Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30................. 28. 02. 2011.....pom. lolitka.....................25............12............. . .25.01.2011.....małopol. jutka1975...............35............9.................. 15. 12.2010....śląskie alutka13.................29..........9................... 04 .02.2011 .. . PL Paula_27................28..............26???..........03 .02. 2011.......wlkp victoria0424...........24............6..................0 4.0 2.2011.....lubelskie julia_85..................25...........3................. 0.6 .12.2010.....mazow. oriananana.................26..........dużo, już nie liczę.........? ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp kasiawlkp.......21...1.......14.10.2011......poznań URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) U mnie nic ciekawego, nie odzywałam się długo ale już jestem:) Była u mnie moja siostra ze swoją Małą przez tydzień, wczoraj pojechały do domu i teraz tęskni mi się do tego małego Bąbelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30................. 28. 02. 2011.....pom. lolitka.....................25............12............. . .25.01.2011.....małopol. jutka1975...............35............9.................. 15. 12.2010....śląskie alutka13.................29..........10................... 07 .03.2011 .. . PL Paula_27................28..............26???..........03 .02. 2011.......wlkp victoria0424...........24............6..................0 4.0 2.2011.....lubelskie julia_85..................25...........3................. 0.6 .12.2010.....mazow. oriananana.................26..........dużo, już nie liczę.........? ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp kasiawlkp.......21...1.......14.10.2011......poznań URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po kilku dniach, bo zgubiłam temat. jak widać zaktualizowałam tabelkę, kolejny miesiąc przede mna. razem się staramy, a już dziewczyny rodzą albo urodziły:) mam nadzieję, że sie w koncu doczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30................. 28. 02. 2011.....pom. lolitka.....................25............12............. . .25.01.2011.....małopol. jutka1975...............35............9.................. 15. 12.2010....śląskie alutka13.................29..........10.................. . 07 .03.2011 .. . PL Paula_27................28..............26???..........03 .02. 2011.......wlkp victoria0424...........24............6..................03.0 3.2011.....lubelskie julia_85..................25...........3................. 0.6 .12.2010.....mazow. oriananana.................26..........dużo, już nie liczę.........? ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp kasiawlkp.......21...1.......14.10.2011......poznań URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej co nowego czekamod wczorajna jakies wiesci od was poza tabelka .ja walcze teraz zeby mały usnał bo padam a on ma oczy wielkie jak 5 zł cos czuje ze predzej ja usne na stojaco.super burku jak sie czujesz kochana.ktory go tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
superburku czemu nie ma cie w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* Przepraszam ze ostatnio zaniedbuje forum ale mam tyle spraw na głowie ciagle jakies odwiedziny i szykujemy sie do chrztu malutkiej będzie za dwa tygodnie cieszę się bardzo bo zobaczę się z moimi bracmi i rodzinka (chrzest połączony z 60-tką mojej mamy) :):):):) poczytałam na szybko forum nowej koleżance współczuje ale nie trać nadzieji zajdziesz szybko w ciąże:):) Ewcia kochana moja:) twój dzień już zbliża się wielkimi krokami doskonale Cie rozumem że już nie dajesz rady ale jeszcze troche wytrzymasz:) trzymam za Ciebie kciuki mocno mocno:) powodzenia:) victoria strasznie mi przkro:( współczuje Ci ale zobaczysz że