Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

ale super dziewczyny że sie odezwałyście:) Paula co za wieści mam nadzieje że okres Ci się już skończył albo nie jestes przed:D czuje że bedzie owocnie:) udanego i upojnego urlopu:) jutka skarbie a co sie stało z mężem on ma jakies wątpliwości?? Marika serdecznie gratuluje kolejny chlopaczek;) na naszym forum wszystkie dziewczyny będą mieć chłopców zobaczymy co będzie dalej może ja sie dowiem na kolejnej wizycie:) ewcia biedna jestes:( ale jeszcze troszke i te cholerne mdłości powinny sie skończyć nie?? duzo siły i zdrówka Ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek nawet nie wiem który mam dzień cyklu i szczerze...to mało mnie to interesuje...nie wiem co mi się porobiło:P nie licze, nie czekam, nie chcę nic obserwować...mam to gdzieś!!! Jak ma być to będzie, a jak nie to mam przecież Paulinkę:) w nosie z tym wszystkim...patrząc wstecz na te wszystkie miesiące starań, a było ich jak wiecie nie mało, stwierdzam, że jedyne co pamiętam to tylko dni cyklu, monitoring i staranka na siłe w dniach w których należy!!! Ja tak nie chce!!! KONIEC...będą ćwiczenia, ale bez monitoringu, bez parcia, bez wyczekiwania na brak @, bez stresu......bez obliczania dni płodnych....i niech się dzieje wola Nieba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Cieszę się że się odezwałyście bo sama ze soba to długo bym nie popisała;) A moja siostra będzie miała córeczkę:):):) Nie chciałą wiedzieć co będzie ale lekarce się wymksnęło:P Imię ma wybrane ale nie chce powiedzieć małpa:P Marika gratuluję synusia!!! Moja siostra właśnie wchodzi w 30tydz i też ma 8kg na plusie ale i tak waży mniej niż ja:P tylko 55kg Basiula ale ten czas leci, już prawie połowa ciąży za tobą:) moja siostra ładnie wygląda a mimo to dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Ale u nas leje od samego rana:( Chyba się wezme za sprzątanie, bo co tu robić?.... No ciekawe ilu będzie chłopców, a ile dziewczynek na naszym forum:P Marika gratuluję synusia:) To będzie parka!!! Wczoraj dzwoniłam do M i się wygadał że w sobotę już wyjeżdżają!!!! Chciał mi niespodziankę zrobić dlatego mówił że w poniedziałek:) Łobuz jeden!!! heh...już się nie mogę doczekać...6 tyg się nie widzieliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula no to super:) że mężuś wraca, wyobrażam sobie jaka szczęśliwa musisz być:) u ,mnie dziś 30 dc, ale wiem że lada dzien będzie @, temp spada;( nie wiem co jest grane, kurcze. dziewczyny poleccie mi moze jakieś specyfiki dla męża, póki co zażywa cynk, ale moze czymś innym można byłoby go jeszcze podfaszerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* Paula bardzo sie cieszę twoim szczęściem :) korzystajcie z mężusiem i nadrabiajcie czas:) jak fajnie czytac takie wieści:) lolitka przykro mi:( ale napisz nam czy twoj facet ma problemy z nasieniem że go tak faszerujesz?? bo jak nie to po co to robisz?? a może wyslij go na badania nasienia i wtedy działajcie bo tak na własną rękę to wiesz tak samo po co Ty bierzesz ten castangus masz problemu z owulacja?? może sama sobie szkodzisz tym?? że Ci sie cykle wydłużają?? nic na siłe może wybierzcie sie razem do lekarza i wtedy lekrz postawi diagnoze co i jak trzymam mocno kciuki za Was i pamiętaj że wszystko w nadmiarze szkodzi nawet witaminy brane we własnym zakresie.Piszę to szczerze bo chciałabym żebys zaszła w ciąże przytulam Cie mocno wszystko będzie dobrze i doczekasz sie dzidziulka:) u mnie stara bieda od poniedziałku mój maluch sie kręci czuje delikatne kopnięcia więc to chyba juz to:) miłęgo dnia dziewczynki:* piszcie co tam u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka basiula ma racje w 100%:) musisz iść do gina. mi powiedział jak byłam u niego po pierwszej nieudanej próbie że jak po 6-ciu misiesiącach nic nam nie wyjdzie to mam wtedy przyjść i się będziemhy leczyć. Mi się ta rada nie przydała ale z tego co widzę ty chyba właśnie jestem po 