Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Basiul bardzo Ci dziękuję za info....powiem jej o tej dietetyczce, musi się wybrać...tylko ona jest już na skraju załamania nerwowego (wiadomo teraz lato trzeba się rozebrać itd), dobrze by było żeby schudła chociaż ze 3 kg na tym occie, to wtedy lepiej się poczuje i będzie mogła ruszyć dalej (czyli dietetyczka i dietka)...ćwieczenia na razie odpadają, bo leczy stawy ( kolana jej wysiadają:()...poza tym zaczyna mieć problemy z sercem....zadzwonię dziś do niej...albo najlepiej polecę jej kupić ten ocet (widziałam taki w rossmanie jakiś bio "coś tam" chyba dobry będzie?), bo jej się nawet z domu wyjść nie chce taką deprechę załapała:( A teraz się upały zaczęły więc sama rozumiesz....heh Kochana cieszę się że Dzidziul rośnie:) Sama radość!!!! Odpoczywajcie sobie ile wlezie!!! Miłego urlopiku:) Odezwij się po powrocie i pogłaskaj ode mnie Niuńkę:) BUZIAKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze paula współczuje koleżance;/ ale z Ciebie dobra przyjaciólka;) lec po ten ocet i wspieraj ja:) ten z rossmana może być to jest własnie ten:) rozumiem ja jak nic bo miałam to samo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona zawsze była pełna energii i życia...radosna, a teraz mówię Ci strzęp człowieka:( Mam nadzieję że ten ocet coś pomoże, bo naprawdę chociaż 3 kg i znów odzyska wiarę, ze cokolwiek jej może jeszcze pomóc...ona już tak mało je, zero słodyczy, mimo to waga ani drgnie...heh...wyciągnę ją do tego dietetyka....Dzięki Baiulka:) Całuję mocno i...hm....będę tęsknić za Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Dziewczyny mam strasznie obrzmiałe cycki wczesniej tak nie mialam przed okresem czy to moze byc objaw ciąży???? czytałam, ze testy wychodza tez po 3 tyg od zapłodnienia, czyli mam jeszcze czas do konca tygodnia, ze moze wyjsc. na razie 2 ujemne. ale jaja. wzielam wczoraj luteine i nic sie nie dzieje. pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Dużo naskrobałyście z rana, a ja dopiero wstałamm:) Monia ja jak zaszłam w ciąże 2 lata temu to przez kilka dni miałam tak jak Ty, swędziało mnie strasznie i piekło a potem przeszło jakgdyby nigdy nic a potem okazało się że jestem w ciąży. Nie chcę Cię nakręcać ale ja tak miałam. Ogólnie podobno kobiety w ciąży bardzo szybko łapią stany zapalne i różne baktrie. Zaciążonym jeszcze raz gratuluję i cieszę się że wszystko ok z Waszymi Szkrabami:) Alutka trzymam kciuki! Jak nie możesz się doczekać to zrób beta hcg:) A luteinę to chyba musisz brać pięć dni i potem po odstawieniu dopiero okres przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Gucci to ty masz juz jedno dziecko? nie doczytalam chyba. to dziwne dlaczego po raz drugi tak trudno zajsc?? chyba najlepiej sie nie starac, nic nie liczyc, nie mierzyc, zapomniec.... i samo sie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
a to mi przykro.. maja mają ciśnienie na drugie... ja to bym chciała dziewczynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie myślę Basiu, wybrać się wcześniej, żeby zobaczyć czy wszystko ok:) Dziś już szukałam prywatnych gabinetów, mam juz dwa na oku:) Jeśli się da to w przyszłym tygodniu, lub w kolejnym zobaczymy naszego dzidziola:) To usg jest robine vaginalnie, prawda... Tak sobie myślę, czy brałyście ze sobą facetów na te pierwsze ultrasoundy? Przypuszczam że chcialby zobaczyć naszego Aliena:) ale ja taka rozwalona przed obcym/obcą, który/która grzebie mi między nogami i przy tym mój men... No nie wiem czy mi się to podoba;) A co Wy myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
do Loonah: mam takie pytanko do Ciebie, bo ja tez zaszła ostatni ow upragnio ą icąze i termin mam na 26lutego, czyli podobnie jak Ty :) z tym ze w zeszły czwartek jak 2 testy nieoczekiwanie wyszły pozytywnie pobiegłam do mojej gin. (bo akurat przyjmowała w ten dzien) zapytac czy odstawic tabletki które ałam przepisane..niespodziewalam sie ze ona tak szybko potwierdziciaże, a ona od razu kazała mi sie rozebrac i zrobiła USG doochwowe, pokazała mi kruszynke na USG i wydrukowała zdjęcie..ma już 5mm .. byłam oszołomiona... chodzę na fundusz i juz chwile lecze sie u tej gin i za kazdym razem praktycznie miałam USG(sprawdzała m,in czy cysty sie nie odnawiają) i teraz od razu USG mi zrobiła, i kazała przyjsc 15lipca jak już troche podrośnie i tez mam miec USG.. wiec dziwie sie dlaczego Tobie tak długo nie chce zrobić... czy to na pewno ze wzgledu na fundusz? a może takie USG we wczesnych tygodniach nie jest dobre dla dziecka? i to moze mi nie powinna robić rak szybko tego USG? ja jestem z podkarpacia, i pierwszy raz od Was słyszałam o tym że na fundusz to jest jakis przydział USG na ciążę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