twoje starania zostaną wynagrodzone podleczysz się i zajdziesz w ciąże wierzę w to:) trzymaj się kochana Jeżeli chodzi o tabletki anty to jak pojde do lekarza na kontrole to poprosze bo w innej metody anty nie wierze:P dobrze że wymyślili takie tabletki dla kobiet karmiących:) mam nadzieje że będe sie po nich dobrze czuła najgorsze jest to ze jeszcze troche krwawie minimalnie ale zawsze:( Moja córcia dzisiaj skonczyła 4 tygodnie i odpukać tfu tfu jest cudownym dzieckiem nie mam wogole z nia problemow spi ładnie od jakiegos czasu zasypia o 22 i budzi sie dopiero o 5 rano więc nocki mem super od porodu panicznie boje sie że mała będzie miałą kolki na szczęście ich nie ma kupiłam butelke dr browna i je pięknie kurcze musze konczyc bo mała sie obudziła jak bede miala czas to wpadne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulka dzięki za wsparcie. Cieszę się że u Ciebie wszystko w porządku, uściskaj mocno córeczkę. Ja już przestałam być zła na cały świat, co ma być to będzie. Za tydzień mam wizytę u nowego lekarza. Zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek>mnie w tabelce nigdy nie bylo i nie chce tego zmieniac:) obecnie jestem w 10tc i czuje sie roznie,szukam lekarza,ktory wypisze mi l4,bo po feriach nie chcialabym juz wracac do szkoly!!!no ale wez tu znajdz takiego!ech! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bureczku a moze ja zadzwonie do bratowej i spytam sie o nr telefonu lekarza co ona chodziła w ciąży bardzo sobie go chwaliła i mój brat tez;) o ile dobrze pamietam to on pracuje w szpitalu w Pruszkowie ale nie jestem na 100% pewna a moja bratowa była na l4 od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia dzieki za checi,ale jesli to szpital w Pruszkowie to dosc daleko ode mnie,ale zapytaj,czy moze gdzies przyjmuje w Wawie,dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni jezdzili do niego prywatnie w wawie nie w pruszkowie dzisiaj wieczorem zadzwonie do brata i sie spytam jak to wszystko wyglądało i poprosze o numer ale cos mi swita w głowie że zanim ona do tego lekarza trafiła w ciąży to tez była u jakis idiotów wieczorem dam Ci znac :) chciałam napisać więcej ale znowu sandra mi sie budzi nie da mi z Wami popisać :P miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
hej Dziewczyny! Wczoraj skołczyły mi sie tzn dni płodne całe te dni ostro brałam sie do pracy nawet kilka razy dziennie z przymusu hehe,mam nadzieje ze tym razem sie uda i nie dojdzie do tzn ciaży biochemicznej dlatego dla swietego spokoju nie robie testów co wykrywaja ciaże kilku dniowa! jak nie dostane miesiaczki to dopiero wtedy zrobie test:) wiec za tydzien,dam znać co jest grane:):) pozdrawiam cieplutko i życze miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek _2006
kasia czesto nie znaczy wcale ze zajdziesz...po stosunku plemniki potrzebuja kilku dni do bycia w pełni silnymi...lekarz mi powiedział ze jak sie czesto kochamy to plemniki sa osłabione wiec najlepiej jest przed dniami płodnymi odczekac pare dnimi wtedy.. Ale w sumie przeciez to pewnie wola Boza wiec co ma byc to bedzie.dziewczyny co sie nie odzywacie...brakuje mi juz tych dlugich nadrabian w czytaniu...znow mam ciagle te 241 strone...doła mam bo trace pokarm i nie wiem czemu moja psychika sobie z tym nie radzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Izulek ja tez trace pokarm a to dopiero miesiąc jakos nie mam mega doła ale troszke mi smutno przed chwila sciągnełam tylko 60ml po całej nocy no ale moja córcia pięknie rośnie przybiera na wadze i jest zdrowa a to jest dla mnie najwazniejsze i tez tak sobie pomysl masz super synusia śliczny jak mamusia rosnie pieknie:) i co najważniejsze jest zdrowy dałas mu duzo dobrego mleczka na samym początku to najwazniejsze:) nie smutaj sie:) głowa do góry:) bureczku jak sie czujesz?? ja mam