Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość izulek_2006
loonah gratuluje z calego serca.... no dziewczyny idzie jak burza... spokojnie dziewczyny jak zachodzi sie w ciaze o przez pierwsze 2-3 tygodnie dziecko jest chronione!!!!!!! nawet jakbyscie pily palily opalaly sie i robily inne rzeczy... mi pamietam dolegal bol piersi masakrycznie bolały...nawet spalam w staniku bo jak sie go zdejmowalo to bol ...objawy sa jak na miesiaczke.... to ktora nastepna? ma w planach testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie reszta dziewczyn?? piszcie co u was kochane :) kto następny testuje?? bo ja coś nie mogę tabelki znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucam tabeleczke, co by nam nie zaginęła:) NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ..... WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........23..............26. 06. 2010....... pom. B.P.2300.................23...........nie licze juz..............27. 05 .2010...warm.mazur) lolitka......................25............5. ..........30.06.2010.....małopol. oriananana..............25.............11...........07 . 07. 2010..... wlkp. monia2152..............28............ 5.............03.07 . 2010 wlkp. jutka1975................35............5.............02. 06. 2010...śląskie ewka4127...............24.............3.............18.06 .2010..zachpom aga_ton...................25...........14............05.06.2010 .mazow. amnezja6................32.............1............10.04.2010...dolnośląsk Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie Loonah...................20.2.............15-16/06/2010....podkarpackie alutka13...................29....3............26/06/2010... .... .mazow. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że owocny będzie czerwiec:) i będzie nas coraz więcej:) dzisiaj poszłam na ogródek szpaki odstraszac od czereśni:P i zjadłam chyba kilogram z drzewa nie są jeszcze do konca dojrzałe i czuje że dzisiaj będe miała w nocy jazde na kibelku;/ bo juz mi nie dobrze;/ Paula:) nie widziałam dzisiaj twojego posta;/ ale cieszę się ze juz Ci lepiej a na ile mężuś wyjechał?? od kiedy bedziecie znowu sie starac?? fajkami sie nie przejmuj:P pal póki możesz:P bo jeszcze troszke i nie będziesz mogła:) mi sie wydaje że jak urodzę i przestane karmic piersia wróce do fajek bo nie oszukujmy sie brakuje mi tego tez uwielbiałam palić:P ale nie złamie sie i nie zapale do końca ciąży ani jedego:) tego jestem pewna na 100% bureczku a ty odpoczywaj relaksuj sie bo czeka Cie ważne wydarzenie będe trzymac kciukasy mocno:) wytna Ci to wzystko i nie długo bedziesz cieszyć sie dzidziulkiem:) no to czekamy na końcówke czerwca:) na same dobre wieści:) wierzę w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula Ty jakas telepatka chyba jesteś:):):) Nic nie pisałam że M wyjechał, bo nawet nie wiedziałam kiedy , co i jak....i dziś nagle telefon...wyjazd we środę...to JUŻ?!?!?!?! Na dokładkę dziś @ dostałam:( KOmedia:P Na ile jedzie nie wiadomo ...się okaże...czyli od środy jestem "słomiana wdowa" heheeee... smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Loonah wiekie gratulacje!!!!!!! Ale się porobiło, jedna za drugą, jak tak dalej będzie dobrze szło to my obie z Gucci w sobotę zobaczymy dwie kreski. Mam nadzieje:)) a za nami też łańcuszek szczęścia. mam pytanie, kiedy najczęściej zaczynaja się poranne mdłości, tzn w którym tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Loonah