6-tym cyklu więc ja na twoim miejscu zaraz po @ poszłabym do gina on ci powie co masz zrobić czy badania nasienia czy tylko ciebie na początek przebada bo na własną rękę to słabo trochę zwłaszcza że to są poważne sprawy jak sobie zaszkodzisz czymś albo mężusiowi teraz to dopiero bedziesz miała problem. a jeszcze się okaże że niepotrzebnie coś lykacie oboje ty na owulkę on na poprawę jakości nasienia i wam wyjda z tego pięcioraczki heh a to chyba przesada jak dla mnie :) oczywiście to żarcik ale tylko sobie to wyobraź:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomniałm wam jeszcze napisać że byłam wczoraj w CH po ubrania dla starszaka mojego bo zaraz znowu do szkoły a teraz promocje więc korzystam i małemu też się coś niechcący dostało:) heh nie mogłam się powstrzymać w zarze są takie przeceny że masakra jakaś po prostu:) Kupiłam dla aliena ogrodniczki ale takie w paseczki czerwono granatowe z włókna takiego jak sweterek i to przecenione na 19 zł z uwaga!!!!!! 79 zl :D nie wiem jak mozna za takie małe coś zapłacić pierwotną kwotę ale widocznie można bo ktoś to jednak kupuje:) więc się nie powstrzymałam i zakupiłam bo śliczne jest:) i żałuje tylko że nie wiem czy chlopak czy dziewczynka bo w zarze na prawde są takie mega wyprzedaże że szok. sukieneczki dla dizewczynek i bolerka też po 9.90 albo 19.90 niesamowite:) bolerko na noworodka heh śmiesznie wygląda. A materiał na prawdę rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka ja nie zarzywałam castangusa, tylko w tym cyklu po raz pierwszy wiesiołek na sluz, zaczęlam zażywac od 2 dnia cyklu i wydłużyła mi się faza lutealna. Tak się zastanawiam, bo w sumie to lekarz kazal mi przjść jak po 3,4 miesiącach nic nie wyjdzie. jestem zapisana na 7 września, zobaczymy moze akurat sierpień będzie dla nas szcześliwym:) te 4 cykle pomijając ten i poprzedni to nie do konca były takie jak być powinny chodzi mi tu o staranka bo wtedy marzyła mi się bardzo córcia i przytulanki były tylko do ok 14 dnia cyklu, sugerowałam się testami owu, a nie wiem na ile one były wiarygodne, więc nie bylo tka jak być pwoinno że przytulanki co dzien czy dwa dni od 7-18dnia cyklu, jak niektórzy podają, wieć nie wiem tez na ile mogę te 4 cykle uznać za nieudane, sama juz się zakręcam w tym wszytskim. zobaczymy, jeszcze sierpień przed nami, moze akurat, a jeśli nie, to we wrześniu ruszam do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Dopiero wstałam:P Lolitka a ja Ci polecę dla męża to co mi Bureczek podpowiedział, czyli: chela chrom AndroVit Wit E (nie a + e tylko sama e) L-karnityna Magnez Wit C (ja kupuję musująca wit c 1000mg czyli mega dawkę) Nie uważam że to przegięcie żeby się faszerować bo taka kuracja witaminowa nie zaszkodzi a wrecz przeciwnie, biorąc pod uwagę tryb pracy i dietę mojego B jest mu pomocna:) sam stwierdził że lepiej się czuję i libido większe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam się do invicty na 9sierpnia, wszystko fajnie tylko martwi mnie trochę to że do faceta idę, nawet przystojny:classic_cool: byłam tylko raz u faceta podczas poronienia w szpitalu, wtedy byłam tak zestresowana że nie robiło mi to różnicy ale teraz to nie wiem ile z siebie wydukam:P podobno bardzo dobry specjalista, same dobre opinie ma na necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś 31 dzień cyklu, ku mojemu zdzwiwieniu temp wzrosła o 0,1 jest 36,7 wczoraj było 36,6, przed wczoraj 36,7; zobaczymy co będzie dalej, tak sobie myślę, ze kurcze może jednak... tylko ta temp powinna powinna być chyba troszke wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) gucci faceci sa najlepsi ja raz byłam u kobitki ginekologa i powiedziałam nigdy więcej hihihi jakos wole facetów:P mam nadzieje że Ci pomoże i bardzo dużo da Ci ta wizyta i będziesz wiedziała na czym stoisz trzymam kciuki oby wszystko było dobrze:) lolitka trzymamy kciuki kup sobie test ciążowy ;) miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
