Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

JABLKO - te testy działają podobnie jak testy ciążowe (też z moczu). Jesli otrzymamy wynik pozytywny, to znacza, że za 24-48 godz. nastąpi owulacja, a wtedy wiadomo co trzeba robić ;) Jak na razie jeszcze nie stosowałam - dopiero kupiłam na allegro i czekam na przesyłkę... My jak na razie próbujemy od trzech miesięcy i nic... Wczoraj powinnam dostać okres, ale chyba już jestem w takiej desperacji, że przez stres mi się spóźnia ;/... Minęło 5 lat od pierwszej ciąży, a podobno im dłużej się czeka, tym trudniej jest zajść... - słyszałyście o tym? Miłego dnia wszystkim starającym się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki JABLKO gratuluje!!!!! :)))) co za szczęśćie:))). Nie odzywałam sie do Was:( bo ten styczeń był okropny i czasami nie miałam siły juz usiaść do kompa. Straciłam prace:( zlikwidowali nam zakład jestem na 2tyg wypowiedzeniu:( dużo sie kłociłam z mężem że czyba w tym cyklu nic nie bedzie chociaz czułam dni płodne nic nie było tylko 11dc a to chyba za wczesnie żeby zajść w ciążę w piatek mam dostac okres i w sumie zawsze mialam humory przed duzo jadłam piersi mnie bolaly na maxa a teraz sie dziwnie czuje bo tylko brzuch mnie boli i lekko piersi tak bym chciala byc w ciązy ale raczej nic z tego trudno. Widze że dużo dziewczyn doszło nie czytałam wszystkich postów ale zaraz nadrobie i będe juz z Wami na bieżąco ale jeżeli nie będe w ciazy to bede musiala przerwac starania bede musiala sobie pracy nowej poszukac jestem załamana bo tyle planowania czekania na dzidzie a tu 1 cykl i trzeba to zakonczyc na jakis czas;/ z tego co dobrze pamietam któraś z was tez miala okres dostac 5 lutego wiec jak tam?? JABLKO a ty się nie bój że poronisz czy porodu ciesz sie każda chwila wszystko będzie dobrze kurcze ale sie ciesze a tak ogólnie jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JABLKO a ty jakie miałaś objawy przed okresem jak cie bolał brzuch?? glupie pytanie ale ja do piątku zwariuje mnie wczoraj bolał raz dwa jajniki dłuższy czas tylko jeden a dzisiaj czuje hmmm nic nie czuje prawie:P kupiłam test ale nie chce go robic bo nic jeszcze napewno nie wykaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja stosowałam TESTY OWULACYJNE . JAk miałam je pozytywne to działałam bez rezultatów niestety. Chyba nawet z testami trudno wychwycić ten moment tak na 100 %. Witam nowe starczki. ooomaddalenaoo jak tam robiłaś tzreci test czy idziesz na betę??? jabłuszko na poranne mdłości najbardziej pomaga abyś nim wstaniesz z łóżka zjadła np sucharka lub mała kromkę chleba . Wieczorem poł€ż sobie gdzieś. Spróbuj ;-) pozdrawiam a i nie rozumiem ludzi którzy wchodzą na nasz topik i jakie głupoty nam wklejają lub wypisują. Jak ich to nie obchodzi to po co tu zaglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babki!!!! BP -pamiatj nawet jak Ci sie wydaje ze cykl stracony, to nie musi byc prawda! dzidzia przyjdzie na swiat kiedy sama sobie czas wybierze!!! nas nie pyta o nic madalena mnie tez czasm cos zakuje, a czasem wydaje sie ze juz zaraz @ dostane, ale ogolnie cycki tylko bola na maksa no i poza tym nic a nic! tylko zauwazylam, ze szybko sie mecze, po schodach mi jakos ciezej A TY zrobials ten trzeci test??kiedy idziesz do gina>?? bo ja jutro! juz pogodzilas sie z mezem??? Marika witam! ??ja uwazam ze nie ma reguly, czy czekasz dlugo czy krotko, czy zaraz po tabletkach czy ttzeba odczekac, ile ginekologow tyle teorii Basiula!!!!!!!!!!!! witam!!! o prace sie nie martw, bo mi sie tez konczy umowa jakos przed porodem domniemanym i widzisz zdecydowalam sie na dzidzie, nie ma co tak za bardzo planowac, jak Bog da, da i na dziecko.. 11 dc, ja moze zaszlam tak mi sie zdaje, wiec nie wiadomo, ja sie ogolnie czuje zupelnie normalnie, czasem czuje jakbym miala zaraz dostac @ , momentami tak:_)) co to mdlosci, nie wiem narazie na szczescie:)) basiula pierwsza rada, test zrob w dniu @ naprawde!