ale sklaeroze obiecałam Ci nr gina a ja zapomniałam o tym przed południem bede dzwoniła do brata i szybko napisze jak cos bede wiedziała:) kasia trzymamy kciuki oby się udało ale ja mysle ze troche za duzo sie nakrecasz i jak z przymusu sie kochasz kilka razy dziennie to może nic z tego nie wyjsc u nas na forum potwierdza się reguła że kiedy mamy miesiąc zalatany nerwowy nie było czasu na kochanie i myslenie o tym to zachodziłysmy w ciąże przykład mój bureczka ewci i loonah prawda laski?? więc może troszke wyluzuj?? bo zwariujesz jak sie nie uda ewcia odzywaj sie!!jak sie czujesz?? monia jak sie czujesz?? duża masz córunie :) dzisiaj moja mała kończy miesiąc i jak pisałam wczesniej jest kochaniutka ładnie spi nie ma kolek i jest zdrowa oby tak dalej za 2 tygodnie jest chrzczona. Ja doszłam już do siebie po porodzie ale minimalnie jeszcze krawawie co mnie do depresji doprowadza to moje 20kg do zrzucenia niby jem mało i lekkostrawne rzeczy a od 2 tygodni waga ani drgnie no ale duzo mi zleciało teraz zostało moje obzarstwo i brak ruchu ale jak skonczy mi sie pokarm wezme się za siebie porządnie bo wyglądam okropnie w srode jade do fryzjera na poprawe humorku i babskie ploteczki zmiaana fryzury i powrót do blond pasemek może częściowo wyciągnie mnie z depresji :P chciałabym grzywke ale chyba sie nie zdecyduje boje sie że bede wyglądac jeszcze gorzej:P piszcie co tam u Was:) miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
hehe dobra jeżeli mam troszke odpuscic bez nerwów bez nakrecania sie to ok:)przystopuje troche:) i zobaczymy co z tego wyjdzie:)ale tak jest ze jak ktos bardzo chce to nie udaje sie a jak nie chce to ma :) pozdrawiam i miłego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) mało piszecie dziewczyny ;-( Basiulu ja sie dobrze czuje chociaz przy chodzeniu mam takie bolesci krocza ;-) jak noge podnoszę ale to chyba sie wszystko rozciąga .Mała jest duża i boje sie że będe miała cesarkę ale cóz narazie była położona miednicowo ale moze sie odwróci . zaczęłam 32tydzień zobaczcie jeszcze trochę i będzie po wszystkim a dobiero niedawno zobaczyłam 2 kreseczki ;-) kasiu trzymam kciuki ;-) Izulku ,basiu powiedzcie co jest tak naprawdę przydaje się przy maluchu ? jak z pampersami ja kupiłam narazie paczkę pampersów premium care rozmiar 1 i 2 mam nadzieje ze jak są z serii pampers to nie będą odczul;ały, z 8 paczek mam tez chusteczek nawilżających itp. już się nie mogę doczekać małej , basiu to ile przytyłaś w sumie w ciąży a ile już zleciałaś. Ja już drugi miesiąc nic nie przytyłam stoi mi waga ale mam zamiar na walentynki kupić torcika i go zjeść ;-) wiec pewnie z 1 kg przybędzie narazie mam do przodu 17 kg / ale cóż na spacerkach się wychodzi .a to jest prawda że jak się karmi to się nic nie zrzuci ? Kupiłam nosefrida bo słyszałam że dobre jest to niż ta zwykła gruszka ;-) miłej niedzieli dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
nareszcie jestem do czegos potrzebna...odpowiadam zatem co tak naprawde jest potrzebne poza pieluchami i chusteczkami...NIC kochana... tak naprawde dziecko przez pierwszy miesiac niepotrzebuje nic wiecej do szczescia bo ono tylko je i spi i czasem placze miedzy czasie....zadnych mat kolorowych, zadnych lezaczkow bujaczkow ktore w wiekszosci sa w pozycji siedzacej,,,wszystko to bedzie ci potrzebne dopiero okolo 2 miesiaca a nawet wiecej...wiec tak naprawde kup tylko ubranka i to nie za duzo w rozmiarze 56 bo wyrosnie w pierwszych dniach... najwazniejsze to wanienka najlepiej z gabka kapielowa w ksztalcie misia i kosmetyki pielegnacyjne.wazne jest by wyparzac butelki jak nie karmisz piersia wylacznie polecam avent sterylizsator mikrofalowy z butelkami w zestawie ale mikrofala zrzera prad ze hej...mozna tez butelki przeciez wygotowac w wodzie ale to bardzo czasochlonne .karm piersia to