czesc...gdzies wcielo moj wczorajszy post...czytam was codziennie ale za bardzo nie mam o czym pisac...czas leci szybko zaliczamy 7 miesiac..8,5 kg do przodu....ale najwazniejsze ze wszystko w porzadku.pozdrawiam was cieplo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, codziennie sobie Was podczytuje "zza krzaka" ale w sumie nie mam o czym napisać... w ciąży niestety nie jestem, okres na dniach, ale pewnie znów nic z tego. Zawsze pod koniec cyklu mam nadzieję, ale nie chce się znów rozczarować. Czasami jest mi tak smutno, że szkoda gadać... Szkoda, że zajście w ciążę jest takie trudne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Orianna:) Kope lat;) Możesz napisać jak tam Twoja owulacja np, bo pamiętam że Ty clo brałaś? Jakieś postępy w leczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) Tak mi jakos dziwnie dzisiaj... mieliśmy rodzinną posiadówkę u rodziców ( przyjechał wujek ze śląska)...ja byłam sama z Paulą, moi rodzice, ten wujek i mój brat (sam bez dzieci i żony) i wiecie co stwierdziłam? Po raz już nie wiem który...że to dla mnie zupełnie OBCY człowiek...straszne co? Boli mnie to okropnie, bo to przecież mój brat...a nic do niego nie czuje...Dodam że różnica wieku między nami to 12 lat, ale oboje już przecież jesteśmy dorośli, oboje mamy rodziny, dzieci i zero wspólnych tematów. Pogadamy, oczywiście, ale tak bezsensownie i na siłe. Wiecie...ja go nawet nie pamiętam z dzieciństwa...wyprowadził się z domu jak miałam 3 lata (szkoła z internatem) potem wojsko, a potem założył rodzinę....mam wrażenie że traktuje mnie jak gówniarę, co to nic nie wie o życiu (...może i nie wiem????.....)...ja chyba nigdy do niego nie dotrę. Strasznie mi z tym źle...o bratowej nawet nie wspomnę bo to kawał suki jest (sorki za wyrażenia ale to prawda)...jestem chrzestną ich młodszej córki.....i już teraz wiem że jak będziemy mieli drugie to na pewno na chrzestnego go nie wezmę... Ja się lepiej dogaduję i przede wszystkim czuję w towarzystwie obcych ludzi!!!! Wiem to nie na temat, ale bardzo mną to dzisiaj wstrząsnęło, dlatego do Was piszę...On mnie nawet nie zna!!!! Co gorsze ja jego też!!! Rodzeństwo na papierze psia mać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie Paula, nie dobrze ze tak jest, ale co zrobić, skoro brat nie wykazuje zaineresowania, wiedział o tym ze kieyd Ty byłaś malutka już wydszedł z domu, powinien starać sie teraz nadrobić stracone chwile, u mnie dziś 32 dzień cyklu, @ brak, ciąży też:( robiłam dziś pro test test ciążowy ale tylko 1 kreska:( temp 36,6 chyba już więcej nie siegnę po wiesiołek, bo namieszał mi w tym cyklu. buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka przykro mi:( Ale się uda wiesz? Ja w to wierzę że do końca roku już wszystkie "zaskoczymy"!!! Co do brata to już się przyzwyczaiłam, tylko czasami dopada mnie to tak silnie, ta obcość, jesteśmy tak daleko od siebie:( To przykre, smutne i takie....prawdziwe...:(:(:( Czasem nawet unikam spotkania z Nim, bo źle się czuję w jego towarzystwie...a czasem nawet zapominam że mam brata...mam jeszcze siostrę ( 9 lat starszą) i z nią mam lepszy kontakt, nie powiem że idealny, ale bez porównania lepszy!!! Przynajmniej czuję że jest, mimo że rzadko się widujemy to przynajmniej dzwonimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx xxxx
internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki WWW.LUMPIK.COM.PL Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! WWW.LUMPIK.COM.PL do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* lolitka przykro mi:( ale paula ma racje zajdziecie w ciąże uda sie Wam ja w Was cały czas wierzę i trzymam kciuki i wiem że jeszcze troche i napiszecie ze jesteście w ciąży:) głowa do góry:) Paula strasznie przykre to co piszesz ja mam dwoch braci jeden o dwa lata straszy a drugi o 6 lat starszy obydwoje wyjechali na studia do stolicy i tam zostali załozyli rodziny w sumie nigdy nie miałam super z nimi