Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

hej laseczki:* Paula skarbie tak mi przykro:( ale uwielbiam u Ciebie siłe walki ze idziesz cały czas do przodu;) super:) metoda codziennych przytulanek u mnie sie sprawdziła:) Tobie sie tez uda:) tym bardziej że będziesz na urlopie wyluzujesz sie:) gucci super weseliska zyczę:) ja dzisiaj tez ide na weselicho :) i za dwa tygodnie tez:) uwielbiam takie bibki hihihi czuje sie świetnie dopóki malutka mnie nie kopnie i nie spojrze na brzuch to zapominam o Ciązy wczoraj podniosłam miske z ogórkami bo mi sie zapomniało troche mnie brzuch bolał potem ale juz jest ok te bóle kręgosłupa i brzucha to były tydzien temu jednorazowe nie powtórzyły się. miłego weekendu laseczki i owocnych staranek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juteczka Paula ma racje zrób jeszcze raz test teraz wyjdzie na 100% o ile pamięć mnie nie myli pisałas że miasłaś plamienie kilka dni temu moze to było zagnieżdzenie?? wszystko mozliwe:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj basula myslisz ze nie pomyslałam o tym???????????????????? Pomyslałam ale szybko odgoniłam te mysli....bo to nie jest mozliwe.... Mowie wam tak mało było staranek ...nie ma szans.... 1 wrzesnia jade na urlop jesli do tego czasu nie bedzie @ wtedy powtorze test....ale nie liczcie na mnie raczej laseczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka85
juteczka, trzymam kciuki mocno za Ciebie, Paula, Gucci, za wszystkie starające się, my wiemy co to znaczy, te ciągłe wyczekiwania, a potem rozczarowania:( . ale koniec musi byc kres z tym, komus musi w koncu się udać:) ja w to bardzo wierze. u mnie dziś 22 dc, temp od kilku dni 36,6 czyli niezbyt wysoka, generalnie było tak: 07 dc 36,3 08 dc 36,3 09 dc 36,3 10 dc 36,3 11 dc 36,3 12 dc 36,3 13 dc 36,3 14 dc 36,3 15 dc 36,2 16 dc 36,4 17 dc 36,5 18 dc 36,7 19 dc 36,6 20 dc 36,6 21 dc 36,6 22 dc 36,6 ciekawa jestem czy z takiej temp już po owu mozna wykluczyć bądź przypuszczać ciąże. Wy dziewczynki, które jesteście w ciąży napiszcie jak to u was było z temp w cykul w którym zaciążyłyście, jak to było zaraz po skoku, czy ona od razu była dużo wyższa niż w poprzednich cyklach, jak to wygląda?? cykl będzie pewnie 30 dniowy, owu była najprawdopodobniej 15/16 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* Wybawiłam sie na weselu za wszystkie czasy;) było super:) spotkałam bardzo dużo znajomych co sie kupe lat nie widzieliśmy :) lolitka nie jestem ekspertem w mierzeniu temepratury bo tylko jeden pełny cykl mierzyłam od początku do końca dla mnie było po prostu jasne jezeli 3 dni przed okresem temp spdała to wykluczałam ciąże ale ja zawsze miałam temp 37 lub 37.1 w cyklu w którym zaszłam w ciąże to miałam 37 jak dzien przed okresem miałam 37 to od razu zrobiłam test bo spadała mi zawsze do 36,6 w tych granicach wiec podejrzane mi to było ja osobiscie uważam że w 22 dc nie da sie określić czy zaszłaś w ciąże czy nie musisz poczekac jeszcze troche tydzien:) przeleci szybko:) nawet szybciej bo po spadku temp juz wiadomo że przyjdzie okres trzymam mocno kciuki oby sie udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
a ja już zaczęłam brać feminatal metafolin 800 :) wyprzedzam temat. chociaż sa to witaminy dla kobiet od momentu planowania do końca 12tyg. ciąży, także polecam! nie trzeba brac przy tym kwasu foliowego. u mnie w aptece kosztują 36zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski a ja mam takie pytanko do was...jak to jest z temperatura? trzeba mierzyc co dzien? kiedys jednej pisalysie zeby sprawdzila tak nagle wieczorem. Dajcie znaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laseczki Jutka tempki nigdy nie mierzyłam, ale z tego co wiem to powinno się mierzyć codziennie, żeby mieć pojęcie w której fazie cyklu jesteś. U mnie nic ciekawego...mam urlop...muszę popmyć okna u siebie i u mamy (ale nie mogę się zebrać:P), @ mi się nareszcie wczoraj skończyła. Coś mi pierdzielło w piątek w plecach i znów mi kręgi między łopatkami wyskoczyły więc jestem połamana w cholere!!!! A tu jeszcze te okna...ale dam radę!!! Nie pierwszy i nie ostatni raz tak mam.... Wczoraj miałam porządną