Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

nie wiem co z tymi testami owu bo nie stosowałam ale chyba sobie zamówie na allegro i zaczne od nowego cyklu ale sie boje że będe schizować jak mi dziwnie będą wychodzic;/ więc chyba sobie dam narazie spokój dzisiaj tez mojego m musze pomęczyc:P bo mielismy nawet długą przerwe:P Jutka na naszym forum juz od dawna jest nie ciekawie zaczął sie super a teraz;/ no ale kiedys musi być dobrze nie?? prędzej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basula ja mam nadzieje ze wczesniej jednak :) Ja tez juz schizuje troszeczke,,teraz sobie tak siedze i mysle ze moze jestem w ciazy a nie chora? Co z tego ze test nie wyszedł tak naprawde niewiadomo co sie dzieje w naszym organizmie moze pozniej miałam owulacje i moze zaciazyłam? Ale by była niespodzianka:) chyba by ten lekarz był dziś biedny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi testy przez 3 ostatnie cykle wychodziły poprawnie. 14-15dc owulka. objawy miałam więc ok. A teraz jak biorę ten Dostinex to się pomieszało bo śluz płodny miałam ok 9dc a test pozytywny dopiero dziś i ta druga kreska jest ciemniejsza od kontrolnej a tego jeszcze nie widziałam. Nie pozostaje mi nic innego jak starać się i czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej...dawno mnie nie było...mam duzo zaleglosci w czytaniu...co sie stało kotce...nie moge doczytac....ja mam 13 tydzien ciazy czuje sie roznie ale juz coraz lepiej..widze ze dawno zadna nie zaszła w ciaze....smutno ze taki zastoj sie zrobił...ale uswiadomiłam sobie ze naprawde kobiety nie maja lekko...zycze wam jednak duzo zdrowia i siły szczegolnie tym co traca juz nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kotka prawdopodobnie straciła dziecko:( prosiła zeby ja wypisać z tabelki...to takie smutne.Najpierw jabuszko teraz ona ... faktycznie strasznie sie tu zrobiło ponuro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!! ma moze któras z was do odsprzedania tabletki anty ze dwie paczki albo wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam :P bo nie używam:P a po co Ci tabletki?? dla koleżanki??:P niech idzie do gina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po lekarzu.... jutro mam isc na badanie krwi zeby zbadac poziom prolaktyny. Dostałam tez tabletki duphaston czy ktoras z Was brała takie tabletki? co one maja dac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do mojej ginki i sa wyniki cytologi w srode wizyta sie dowiem wszystkiego eh, kurcze dziewczyny dzis mam 15dc i zrobilam rano test ciazowy tak na odczepnego, bo mi sie tak snil zostawilam go na 15 min wracam do lazienki a tam taka jasna widoczna pod swiatlo kreska druga normalnie smiac mi sie chce, jakis felerny ten test byl chyba heh bo w promocji kupowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusi mnie żeby powtórzyć jutro rano heh ale wstrzymam sie do środy zobaczymy co gin powie. moze to wina tabletek co biore na podwyzszenie hormonów , dlatego nie chce sobie robic nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP a masz 15dc?? czy 25?? satyna a po co Ci tabletki a dlaczego ty chcesz odkupic od kogoś tabletki?? przeciez wiesz że może sie to zle skonczyc idz do lekarza niech Cie zbada i zapisze nie boisz sie na własną odpowiedzialność brac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa widze że masz sny pt "schiza" ja mam to samo dzisiaj mi się śniło że karmiłam swoje dziecko piersią "noworodek" pierwszy raz chyba nie chciało mi mleko leciec wiec sciskałam sutki jeden mi sie zrobił fioletowy a mój syn podnosi główke i mówi że w lewej piersi nie ma mleka będzie pił z prawej buahahahahhahah rano wstałam musiałam swoje cycki oglądnąć:P jak sobie wspomne ten sen sama sie do siebie śmieje hahaha;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widac podswiadomosc płata nam figle heh. basiula dobry ten sen, hehe, moze przez sen maz ci ściskal i dlatego sie tak ci sniło :) zmykam spac. jutro sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP chcialabym Ci pogratulowac z calego serca,ale nie bede zapeszac... jutka>dupek