Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Basiul no przecież jestem:P Śniadanko z Pauliśkiem jadłyśmy:) I już mnie na spacer wyciąga, więc nie wiem ile mi się jeszcze uda ją utrzymać:P Paula ledwie oczy otworzy to już chce iść na dwór/.!!! Wariatka!!!V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby Bureczek miała dziś swoje święto? W takim razie życzę spełnienia marzeń, a zwłaszcza tego największego marzenia - i to jak najszybciej :D Najlepszego Bureczku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam jakiegos pecha chyba :( jak zaczynam pisac to wszyscy sobie ida:( nie lubicie mnie cz co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka raczej pech bo wszystkie pozytywnie jesteśmy nastawione;) A jak Ty się czujesz? Będzie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Guci Dzis ostatni dzien z dupkiem... Nic nie zapowiada okresu..czuje sie bezobjawowo..wczoraj delikatnie mnie piekły piersi ale juz nic... Zobaczymy..nie wiem ile dni po odstawieniu dupka powinien przyjsc @ bo zapomnialam zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kopnijcie mnie w dupe może sie rusze tyłkiem bo nie moge wstac a mam tyle roboty!!! Jutka co ty wypisujesz co głupoty!!! nie ładnie:) Marika co tam jak dzidzius??? brzusio duzy>>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutka niech juz ten okres przychodzi bo sobie jaja robi a lekarz co mówił że jaka może być przyczyna tego że nie masz okresu i musi być wywołany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nic nie powiedział jak mnie zbadał powiedział "na szczescie tu jest wszystko ok" wiec tak naprawde to nie wiem czekam na okres i mam przyjsc po do niego znow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka @ może przyjśc nawet 7 dni po odtawieniu dupka...więc czeka Cię jeszcze trochę niepewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu tyle czekania tyle zmarnowanych dni.. a moze tak byc ze nie przyjdzie???I co wtedy?? Na smietnik ze mna ?? Co sie cholera dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi przyjść jutka i przyjdzie...duphaston jest silniejszy od luteiny, a tę drugą zazwyczaj podaja na wywołanie Basiul u mnie 3 dc, dziś po raz pierwszy zapodam wieczorem clo...dostałam wspomagająco na owulkę, bo nieregularna jest...pisałam dokładniej już wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Gucci...u Ciebie 2 dni na przykład, więc Jutka nie martw się wywoła jakby coś...a jak nie to testuj i do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak testuj...Paula co Ty gadasz?????To ze niby jest jakas szansa????? Myslisz,ze...??? naprawdę??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula faktycznie pisałaś ja jestem dzis tak zakręcona myslałam że jest ok 10 ja patrze a to juz po 11 nie wiem w jakim ja dzis świecie zyje będę pozniej miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka spokojnie...nie nastawiaj się...ale wg mnie istnieje taka możliwość. Wczesnej ciąży na usg nie widać, a Ty @ nie dostałaś, poza tym lekarz powiedział że niczego niepokojącego nie widzi, czyli żadnych torbieli ani innych historii...więc....może być wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki paula..nie nastawiam sie ok..postaram sie wogle o tym nie myslec..czekam na @ wiec...jak sie nic nie zmieni to za tydzien ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulka, dzidzia dobrze, kopniaków jeszcze nie czuję, ale wierci sie maluch - raz jest z lewej strony brzucha, a raz z prawej, da się to wyczuć dotykiem :) Brzuch poniżej pępka już jest większy :) Jutro się zaczyna 17 tydzień... Jak ten czas leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie zmykam, pranie już gotowe do powieszenia, no i trzeba coś skombinować na obiad ;) Będę później! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wszystkie laseczki korzystają z pięknej pogody:) I prawidłowo!!! Ja szykuję się powoli na szkolenie...i tak mi się nie chce jechać:( masakra.... Poza tym mam @ i na twarzy totalną masakrę, nie wiem czy się nadaję do ludzi w ogóle...hehe...muszę się trochę zakamuflować podkładem bo wstyd jechać...:P hormony buzują!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.... a mi się znowu nie udało :( zaczynam kolejny cykl-chyba już 9, drugi z clo... smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Jutka, nie dziwię sie, że Twoja cierpliwość się kończy... Mam nadzieję, że krótko po duphastonie dostaniesz @ i że lekarz coś zaradzi, żebyś więcej nie miała takich dlugich cykli, bo to nic ciekawego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! dziekuje Wam bardzo za zyczenia! marzenie mialam by w dniu 31 urodzin ujrzec 2 kreski na tescie,ale moze inne marzenia sie spelnia :) a teraz czas na picie!Wasze zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bureczku a tak na marginesie to Ty chyba masz koniec cyklu co??:D tak zajełas sie insemka a tu może byc wielki boom:) Paula oby czas szybko zleciał na tym szkoleniu napewno nudy w cholere ale trzeba jakos przezy orianana przykro mi ;( ehhhhhh:( dziewczyny aktualizujcie tabelke żeby było wszystko jasne:) trzymajmy wszystkie kciuki za gucci bo bedzie jutro testowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×