ale ty to młoda bardzo jesteś, z tego co widze z tabelki, 20lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Loonah gratulację! Wiedziałam że Ci się udało;) My dopiero wczoraj wróciliśmy od moich rodziców, fajnie było:) Brzuch mnie boli małpowo już chyba od tygodnia a w piątek kręgosłup zaczął mnie boleć, tak na dole i codziennie daje mi popalić, miałam tak jako nastolatka podczas @ ale już conajmniej 5 lat mnie tak nie bolał. Poiżyjemy zobaczymy:P Alutka a jak u Ciebie? Jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* Paula a to pech!!! no ale przeciez męzus wiecznie tam nie będzie nie??:) a daleko wyjezdza?? moze jakis weekend bedziecie sie widziec co?? bedzie dobrze:) jak potem dopadniesz mezusia to dzidzius od razu za pierwszym strzałem:) duzo zdrówka dla Ciebie :* jak gardło?? gucci:) to dobrze że Cie boli na okres bo mnie tez bolało na okres i byłam w ciąży i na pocztku ciązy bolał mnie kregosłup a dokładnie kośc ogonowa ale juz jest ok nic mnie nie boli prócz cyckow więc trzymam kciuki mocno mocno:* uda się:)w końcu musi! juteczka a u Ciebie jak tam staranka i dietka??:) spadam na targ po jakies ciuszki letnie bo w żadne sie nie mieszcze spodniczki spodenki bluzki;/ a z atydzien jedziemy nad morze a ma byc upał miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam wszystkim dziewczyny za gratulacje, za miłe słowa:):* Gucci mnie tez pobolewa kręgosłup - w części krzyżowej, ale nie intensywnie i tylko raz na jakis czas, więc nie wiem nawet czy mogę to u siebie wiązać z objawami:) Alutka, no w tabelkę wpisałam 20, bo tyle mam skończone - za 4 miesiące i 1 dzień skończę 21, w sumie już blizej jak dalej:D Przemianuję się jak będę się przepisywać do dolnej tabelki, po wizycie u lekarza:) Jak myslicie, kiedy najwczesniej się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah ja byłam w 6 tygodniu i 5 dniu ostatnio napisałam ze w 6i2dni to była pomyłka bo widziałam potem swoje usg i było widac serduszko i dzidziulka ewce lekarz powiedział że ma przyjsc 10 dni po spoznionej miesiaczce co lekarz to inna opinia najlepiej bedzie jak zadzwonisz do swojego gina to Ci powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah dokladne tak jak pisze basiula:) ja ide w poniedziałek ale raczej usg mi jeszcze nie zrobi bo to za wczesnie szkoda sprzetu brudzic ale skieruje mnie juz na badania. zrobie sobie hcg zeby wykluczyc pozamaciczną mocz itd.:) a potem zobacze co on mi powie i kiedy każe przyjść na usg. z tego co wiem to granica wykrywalnosci zarodka na usg to 6-8 tygodni:) wiesz ja sobie moge chodzić nawet codziennie bo pewnie bede do mojego chodzic na kase chorych:) mój gin przyjmuje na nfz i prywatnie ale prywatnie ma długie teraminy bo sie wszyscy pchają:) a na nfz wystarczy sie ustawic w kolejeczce poczekać koło 20 minut i sie wchodzi:) skonsultowałam sie z wujkiem i nie ma różnicy w opiece jedynie prywatnie kasa znika z portfela :) więc doszliśmy do wniosku że jeżeli juz znalazłam takiego gina który mi w miarę odpowiada i przyjmuje w tych dwóch formach to bede chodzic na nfz:) a mój i tak nie ma w gabinetach 3d więc pewnie pójdziemy wtedy prywatnie do kogoś innego:) o ile oczywiście wszystko z dzidzią bedzie w porzadku a wierze że jest!!:) miłego dzionka dziewczynki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, ja własnie jestem w 6t5d:) tak wynika z terminu ostatniej @. Ale wiem napewno że Maleństwo jest