@!!!! ja nie wiem to niby pare godzin, ale mi nie wykazaaly nic dzien przed a za pare godzin prawie juz pokazaly 2 kreski ja nie wiem jak to do konca dziala, ale naprawde nie rob testow wczesniej, niz dzien @ ja wiem trudno wytzrymac!!! niektorym dziewczynom wczesniej wyszly, czytalam gdzies, ale ogolnie one za wczesnie nioc nie wykarza~!!! \przed @ czulam sie jak zwykle, ale jednak objaw byly wieksze!!! po prostu bardziej bolal brzuch a w nocy przed juzsie nawet obudzilam, czulam jakby ktos mi zawiazal obrecz na brzuch :) i wtedy juz wiedzialam Xena ja nie czytam tych glupich postow , nie czytajmy ich Paula Animaja jak tam?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko musze dac rade do piątku jeżeli chodzi o prace to ja już jestem na wypowiedzeniu wiec jak jestem w ciąży to mi zus bedzie placic bo juz sie wszystkiego dowiedzialam ehhehe no ale jak nie będę to musze szukać pracy i chociaż troche popracować. Dzisiaj mnie jak by kłoje w jajnikach czasami boli i żadnych innych objawów myslalam że dzisiaj jest środa a to dopiero wtorek juz wariuje chyba;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chlopakiem jablko ;p tak pogodzilam, co do testu to nie robilam jeszcze poczekam do konca tygodnia jak nie dostane okresu to wtedy myslec bede, co do boli to mnie nic nie boli czasem jajniki daja o sobie znac ale nie kują tylko tak jak by ciezko bylo taki ciezarek ehh sie zobaczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena napewno jestes w ciazy skoro tak dlugo nie masz okresu podziwiam Cie ze dajesz rade poczekac tyle dni hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dolaczam do grupy tych,ktore w 2010r chca zostac mamami:) my z mezem staramy sie juz 2 lata,jestem zalamana tym faktem i ciezko mi zyc,bo czas leci nieublagalnie,a ja mam juz ponad 30lat! w nastepnym tygoniu ide na hsg,potem przystepuje do iui... magdalena>zycze Ci 2 kresek,choc ja w tym cyklu mialam podobna sytuacjie,okres spoznial mi sie 5dni(jak nigdy wczesniej)mialam tyle objawow rzekomej ciazy,a potem pani doktor powiedziala mi,ze mam torbiel na jajniku stad to opoznienie... pozdrawiam Was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek moja bratowa po hsg zaszła w ciąże bo te płyny czy cos tam wszystko przy okazji oczyszczają i lekarz jej powiedział po badaniu że wszystko ok i ma sie starać i od razu zaszła w ciąże i też 2 lata sie starała będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek a robilas sobie test ciazoowy?/ madalena na bank jestes w ciazy Basiula a Tobie iel sie spoznia@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! dawno do Was nie zaglądałam, ale strasznie zabiegana jestem. cieszę się, że przybywa tutaj nas coraz więcej i coraz więcej Mamusiek przyszłych mamy. ja po mału zaczynam wątpić, ze kiedyś bedę mamą, bo staram się już prawie pół roku i nic i jeszcze mi się wszystko z cyklem pomieszało. ehhh szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Orianna satyna! a U ciebie co tam Satyna? jak cykl Ci sie pomieszal? ja jutro ide do gina moze jednak nie jestem w ciazY!!! czty testy sa pewne?? Babki powiem Wam jutro co gin powiedzial Satyna prosze nie martw sie a spoznia Ci sie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam powiedziac orianna nie martw sie, czy spoznia Ci sie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Moge do Was dolaczyc? Moja historia jest dluga. Od 4 latach kochamy sie z narzeczonym bez zabezpieczen. Na poczatku przzerywalismy stosunek przzed wwytryskiem, uwazalismy na dni plodne. Ale od 2 lat bardzo chcemy miec bobaska. 