takie wygodne i niesamowite przezycie.kup krem na brodawki bepanten albo inny.uwierz na slowo zawsze boli karmienie piersia ale tylko kilka dni.potem juz tylko przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Cierpię na brak czasu, dlatego mało piszę... Mój synuś już dostaje deserki (jabłuszko) i obiadki (zupka jarzynowa) - apetyt dopisuje :) Córcia dopiero jutro idzie do przedszkola po nieszczęsnej ospie - wyjątkowo mocno była wysypana, długo trzymało... Monia z tego co mi wiadomo to właśnie przy karmieniu się chudnie!! Skąd słyszałaś, ze jest odwrotnie?? Kilogramami się nie przejmuj, zobaczysz jak szybko spadną jak jeszcze do karmienia dołączysz spacerki z dzidzią :))) Znam osobiście dzieczynę, która w ciąży przytyła 30 kg, a potem w ciągu roku wróciła do wagi sprzed ciąży :) Więc wszystko jest możliwe. Poza tym każda z nas inaczej tyje w ciąży. Ja mało przytyłam w obydwóch ciążach, chociaż apetyt mi baaardzo dopisywał i w 1 i w 2 ciąży. Mało przytyłam i zarazem małe dzieciątka urodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie polecam tego materacyka misia - przepraszam Cie Izuniu, ale miałam taki jak Julka była mała, nie sprawdził mi się, bo po żadnej kąpieli (oczywiście kąpiel była codziennie) ten materacyk nie wysechł do końca... ;/ - wg mnie to siedlisko wilgoci... Wyrzuciłam go z hukiem :) Polecam zwykłą pieluchę tetrową położyć na dno wanienki - no ale Monia sama musisz się przekonać co Tobie będzie odpowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny ten czas leci jak szalony - 27 lutego kończy mi się macierzyński, na szczęście mam jeszcze stary urlop do wykorzystania, więc jeszcze nie wracam do pracy :D Moje słoneczko jeszcze cały czas piersią karmione, więc urlopik się przyda :) Zawsze lepiej urlopować i normalnie karmić niż ściągać pokarm w pracy... Wiem, że karmiąca ma prawo do dwóch półgodzinnych przerw w pracy (lub jedna godzinna, moja koleżanka godzinę wczesniej wychodziła z pracy), ale niestety nie miałabym możliwości dojeżdżać z cycusiem do Kuby, bo potrzebowałabym drugi samochód (mąż jeździ do pracy samochodem, a ja zabieram się ze znajomymi do pracy i po pracy też), a przy naszych zarobkach drugi samochód to byłoby wielkie nieporozumienie, więc tym bardziej cieszę sie, że dostałam ten urlop :) Tak z innej beczki: Izunia czy Ty spacerujesz z synkiem jak jest temperatura poniżej zera? Bo ja jakoś boję się wychodzić wtedy na dłużej, wolę jak jest na plusie... Dziewczyny ściskam Was wszystkie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Kochane:) Nie mam kiedy pisać bo M codziennie bierze laptopa do pracy...a czasu mam troszkę więcej bo Paula w trakcie ospy i końca nie widać...Marika ile czasu Twoja miała tą cholerną ospę? Bo ja już tracę nadzieję...od jutra znowu idę na L4 bo nie mam co począć z tą moją biedronką:)jak tak dalej pójdzie to więcej mnie nie będzie w pracy niż będę...:P Tak czytam o Waszych Bąbelkach (tych co już są i tych które za chwilę będą) i aż się rozpływam...:):):)Ciężko uwierzyć że ten czas tak szybko leci... Temat się zrobił mało staraczkowy a bardziej ciążowo-niemowlęcy, więc się troche opuściłam w pisaniu:P aczkolwiek czytam codziennie:):):) Całuję wszystkie i każdą z osobna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula :) Moja Julia była bardzo mocno wysypana, gorączkę 38 stopni dostała 5 stycznia i miała 3 pryszcze. Potem przez trzy dni gorączka była prawie 40 stopni i wtedy wysypało Ją totalnie - miała pryszcze od palców u nóg aż po włosy! Do dziś nie mogę zmyć jej Pudrodermu ze skóry we włosach, bo nie da sobie jej mocno trzeć - płacze, że boli i koniec ;( Ostani strupek odpadł 10 lutego, więc sama widzisz, że była wyjątkowo długo ta ospa :( Dziś Walentynki :) Jak świętujecie dziewczyny? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