depresję....sama nie wiem co mi było...jakiś ból istnienia mnie cisnął....dziś póki co jest ok:) Basiul fajnie że się wybawiłaś na weselisku:) U nas już wszyscy pożenieni więc koniec wesel:( Ja bardzo lubię, zwłaszcza te u znajomych były fajne!!!! Mam 2 tyg urlopu więc Was trochę pomolestuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* juteczka poczytaj troche w necie na temat temperatury jest fajnie napisane ale dla mnie to strasznie nudne było takie mierzenie codziennie rano nie potrzebne to było wiec wytrzymałam jeden cykl hihi wiedziałam ze przed okresem spada i tylko 3 dni przed okresem zaczełam mierzyc jak spadała to okres przyszedl a jak nie spadła to była ciąza:) Paula taki dni czasami przychodza smutne bez sensu ja czasami tez mam takie dni głowa do góry teraz ważne dni przed Toba zajmij się męzusiem odpowiednio:) i męcz nas na forum bo teraz rzadko kto sie odzywa:( a nie chciałabym żeby topik umarł smiercią naturalna :) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc dzieki za odpowiedzi laseczki :) chociaz nic nie wniosły:) U mnie nadal nic bola jajniki i jedna piers:) Ale dobre nie? Tylko jedna o a tera i druga zakłuła bo pewnie zasdrosciła ze tylko o tamtej piszę:) Wiec cóz... miłego dnia laseczki i oszczedzac sie zarowno te w ciazy jak i te połamane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Już po weselu, fajnie było, pomimo tego że nie jestem miłośniczką takich imprez. Dziś mam 10dc i mega płodny śluz, jakbym paczkę żelek sobie wsadziła w majtki;) Ogólnie chyba moja prolaktyna trochę się uspokoiła bo czuję się ok. Myślę nad wizytą u endokrynologa żeby hormony sobie porobić i może coś pomoże na tą prl? Paula przykro mi że @ przyszła:( Silna z Ciebie kobietka i wiem że to zniesiesz i dalej pójdziesz do przodu:) Bureczku co u Ciebie??? BP zniknęła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka trzeba mierzyć codziennie z rana o tej samej porze. Gorzej z interpretacją wyników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Gucci też weselna wróciła:) Powiem Wam szczerze że kiedyś nie lubiłam takich imprez,dopóki nie zaczeli się żenić się znajomi...to były najlepsze weselicha...bo takich rodzinnych to za bardzo nie lubię. Mam kiepski kontakt z rodziną, może dlatego? Dziś jedziemy do znajomych na nockę, więc już wczoraj zmolestowałam męża:P Paula się ucieszy bo oni maj ą rok starszego od niej chłopca:) Zawsze biegają jak opętani:) Chyba dziś nawet będą razem spać:Phehe... My jakieś pyszne jedzonko przygotujemy, coś się też pewnie wypije!!! Jak urlop to urlop!!! Ale najpierw na 16 na zebranie do przedszkola, jak na dobra matkę przystało...już czuję tą listę na wyprawkę:( Dobrze że Paula chodziła 2 lata do żłobka to już mniej więcej wiem co potrzeba i już część kupiłam:) bo bankructwo jak nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;-) dziś 7 tc i 1 dzień mam o 18 wizytę u gin. mam nadzieje ze wszystko jest ok .Nadal nie mam mdłości w ogóle czuję się prawie normalnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej moje kolezanki.... pomyslalam ze odezwe sie troszke...siedze sobie w pracy a raczej leniuchuje nad samym morzem ale wieje jak czort...mam jakis 31 tydzien ciazy i czuje sie powili jak jakis słon...dzis mam wizyte u mojego gin...co dwa tygodnie chce mnie ogladac...szkoda ze 80 zł za kazda wizyte..ale zawsze robi mi darmowe 2 minuty usg wiec ciesze sie jak glupia...ostatni raz chyba jestem w ciazy...strach przed porodem mam tak wielki ze dostaje mdlosci na sama mysl...ledwo sobie z tym radze...maly wierci sie tak strasznie mocno ze czasem az boli i jestem tak przerazona ze dostaje rozwolnienia ze strachu...moja pierwsza ciaza byla zupełnie inna taka delikatniejsza...w sumie wszystko juz kupilam wiec i torbe spakowalam do szpitala a wiec tylko czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak moja dzidzia ma już 7 tc i 4 dni ;-) bije ładnie serduszko ;-)mój P był ze mną ale się cieszył jak zobaczył malucha ;-) ogólnie wszystko ok z tym białkiem to coś pokręciłam bo jest dobrze tylko mam bakterie ale to mam domowymi sposobami zwyciężyć ;-) i wizyta za 4 tygodnie ;-) ulżyło mi bo dziś jak mi się kichło to tak przez moment przeszedł mnie ból że się bałam ale na szczęście nic się nie działo ale luteinę nadal mam brać tak na wszelki wypadek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale fajnie:) Cieszę się że wszystko ok:) Izulek widziałam Cie na nk i wyglądasz super i do słonia Ci daleko. Chwila moment i będziesz miała dzidziusia w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej...bylam na usg niesamowite ze na usg 2d mozna tak wiele zobaczyc.