Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość victoria0424
Izukek gratulacje:) Cieszę się Twoim szczęściem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek gratuluję z całego serca!!!! Synuś jest cudowny widziałam na nk!!!! Mamy kolejnego bobaska na forum:):):) Duzo zdrówka dla Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek GRATULACJE!!!! Piotruś jest przesłodki:) A Ty nie wyglądasz jakbyś przed chwilą rodziła, naprawdę ładnie:) Ewka wysłałam Ci na maila dane do nk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
dziekuje dziewczyny...jestem w trakcie zmieniania smołki...po raz drugi dopiero od 8,25 słyszałam płacz mojego synka...zimne chusteczki do dupki i krzyk ze hej...no i na szczepieniu masakra dwa zaszczyki...czuje sie normalnie czasem po karmieniu macica sie kurczy i piersi Ała...bola jak cholera ale...głowa spokojna mama zdarzyła wnuka poznac..uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek to grzeczny ten Twój Piotruś:) tfu tfu... Fajnie że jestes z nami na bieżąco:) No i ze Babcia zdążyła wnusia zobaczyć...ale masz fajnie!!!Powiedz jak to jest po raz drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek gratulacje!!!!!!!!!!! Niech synuś się zdrowo chowa :) A tak na marginesie to Ty z laptopem pojechałaś do szpitala (hehe)? ;D Buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juteczka1975
izulek gratulacje wielkie ale super Ci poszło dziewczynki dajcie mi namiary na izulka NK na email juteczka@op.pl Pozdrawiam wszystkie czekające na rozwiązanie i starające się o fasolkę...będzie dobrze dziewczynki..musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
nie nie mam laptopa.........mam iplusa w telefonie mowie wam to był porod jak z bajki bolało ale jak widac mozna nad tym zapanowac.zabrali go napoic w pokoju parowa grzejnik wysusza recznik w godzine.maly w kaftaniku tylko...wiecie po raz drugi jak to jest...jestem przerazona on płacze a ja nie wiem co robic...raz tak sie rozdarł ze biegiem leciałam do pielegniarki czy mu czasem ała nie zrobiłam probujac zawiazac go w ten becik...robi smołke za smołka...chyba z 6 juz było...a ja wyliczyłam se pampersy hee he dobrze ze daja...spac mi sie chce...ale on w dzien cały spał a teraz co kilka minut cycus...a jak nie to krzyk ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
nie nie mam laptopa.........mam iplusa w telefonie mowie wam to był porod jak z bajki bolało ale jak widac mozna nad tym zapanowac.zabrali go napoic w pokoju parowa grzejnik wysusza recznik w godzine.maly w kaftaniku tylko...wiecie po raz drugi jak to jest...jestem przerazona on płacze a ja nie wiem co robic...raz tak sie rozdarł ze biegiem leciałam do pielegniarki czy mu czasem ała nie zrobiłam probujac zawiazac go w ten becik...robi smołke za smołka...chyba z 6 juz było...a ja wyliczyłam se pampersy hee he dobrze ze daja...spac mi sie chce...ale on w dzien cały spał a teraz co kilka minut cycus...a jak nie to krzyk ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Izka, że masz internet w komórce :) Faktycznie przy drugim dziecku powinnyśmy już wszystko wiedzieć, ale każde dziecko jest inne i trzeba się uczyć od nowa :) Mój Kubuś chyba zaczyna mieć kolki, bo mi płacze wieczorami :( Biedaczek cierpi... Wczoraj np. to co go położyłam do łóżeczka to w płacz, a jak brałam go na ręce, masowałam brzuszek, to się uspokajał... A u Was w szpitalu to pieluch nie dają? U mnie malutki zawsze miał na zapas - w szpitalu dają Huggiesy "2". Ale wiadomo co szpital to obyczaj :) Trzymaj się Izka, niebawem do domku wrócisz z Piotrusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) Izulek gratulacje jak sie ciesze że poszło sprawienie i szybko i dałaś rade bez znieczulenia i bez naciecia super;) ciesze sie bardzo bardzo bardzo mocno:) jestes wielka;) a synus po prostu przesłodki :) Monia miałysmy sie nie przejmowac kilogramami ja juz tez mam 19kg na plusie 29 tydzien:) masakra:P ale czuje sie atrakcyjnie jako tako:P będziemy sie martwic po porodzie:) gratuluje córuni moja Sandrunia nie będzie sama wsród samych chłopczyków;) głowa do góry;) Marika ach te kolki;/ mam nadzieje ze przejda i bedzie wszystko dobrze duzo siły ;) Miałam wczoraj wizyte wszystko jest w porządku serduszko super bije w środku wszystko pozamykane mam tylko dbac o siebie. Dzisiaj ale piekna pogoda wykorzystam i umyje okna ostatni raz przed porodem hehehe i posprzatam bo mam wene jeszcze takie dobre wiadomości na forum to juz wogóle miłego dnia i weekendu dziewczynki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widze że nie wszystkie mamy siebie na nk:) piszcie do mnie mejla basiunia3@tlen.pl i podawajcie swoje dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
Ej ja też chce szaloona5@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