1,5 roku temu udaalo mi sie zajsc w ciaze ale radosc nie trwala dlugo, poronilam w 6 tyg. No i od tamtej pory nic. Nie wiem czemu nie moge zajsc w ciaze. Cykle mam regularne, problemem napewno jest moja tylozgieta macica. Nie robilam zadnych badan bo uwazalismy ze sie uda zaciazyc w koncu i jak ma byc dzidzia to bedzie. teraz nie potrafie o niczym innym myslec... Dzis dostalaam @ :/ jak sie skonczy to ide do gina. Znalazlam sobie nowego bo pani do ktorej chodzilam olewala mnie z lekka mowiac ze jestem mloda mam czas na dzieci itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci24 24lata cykl staran 20? @ 2.03.2010 woj. pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz @ mialam niestety przyszla i u mnie nic staramy sie ale nie az tak intensywnie co ma byc to bedzie jeszcze przeczytalam horoskop miesieczny mojego faceta gdzie pisze ze albo bedzie dziecko albo bez plodnosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
hej dziewczyny! jabłko daj znać co powiedział gin. witam nowe staraczki :). Ja ciagle czekam na @. zobaczymy czy jutro przyjdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bp mam nadzieje ze nie przyjdzie @?? jak tylko nie przyjdzie lec po test!!! Gucci witaj!!! koniecznie idz do gina, niech Ci wyjasni co i jak ja sie tak nie znam, ale wydaje mi sie ze oklo pol roku do roku to powinno sie zaciazyc!! Animaja, duzo wie to jest nasz" lekarz" topikowy! co U ciebie odzywaj sie\ a TY BP szalalas w tym cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
jablko moje kochane no właśnie nie szalałam . ostatni @ miałam 04.01. gin mi stwierdziła owulacje w 10 dniu cyklu no i w te dni płodne nie szaleliśmy bo musiałam brac globułki a przy nich nie powinno sie szaleć :) no i tak sobie odpusciliśmy ten cykl, jedynie w ten weekend poszaleliśmy ale to byl 27-28 dzień cyklu, wiec @ powinna być. no dziś mam 30 dzień cyklu zobaczymy czy jutro przyjdzie @. wcześniej miałam cykle co 28-29 dni a teraz mi sie wydłużają chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bp Ty zrob test i tyle srednio co ile masz @?? ilu dniowy cykl?? satyna mam pytanie, Tobie testy wyszly pozytywne nie? czytalam wczesniejsze posty to jak ??one sa raczej wiarygodne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki...dawno mnie nie było i tyle napisane!!! Witam wszystkie nowe staraczki:) Wpisujcie się do tabelki (poszukajcie kilka stron wstecz) Jeszcze nigdy w życiu nie sprawdził mi się żaden sen aż do dziś...Pamiętacie jak pisałam że śniło mi się, że z koleżankami z pracy robiłyśmy testy ciążowe i im wyszły pozytywne...ja nie robiłam bo wiedziałam że nic z tego w tym cyklu... No i się cholera sprawdziło. Dostałam @ w niedziele (ale to był pewniak bezapelacyjny), a teraz słyszę że nasza praktykantka jest w 10 tyg ciąży...do tego szwagierka dzwoniła że też jest w ciąży...czy to nie dziwne? wszyscy naokolo zachodzą w ciąże tylko nie ja...buuuuu...:(:(:( sen się sprawdził...jak nigdy!!! Rozpoczynam 14 cykl starań...co mnie już powoli bawić zaczyna, bo działamy i działamy i...bez rezultatów... W przyszłym tyg idę do mojej gin i niech ona teraz zadziała...:P Może ma jakąś czarodziejską różdżkę? Chociaż mój M się ostatnio się nabijał że taką czarodziejską różdżkę to ma tylko On:p wiadomo gdzie...bueheheheeee.... Postara się tym razem coś wyczarować:) oby kobitki, oby....!!! Coś trzeba zaradzić na te moje plamienia/krwawienia międzymiesięczne, bo luteina to już trochę za mało....dobrze że mam naprawdę porządną gin która się mną zajmie jak należy...