nie gniewam sie kazdy ma swoje zdanie...dla mnie bylo to bezpieczne bo maly mi nie uciekal nie zeslizgiwal sie i kapiel mi bezstresowoprebiegala a tak na pieluszce trzeba jednak podtrzymywac je ja czesto zalewam wrzatkiem mojego gabkowego misia i jak ostygnie wydrzemam i schnie mi szybko bo mam goraco w laience i grzejniczek..zmieniam go raz na jakis czas nie jest jakos szczegolnie drogi mozna tez kupic foke polastykowa ale jest dla ciut wiekszych mysle maluchow tak od 3 miesiaca chyba na walentynki kupilam mezowi czerwona posciel z napisem dzisiaj tak kochanie...a z 2 strony z dzisiaj nie kochanie a na spacery wychodze jak jest 0 stopni ale wtedy pakuje synkowi kocyk do gondoli dookola glowki ze tylko buzka wystaje i wieszam pieluszke zeby mu nie wialo bo powietrze przeplywa a niewieje mu wiatr w twarz i zawsze pamietam o kremie na wiatr i zimno. czasem jest tak zapakowany ze az smiac mi sie chce ale jest wtedy zawsze cieplutki a gondola w moim wozku jest przeogromna wiec zostaje jeszcze sporomiejsca..polecam m wam wozek q12 maked potem mozna dziecko jeszcze w gondoli posadzic bo pod materacem ma siedzonko wmontowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się rozpislyście:) u mnie nic w sumie :/ jakos opadłam z sił. Mlody pojechał z dzidkami w Alpy na narty w sobote o 8 rano i od tamtej pory gniję sobie.Chyba troche tez z tęsknoty:) niby trochę luzu ale nagle tęskno mi za nim ja nie wiem co to bedzie jak on mi powie że na studia idzie:/ wiem że to za 11 lat hehe ale jakoś tyle tego wolnego mam że myslę o różnych dziwnych rzeczach:) M mnie wyciagnał w sobotę wieczorkiem do znjomych bo stwierdził że będę miała odleżyny:) Nie chce mi się nic . Nie spakowałam piżamy ale kupiłam!!! a to już sukces. Pościel nie uprana i szlafrok też nie:) Nie mam mocy... M dzisiaj pojechał o 3 w nocy służbowo na południe Polski wróci dopiero o 22 :/ brak oznak porodu. jakas maruda jestem i sił brak:) MOże zbieram je na poród:D moniu ja też niestety nie polecam tej gąbki tez miała z jasiem i wywaliłam bo to trzeba suszyć na grzejniku i właśnie tak przelewac wrzątkiem bo tam sie bakterie gnieżdzą;/ Ja tez tetre wrzucałam do wanienki i juz. Ale to sama sobie musisz zobaczyć jak ci pasuje:) a ja też uważam że dzidzi to nic nei jest potrzebne:) Tylko rodzice miłośc i przytulanie:) tak na prawdę to teraz tyle tych gadżetów bujaczków nosidełek kolorowych zbawek:) A tak na prawde to to wszytsko niepotrzebne jest :) NAwet łóżeczko:) Ja wiem że i tak pewnie będe z maleństwem spać przez jakis czas bo ono sie bedzie czuć bezpiecznie i ja będe spokojniejsza że mam je przy sobie:) Koncepcja imienia zmienia się z godziny na godzine :) Na dzień dzisiejszy jak bedzie dziewuszka to będzie Gabrysia a jak chłopak to hmmmmmm ja się smieje że bedziemy do neigo mówić "Ej TY" dopuki nie zarejestrujemy go w urzędzie heheh A tak na powaznie to M ma cos wybrac bo mi juz obojetnie :) Miał być ten nasz Jerzy kochany a teraz to się nam odwidziło:) Pozdrawiam was Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Najlepsze życzenia z okazji walentynek ❤️ W środę mam wizytę u nowego lekarza. Jajnik mnie nie boli więc może już nie ma tej torbieli. Dziś 14dc. Według zaleceń starego lekarza powinnam dziś zacząć brać luteinę... ale nie wezmę. Może akurat będę miała teraz owulację... A nawet jeśli nie to i tak poczekam na opinię nowego lekarza, może wreszcie coś mi powie konkretnego bo już mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) moja mała zasneła więc troszke zasmiece forum:P Monis napisze co u mnie sie sprawdziło a co nie na początek napisze o moich kilogramach aż mnie ciary przechodzą jak mam to napisac:P no więc przed ciążą wazyłam 56-57kg a kilka dni przed porodem 92:P do dnia porodu napewno mi jakis kg wleciał:P po 4 dobach jak przyszłam do domu ważyłam 82kg a terraz od 2 