Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Jablko jak ty sobie cykle liczylas bo ja dzis wyczytalam ze jak ma sie 28-dniowe cykle to na 29 dzien sie dostaje okres i to 1 dzien cyklu wiec jesli to prawda to jutro mam dostac narazie kluje mnie w podbrzuszu a tak to nic wiecej zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko, nie mam pojecia... Zawsze takie mialam... I teraz dostalam anty niby na regulacje, ale zaczynam watpic w autorytet mojej gin... Dalam jej wynik z usg i stwierdzila ze w porzadku... A ja tu teraz czytam, w google klepie i wychodzi ze jestem jakas patologia... 11mm endo to maja kobiety przed @ a ja zaraz po i to jest cholera wg niej normalne... Grrrr... Gotuje sie we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wllasnie tak jak mowisz poczekaj zobaczysz jak kluje to i na @ i na ciaze 50 na 50 % zobaczysz zrob jutro rano test jak nie dostaniesz@':)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula trzymam kciuki, jutro juz test powinien byc wiarygodny:) choc nawet przy ciazy druga kreska moze sie nie odrazu pokazac... Czytalam o przypadkach kiedy test pozytywnie wyszedl dopiero 2 tygodnie po terminie @... Wyobrazacie sobie tyle czekac...? No w sumie ja tak mam niemal co drugi cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzisiaj robic test ale tak spanikowałam że poszłam dalej spać i juz go nie zrobiłam i jak rano nie będzie @ to nie wiem co zrobie mój mąż mówi że jestem w ciąży pisałam o tym wyżej ale ja jakoś nie wierze więc czekam zobacyzmy co jutro dzień przyniesie trzymajcie mocno kciuki jak nie dostane do poniedziałku to pójde na bete jakos sie boje tych testów sikanych bo za dużo sie naczytałam że nawet jak jest ciąża to wychodzą negatywne wiem wiem zwariowalam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! jabłko ja mam 2 dzień @ najgorszy :( jutro już lepiej będzie. na środe musze sie zapisac do gina. siedze sama w domciu bo mój pojechał pomóc dziadkom przy remoncie a ja zostałam w domu. Dzwoniła do mnie moja dobra znajoma gadałyśmy z godzine i powiedziała mi że jej 18 letni brat zostanie ojcem bo jego dziewczyna rodzi w maju . Kurcze sie tak zdołowałam , tak mi smutno się zrobiło :( poczułam się taka stara i bezużyteczna że szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 2300 kurde tak jest młode siksy zachodzą od razu w ciąże a my co planujemy świadomie bo nadszedł ten czas to nie wychodzi!!! gdzie tu jest Bóg?? i sprawidliwość kochana nie martw się na nastepny miesiąc my zaświecimy:))) testami:)) pozytywnymi of course:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula, jutro juz zrob, nie ma co sie bac:* choc adrenalina przed testem zawsze sie podnosi:) bedzie dobrze, sluchaj meza - widze ze dobry obserwator:) BP kochanie, glowa do gory:* chlopak ma 18 lat i wcale nie bedzie mu latwo, ten dar trafil mu sie poprostu dosc wczesnie... Ile masz lat, ze tak brzydko o sobie piszesz? Kochana, stara to bedziesz jak Ci wszystkie wlosy posiwieja a do chodzenia bedziesz laski potrzebowac i bedzie Cie otaczac gromadka wnukow:* wtedy tak o sobie mozesz mowic, teraz to nieladnie:) wszystkim nam sie kiedys uda:) mowie Wam to forum tyle we nie wnioslo optymizmu:) juz 4 przyszle mamusie mamy, a reszta z nas to kwestia czasu:) glowa do gory:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah chciałabym mieć mojego męża charakter on zawsze wszystko na luzie ze spokojem chociaż jak sie wkurzy to masakra. BP2300 faktycznie jesteś stara na maxa;P hehhehe stara jest moja babcia co ma 92 lata chociaz zdrowie jej dopisuje nie moze za bardzo chodzic mówi zawsze że jest szczęsliwa ale ona już chce do swojego męża i dwoch synow co pochowała do nieba bo na ziemi już wszystko zrobiła co miała hhehe:P i zawsze jak