Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość kasiaWLKP
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochhhhhh kasiu:( jeszcze nic straconego poczekaj na wyniki. przypomnij mi jak to było?? Zrobiłaś test tak?? i wyszedł pozytywny?? ale w którym dniu cyklu i teraz powinnaś być w którym tygodniu ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh a ja ciagle sie boje ze nie dma rady w parcy nie chca mi dac noramlej umowy a kretyty trzeba spłacać:( mam juz dośc tego...niby sei nie zabezpieczamy ale ciagle sie boje i nie moge przez to sie odblokowac to bez sensu przez głupie długi i umowe w pracy boje sie miec dziecko a zarazem bardzo pragne urodzic synka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
beta ma swoje normy znalazlam cos takiego...skoro cie rozlaczylo zadzwon rz jeszcze 1 tydzień 10-30 U/l 2 tydzień do 100 U/l 3 tydzień do 1000 U/l 4 tydzień do 10000 U/l 5-12 tydzień do 290000 U/l 12-16 tydzień do 53000 U/l 29-40 tydzień do 60000 U/l wedle tego masz 3 tydzien ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
hej Dziewczyny! no i jednak test sie pomylił brak ciaży;( załamana jestem kompletnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( och kasiu :( nosek do góry przecież to tylko jedno niepowodzenie.... próbujcie dalej na pewno sie uda. tak ci powiedzieli lekarze?? Że test sie pomylił?? Test się nie myli w tę stronę. Ten hormon sie wytwarza tylko podczas ciąży. I z tego co wiem to nie ma takiej możliwości żeby się pomylił. Idź do swojego lekarza może masz za mało tego hormonu odpowiedzialnego za zagnieżdzanie się zarodka i utrzymanie ciąży w pierwszych miesiącach?? ( nie pamiętam jak on się nazywa. prolaktyna?? dziewczyny powinny wiedzieć...) może ci da coś na podtrzymanie w razie czego. Ja sie dowiedziałam juz od mojego gina jak zaszłam że prawdopodobnie w poprzednim cyklu tez doszło do zapłodnienia bo miałam ewidentne plamienie implantacyjne ale się zarodek nie zagnieździł właśnie przez to prawdopodobnie że wytworzyło się za mało tego hormonu. Więc głowa do góry i zobaszysz że niedługo znowu zobaczysz te dwie kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam ... jutro zaczynam 37 tydzień:) w piatek byłam u gina powiedzial że jak nie urodze do 25 luty to mam przyjść ale z tego co widzi to szyjka sie juz szykuje dzidzia nisko więc powinnam do tego czasu urodzić... i jakos tak sie przestraszyłam. strach mnie ogarnał że to już za chwilę... że dopiero co siedziałam w tej poczekalni na początku ciąży i się trzęsłam żeby było ok a teraz juz ostatnia wizyta:D A ja nie spakowana do szpitala jestem piżama nie kupiona biustonosz nie kupiony :/ heh wczoraj poszlismy z M na spacer troche chyba przesadziłam i pół nocy nie spałam bo mnie bolał brzuch strasznie na dole nie mogłam nogami ruszać potem lekkie skurcze przestraszyłam sie że rodze a to za wcześnie:) ale się uspokoiło:) podpuszczam spacery na przynajmniej tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no Kasiu przykro mi...ale wiesz za pierwszym razem nie ma co sie poddawac, wow 37 tydzien to juz wiesz..kazda chwila moze byc ale pewnie dobrniesz do 40 tygodnia i bedziesz blagac zeby juz...moj synek ma juz 100 dni...i probuje siadac az boje sie jak sie tak podnosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
Witam,ide za tydzin do swojego lekarza i zobaczymy co on mi powie,no własnie test nie może sie mylić dlatego gdzies małą nadzieja jest:)ze może jednak jestem w ciaży..:)dam znac jak bede juz po wizycie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