tygodni 75kg waga staneła moje ciało nie jest zmasakrowane mam 3 rozstepy małe na brzuchu ale dbałam od samego początku ciąży i dużo przed ciąża ćwiczyłam piersi też mam ładne jak skończy mi się pokarm a to chyba będzie na dniach biore się ostro za siebie. Wiem jak ciężko skompletować wyprawke i faktycznie nie które rzeczy są nie potrzebne ale mysle że nie zbędne są wanienka ja nic nie kłade kapie sama i daje rade bez pieluszek czy gąbek, płyn do kapieli mam johnsona top-to-toe , oliwka (daje kilka kropelek do wanienki) mała miała bardzo suchą skóre ale juz lepiej mam jeszcze kremik nivea baby tez czasami smaruje jest ok:) termometr do kąpieli u mnie sie sprawdza zawsze wiem jaka jest temperatura wody oraz okrycie kąpielowe jest fajne mięciutkie:) do pupki sudocrem jak pojawi sie jakas krostka czy zaczewienie smaruje i jest ok:) pieluszki Sandra urodziła sie 4,3kg i do szpitala miała huggisy 27szt 2-5kg bardzo dobre:) a w domu zuzyłam jeszcze 2 paczki pampersów 2-5kg a teraz używam 3-6kg kupiłam też dade z biedronki polecane przez znajome ale u mnie sie nie sprawdziły dzisiaj kupiłam huggisy z bawełna w białym opakowaniu 3-6kg i są rewelacyjne;) kup na sam początek kilka ciuszków 56 nie będzie się twoja córunia topiła w 62. do noska sprawdziła się bardzo woda morska oczyszcza nosek:) rożek bardzo fajna sprawa:) hmmm co by tu jeszcze napisac jak mi się coś przypomni to skrobne Jeżeli nastawiasz się na karmienie piersią warto przygotowac piersi na to a dokładnie sutki kup sobie maść Maltan i juz zacznij smarować na noc tak jak jest napisane w ulotce i po kąpieli naciągaj sutki kilka razy było to w szkole rodzenia ale dowiedziałam sie dopiero po fakcie bo akurat wtedy byłam chora i nie byłam na zajęciach ja miałam tak pogryzione sutki i bolące przez 2 tygodnie nie kilka dni:( przystawiałam małą ryczałam razem z nią tak bolało ale zrezygnowałam nie wytrzymałam tego wisiała mi mała 2 godziny na cycku ryczała przy tym strasznie a na samym końcu wypiła całą butle odciągam mleko i daje modyfikowane ale moje mleczko juz się kończy . jak będziesz rodziła naturalnie kup sobie tabletki rivanolum ( Paula poleciła) :) ja nie używałam bo miałam cesarke ale wziełam ze sobą i dałam koleżance co ze mną na sali leżała i mówiła że dużo jej pomógł;) majtki poporode bardzo się przydają:) i duże podpaski do pilegnacji pepka miałam spirytus ale położna co do mnie przychodzi miała cos w spreju nie wiem jak to sie nazywa zrobiła tym dwa razy pepek oczyszczony i nic więcej z nim nie robiłam. wkładki laktacyjne chusteczki polecam dade z biedronki z aloesem lepsze niż nivea a kosztują 4 zl:) Jak zrezygnujesz z karmienia piersią plecam butelke dr Browna moja mała wogóle nie ulewa nie ma kolek i zawsze odbije:) a jak miałam zwykła butelke to nie odbijała wymiotowała za każdym razem i burczało jej w brzuszku. nożyczki do paznokci dla niemowląt chyba to wszystko:) jak czegoś nie będziesz wiedziała pisz smiało to cos doradzimy:) Ewcia mysle o tobie codziennie ja też miałam problemy ze spakowaniem sie do szpitala:P nie chciało mi sie okrutnie:P ale przyjdzie taki dzień i sie spakujesz tak było w moi przypadku:P trzymaj sie kochana:) Paula tak mi przykro że nie jesteś w ciąży a może twój mężulek by się zbadał co?? może tu jes przyczyna?? podawaj mu jakies witaminki:) trzymam kciuki mocno za Ciebie:* wpadaj do nas i doradzaj:) a Pauli dużo zdrówka:* ale sie rozpisałam:) to miłęgo dnia dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu to coś w sprayu to Octenisept. Moja położna nie poleca pryskania na pępek, bo kikut się rozmacza. Lepiej odkręcić tą butelkę, umoczyć patyczek higieniczny albo mały wacik i tym przetrzeć skórę dookoła kikuta. Polecam! Octenisept jest rewelacyjny też do stosowania na ranę po cesarce :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×