-wstawilam zdjecie na nk...... mam podejrzenie malowodzia..i lekarz wspomnial cos o tym ze synek ma maly brzuszek..kazal mi lezec wogole nie mozna mi siedziec... dopiero 32 tydzien niedlugo mam..maly wazy 1800 gram...troche sie boje bo i rozwarcie mam na pol cm.... chcial mnie do szpitala dac ale przeplywy krwi i tlenu mam super wec a tydzien kontrola kolejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki co tam słychac u Was dobrego...u mnie nadal nic....na dodatek moj gin nieobecny do przyszłego tygodnia a ja wtedy akurat jade na urlp i nic nie wiem:( Pobolewa mnie brzuch..temp nawet zmierzyłam ale nie wiem jak interpretowac ja bo nigdy nie mierzyłam(mam 37.3) I ciagle czekam,i czeam i juz mnie szlag trafia pomału:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja tylko na chwilke! u mnie bez zmian,w ciazy nie jestem,zaczynam od wrzesnia prace w gimnazjum i juz nie moge sie doczakac mojego powrotu do zawodu :) pozdrawiammmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek:) do gimnazjum i nie możesz sie doczekać??:) no to fajne ci się gimnazjum trafiło:) mało takich chyba jest:) a ty jutka to który masz dzień cyklu bo ja cos sie pogubiłam tobie się @ spóźnia tak?? zrobiłaś ten test znowu czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jutka zrób test:) A tą temp to mierzyłaś z rana zanim wstałaś z łóżka czy jak? Bo jeśli chodziłaś a potem zmierzyłaś to się nie liczy a jeśli przed wstaniem to albo jesteś w ciąży albo masz jakiś stan zapalny skoro temp taka wysoka. Bureczku gratuluję nowej pracy! Może teraz się uda, zapomnisz że się starasz i bęc;) Tego Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bureczku no to świetna wiadomość:) zajmiesz się pracą, zapomnisz o starankach i moze się uda:) tego Ci bardzo życze. izulek a Ty oszczędzaj się maksymalnie, odpoczywaj:) kurcze co ja bym dała żeby móc zobaczyć taką kruszynkę na usg, moze kiedyś.. Juteczka, rób test od razu, bo to za długo trwa, może się udało, tego życze Ci bardzo. Czytałam dziś w pracy z rana artukuł jka niekorzystnie wpływa stres na zajście w ciąże, chyba wsyztskie o tym wiemy, ale jka tu nie myślec i nie stresować się jak tyle to trwa:/ u mnie dziś 26 dc, 31 sierpnia jest termin@, oby nie przyszedł. Weselowiczki wybawione na całego, super:) tak trzeba. my tez idziemy w ten weekend na weselicho, do koleżaneczki:) oby tylko pogoda była ładniejsza niż dziś, zobaczy się. trzymcie się dziewcyznki, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać, Izulek ślicznego masz dzidziusia w brzuszku:) Nigdy nie widziałam zdjęcia usg z taką dokładnością. Lolitka a jak temp? Rośnie sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no sama jestem w szoku ze tyle zobaczylam na czarno bialym usg...normalnie dziurki w nosie widzialam brodke i piec paluszkow...od lezenia mam juz bole i korcze...nie wolno mi siedziec wogole..a teraz wlasnie zasiadlam do komputera...ide wiec polozyc sie i ten czas tak sie wleczxe...zadnych seriali nie ma same powtorki...lipa zrob test !!!sama jestem juz ciekawa co moze byc przyczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutka ty lepiej idź na betę. mojej kuzynce na teście wyszła niewyrażna krecha dopiero 2 tygdonie po terminie @. A wyraźna po 3 tygodniach więc idź na betę może jednak się udało może po brostu za małe steżenie hormonu:) ja ciagle w to wierze i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci temp nie wskazuje na nic dobrego;( ciągle po skoku było 36,6, przez kilka dni a w czwartek 36,8 piątek 36,7 dziś 36,5;( także chyba wszystko już jasne, niestety. wybieram się do ginka początkiem września, moze coś mi dopomoże, oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×