ją odwiedzam to mi sie pyta kiedy po raz 10 zostanie prabacią a potem to już może umierać kochana moja babunia tak bym bardzo chciała jeszcze 10 prawnuka jej dać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz BP, mlodziutka jestes:) mamy jeszcze duzo czasu na Malenstwo:) ale oczywiscie postaramy sie zeby pojawilo sie w naszych brzuszkach to szczescie jak najpredzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki a ja wczoraj staranka a dzisiaj jak poszlam na basen to tak mnie jajnik rwal i kulo ze nie moglam plywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna mam nadzieje ze to dzidzia!!!!!!!!!!!!!!!! sie odzywa!!!!!!!!!!!!!!!!!! Loonah ja nie wiem nawet co to endo 11 mm, jakie wy madre babki Basiula zrob test! ja w niego wierze!! a czemu na bete od raZu???dziewczyny a test moze sie"pomyslic" tylko w 1 strone prawda? jak 2 krechy to na bank ciaza, a jak 1 krecha to moze byc ciaza jak i jej brak nie>>? BP widzisz jak w zyciu jest niesprawiedlisie.: a dlaczego niektorzy maja raka? a niektorzy pala pija i nic???ja zawsze tak pytam sie BP mloda laska dziewczyny ja mam 30 lat w maju i pierwsze dziecko jakby co!!! basuila jak ladnie napisalas o Twojej babci:)) aZ milo tyle ma prawnukow juz???? naprawde forum wieje optymizmem naprawde 4 zaciazone juz sa??? jak ja lubie z wami pisac:)))))rozumiemu sie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko z Toba 4:) test moze sie pomylic w obie strony - choc rzadziej sa 2 kreski a ciazy brak niz 1 kreska i ciaza... Mialam juz do czynienia z takimi przypadkami - dzieki Bogu nie na swojej skorze... A endo to skrot od endometrium - nie chce mi sie pisac takiej dlugiej nazwy:) 11mm grubosci endo mialam w 5dc a tyle zwykle jest przed @ i w okolicy owu, a nie dzien po@... Do tego podwyzszona temp i schiz gotowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyna, to mogla byc piekna owulacja, jesli masz akurat termin:) wczoraj starania to idealnie:) zycze zeby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać i mam nadzieje że się obudzę jutro wieczorem i nie będzie @:P to zrobie test bo wczesniej się nie odważę nie widziałam że ze mnie taka wariatka takiego stresu jak teraz nie przezywałam podczas slubu maturze i studiach;p a tak serio idę sobie jakiś filmik oglądnąć teraz jak siedze w domu to w końcu mam czas do jutra laseczki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula jutro rano rob test i melduj wynik!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja spadam na dol tabeli dostalam okres :* NICK WIEK CYKL STARAN Termin @ wojewodztwo Beciabe............23...........6... .........??........malop stepniakowa........27...........1..........2.01.2010 Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp satyna18...........21...........3.........22.01.2010.... wlkp. xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana............25...........1.........01.02.2010.... B.P.2300...........23..(10 juz powaznych).02/3.02.2010...warm.mazur) staaarająca........26...........3.........03.02.2010.... basiula3...........24...........1.........05.02.2010.... wlkp. oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... Różowa chmurka.....25...........3.........08.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....po m. marika30.........32..........3..........01.02.2010...... pom. oOomadalenaoOo.....20...........2.........28.02.2010.... zach.pom ZACIAZONE NICK WIEK TYDZIEŃ CIĄŻY MIASTO elixx......22.....................2lub3lub4............. ......Bielsko-Biała 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29...........2,3,4......................... ........kuj.pom aniamaja...29............3/4............................ ......zach.pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalena jak to mozliwe???test wyszedl pozytywny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile Ci sie spoznil???????????????????????? czesto tak mialas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah dzieki za info o tych badaniaach:) Ja jeszcze nie wiem dokładnie co za badania będę robic, we wtorek mam wizyte to sie dowiem wszystkiego.... Trochę mnie przeraziłaś ilością tych badan, nie ogarniam tego póki co ale widzę że Ty jesteś obcykana:) Dzięki i Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KObitki co tu się dzieje???? Jasny gwint !!!! Epidemia ciąż !!!! GRATULACJE SERDECZNE !!!! Aniamaja ,uparty osiołku, z całego serca spokojnej ciąży życzę!!! marika30 Tobie również moja droga serdecznie gratulacje !!! Obcałowuję Was wirtualnie Kochane Działaczki....Szczęściary Wy Moje !!!! Basiula a Ty na co czekasz???? Test rób !!! Więcej odwagi !!!! Kobietki ja tylko chciałam zaznaczyć że jestem następna....zamawiam już kolejkę !!! :):):) ZARAŻAĆ PROSZĘ !!! @ już poszła precz....w przyszłym tyg do gin i do przodu !!!! Będę " ćwiczyć" do upadłego :P:P:P Pozdrówki kochane...odezwę się jutro...jestem w domu bo mam wolne, więc jak moja Paula pozwoli to naskrobie więcej !!!! Jak ja się cieszę że jesteście Kobitki !!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci, to doglebne zainteresowanie tematem:) pewnie chodzilo mu wlasnie o hormony, bo nie widze zeby jakies inne badania byly potrzebne, nawet sobie nie przypominam... Chyba ze jeszcze cytologia:) No i to sa najbardziej podstawowe badania hormonow u kobiet - a reszte, ktorej jest mniej wiecej tyle samo, wykonuje sie raczej bardzo rzadko, tylko jesli sa jakies wskazania i nie mozna znalezc tego czego sie szuka na podstawie badan podstawowych:) No i jak nie przechodzilas rozyczki lub nie mialas szczepienia, to trzeba sie zaszczepic. Moja ciotka w trakcie ciazy miala kontakt z chora i potem seria zastrzykow za jakies 2-3 stowki... No ale zobaczymy co gin powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Basiula? I jak teścior?.....bo już mnie kciuki bolą z zaciskania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula pewnie tak sie cieszy ze zapomniala do nas napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa chmurka
Cześć dziewczyny. Gratuluje wszystkim szczęśliwym przyszłym mamom. Ja dziś robiłam test (bo wczoraj wieczorem wzięłam ostatnia tabletkę luteiny) no i jedna kreska, więc czekam na @. Trochę mi już smutno bo to będzie już 5 cykl, a liczyłam że tak 3 cykle i się uda. No nic. Zwiększę swoje obliczenia do 6 i zobaczymy co dalej. Jak tylko dostanę @ to szukam jakiegoś prywatnego lekarza i umawiam się na monitoring cyklu. Sama nie wiem czy dobrze robię, ale już mi się dłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika, moje WIELKIE, SZCZERE - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laseczki, bede PO weekendzie, dzis tylko krotko: BETA HCG nie pozostawila watpliwosci: jestem w DWUPAKU!!!!!!!!!! Do tej pory czasem nie wierze - shock! Pozdrowki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animaja witam!!!! a dlaczego na poczatku pisalas ze wyszlo ze nie jestes w ciazy????? ja tez nie wierze jessli o mnie chodzi, ale ja testa tylko robilam, no i chyba z 10 dzien nie ma @ Rozowa chmurka w ktorym dniu cyklu robilas test?? spoznia Ci sie@? moze za szybko robilas??? No wlasnie Basiula tak jest ogarnieta radoscia, ze nie pisze do nas:)) Paula ja Cie zaraz zaraze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))bedzuiesz nastepna !!!! madalena ja dalej nie rozumiem, naprawde Ci wyszedl pozytywny test??????? Kochane Moje babki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Loonah, Gucci jakie Wty madre:))) oappapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×