( i tu znów mój M się wtrąca ,że to On się mną zajmie jak należy w trakcie owulacji:)-niewyżyte to jakieś:P chyba na mróz tak podejrzanie gada...hehe) jabluszko kochane daj znać jak po wizycie u gin....trzymam mocno kciukasy:) basiula3 za ciebie trzymam drugiego kciukasa, żeby to ciąża była...to i problemy się rozwieją:) A pracą się nie martw jak nie ta to inna...robi się coraz lepiej na rynku pracy...więc...chociaż wolałabym Cię z brzuszkiem zobaczyć...hehe madalena...a może jednak?....kto wie...daj znać koniecznie jak zatestujesz...:) i...powodzonka życzę... superburek witaj u Nas!!! a jak Twój torbiel? wyleczony? czy nadal walczysz? nie martw się ...ja też już długo działam i nadal optymistycznie podchodzę...to nie koniec świata...a jak widzisz u ciebie przeszkodą był torbiel....jak ma być Dzidzia to będzie...na pstryknięcie palcami nic nie ma jak widać. Na szczęście jest takie forum jak nasze, które Cię wesprze w gorszych chwilach...jakoś musimy sobie radzić !!! Heh...choć sama wiem że czasami nie jest łatwo się pogodzić gdy @ nadchodzi... oriananana pół roku to jeszcze kropla w morzu...zobacz jak długo już inne się starają...pocieszające nie? Tobie też się w końcu uda...nie ma innej opcji!!!co Ci się z cyklem pomieszało? Gucci24 witaj!!! Może ten nowy gin coś zaradzi? nie poddawaj się...my tu wszystkie pragniemy tego samego co Ty...i w tym roku nam się uda !!! A tyłozgięcie macicy to żaden problem przy zajściu w ciąze...tak uważa moja gin...ja z pierwszym dzieckiem zaszłam w 3 cyklu starań ( i to nie jakichś tam intensywnych...po prostu light...)...a też mam tyłozgięcie...po prostu na początku ciąży miałam na każdej wizycie robione usg tylko dopochwowo, bo przez brzusio (mimo że jestem szczupłą osobą) nic nie było dłuuuugo widać... Ufff....ale się rozpisałam...hehe... Trzymajcie się kobitki i zero dołowania...nam też się uda...!!! Trzeba wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko jak wyszedl ci pozytywny test to jestes w ciazy!! ale masz czarne mysli na tylek!!!! mi sie nie spoznia okres w piatek mam dostac dopiero!!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dziekuje miło takie coś czytac:))) a Ty sie nie załamuj bedzie wszystko dobrze będziesz w ciąży z reszta jak my wszystkie hehehe 2010 dopiero sie zaczął. Mnie kłuje jajnik i sie nakrecam bo nigdy przed okresem tak nie miałam ale do piątku trzeba czekac a tak szczerze to jak ma przyjsc okres to niech dzisiaj czy jutro przyjdzie to bede juz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak robilam dwa czy trzy testy i byly drugie kreski lekkie pozniej zrobilam i wyszla jakby rozowa ale taka jakas no i przyszedl okras zas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna ja nie rozumiem!! dziwne to, 2 kreski i @??a robilas w ktorym dniu cyklu? Paula dzieki za dlugiego fajnego posta, dziewczyny ja lubie cytac od was wiesci, wspieramy sie, pogadamy, pocieszymy, porownujemy Ty si enie martw ze wszytscy po kolei zachodza a Ty teraz nie...poczekaj ...spokojnie ale masz meza fajnego:)) Basiula jak Cie boli czy kluje jajnik to dobrze, moze cos to oznacza,,,mnie tez klulo...to sie zagniezdza czy jakos tak..zobaczysz bedzie git:))))))))) Basiula zobacz satyna robila testy wyszly jej pozytywne i nie jest w ciazy? dziwne to... dziewczyny ja caly czas czuje jakby mi cos wlozyli do brzucha, taka kule normalnie....:) dziwne to juz nie moge sie doczekac wizyty Paula fajnie ze ty tak podchodzisz optymistycznie do tego..., z pierwszym dzievckiem zaszlas od razu:))) pozdrawiam dobranoc:))) do jutra fajnie ze mozna z wami pogadac, fajnie:))) calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko zobaczymy ja juz chyba dzisiaj wszystkie strony przeczytałam w necie cały dzień siedze i czytam;/ ledwo mężowi obiad zrobiłam:P i tez wyczytałam to co napisałaś. Satyna to jak jest z Toba miałas testy pozytywne i dostałaś okres???? ja jestem na bieżąco więc Ci napisze co wyczytałam:P że okres może być w czasie ciąży do 3 miechów nawet wiec jestes w ciąży napewno:) i Tego Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciala ale napewno nie jestem w ciazy i tez sie ludzilam i czytalam o okresie w ciazy:) test ostatni robilam na kilka dni przed @ nie pamietam dokladnie kiedy a cykle mam 28 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×