zrobiłam dzis test i nie wyszedł pozytywny...niestety..! ale mam pytanie do doświadczonych:) czy tylko w dni płodne moge zajsc w ciąże ?czy w inne dni tez?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia>bardzo mi przykro,ale Twoj przypadek to chyba ciaza biochemiczna(test dodatni,a potem dochodzi do wczesnego poronienia :( ) w ciaze mozesz zajsc tez w dni okoloowulacyjne,czyli jakies 2dni przed owulacja,bo plemniki potrafia troche pozyc w sprzyjajacych warunkach i poczekac na jajeczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( przykro mi Kasiu:( Zależy co rozumiesz pod pojęciem dni płodnych. generalnie tylko podczas dni płodnych można zajść w ciążę. Ale tych dni jest kilka. Zaczynaja się na kilka dni przed owulacją. Niektórzy lekarze twierdzą że plemniki zwłaszcza żeńskie mogą przetrwać nawet 4 dni. Ale lekarz ci na pewno wszytsko wyjaścni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
czesc Kobietki co u was co porabiacie..napiszcie cokolwiek bo wiem ze jestescie ale nic nie piszecie bo nie ma o czym...mam juz dosc tej 240 strony jaciagle tu wpadam i smutno z nic nie ma..siedze w domu dniami i podjadam juz pieknie przytylam nawet nie chce mi sie wzi9ac za siebie.szukam teraz dzialki marzen w szczecinie tylko te ceny....200.000 tysiecy dzialka kosztuje ..powarjowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
Lekarz powiedział ze jajeczko nie zagniezdziło sie i doszło do wydalenie przy pierwszej miesiaczce:( niestety tak bywa czasami:( ale juz mi przeszło i zaczynam od nowa:)codziennie;)hihi...:) pozdrawiam:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) dłuży czas mnie tu nie było, w związku z tym ze jestem pacjentką kliniką niepłodności robiłam różne badania, więc troche zabiegana byłam, ale dziś już się to bieganie zakończyło. Miałam zrobić badanie chormonów i hlamydię, wszytskie wyszło ok, więc dziś miałam histeroskopię, nie było źle, nie potrzebnie nawet się stresowałam, dali mi jakąś tabletkę przed i wogóle mało co pamiętam, wycięli przegrodę na 5 mm, teraz mamy 3 cykle na próbe by naturalnie zajść w ciąże, jak sie nie uda, to laparoskopia. Mam nadzieje ze ta przegroda choć nie duża była przyczyną braku ciąży. Superburku chyba na razie nie będę miała inseminacji, choć ginek wysłał mnie do kliniki z takim zamiarem, oni obrali inny tor działania. tak się zastanawiam, bo nie miałam nigdy badania progesteronu. teraz miałam: chlamydię estradiol, lh, fsh tsh tf4 anti-tpo prolaktynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia>przykro mi,mam nadzieje,ze szybko Wam sie uda zajsc w ciaze po raz kolejny!!!trzymam kciuki lolitka>wydaje mi sie,ze rozsadnie jest poczekac te 3 cykle i probowac naturalnie,ja mialam takie zalecenie po laparoskopii wlasnie,ale udalo sie dopiero po 5 miesiacach! powodzenia kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno nic nie pisałam ale czytam was na bieżąco ;-) wczoraj byłam u lekarza i moja mała ma już 1840 g a jestem już w 30 tc i 5 dniu . Jak narazie wszystko dobrze ;-))))dziś zrobiłam pranie tych ciuszków ale to dopiero początek potem poprasuje i do szafy ;-) i potem kolejna partia .zarzekałam sie nie będę miała tylko różowych ciuszków ale niestety i tak jest ich przewaga ;-))))))) dziewczyny ja cały czas trzymam za was kciuki żeby w końcu były te dwie krechy upragnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie @. Wcale nie czuję już tej torbieli. Może się zmniejszyła, albo już jej nie ma. Zapisałam się do nowego lekarz na 16.02. Może on coś poradzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburku a co dokładnie było u Ciebie problemem, czy laproskopia coś wykazała, miałaś histeroskopię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka>ja mialam torbiel,nieduza,ale bylo podejrzenie endometriozy stad laparoskopia,najsmieszniejsze to,ze ta torbiel 2 miesiace po laparo znow sie pojawila,na szczescie nie rosnie,zyje sobie na lewym jajniku! histero nie mialam,ale ponoc daje wiekszy obraz tego co tam jest w srodku! w kazdym razie nie boj sie,na pewno warto ja zrobic! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie kobietki!!! Czytam Was codziennie ale nie mam co pisać:( Wczoraj przyszła kolejna @ więc lipa na całej linii.... Moja Paula ma ospę:( Dziś byłam u lekarza z dwoma pęcherzami w głowie, ale stwierdziła że to nie ospa....co za pojebana służba zdrowia....słów brak na to wszystko...a po południu tak ją wysypało że już nie mam złudzeń-ospa jak nic!!!! I jutro kolejna pielgrzymka do piediatry (tym razem idę do innego), pudrodrem już zakupiłam i smaruję, ale iść i tak muszę bo pozostałe leki na receptę:( Dobrze że teraz, zima i w ogóle będę miała z głowy!!! Bureczku Kochany no chwal się jak u Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja:) jak izulek wzywa:) Więc toczę się......... 37 tydzień w pełni. jak marudziłam miesiąc temu że ciężko to teraz jest 100 razy gorzej:) Mam nadzieje że do 20 luty urodze chociaż teramin na 28 bo nie dam rady po prostu. nogi spuchnięte przekręcic się na drugi bok to nie lada wyczyn:) ehhhh ale juz niedługo... izulek jak szukasz działeczki to może Bukowie??:) jest blisko do centrum a okolica piekna jak na razie :) Ja mam tylko sąsiada z boku i na przeciwko:) za nami las cisza spokój u nas na podwórku to ciszej niż na wsi:) z boku wolne działki tylko właścicieli gdzieś wcięło i nikt nie może się z nimi skontaktować :) ALe to duża dzielnica na pewno coś będzie:) tylko nie wiem jak ceny bo my kupilismy dom z działką od razu okazyjnie:) ty szukasz w jakiejś konkretnej okolicy?? no i korki baaaaardzo rzadko sie zdarzają na prawdę:) nie ma takiego stania jak ze Słonecznego na przykład. Jak się na jedne światła nie zalapiesz to na drugich przejedziesz:) I sa bodajże 4 linie autobusowe od głównej ulicy:) ależ reklama wyszła hehe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* u mnie wszystko ok malutka jest kochana karmienie piersią mi nie wyszło mała sie darła a ja razem z nią tak mnie sutki bolały probowałam kilka razy nie wyszło a sutki jak mnie bolały tak nadal mnie bolą a zagoiły się juz dawno ale ból taki jak na okres nie karmie piersią a bola nadal odciągam sobie pokarm nie jest go dużo dokarmiam mleczkiem po moim mleku jak mała wypije 120ml to za pól godziny musze i tak zrobic modyfikowane malutka ładnie przybiera na wadze i ciuszki 62 sa juz na nią małe;/ a cała szafe ich mam:P a ma dopiero 3 tygodnie . dziewczyny karmiące piersią jak wy się zabezpieczacie przed ciążą?? bo nie powiem ale taki demon seksu we mnie siedzi od pewnego czasu że jak dorwe sie do mężą to masakra:P malutka płącze ide ją nakarmić napisze wiecej jak będle miaa czas buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia>uwolnij demona i dzialajcie :D przynajmniej ciuszki w rozmiarze 62 sie przydadza zanim wyjda z mody! Paula>nie mam sie czym chwalic! mdlosci,rzyganko,wzdecia i sennosc,a do pracy chodze,bo nie dostalam l4!!! pozdrowienia dla wszystkich,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooi basia sie odezwała:) fajnie że ok u ciebie wszystko:) Sa tabletki antykoncepcyjne dla mam karmiących ja takie brałam jak urodziłam Jasia. nie pamiętam nazwy bo to prawie 8 lat temu było ale wiem że ciągle sa te same coś na C nazwa. Jak pójdziesz do gina to ci powie. Może mają teraz jeszcze inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek jak to nei dostałaś l4?? to mozna nie dostać l4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia tabl dla mam karmiących to Cerazette, Azalia. Zresztą i tak musisz pójść po receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
demon sexu...szczesciara ja nawet nie chce juz myslec o tych sprawach...nie mam jakos checi i sily.moj synek tez rosnie jak na drozdzach juz 74 ciuszki mu kupuje...dzis uslyszalam od znajomego o jaki grubasek..no myslalam ze padne...przeciez on jest taka kruszynka...jestem nieobiektywna... 22 skonczy 4 miesiace z 7 kg ma juz napewno...superburku widze ze masz to samo co ja ale wiem ze nie zalujesz ani jednej chwoili tak dlugo na to czekalas.,...juz niedlugo mina te dolegliwosci...zanim przyjda te wieksze hee hee.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×