sorry za literówki na początku :/ miało być: " bo ja też zaszłam ostatnio w upragnioną ciążę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ma mieć tylko 3 razy usg przez całą ciążę! I do tego musi jeździć na nie 30km bo w naszej miejscowości nie ma maszyny:/ Nowe aparaty nie są szkodliwe i usg robią na każdej wizycie czylki ok raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Betyliada, ja tez z podkarpackiego i mam miec pierwsze dopiero po 12tc, czyli całosciowo to pewnie wyjdą 3 przez całą ciążę :( nie wiem czemu to tak jest, moze zalezy ile szpital ma pieniędzy na badania przeznaczone, a że u nas miescinka mała to i funduszy pewnie niewiele... Bo mój gin aparatury nawet nie miał w gabinecie, u nas się chodzi na usg do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) U nas jest taka gorączka że nie da się siedzieć ale chociaż w końcu lato ;-) Muszę wam się pochwalić właśnie skończyłam studia ...egzaminy i dyplom na 5 ;-) teraz sobie odpocznę ...zwłaszcza że ciągła 2 kierunki na raz ;=--) Co do mojego problemu to już znikł ...( mam le,ko czerwone ale nic nie swędzi ) też myślałam że to jakiś stan zapalny ale mam nadzieje malutką że to jednak coś wyczekiwanego ;-))jeszcze trochę i zobaczę czy dostanę okres .mam nadzieje ze nie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
aha,, czyli to faktycznie prawdopodobnie dlatego że Twój gin. nie ma aparatu USG w gabinecie. Też z początku miałam chodzić do takiego gin. ale znalazłam świetną lekarkę, która gabinet ma trochę dalej, i mam większe problemy żeby się tam dostać, ale Ona ultrasonograf ma u siebie i pewnie wtedy limitów żadnych nie ma.. bez znaczenia czy na fundusz czy prywatnie. pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no jeszcze Betyliada dodam że ja całkowicie państwowo - byłam w przychodni a nie prywatnym czy jakim tam gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, męcząca jest ta przeprowadzka... a raczej to,że sama nie mogę zrobić rzeczy, które wiem,że zrobię najlepiej - np.szorowanie łazienki - wszystko przez to,że domestos może zaszkodzić maleństwu. Jestem wdzięczna przyjaciółce, bo dużo mi dziś pomogła,ale ubolewam,że mam ograniczenia fizyko-chemiczne :D Zalałam wannę domestosem,a jutro każę mężowi ją szorować :P A tak ogólnie, to jestem padnięta jak nigdy... Jednak w ciąży to się nie ma już tej siły.Dodatkowo tejk nocy mało spałam ,c hyba przez te wszystkie wrażenia, a dziś wstaliśmy o 6, bo jechaliśmy do Katowic, a potem działaliśmy w mieszkaniu.Nie mam sił się naewet myć :/. Betyliada, naprawdę trafiłaś jakoś wyjątkowo z tym ginem an kasę, bo normalnie jest tak jak Loonah pisze - 3wizyty i finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
to chyba faktycznie mam szczęście.. ja tez chodzę do państwowej przychodni, wiec tez całkowicie na fundusz, i wszystkie badania, również krwi za darmo.. no i USG jak dotąd na każdej wizycie, bo miałam torbiele itp. Moja teraźniejsza gin. jest super no i zastosowane prze nią leczenie przyniosło rezultaty i jestem w ciąży:) Ta gin. przyjmuje raz w tygodniu w innej pobliskiej przychodni, gdzie nie ma aparatu USG i wiem ze wtedy kieruje kobiety do jednego zaprzyjaźnionego ginekologa, specjalisty od USG, ale zawsze trzeba długo na to badanie czekać.. wiec pewnie w praktyce też wyjdą tylko ze 3 usg na całą ciąże.. dlatego ja wybrałam przychodnie do której mam dalej i gorszy dojazd ale USG jest na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMonia
Hej dziewczyny! Podobnie jak Wy staram się o dzidziusia:)Pragnienie dziecka jest u mnie tak wielkie,że nie jestem w stanie myślec o niczym innym.3 miesiące temu odstawiłam tabl.anty.Mercilon i od około 2 tyg.staramy się z mężem o potomka.Na razie bez sukcesów.Okresy o dziwo mam w marę regularne,jest pomiędzy nimi 3-4 dni różnicy.Słyszałam różne opinie na temat tabletek,że po ich odstawieniu może byc "różnie" z zajściem w ciążę.Powiedzcie mi dziewczynki,kiedy najwcześniej mogę zrobic test ciążowy?Kilka dni po stosunku,czy w dniu spodziewanej miesiączki? Proszę o poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Basiukla mam do Ciebie prosbe...mozesz mi poradzic w tej kwesti odchudzania? widze