Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Marika ale to nie o to chodzi że mi się cos należy i będę to kategorycznie egzekwować tylko o to że zwyczajnie nie lubie być nie uczciwa. Potrafię sie też postawic na miejscu pracodawcy którym pewnie tez kiedys będę ( tak wynika z moich planów na przyszłość przynajmniej:)). Bo to nie jest fair jak cie ktos szkoli inwestuje w ciebie jako pracownika a ja im powiem za pół roku że na urlop idę i co oni wtedy maja sobie kogoś szukac na zastępsto:/ i szkolic znowu inwestowac po to żebym ja wróciła za pół roku no też bez sensu i to mnie martwi:( nie wiem co zrobie. studia sie kończą w sumie kasy nam nie brakuje ale jak juz nie będę miała szkoły Jasiul w szkole to ja chyba oszaleje...jakbym miała maluszka to by, wiedziała co ze sobą zrobić:) zobaczymy jak sie wszystko ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę Basiula, jak ja byłam przeziębiona, to gienia kazała mi brać 3 razy dziennie po dwie tabletki rutinoskorbinu. Dzidzi nie zaszkodzi, a wzmocni naczynia krwionośne, co też dobrze wpłynie na macicę. Bureczku, życzę powodzenia-widzisz? Zaczyna się coś dziać i niedługo będziesz się cieszyć bobasem...jak nie dwoma :):):) Paula, dzielna kobieto, dobrze,że masz już za sobą ten zabieg :) Wyobraźvcie sobie,że gienia pozwala mi jechać w sierpniu nad morze :D da mi recepty na wszelki wypadek gdyby coś się działo mam dzwonić.Czyli mam mocną ciążę skoro stwierdziła,że to dobry pomysł, by jechać odpocząć przed porodem :) Kończę, bo przyznam szczerze,że przeczytałam Was dziś po łebkach, jutro nadrobię :) Miłego wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ewka a czy mogłabys mi napisac opinie o zdrojach?chetnie poznam....ja rodziłam tam 4 lata temu...bylam sama na lozku w bolach i dopiero jak sie parte zaczeły to zlot sie nademmna zrobił.maz byl ze mna i to on informował pielegniarki ze mdleje i błagał o znieczulenie...jak dostałam głupiego jasia to usłyszałam tylko ze bede dłuzej rodzic na wlasne zyczenie...ale jade tam bo czysto ladna nowa porodowka i po 2 dniach do domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzieczynki :* Gucci dziękuję za pamięć :) Brzuszek rośnie owszem, 24 tydzień mamy i płci nie znamy :P Chowa się smyk, wstydliwy (wstydliwa?)... Ewka - nie wiedziałam, że tak sprawy sie mają... Masz rację, to jak granie z szefem w kotka i myszkę, musisz więc sama ocenić swoje priorytety, co jest dla Ciebie najważniejsze w tym momencie :) Słoneczko piękne, szkoda, że nie mogę sie opalać :( Ale czego się nie robi dla małej fasolki! Buźka wszystkim :) Miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki.... no z moja dieta zobaczymy kolejne wazenie sie w niedziele..narazie walcze i nie mysle o starankach co mam byc to bedzie. Dzis dopiero 9 dc...i tak cały czas do przodu :) a teraz ktos testuje bo ja sie juz pogubilam całkiem :) Miłego dnia uciekam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zrobiłam przed chwilą test z niecierpliwości bo @ dopiero jutro iiiiiiiiiii.......... ku mojemu zdziwieniu jest druga kreska choć bledziutka bardzo. jutro rano zrobie z pierwszego moczu i zobaczymy. strasznie sie boje rozczarowania....:( izulek--> wiem ze na zdroje teraz przeszła ekipa z polic nie wiem jak jest z nimi. kuzynka rodziła tam w zeszłym roku i była bardzo rozczarowana bo chciała bardzo rodzić naturalnie w naturalnej pozycji a nie na plecach wbrew grawitacji a tam maja takie wypasione fotele w których można rodzić nawet na stojąco podpierając się tylko na rekach ale pielegniarki i tak ustawiaja go tradycyjnie i nie mozna tego zmienić. poza tym dali jej