Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Dziewczyny u mnie znowu spadek - temp 36,4... @ przyszla wiec zaczynam nowy cykl i wlasciwe starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:* ale ja dzisiaj miałam jaja masakra jeszcze nie moge sie otrząsnać jaka ja głupia jestem rozjebałam mężowi auto naprawa 1200 luznoooooo:P po prostu musze chyba sie dzis napic bo nie daje rady:P ale sie ciesze że tu jeszcze siedze że mąż mnie nie zabił bo jego cudo rozwaliłam brak słów ogolnie:( Wczoraj miałam 13dc i ból owulacyjny taki że myslałam że zejde z tego świata ale juz jest duzo lepiej i dzis temp mi podskoczyła wiec po owu jęczałam ostatnio że owu nie czuje a teraz miałam poczwórną chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, a coz to zrobilas z tym samochodem...? Wspolczuje kochana, ale dobrze ze chociaz Ty w calosci:* Satyna, bierze sie do owulacji, jak ktos ma dluzsze cykle to ona niekoniecznie wypadnie akurat w 14dc... Kazdej z nas jest przykro jak @ przychodzi i wiemy co czujesz:* Ale gdybys sie tak nie nakrecala, to uwierz, teraz byloby Ci duzo lzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah zaciągnełam ręczny ale nie do końca i mi zjechał w płot cały przód do wymiany:P za duzo pisania nie będe sie rozpisywac;/ jak bym swoim graten to zrobiła to pół biedy:( no ale trudno najwazniejsze ze nikomu się nic nie stało ;) Satyna Loonah ma racje za bardzo sie nakrecasz ja miałam wczoraj owu ale tak strasznie bolącą że nie było staranek bo nie byłam w stanie zwijałam sie z bólu ale dzień wczesniej były:P ale nie nakręcam się juz sobie dziś kupiłam wiesiołek bo zero śluzu u mnie:( i od 1 dc będe brac:) jak by co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:* Widziałam że zauważalne było to ze rano wczoraj sie nie odezwałam:P:P hihihi wiec się odzywam:) przy kawce:) dzisiaj jade do fryzjera fryz zmienic i pofarbować włosy bo juz mnie nudzi mój kolor i mam pełno sprw do załatwienia będę wieczorkiem:) mam nadzieje że bez żadnych kolizji:P ale dzis jade swoim autem juz za kółko męża nie wsiadam zawsze mówiłam że baby nie powinny mieć prawka:P ewentualnie po badaniach psychologicznych:P bo w wiekszości jadą jak takie cioty no i oczywiście dziadki pół zimne na czarnych blachach:P Superburek nie przejmuj sie mój mąż jest super kierowca więc nic Ci nie grozi:P A co tam u Was??? Moje dni płodne juz mineły i te straszne boleści jak będą sie one powtarzać to nigdy nie zajde w ciążę chyba że przytulanki przed owu coś dadza mam nadzieje:) mąż mi dał wczoraj kare:P seksik 2 razy dziennie:P hahaha marzenia Satyna bierz wiesiołek i castangus podobno daje super wyniki ja tez zaczne od nastepnego cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Basiula dobrze że Ty cała jesteś:) U mnie owulki jeszcze nie było a dziś 15dc. Wczoraj sutki strasznie mnie "szczypały" nie wiedzieć skąd i po co a od rana jajniki bolą więc owulka pewnie dziś albo jutro, później zrobie testa owul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci a skad wiesz że nie było owu?? mnie włąśnie cycki bolały 13dc i cały brzuch czułam jak to jajo wyłazi ze mnie powaga:P wyczytałam że cycki bolą w dniu owu ale ile w tym prawdy to nie wiem u mnie sie zgadza:) ale mam nadzieje ze staranka ida pełną para;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja za pol godziny wychodze na wizyte :)dlonie mam spocone,w nocy spac nie moglam i jak ja niby po iui mam czekac spokojnie 2tygodnie by robic bete?! milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburek powodzenia!!!!! se jakąms sete walnij przed wejściem do gina na odwage:P zartuje oczywiście nic sie nie martw będzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahah no uważaj bo wiesz jak jest:P słono można za to zapłacic:P ja też spadam miłego dnia:) teraz w płot nie walne bo musze z garażu wyjechać:P a wogóle płot jest cały pogiety:Pwięc juz po ptakach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Superburek ogromniastego powodzenia Ci zyczę.Musi sie udac !!!! Basiu przykro z powodu autka ale wazne ze ty cała i z tego niech się mężuś cieszy:) Satynka ....smutno....uda sie w nastepnym cyklu,no kiedys w kincu musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje dziewczeta na razie by nie zapeszac,ale dziekuje,ze mnie wspieracie :) dzis dopiero rozmowa z doktorkiem,czy w ogole iui przeprowadzi i kiedy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula ja robię testy na owulkę i w ostatnich dwóch cyklach zgadzały mi się objawy z 2 kreskami a teraz test pokazuje tylko 1 kreskę i typowych bóli nie miałam, dopiero dziś. Przytulanka były tak czy siak, dziś trzeba powtórzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×