witajcie...mam kryzys becze od rana nie mam pokarmu mały krzyczał w niebogłosy...wkoncu go nakarmili dzis i spi...ale mam taki bol piersi ze umieram z płaczu... A pekłam przy porodzie mam 12 szwow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek przytulam Cie mocno:* nie wiem jak miałaś z pierwszym synkiem ale w szkole rodzenia położna mówi nam że od razu po porodzie może byc problem z mleczkiem dopiero na 3-4dobe jest coraz więcej i właśnie moga boleć piersi nie wiem jak to ma sie w praktyce ale życze Ci dużo siły i wytrwałości jak Piotrus śpi zdrzemnij sie tez troszke humor Ci sie poprawi:) victoria ale laseczka z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
Trzymaj sie Izulku. Wszystkie jesteśmy z Tobą. Wszystko bedzie dobrze:* Basiula dzięki. To samo pomyślałam o Tobie jak zobaczyłam Twoje zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulku kochanie gratuluje serdecznie:) najważniejsze ze Piotruś już jest z Tobą i lada chwilka będziecie w domku:) dziewcyznki dajcie mi namiary na naszą klasę na izulka, chętnie poglądam:) adres jamaris5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
jutro do domu moge ale nie wiem...moze zostane do poniedziałku jak bed miała mało mleka...boje sie byc z takim maluchem sm na sam...nie mowiac o kompieli...moj maz na 1 dzien jedzie wiec sama musiałabym z 2 dzieci...ale maruda jestem wiem...pewnie maja mnie tu dosc...heh...moj pierwszy synek był wiekszy o 10 cm prawie i poł kg ciezszy a to taki maluszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
Zobaczysz Izulek jak szybciutko Maleństwo urośnie. Pozdrowienia Dla Ciebie i Twojego Aniołka. A ja dzisiaj dzowiedzialam się że kuzynka męża jest w ciaży... Wszyscy wokół mnie się rozmnażają;) Ja też chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Iza gratuluje synka! i szybkiego porodu. życzę Wam dużo zdrówka. Victoria spokojnie, na pewno zaciążysz:) a w ogóle to jak długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30...............07 . 11. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............9.............. .27.10.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20. 10.2010....śląskie aga_ton.................25...........14................05 .0 6.2010 .....mazow. alutka13.................29..........7..................3 1.10.10 .. ..mazow. Paula_27................28..............21???..........14 .09. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............2............... .???????.........śląskie victoria0424...........24............3...............15.1 1.2010.....lubelskie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO elixx ...............22.........2...............19.09.2010 .............Bielsko-B aniamaja....... 29...........3................11.10.2010 .............zach.pom izulek_2006 .... 25 .........2 ...............25.10.2010 .............zach.pom oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 ....... 33......... 3................27.09.2010.............pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
wkleiłam tabelkę bo zapodziała sie w tyle. Uaktualniajcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
Trzeci miesiąc dopiero, ale troszkę problemy ze zdrowiem miewam i dlatego tak się przejmuję. Mam problemy hormonalne i przez to robią mi się torbiele. Przez ostatnie kilka lat bralam tabletki anty zeby przypadkiem nie dopadly mnie znow torbiele, najpierw mialam brac pol roku, potem rok, przeciągnęlo sie do trzech lat (w sumie bylo mi z tym wygodnie bo wtedy bylo za wczesnie na dzieci), odstawienie na 3 miesiące skonczylo się operacją - torbiel 8cm. Teraz tabletki anty zamieniłam na luteinę. Lekarz dał mi do zrozumienia że może nie być łatwo z dzidzią ale zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Juz 24 a u mnie brak @...znowu spóznienie...jajniki bola cały czas. Brzuch tez troszke na dole ale @ nadal nie przyszła:( Znów to czekanie,dobija mnie to juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
jutro do domu moge ale nie wiem...moze zostane do poniedziałku jak bed miała mało mleka...boje sie byc z takim maluchem sm na sam...nie mowiac o kompieli...moj maz na 1 dzien jedzie wiec sama musiałabym z 2 dzieci...ale maruda jestem wiem...pewnie maja mnie tu dosc...heh...moj pierwszy synek był wiekszy o 10 cm prawie i poł kg ciezszy a to taki maluszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
victoria masz podejrzenie pco? (zespół policystycznych jajnikow)? ja w czasie brania antytabletek miałam torbiele na jajniku raz jednym , potem drugim i całe w pęcherzykach. po zaprzestaniu brania wróciło do normy. czyli w sumie odwrotna sytuacja. nastawiam sie pozytywnie i myślę ze w ciagu kilku miesiecy mi sie uda:) nie mozna za bardzo sie napinac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
Nie mam podejrzenia pco, przynajmniej żaden lekarz mi tego nie powiedział. Jedna Pani doktor pokazała mi na USG mój jajnik na ktorym bylo duzo pęchęrzyków i powiedziała że każdy z nich to potencjalnie torbiel.... Torbiele mialam raz na prawym raz na lewym, tylko biorąc tabletki czułam się dobrze. Jutka może tym razem się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czuje sie jak tykająca bomba... Test zrobie najwczesniej na poczatku listopada jak cos mam juz dosc wywalania pieniędzy w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×