dopalacza bo chcieli zeby szybko rodziła bo kolejna na korytarzu juz czekała z silnymi bólami. gdyby nie jej mąż prawdopodobnie urodziłaby sama bo były 3 pielęgniarki a rodzacych 5 :/ więc siłą rzeczy by sie nie rozdwoiły. generalnie od znajomych wiem tyle że jest to szpital w którym na pewno jakby cos się działo z maluszkiem to udzielą fachowej pomocy bo maja extra sprzęt ale obsługa i opieka pozostawia wiele do życzenia. poza tym jest to szpital w których zazwyczaj jest tabun rodzących a foteli jak wiadomo ograniczona ilość co nie jest oczywiscie ich wina tylko umowy z NFZ które sa po prostu smieszne. 2 miesiące temu koleżanka rodziła na pomorzanach i bardzo sobie chwaliła bo opieka głównie przez to że jest dużo studentów którzy "pracuja" tam za darmo i zaglądaja ci w krocze podczas porodu no ale dzieki temu jest ich tam duzo i nie zostaniesz na pewno sama na sali:) każdy szpital ma swoje plusy i minusy:) w wojskowym podobno wystrój i aparatura jak za gierka ale personel przemiły. no i sa jeszcze police :) pomijając fakt że zamienili w zeszłym miącu noworotki i kobitki poszły do domu nie ze swoimi dziećmi to maja świetny sprzęt wszystko jest nowe no i najlepsza ekipa z uni tam teraz pracuje:) więc wybór jest trudny ale na pewno warto wybrac świadomi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Ewa gratuluje...ja tez robilam przed miesiaczka a moja kreseczka byla taka blada ze szok....napewno zaciazylas....zrob test krwi beta wynik w ten sam dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka gratulacje. Ja byłam dziś moje drogie w zalewie heh na zakupach. Kupiłam kilka bluzek po 10 i 15 zł na lato, spodnie heh, mężusiowi pare koszulek i sobie sukienke za 20 zł heh a w sklepie 2 dni wczesniej oglądałam takie po przecenie za 99 heheh. tu jej zdjęcie :) http://www.voila.pl/325/bvqs8/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP w Zalewie się było?;) Faktycznie tanio się obkupiłaś. JA jadę w sobotę do mojej Mamusi:) JAk to B mówi: tęskni się za cycem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kresunia pociemniała:) mam nadzieje ze sie nic złego nie przydaży:) dzisiaj jakis niesamowity dzien jest wczoraj zdałam ostatni egzamin i to na 5 M dzisiaj też miał ostatni egzam no i miałam absolutorium poryczałam się głupia że to juz koniec bo poznałam na studiach wielu przyjaciół mam nadzieje ze na całe życie a tu jeszcze ta kresunia:) mam nadzieje ze to dzidzia i ze bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gucci . oj się było heh, myślałam ze mi głowa pęknie od tych krzyków : zapraszam do mnie, promocja heh. dzis strasznie dużo bluzek mieli na krótki rękaw po 10 zł a dobre gatunkowo, w sumie to kupiłam sobie 2 po 10 zł, 2 po 15zł, spodnie dzinsowe takie do kolana za 30 zł, kamizelkę dzinsową za 35 zł a znajoma dała za taka w maju 65 zł w butiku, no i skarpety kolorowe heh po 1 zł byly damskie to kupiłam sobie, bo nie lubie latem na bosaka chodzic w domu, tylko w takich krotkich skarpetkach heh, a mezusiowi kupiłam tez pare bluzek, no i full skarpet bo u niego szybko sie konczą bo tak chodzi że drze strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* ewka!!!!!! gratuluje!!!!!!!!!! pewnie że jesteś w ciązy!!!! wiedziałam !!! ale sie ciesze:) podejrzane były mi te kucia twoje:) cieszę sie bardzo :) ale wiadomośc :) jutro napisze wiecej ide do wyrka bo znowu chora jestem byłam dzis u lekarza i wróciło wszystko do jutra laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Ewka gratulacje wielkie! Będziesz miała zajęcie. A co studiujesz czy raczej jakie studia skończyłaś, jeśli mozna zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, to na bank ciąża! Gratuluję serdecznie! Jutro rano też będzie druga krecha :D Zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ewka gratuluję!ale super w końcu coś się ruszyło na naszym topiku :-) Dzięki Wam za miłe słowa wsparcia. Czasami jest mi tak ciężko, że szkoda gadać. Ale kto mnie lepiej zrozumie od Was? Paula nie wiem czy uda nam się gdziekolwiek pojechać na wakacje, a żeby jeszcze trafić w dni płodne to już w ogóle. Niestety mój M. ma taką pracę, że nie wyrwie się na dłużej niż 3-4 dni. No ale lepsze to niż nic... Gucci nowy cylk - nowe nadzieje i trzeba się tego trzymać :-) Pozdrawiam Wszystkie starające się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Basiu, widzę, że zaglądnęłam akurat jak o mnie zapytałaś:) Teoretycznie jestem już po terminie @, ale w praktyce wyszło tak że cykl mi się wydłużył, owu była tak w 22-23dc, więc na @ czekam do soboty, choć czuję że może przyjść wcześniej bo już dziś mnie brzuch pobolewał:( i trochę cycki czuję... temperatura po 2 dniach spadku do 36,6 (najniższa temp w fazie lutealnej, czyli taka graniczna) dziś wzrosła do 36,7, niewiele ale daje troszkę do myślenia mojej psychicznej głowie;) I zaczęłam przygotowania do ślubu - wypisuję zaproszenia, szyję kotyliony, umawiam się w sprawie sukni, powoli wszystko rusza:) teraz większym problemem jest dla mnie jaką wiązankę wybrać i jaką uszyć sukienkę na poprawiny niż to kiedy uda nam się zmajsterkować bejba;) może dzięki temu uda się szybciej niż nam się wydaje:D Widzę że szykuje nam się nowa mamusia:) Ewka gratuluję:* Ogólnie jak przeczytałam 2 ostatnie strony to widać, że wieje od Was optymizmem laski:) oby tak dalej wszystko się rozwiązywało:D Buziole dla Was wszystkich:* A ty Basiu wracaj do zdrowia:* Przepraszam za długą nieobecność - obiecuję poprawę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia GRATULUJE:) super tak sie cieszę.....:) Dzis juz jestes druga o ktorej sie dowiedzialam ze zaciazyła:) to napewno dobry znak :) Powodzenia :) Ale sie cieszę:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka ja kończe geografie morza to sie tak fachowo nazywa:D ale spacjalnosc mam z gisów czyli hmmm jakby to wytłumaczyc chyba się nie da:) wpisz GIS w wyszuiwarke to bedziesz wiedziała o czym mówię:) a ja z racji tego że zaopatrzyłam się dziś rano na zapas na nastepny cykl w 4 testy to juz oczywiście następny też zrobiłam no i dwie kresunie są jeszcze tylko jutro rano zrobie i wtedy może zaczne podejrzewac że to na prawdę:) M mówi że mi nie wierzy i że nie uwierzy dopóki @ nie dostanę:) Zobaczycie dziewczynki że niedługo wszystkie zapełnimy tabelke zafasolkowanych i bedziemy się cieszyć naszymi bejbikami:) nastroje sa pozytywne a to już połowa sukcesu!!!! Wierze w to głęboko:) Miłej nocki życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki :) Co tam słychac w nowym dniu..kawke sobie pije ale widze ze chyba sama ,wszystkie spia???? Ewcia a TY jak test zrobiłaś??? Czekamy tu az potwierdzisz to co jest oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* Ewka widze że nie możesz uwierzyć:) nie martw sie kreseczka nie zniknie i okres nie przyjdzie:) jeszcze raz serdecznie gratuluje:) loonah kiedys Ci pisałam o tym że jak będziesz coraz bliżej slubu nie będziesz o tym mysleć i odradzałam Ci zajście w ciąże przed ślubem:) bo tyle jest spraw do załatwienia i latania a nigdy nie wiadomo jak sie będziesz czuła:) życze bezstresowych przygotowań:) bureczku co tam Paula?? wczoraj byłam u lekarza miałam za słaby antybiotyk ( bo taki tylko mogłam) i mi nie pomgół wystarczająco i