Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

bureczku tez sie wzruszyłam Twoja wiadomoscia:) Pozdrawiam cieplutko i gratulacje wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek gratuacje po raz kolejny!!!:*:):):):):):))):))):):):):):) u mnie nuda nic sie nie dzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczka kochany tchnęłaś we mnie nadzieję....chyba pójdę i ją odkopię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJKU!!!!!!!!!!!!!!!!! Wchodzę żeby sprawdzić co z Basią a tu taka nowina!!!!!!!!!!!!!!!! Superburek jak ja sie cieszę!!!!!!!!!!!!!! Na prawdę szczerze , kręcą mi sie łzy w oczach:) Gratuluję ci z całego serducha!!!!!!!!!!!! teraz to musisz się meldować częściej a nie tylko poinformowałaś o tak cudownych wieściach:) My tu piszemy jak widać i do porodu (basiula , ja ) jak i po porodzie ( na razie tylko izunia):):):) Więc zaglądaj i melduj:) Dziewczyny kochane którym sie jeszcze nie udało a też tak długo walczycie( z tego co pamiętam to Gucci chyba najdłużej) ja już nie wiedziałam co wam pisać jak kolejny raz dopisywałyście się do góry tabeli bo ileż można pisac "kolejny cykl kolejna szansa" trochę się to robi denne i wyświechtane jak widze że to wasz 10, 20 cykl starań:( Ale po wiadomości od superburka chyba i w was obudzi sie nowa nadzieja :) Bo superburka to już na prawdę można nazwać weteranką a udało się!!!!!!!!! UDAŁO UDAŁO UDAŁO!!!!! I to naturalnie !!!! choć wydawać by się mogłą że sprawa już była przesądzona!!!! Więc Superburku jeszcze raz gratulacje !!!!A reszta dziewczyn z góry tabelki NOSY DO GÓRY!!!! I do wyra bałamucić swoje drugie połówki:) I Basia mi się tu meldować bo ja następna po Tobie rodzę a po ostatniej wizycie w szpitalu to ja przeżywam ten twój poród jak swój własny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za cieple slowa! wiem,ze latwo powiedziec by sie nie poddawac i walczyc,bo ja sama sie poddalam,w grudniu bylam u psychologa i myslalam juz tylko o in vitro! ale jak widac,nie wolno sie poddawac,uwierzcie w marzenia i cuda,ktore jak widac na moim przykladzie naprawde sie zdarzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:* u mnie nadal cisza od wczoraj mam śluz płodny typowy jak w dni płodne lekko czasami mi coś w brzuchu ukuje i nic;( dzwoniłam przed chwilą do lekarza 12 stycznia mam sie wstawić i zobaczymy co dalej.Gadam do małej zeby sie nie wygłupiała i w końcu dała coś o sobie znać puszczam ulubione jej piosenki co zawsze bojowała jak je słuchałam no ale delikatnie sie ruszy i to wszystko uparciuch!!!:):P po tatusiu:P Jesteście kochane że wschodzicie i sie martwicie o mnie;):) i przezywacie to ze mna;) Izunia śliczne zdjęcia słodziutki twój maluszek:):) a Ty wyglądasz kwitnąco ja nawet na nk nie dodaje żadnych zdjec bo wszyscy by sie wystraszyli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bureczku po twojej sytuacji to juz wiem ze cuda jednak sie zarzaja.....bardzo sie ciesze ze ci sie udało....:)duzo zdrowka zycze. A basiula jak tam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bureczku po twojej sytuacji to juz wiem ze cuda jednak sie zarzaja.....bardzo sie ciesze ze ci sie udało....:)duzo zdrowka zycze. A basiula jak tam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juteczka Witamy witamy a Ty gdzie sie podziewałaś co>????!!!! co tam u Ciebie jak staranka byłaś u lekarza zbadać przyczyne wydłużających sie cykli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jeden dzień mnie nie było a tu takie wieści:) Bureczku kochany serdeczne gratulacje!!! Cudowna wiadomość:) Myślałam o Tobie ostatnio i już nawet myślałam żeby napisać do Ciebie na nk bo byłam ciekawa co tam u Ciebie. Jak widać działo się działo...:) Zasłużyłaś na tą ciążę, tyle starań ale jak widać warto było:) Teraz to chyba znów muszę zacząć wierzyć że nawet mi się uda. Jutka się nawet znalazła.. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej dziewczyny ...jak milo wejsc na forum jak cos sie dzieje...basiuladalej jestes twix? jeju niedawno sama myslalam ze wyjde z siebie bo nie moglam urodzic...a tu juz 11 tydzien chyba leci.superburku uwazaj na siebie Kochana oszczedzaj sie i duzo wypoczywajłykaj wszystko co lekarz zaleci najwazniejszy kwas foliowy i zelazo.dziewczyny czas na nastepna...zobaczycieza jakis czas znow zdarzy sie cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super nowiny! Gratuluję przyszłej mamusi z całego serca. Ja zawsze wierzyłam że cuda się zdarzają a taka wiadomość pozwala nam wszystkim wierzyć że wreszcie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam żeby zobaczyć co nowego u was ;-) no i czytam i czytam i serduszko się moje cieszy na ta wspaniałą wiadomość ;-))))))))))))))))))))))))) Buraczku gratuluje z całego serca ;-)))) To jest przykład że nie wolno się zniechęcać ;-))))))))) jeszcze raz gratuluje ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..no co u mnie laski..nic dlatego nie pisze tylko czasem czytam :) zaniechałam troszke staranka .....nawet powiem ze myslalam nawet o tym ze jedno dziecko mi wystarczy. No ale zobaczymy w grudniu troszke zesmy poszaleli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Superburek przyjmij i ode mnie WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Udało się gdy zluzowałaś:) Widać nie można za bardzo chcieć, bo się nie udaje. Przewrotność losu okrutna. Basiula zdecydujesz sie na cesarke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka hmmm co to znaczy zdecydujesz sie na cesarke?? chodzi Ci o cesarke na zyczenie??? sork ale nie zrozumiałam Cie;/ lekarz mi powiedział że on porodu naturalnego sie nie podejmie bo za duże dziecko i on nie widzi porodu sn co będzie to się okaże daj Boze jak najszybciej bo zwariuje:( a co mnie smieszy to mam sluz płodny kuzwa jak bym owulacji wyczekiwała a nie porodu to jak wyczekiwałam owulacji to miałam sucho a teraz.... pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :-) Przede wszystkim najserdeczniejsze gratulacje dla superburka!!!!!!! nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu Ci się udało.... ostatnio dawno nie pisałam, ale czytam Was prawie codziennie. Czekam na wieści od Basiuli kiedy urodzi :-) nic nie piszę, bo nie mam o czym... w ciąży nadal nie jestem, ale to nic nowego... wybieram się niebawem na hsg, ale strasznie się boję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
wiaj oriana.milo cie znow goscic...ja podejrzewamm ze wiele z nas starych forumowiczek wpada tu czesto ale tylko czyta nas bo nie ma o czym pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oookmooo
hej laski:) ja od piatku mam dni płodne i zaczynam starania o dziecko:) czy jakies porady moge usłyszec od niektórych doświadczonych mam:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
moja rada.do piatku nie uprawiac sexu niech plemniki sie regeneruja do tego czasu a po stosunku nogi do gory i nie zalamywac sie jak nie wyjdzie za 1 razem...w dzisiejszych czasach to moze potrwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oookmooo
nie uprawiam bo moj facet jest na delegacji hehe i akurat wraca w dni płodne:) nogi do góry??tego nie słyszałam jeszcze ale okey zrobie tak;) napewno nie wyjdzie za 1 razem nie znam nikogo co by za pierwszym razem trafił w dziesiątke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oookmooo
i mam jeszcze jedno pytanie czy jeżeli mam włoski tam gdzie ich nie powinnam miec to tez może przeszkodzic w zajsciu w ciąze:(:( odpiszcie,pomózcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
BAsiula chodzi mi o to czy to pewne ze bedziesz miała cesarkę tak jak lekarz sugeruje czy będziesz się upierac przy sn? Pytanie moje czy przesądzone, ze idziesz 12 czy 13 stycz na umówioną cesarkę. i masz spokojną głowę:) pozdrawiam i trzymam kciuki tak jak reszta dziewczyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiul trzymam kciuki za lekki poród! A może już urodziłaś... Moja siostra o 3 w nocy do mnie dzwoniła że ma skurcze a o 9 już urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oookmooo
mam jeszcze jedno pytanie czy jeżeli mam włoski tam gdzie ich nie powinnam miec to tez może przeszkodzic w zajsciu w ciąze odpiszcie,pomózcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×