Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

kotka wybacz rozpisałam sie ostatnio a zapomniałam o Tobie serdecznie gratuluje!!!!!!!!!!!!!!! wszystko będzie dobrze:) ;) ale super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis jakos dziwnie mnie brzuch boli az nawet pomyslalam ze @dostane i jajniki bola troszkę..byc może mam własnie owulkę ale ja niegdy nie umialam tego u siebie zaobserwoawc..dzis 17dc myslicie ze to oznaka owulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ciężko z tymi boleściami brzucha utrafić w owu, mnie np bolał brzuch od ok 18-23 dnia cyklu gdzie owu najprawdopodobniej 15 dc. wtedy żadnych objawów i boleści. dziś 25 dzień cyklu i już nic nie boli, nawet piersi, kiedy zawsze już po owu bolały aż do @, a na tydzień przed @ to masakrystycznie bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
dziękuje wszystkim za miłe słowa.. życzę sobie i tym kobietkom, które też są w stanie błogosławionym szczęśliwego rozwiązania, a tym które się starają o dzidzię, spełnienia tego marzenia w najbliższym czasie. ściskam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ..... WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25..............24. 07. 2010....... pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.....27. 05 .2010...warm.mazur) lolitka......................25............5. ..........30.06.2010.....małopol. oriananana..............25.............11...........07 . 07. 2010..... wlkp. monia2152..............28............ 5.............03.07 . 2010 wlkp. jutka1975................35............5.............02. 06. 2010...śląskie ewka4127...............24.............3.............18.06 .2010..zachpom aga_ton...................25...........14............05.0 6.2010 .mazow. amnezja6................32.............1............10.04 .2010...dolnośląsk Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie Loonah...................20.2.............15-16/06/2010.. ..podkarpackie alutka13...................29....3............26/06/2010. .. .... .mazow. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci kochana, tak strasznie mi przykro, tak czekałam, wierzyłam że się udało tym razem:( patrząc na tabelkę to już ponad 2 lata czekania, podziwiam Cię bardzo, jesteś bardzo dzielna. Ja mam teraz 5 cykl starań, w środę @ ale wierzę że nie przyjdzie, zobaczymy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) Gratuluję Kotce i Betyliadzie :):):) Oby ciąże sypały się nadal!! Gucci, przykro mi :( wredna małpa znów przyszła,ale tak nie może być zawsze! Basiula, odnośnie wydatków, to chyba jesteśmy do siebie podobne- też nie chcę wydać majątku, wózek kupiłam w komisie za 1/3cen,a kołderki i pościel i rożek uszyje nam teściowa :) musimy kupić łóżeczko, ciuszki mam od przyjaciółek, buty też,kupiłam już smoczki - trafiłam na promocję disneya 2szt za 5,5zł :) nożyczki do paznokci, gryzak :D szczotkę do włosów i muszę koniecznie kupić jeszcze katarek na allegro i co za tym idzie odkurzacz :D:D:D bo się psychicznie nie przełamię,by czyścić małemu nosek aspiratorem ustnym :P:P:P no i butelki,ale przyjaciółka mi mówiła,że ma jedną z aventu nie używaną i kilka innych,w których wystarczy wymienić smoczki,no i termometr by się przydał...najlepiej taki na podczerwień. Uff, zastanawiam się czy o czymś nie zapomniałam...Jak co, to Izulek i wszystkie co już robiły wyprawkę dla swoich pociech, piszcie co jeszcze proponujecie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
a u mnie @ nie ma. robiłam test taki po 6dniach Pink wyszedł negatywny. więc pewnie nic z tego. jak myślicie? @przyjdzie opóźniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Gucci bardzo mi przykro.. ale nowy cykl nowa nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! U mnie @ tez przyszła. dzis mam juz koniec prawie. złapałam lekkiego doła ale musze się z nim uporać sama. Wierze ze dam rade i niedlugo znow bede cieszyc sie dobrym nastrojem. Gratuluje wszystkim zaciazonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za wsparcie:* Dopiero do domu z pracy wróciłam, B. poszedł na wieczór kawalerski, łobuz jeden:P Zaraz drina sobię wypiję na rozluźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Guci sorki...:( ale głowa do góry..moze nastepnym razem... U mnie po staremu ..dzis poszłam na fitnes pierwszy raz...ten facet co tam był mnie chyba chciał zabic :) Nie wiem czy jutro wstane z łózka...dał mi wycisk:) Brzuch nadal lekko pobolewa jak na nim sie kłade to troszke kłuje..chyba po tych cwiczeniach....' pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam szaleje schudnac chce :( tylko ze juz ledwo zyje jak dzis zeszłam z tych wszysykich przyzadow to omal sie nie przewrocilam :) jakos mi podłoga odjechała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) alutka ciężko stwierdzić powinienien wyjsc juz pozytywny w dniu miesiączki i w wiekszości przypadków tak jest ale elix nie wyszedł hihihi dopiero pozniej;) więc wszystko jeszcze mozliwe :) elixx moja przyjaciółka mnie uczuliła na wszystkie reklamy nowości i drogie rzeczy dla dziecka bo sama ma 2 letnie dziecko i mowi im mniej tym lepiej:) BP przykro mi;( nie wiem dziewczyny