wszystko powróciło babka powiedziała ze nie zapisze mi znowu antybiotyku tylko zapisała mi jakąś mieszanke robiona w aptece marika może to ta co mówiłaś i juz mi troche lepiej jest tak obrzydliwa no ale trzeba zwalczyc chorubsko bo już mnie wykańcza psychicznie;(juz 2 tygodnie walcze ostatnia nadzieja to ta płukanka dzisiaj mnie boli brzuch na dole;/ moze od smarkania i kichania nie nakrecam sie że coś jest nie tak bo nie jestem z tych co panikują na każde zakucie:P i maja mysli że poronia za chwile:P chciałam sie zapasać na topik styczniówki ale tam są takie panikary że ja bym sie wykończyła psychicznie :P nie nadaje sie tam juteczka jak tam odchudzanko??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Basiu, pamietam jak odradzałaś:) jakos nie mogę się przemóc, żeby jeszcze czekać, bo musiałabym odłozyć starania na październik bądź listopad! A tak to ostatni cykl starań przed przerwą zaczniemy w lipcu, a może jeszcze w czerwcu a potem ta przerwa do października - listopada, żebym szkołe w terminie skończyła... A czekania mam już naprawdę dość serdecznie, nie wiem jak te 3-5 cykli wytrzymam bez myśli o staraniach:( będzie smutno... Chyba że uda się wcześniej:D dziś już 36dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) ja chwile temu wróciłam z wczasów, przeczytalam od razu szybciutko co tam u Was słychać, Ewka, no brawo, serdeczne gratulacje:) wczasy bardzo udane, piękna pogoda, morze, smaczne jedzonko, cod, miód ... staranka były codziennie, czasem nawet 2 razy dziennie. pobyt był w dniach 11-17 dc, z tym że 17 dnia nie było staranek bo był powrót, ale dziś myślę ze trzeba powtórzyć:) kurcze, jak ja bym chcała zeby sie nam udało, w czwartek byłam u ginka, mialam monitoring, pęcherzyk miał 14 mm, twierdził ze do 5 dni będzie już po owu, minęło 8 dni, ale sama nie wiem, z jednej strony klimat mógł wplynąć na owu, ze mogła się przesunąć, nie miałam też żadnego śluzu, który zazwyczaj mam na 2 dni przed. powiedzial mi lekarz ze jak do 3-4 miesiecy nie uda nam sie zajść w ciążę zebym przyszła, popatrzy raz jeszcze na tą szyjkę.. nie wiem co to miałą znaczyć, ale chyba to ze jest tylne skrzywienie... hhmmm sama nie wiem. niby powinnam leżeć na brzuchu po przytulankach, ale na wczasach nie zawsze sie dało, spaliłam sobie brzuch i nóżki i nie byłam w stanie:( no zobaczymy. dzić 8 dc. pozdrawiam was raz jeszcze bardzo serdecznie i trzymam kciuki za wszytskie forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano zrobiłam test dwie kreski :) no ale i tak nie wierzymy:) jakos tak dziwnie :) Wy tez niedługo bedziecie zafoasolkowane zobaczycie!!!!! Ten cykl jakis dziwny był:/ sluzu płodnego jak na lekarstwo plamienia ból brzucha po 21dc a na owulke nic nie czułam gdzie zawsze sie zwijalam bo wiedziałam że owuulka idzie :) ale widać że natura juz tak ma że nic nie jest oczywiste i jednoznaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaka niespodzianka:):):) Właśnie przerwałaś złą passę na forum...teraz będziemy zachodziły jedna po drugiej ( ja z sąsiadem rzecz jasna!!!!) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki !!!! Jak znajdę chwilę to skrobnę:) papappapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Weekend się zaczyna i pewnie już Was nie ma. My jedziemy jutro do moich rodziców:) Hej Lolitka:) Mam nadzieje że owocne staranka były:) Cieszę się że urlopik udany:) No i Loonah w końcu się pokazała;) Może teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci, chyba jutro kupię:) A jak przetrwam niedzielę bez @ to w poniedziałek teścior:D ale by fajnie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×