ma wiele zastosowan,poczytaj w necie,ja nie bede sie wymadrzac ;) Paula>Ty znowu czekasz na przywolanie?nieladnie tam nas olewac,bo niestety coraz mniej nas tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nawet temat tabletek anty sie pojawił brak słów ja nie odpuszczam i nie opuszczam:) mało dziewczyn sie udziela ale wiadomo praca obowiązki ale cos mało do nas wpadaja ale silna grupa pod wezwaniem:P daje rade:) bureczku gdyby nie ja i Ty topik by umarł śmiercią naturalna fajnie że nowe dziewczyny do nas dołączają:) i stare nas na dobre nie opuszcza i powrócą co nas opuściły na dobre:) zapomniałam o gucci że jest wierna:) jutka może ten poziom prolaktyny masz za wysoki zrób wszystkie badania będzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobitki!!! Jestem bureczku jestem...ale znów na chwilę, wszystko mi się popieprzyło w tym miesiącu, wiekszość czasu chodzę na relanium... Ktos bardzo mi bliski leży w szpitalu w krytycznym stanie...nieprzytomna.... Takie to mam smutne urodziny:( Chodzę i ryczę...życie ludzie jest takie kruche....zdajemy sobie sprawę z tego dopiero wtedy gdy jest już za późno.... Cała noc nie spałam...męczyły mnie koszmary, mam przed oczyma widok tej osoby, sinej całej, nieprzytomnej...wysiadam psychicznie...muszę się napić bo chyba nie zasnę.... Tęsknie za Wami baaaaardzoooo.... poprawie sie w przyszłym tyg bo mam wolne.... strasznie się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalaallalaalallalalal
hej dziewczyny... wiem ze moge byc w ciazy a nawet tak czuje wy napewno sie orientujecie to byl nasz 1 cykl staran a teraz cos podejzewam dostalam plamienie 7 dni po stosunku trwalo 30 min okolo . mniej wiecej w terminie spodziewanej miesiaczki dostalam najpierw wieczorm odrobinke plamienia takie kawa z mlekiem rano polecialo troszke krwi pozniej sie polozylam bo bylam zmeczona i nic pozniej bardziej krew poleciala taka hmm... czerwona pozniej czarno brazowe wiec kolorowooo;P na drugi dzien w nocy znow nic rano troszke i sie skonczylo na amen czy to fasolka??;> temperatura w ten 2gi dzin rano 36,9 przeziebiona nie jetem . (wczesniej nie mierzylam )..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula trzymaj sie kochana walnij sobie kielona na rozluznienie przytulam Cie mocno:* lalalalalalalla zrób test ciążowy my nic nie pomożemy jeżeli miałam regilarne cykle i pierwszy raz takie cos Ci sie przydażyło to może być ciąża jak nie to jakies zaburzenia hormonalne zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Izulek fajnie że się odezwałaś:) Ale ten czas leci, 13tydz już masz:D Trzymaj się:* Satyna a po co Ci anty tabsy? Czyżby zmiana planów? BP zawsze to 2 kreski a nie jedna jak zwykle:P Mam nadzieję że za 2 tyg nadal będą 2;) Paula przykro mi bardzo:( Trzymaj się Kochana! Wszystko będzie dobrze:* Bureczku a jak tam praca? Dajesz rade?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki? Co tam dobrego u Was? Ja właśnie wrociłam z badania zaleconego mi przez lekarza.Jutro wyniki za tydzien w środe wyniki cytologi oby wszystko było dobrze... @ nadal nie ma od jutra zaczynam brac duphaston na wywołanie okresu pod warunkiem ze badanie krwi wyjdzie ok...Nie wiem co ma jedno z drugim wspólnego ale tak lekarz kazał więc się dostosuje :) Ufam mu bo to fajny facet.... BP ja mam nadzieje ze to bedzie takka miła zaskoczeniowa niespodzianka dla Ciebie i dla nas wszystkich:) Trzymam kciukasy.... Bureczku a Ty napewno sie nie wymadzasz tylko wiesz cos wiecej niz ja na temat zastosowania DUphastton wiec ja bardzo chcetnie czegoś nowego się dowiem...wiesz jak to jest poczytać a co innego jak ktoś ma np doświadczenie z tym lekiem... mam nadzieje ze juz powstawałyscie i zaraz sie pojawicie??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktyna może być odpowiedzialna za brak okresu i brak owulacji więc jeśli masz za wysoką to raczej nie zajdziesz w ciąże narazie. Lekarz podejmie wtedy inne leczenie niż duphaston. Ja mam wysoką prolaktynę i biorę dostinex na obniżenie, po kilku miesiącach powinnam zaciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×