kontaktu kazdy z nas nadaje na innych falach ale odkąd mój brat ten 6 lat starszy założył rodzine ja troszke podrosłam mamy tak swietny kontakt conajmniej 2 razy w tygodniu dzwonimy do siebie gadam z nim jak z przyjaciółka nawet godzine przez telefon o wszystkim o każdym problemie i strasznie tęsknie za nim a mój drugi brat ten o dwa lata starszy hmmmm nie mam z nim prawie wcale kontaktu to co musimy na święta się widzimy ale ja wogóle nie tęsknie za nim nie jestem spragniona jego towarzystwa też mi sie to wydaje dziwne i przykro mi z tego powodu nigdy nikomu o tym nie mówiłam nawet mamie ale tak jest:( więc Cie rozumiem ja też wiem co to znaczy nie mieć o czym gadać z własnym bratem a jest tylko dwa lata straszy więc nie wierzę w bajki że dzieci musza być jeden po drugim bo będą mieli świetmy kontakt ze soba gówno prawda przykry temat ale tak jest:( przytulam Cie mocniutko i nie smutaj sie przecież dzisiaj wielki dzien mężuś przyjeżdza lub juz przyjechał :) hallooo laski gdzie wy sie wszystkie podziałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Basiul no widzisz jak to nieraz jest....niby 2 lata różnicy a zero tematów:( Nie ma reguły po prostu...to przykre ale takie są realia:) Mój M już na stanie:):):) i jestem przeszczęśliwa:) Paula zresztą też:) Nie chce się rozstawać z Tatusiem ani na chwilę!!!! Są niemal nierozłączni!!! Wrócił dziś nad ranem.Witamy się i witamy:P a ja nawet nie wiem który to dzień cyklu aktualnie mam:P co będzie to będzie!!!! Idę na żywioł totalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa chmurka
Cześć żaby paskudne :P Wywaliłyście mnie z tabelki :> Normalnie wyrzucają człowieka z jego własnego tematu. Bo tak w ogóle to ja jestem 3bitt, tylko sobie takie hasło wpisałam, że już na drugi dzień po założeniu tematu nie wiedziałam co tam wpisałam no i zostałam różową chmurką :D A teraz tak na poważnie to nie pisałam bo miałam dużo różnych spraw. Paula wie mniej więcej co u mnie się działo bo jej na nk pisałam. No ale różne sprawy się już uporządkowały wiec mogę się wpisać do tabelki. tadamtadam NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ..... WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25...............19 . 08. 2010....... pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz...27.05 .2010...warm.mazur) lolitka......................25............6..........29. 07.2010.....małopol. oriananana..............25.............11...........07 . 07. 2010..... wlkp. monia2152..............28............ 6.............01.07 . 2010 wlkp. jutka1975................35............5.............02. 06. 2010...śląskie aga_ton...................25...........14............05.0 6.2010 .mazow. amnezja6................32.............1............10.04 .2010...dolnośląsk Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie alutka13...................29..........4.......31.07.2010 . .. .... .mazow. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie Loonah.......21............2..........26-02-2011......... podkarpackie ewka4127......24........3............27.02.2011.......... .zachpom różowa chmurka.......................marzec...................... Trzymam za was kciuki, a szczególnie to za Paulę, bo jakaś taka mi najbliższa. Tzn trzymam za każdą z was, a za Paulę podwójnie :D Buziole wielkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowa chmurko czyżby czyżby?????? CUDOWNE WIEŚCI !!!!!!!!! Napisz do mnie co jak z czym i dlaczego!!! Gratulacje wielkie i witamy spowrotem wspaniałą działaczkę, założycielkę, matkę naszego topiku:) no i kobietkę która wreszcie jest po drugiej stronie tabelki:) Dziękuję za kciukasy:) Przydadzą się te podwójne!!! Może powitanie z moim M sprawi że znajdę sie tuż za Tobą????heheeeee....idę na całość!!!! Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:0 różowa chmurka gratulacje serdeczne:) napisz nam coś więcej, w jakie dni działaliście i czy coś stosowałaś, co poleciłabyś. A u mnie niestety, dziś w 34 dniu cyklu @ przyszedł, trudno, nowy cykl, nowa szansa. Paula, no no, takie powitania często są bardzo owocne:) Trzymam kciuki:) No to aktualizuję:( NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ..... WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25...............19 . 08. 2010....... pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz...27.05 .2010...warm.mazur) lolitka......................25............7..........31.08.2010.....małopol. oriananana..............25.............11...........07 . 07. 2010..... wlkp. monia2152..............28............ 6.............01.07 . 2010 wlkp. jutka1975................35............5.............02. 06. 2010...śląskie aga_ton...................25...........14............05.0 6.2010 .mazow. amnezja6................32.............1............10.04 .2010...dolnośląsk Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie alutka13...................29..........4.......31.07.2010 . .. .... .mazow. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie Loonah.......21............2..........26-02-2011......... podkarpackie ewka4127......24........3............27.02.2011.......... .zachpom różowa chmurka.......................marzec......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* rózowa chmurko witamy serdecznie gratuluje:) a dlaczego sie nie odzywałaś tyle lat hehehe;) myślałysmy że nas opusciłaś na dobre:) Jestem ciekawa co u Kotki bo tez pisała że zaszła w ciąże szybko po poronieniu mam nadzieje że wszystko ok i sie do nas odezwie:) Paula trzymam kciuki:) bardzo się cieszę że masz mężusia przy sobie:) wierzę w to że znajdziesz sie lada chwila pod chmurką w tabelce:) Lolitka przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
rozowa chmurko gratulacje!!!!no tabela sie powiekszyła zaciazonych....jestem pod wrazeniem.... mam dzis smutny dzien...dowiedzialam sie ze moja kuzynka urodzila wczoraj w 36 tygodniu dziecko ktore juz zmarło ...miało chore serduszko....to takie straszne....nie wiedzialam co jej powiedziec..jestem ostatnia osoba ktora chciala by teraz widziec-brzuchata- a lezy obok mojego domu w szpitalu.....pisalam o niej kiedys...dziewczyny szlak mnie trafia jak ogladam dzis teleexpres a tam pisze ze matka pila 3 dni i dziecko urodzilo sie majac 4,3 promila alkoholu..a taka moja kuzynka od lat walczaca nagle traci swoje dziecko.... pomodlcie sie prosze o sile dla matek by nie tracily nadzieji po tak tragicznym przezyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Różowa Chmurka gratulacje!!! Zastanawiałam się ostatnio co się z Tobą dzieje bo pamiętam że dużą torbiel miałaś... Widziałam na nk że Bureczek chyba wrócił? Siedzisz z krzaczkiem Bureczku? Co słychać? Urlopik udany? U mnie staranka ostatnio codziennie, owulka już chyba była bo śluz płodny był bóle jajników też a dziś 13dc więc dość szybko, chyba znów cykl będzie 26dniowy, chyba że w końcu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa chmurka
Witajcie Z tą kuzynką to nic nie poradzę bo nie wiem co w takich sytuacjach należy robić. Miałam w rodzinie identyczną sytuację i niestety skończyła się tak, że się na mnie obrażono za to ze raczyłam urodzić zdrowe, żyjące dziecko. A z torbielą to była długa historia. Ta jajnikowa się sama wchłonęła i nic nie trzeba było robić, ale okazało się, ze mam inne problemy zdrowotne i przeszłam operacje na wiosnę. Szybko doszłam do siebie no i wszystko zaczęło się układać tak jakbym chciałam. Będę zaglądała częściej i sprawdzała czy tabelka się powiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek przykra sprawa z tą Twoją koleżanką:( a te dziecko z 4 promilami to w gdańsku się urodziło, szkoda gadąc co za matka:O ostatnio była też akcja że pijana babcia szła z wózkiem, przewróciła się razem z nim i dziecko wypadło na ulice! Ktoś zadzwonił na policję i ją aresztowali ale nie napisali gdzie byli rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×