młodsze, można powiedzieć że istnieje od 17dni, czyli 2 i pół tygodnia... Ty masz cykle krótkie, ok 28 dniowe jeśli dobrze pamiętam, więc Twoj maluszek miał już 25 dni, czyli prawie 4 tygodnie jak dobrze wszystko pomyślałam... Hmm, więc poczekam jeszcze, przynajmniej z usg:) Ewa, ja tez myślę chodzić państwowo, po co kasę bulić za coś, co mozna miec za darmo:) Planuję tylko około 20-25 tygodnia zrobić usg 3d/4d i za to chyba gotowa będę zapłacić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Basiula no dietka nadal ale jakby cos staneła na chwile :) Staranka sa ale to narazie i tak za wczesnie bo dzis dopiero 14dc...ale nie mysle czy sie uda..tzn jestem prawie pewna ze mnie to nie dotyczy ze mnie to nie spoyka i tak sobie z tym zyje z dnia na dzien ... Paula dzielna z Ciebie kobitka jak tak walczysz z tym swoim gardłem.. Bureczku a Ty jak samopoczucie???Bardzo sie martwisz??? Tak bym chiala zeby wszystkim nam sie udało......moze kiedys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
hej! raz miałam mdłości rano, ale to na pewno nie to, tylko raczej cos zjadłam albo z głową coś nie tak. nie mam żadnych objawów, nie miałam nigdy pms więc nic nie wiem. szczerze to nie chce mi się robic testu w dniu spodziewanej @ nie chce zobaczyc jednej krechy. zrobie to tylko dlatego ze ide na wesele w sobote i musze wiedziec czy moge sie napic czy juz mam uwazac:) przeczucie mi mówi, ze nic nie wyjdzie bo w tzw dni płodne tylko dwa razy było przytulanko. zobaczymy... podziwiam cie Loonah ja w wieku 20lat w ogóle o tym nie myślałam i nie chciałam, a teraz jestem troche stara i mam jeszcze wiecej obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę na forum, a tu takie dobre wieści!!!! EWKA, LOONAH GRATULUJĘ!!! Cieszę się bardzo,że się Wam udało :) Wioerzę,że teraz to się ciążę posypią :):):) Paula, mam nadzieję,że już lepiej z gardełkiem i że mąż szybko wróci. Basiula, ja już widzę,że jedne ze spodni ciążowych,które mam nie starczą mi do końca ciąży i bluzki też...Mały rośnie,ja mam ok 105cm już w pasie i trudno się mi zwlec z łóżka :P nie ma lekko, w końcu 12kg już mi przybyło,a jestem w 27tyg. Poza tym dziś przespałam prawie cały dzień, a mężuś biega na zakupy i spełnia moje zachcianki :):):) ba! nawet obiad mi pomógł zrobić :):):) 7lipca kolejna wizyta, ale zanim to nastąpi, to czeka nas jeszcze przeprowadzka :/ cieszę się,ale jak pomyślę ile trzeba przewozić i znosić z bloku bez windy z 3piętra do kamienicy też bez windy też na 3 piętro, to mi się żal robi męża i znajomych,którzy to będą tachać. No i reni pozwala mi przespać noc-zgaga atakuje, w końcu wiem czym jest :D no i czasem w nocy obudzi mnie taki ekstremalny skurcz łydki, muszę zapytać gieni czy mogę brać jakiś magnez, bo naprawdę nigdy mnie tak skurcz nie bolał jak teraz. Ale dzidzia rośnie i wyciąga ode mnie :) A co do tego kiedy iść, to ja na początku poleciałam dość szybko,ale niepotrzebnie, bo gienia wykluczyła mi tylko ciążę pozamaciczną,potem zrobiłam betę,bo testy mi nie wykrywały,a byłam między 6 a 7 tyg kiedy zobaczyliśmy maleństwo na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutka, ja mdłości zaczęłam mieć właśnie w ok 6tyg, bo jak poszliśmy do gieni, to jej o tym powiedziałam,a ona dała mi L4 :) Przyznam,że w tym 6 tyg to one się rozkręcały, bo potem to miałam masakrę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do picia, to do 3tyg ciąży maleństwu nic nie grozi. Ja na początku roku,nie wiedząc,że jestem w ciąży też się napiłam trochę,a przyjaciółka brała sterydy jak była na początku ciąży, bo miała chory kręgosłup i wszystko z jej synkiem było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
