluję dzidzi :) mnie też bolało w okolicy nerek, zupełnie jak okres. no cóż, są i kobiety, co w wieku 40 lat zachodzą w ciążę, a ostatnio na papilocie był przykład 50letniej kobiety z brzuszkiem ;) nie chodzi o brak reguły, ale najlepszy biologiczny czas na ciążę, bo raczej nikt nie powie, że zajście w pierwszą ciążę w wieku 40lat jest bezpieczne i łatwe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???? nie moge sie uspokoic nie wierze!Q!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wierze!!!!!!!!!!!!!!!!! to nie prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to zbyt piekne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma :(( ja sie cala trzese!! nie moge sie uspokoic nier wierze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
GRATULACJE!!!!!!!!!! dobra passa trwa już dwóm naszym dziewczynom się udało tak się ciesze> jablko zapisuj sie do tabelki a co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje jabłko . Mnie też bolała brzuch jak na okres . Zrób jutro jeszcze test zobaczysz będą dwie grube i tłuściutkie różowe kreseczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłko poczekaj chociaż z 1,5 tygodnia nim pójdziesz bo za wcześnie to możesz jeszcze nic nie zobaczyć a po co masz się stresowć. U mnie potok płynie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×