jak Was pocieszyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki w tą piękną słoneczną niedziele:) Ma być już coraz cieplej a ja będę kisić w pracy:) Ale co tam !!! Jakoś zleci!!! Elixx z takich przydatnych rzeczy dla maluszka, to nam się naprawdę przydał przewijak...plecy nie wysiadają, a wiadomo że ciągle się Dzidziulka przebiera, zmienia pieluchę i takie wygięcie nad wersalką np nie jest przyjemne dla naszego kręgosłupa, zwłaszcza po ciąży, gdy jest on porządnie nadwyrężony. A oporządzanie po kąpieli też sprawniej idzie na przewijaku. Nawet jak Ci bobasek zasika czy uleje, to ściereczką przetrzesz i po kłopocie. Polecam my używaliśmy bardzo długo i intensywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka jak tam? Zakwasy są? hehe...Ty to masz samozaparcie:) Podziwiam!!! I życzę zadowalających efektów:) Alutka póki nie ma @ trzeba być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
wydaje mi się ze to przez stres, którego mi teraz nie brakuje:(( ale nadzieja się tli. choc na logikę test ciążowy wykrywa hormon ktory jest produkowany tylko w ciazy. moze jeszcze u mnie jest go za malo. pozdrawiam i zycze miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 27 dc, z jedej strony już nie mogę się doczekać, ale z drugiej boje się staranka u nas były pełną parą, każdego dnia,i orzed owu i po i w trakcie zapwne, teraz tylko czekać na pozytywny wynik, oj marze o tym, kusi mnie też żeby zakupić test i zrobić sobie, ale sama nie wiem.. dopowiem że od po owu czułam ból w podbrzuszu i jajniki, teraz czuje troche jakby okresowo, i ból głowy rano i wieczorem, piersi nie bolą jakoś specjalnie, choć zawsze na 2 dni przed @ to tak mnie bolały ze po schoddach jak chodziłam to trzymać je musiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) No wyobraz sobie paula ze nic zero zakwasow jestem w szoku :) Jutro znow ide....znow bede wygladac po cwiczeniach jak parowóz :) Spocona i czerwona :) ale co tam moze po 10 razie bedzie lepiej :) w co wątpie:) W czwarte jade sobie do ustki na wekend na festiwal ogni sztucznych:) juz sie doczekac nie mogę :) no a w temacie to staranka bywaja:) ale czy sie uda to kij wie :) juz nie mowie ze pewnie nie bo znow mnie zjedziecie :) pozdroweczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka zero zakwasów!? Czyli nie jest z Tobą jeszcze tak źle:) Ćwicz ćwicz...chętnie bym z Tobą poszła, a tak zero motywacji:P Byłam w Ustce na pokazie sztucznych ogni:) Fajna sprawa:) Mam nadzieję że jeszcze kiedyś się wybiorę... Lolitka trzymam kciukasy!!! MOOOOCCNOOO!!!! Kiedy testujesz, bo się zakręciłam lekko, że 27 dc to wiem ,ale test kiedy ? Kotka a Ty jak? Miałaś w sobotę testować!!! Odezwij się!!! No...jutro wielki come back....czas do pracy po trzech tyg nieobecności...która zgadnie jak bardzo mi się chce???? heh....mogłabym tak siedzieć z Pauliśkiem w domku:) Najlepiej przez 9 m-cy:P hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci :( nie wiem co ci napisać no żal ale nie ma się co łamać tylko próbować:) głowa do góry:) ale wy się strasznie długo stracie nie wiem czy pisałaś wcześniej czy robiłaś jakieś dodatkowe badania i czy masz jakiś plan awaryjny czy prubujesz naturalnie az do skutku??? my wlasnie godzinke temu wróciliśmy z mrzeżyna:) och cudnie było cudnie:) Jasiul wybawiony bo większą ekipą byliśmy:) odpoczełam sobie jak nigdy chyba choc to tylko 2 dni były :) jutro do gina... nie mogę sie doczekać ale się boje jednocześnie strasznie:( i to by chyba było na tyle:) czekam na dobre wieści w tym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* co za piekny dzionek:) Paula najgorsze sa pierwsze dni potem zleci:) mężus przyjedzie zajdziesz w ciąże i potem nastepne miesiące bedziesz w domku z córunia;);) miłej pracy:):) jutka kilka razy pochodzisz i uzależnisz sie od ćwiczeń będziesz chodziła z wielka przyjemnościa i w domu ćwiczyła a zobaczysz jaka bedziesz szczupla w krótkim czasie;) duzo wytrwałości życze:) polecam Ci ocet jabłkowy będziesz chudła w oczach poczytaj troche w internecie na ten temat mi poleciła go moja dietetyczka jak sie odchudzałam obrzydliwy w smaku ale efekty wspaniałe ;) i jest cholernie zdrowy ma bardzo duzo witamin :) a przy odchudzaniu są one wiadomo bardzo potrzebne:) ewcia loonah powodzenia na wizycie ja tez dzisiaj ide:) ale napisze Wam co i jak jutro rano bo pewnie bede bardzo pozno w domu bo wizyte mam na 21:30 ale na szczescie to juz ostatnia wizyta tak pozno:) a to moja godzina do spania:P wiec przyjade pewnie padnieta ledwo sie poloze i bede spala:P ja lece sie szykowac pakowac prac na wyjazd miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Bureczku gdzie jesteś? Pakujesz się już do szpitala? Ile Cię tam przytrzymają? Będę trzymała kciuki:) U mnie już po @ w sumie, 3dc a już tylko jakieś plamienie i znów staranka:) Za 2 tyg na wesele jedziemy, nie mogę się doczekać. A potem moja siostra przyjeżdża z bratem na tydzień, będzie wesoło:) wyprawkę będziemy kupowały, oszalałam na punkcie tego dzidziusia:) jak tylko wejdę do jakiegoś sklepu to przynajmniej jakieś body muszę kupić, B już nigdzie nie chce wchodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×