ze Ty bardzo w temacie jestes.. mam w domu tez ocet jabłkowy ale kupilam go normalnie w sklepie spozywczym a Ty cos piszesz o Rosmanie. pozatym jakbys mogla mi powiedziec co jadłaś czy duzo cwiczyłas? no i ile schudłas przez te 7 miesiecy...bede Ci bardzo wdzięczna. Mozesz mi napisać na email jesli to dla Ciebie nie problem.Moj email to juteczka@op.pl Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka Basiulek to jest już nad morzem...może zadzwoń do niej? Numer ma na gg...a jeśli to nic pilnego to poczekaj aż wróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Dziewczyny:) Monia gratuluję dyplomu! Elix nie przepracuj się, korzystaj z pomocy znajomych;) BP też ma nowe mieszkanko i taka zalatana że chyba zapomniała o nas:( Mała Monia witaj:) Teścik to w dniu @ nie wcześniej. Jutka szalejesz z tą dietą, trzymam kciuki! Paula jak tam? Tęskno pewnie do męża. A Paulisiek jak się trzyma? Ja lecę właśnie na badanie prolaktyny. Poszłam wczoraj na solarium żeby opalić się na wesele i tak się zjarałam że pół nocy nie spałam, najbardziej to tyłek mi się spiekł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. no i @ niestety ale przyszedł, nic z wyjazdu, z codziennych przytulanek, z leżenia z poniesionym tyłkiem pół godziny:( smutno mi. nie wiem co źle robimy, czy moze za często,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Lolitka współczuje, ale mozesz przynajmniej znowu probowac w dni plodne. u mnie nie wiadomo, jutro ide na bete, bo po południu nie robią. a dziwnie to wszystko wygląda, wczoraj to tak mnie jajniki i podbrzusze bolało jak nigdy, ze bralam 4 nospy, a dzis mam białą wydzielinę. podejrzane mi toto. a test nadal ujemny. jak to bedzie ciaza to będę osobnym przypadkiem. dodam ze dni okres sie spoznia. help!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
*5dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka:) niesmuć sie głowa do góry w końcu się uda:) nie wierz w te bzdury że za często że źle leżałaś bo moim zdaniem przynajmniej jak jestescie zdrowi to sie w końcu uda i tyle bez kombinowania:) alutka jak ci sie @ spóźnia 5 dni to faktycznie beta najlepszy wynik da:) mojej kuzynce wyszedł pozytywny test dopiero 2 tygodnie po terminie @ więc wszystko jest mozliwe:) jak stężenie hcg małe to test może nie wykryć:) a ja właśnie siedzę w aucie i czekam na Jasiule aż wyjdzie z judo:) ukuli mnie dzisiaj znowu:( poszłam na to badanie HIV :) jakiś taki niepokój mnie ogarnął nie wiem czemu bo nie powinno nic wyjść no ale jednak.... w piątek wynik:) babeczka mówiła mi przy pobieraniu krwi że bardzo dużo ludzi przychodzi że wiekszość kobiet w ciąży:) ale że w województwie jest zakażonych "tylko" 150 osób i mało prawdopodobne jest żebym się gdzieś niechcący zaraziła:) no ale mimo wszystko jakis taki niepokój jest:) a badanie jest bezpłatne i anonimowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Upał dziś taki, że pływam, najchętniej zamknęłąbym się w lodówce, ale nie po to by jeść (apetytu zero)... po prostu ten chłodek mi odpowiada :D Ewka - test na HIV to teraz standard (ja też miałam na początku ciąży), nie ma się czym przejmować, no chyba, że ktoś rzeczywiście ma podejrzenia, że mógł się zarazić... Dziś byłam na wizycie - 26 tydzień, główka malucha jest u góry, łożysko sie przesunęło i nie jest już przodujące. Bureczku trzymam kciuki za Ciebie :) Szybko wracaj "do siebie" po laparoskopii!!! Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ..... WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25..............24. 07. 2010....... pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.....27. 05 .2010...warm.mazur) lolitka......................25............6..........29.07.2010.....małopol. oriananana..............25.............11...........07 . 07. 2010..... wlkp. monia2152..............28............ 5.............03.07 . 2010 wlkp. jutka1975................35............5.............02. 06. 2010...śląskie ewka4127...............24.............3.............18.06 .2010..zachpom aga_ton...................25...........14............05.0 6.2010 .mazow. amnezja6................32.............1............10.04 .2010...dolnośląsk Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie alutka13...................29....3............26/06/2010. .. .... .mazow. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie Loonah.......21............2..........26-02-2011......... podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×