czesc dziewczyny... nie za bardzo mam o czym pisac ale chociaz sie przywitam....ucze sie bo jutro egzamin zawodowy koncowy....nic nie umiem...ale...ide...najgorzej tylko ze 4 godziny trzeba siedziec w miejscu maly zaczyna mnie kopac jak tylko nachyle sie nad kartka...a nie umiem pisac w pozycji 90 stopni...zawsze jestem nad kartka....no ale dostane kopa to mnie przeprostuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah jezeli wiesz kiedy była owulacja to sobie obliczysz ja miałam owulacje na 100% 13lub 14 dnia cyklu ale mysle ze w 13 bo zwijałam sie z bolu i czułam z prawego jajknika jak by cos sie przesuwalo a 1 4 dnia bolalo ale mniej a ty jak masz wydluzone cykle to moze byc inaczej:) pamietacie jak wam ostatnio pisałam że moja znajoma poszła na zabieg bo w 8 tygodniu nie slychac serduszka i za maly zarodek?? co sie okazało na dzien dzisiejszy wszystko jest w porzadku jest w szpitalu beta ok tylko ze ciaza jest jeszcze mlodsza jutro na 100% wszystko sie okaze:) bo jutro ma jakie susg specjalistyczne elixx biedna jestes tyle wycierpiałaś w ciązy:/ te mdłości i inne dolegliwosci ciązowe mi kilka razy zachciało sie rzygać i mi śmierdziało odrzuciło od kawy ale juz wszystko gra współczuje przeprowadzki ale dobrze ze masz znajomych co Wam pomoga:) juteczka to działaj:) ide spac bo to juz moja pora:P dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basulka no ja sie staram ale wiesz koniec roku cora pozno chodzi spac :( ja wczesnie musze wstac w tym tygodniu a czas ucieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działaj działaj jutka, wiem, że czasem ciężko, ale nie ma że boli:) Trzymam mocno kciuki za Ciebie, u mnie dziś 22 dc, żanych objawów, poza ok tygodniowym po owulacji bolu podbrzusza i jajników, teraz cisza. Jak ten czas się ciągnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Bureczku śniłaś mi się:) i Twój synek, taki fajny blondasek:) Zapomniałam złożyć Ci życzenia z okazji rocznicy:( ale życzę Ci dziś (jak i codziennie) dużo szczęścia i dużo miłości! A jak udała się imprezka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Jutka jak długie masz cykle (przepraszam, ale zapomniałam), bo piszesz, że działasz, ale to dopiero 14 dc... A moja fasolka jest właśnie z 14 dnia cyklu :) I tak pomyślałam o Tobie... Elixx mnie też męczy zgaga od kilku dni, ale da się wytrzymać. Pierwszy nocny skurcz łydki złapał mnie w 16 tygodniu już! Biorę Aspargin (zalecenie od mojego gina), jest bez recepty, ale najpierw tak jak mówisz - trzeba zapytać lekarza prowadzącego. Ja na razie przytyłam 7 kg - mam 25 tydzień :) Ale wiadomo każda ma inaczej :) W pierwszej ciaży przytyłam 14 kg, więc chyba teraz będzie podobnie - na to wygląda przynajmniej. Alutka, wiesz różnie to bywa, mówisz, że tylko 2 x działałaś w dni płodne, a ja miałam akurat taki cykl (dużo spraw się działo, dużo imprez mieliśmy, bo to krótko po sylwestrze było, ciągle goście, przemęczenie), że tylko jeden raz działaliśmy, nawet byłam już pewna, że to po dniach płodnych, bo śluz się już "skończył". Więc wrzuciliśmy na luz i bezstresowo działaliśmy, bez presji, żeby zaciążyć, a tu taka niespodzianka :) Buziaczki Wam wszystkim i miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×