Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Jeśli @ nie przyjdzie to w piątek zrobię test. Ale w sumie to możecie trzymać kciuki za cud;) Albo żeby @ przyszła jak najszybciej bo chcę zacząć nowy cykl starań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria trzymam mocno kciuki :))) Bureczku cieszę się Twoim szczęściem i ściskam mocno :))) Pogłaskaj fasolkę :) Basiu, Kubuś miał już trzy takie szczepienia (w 7 tygodniu życia, potem po 5 tygodniach i potem znowu po 6 tygodniach)- po 180 zł każde. Teraz mamy przyjść dopiero jak będzie miał roczek, ale zapomniałam zapytać czy będzie płatne... Iza - też chcę nad morze!!! Ale masz super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gapa ze mnie, zapomniałam napisać EWCIA GRATULUJĘ :) NIECH GABRYSIA ROŚNIE ZDROWO!!! A tak na marginesie... PAULA GDZIE JESTEŚ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zdzierstwo kuzwa ja moge nie jesc ale kupie malej ta szczepionke zeby tyle razy nie była kuta a co maja zrobic kobiety co naprawde ich na to nie stac?? maja juz dzieci i kazdy grosik ogladaja z kazdej strony zanim go wydadza jednak to prawda ze w Polsce sa równi i równiejsi na kazdym kroku jest to widoczne nawet jezeli chodzi o ciąże i potem o takie maleństwa brak słów;( Paula działasz juz nam na nerwy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święte słowa Basiu... Wszystko kosztuje krocie, takie szczepionki powinny być refundowane, bo rzeczywiście są rodziny, których nie stać na nie! Zresztą u nas wszystko jest dziwne i śmieszne, zobacz chociażby zasiłek rodzinny - jakie grosze... Tragedia normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po szczepieniu po tej pierwszej dawce Kubuś na drugi dzień dostał gorączkę, ale dałam czopka do pupci i przeszło... Po 2 i 3 dawce nic się już nie działo złego. Niektóre dzieci mają zaczerwienienie w miejscu ukłucia, wtedy można zrobić okład z ropuszczonej sody oczyszczonej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Sama nie wiem co mysleć... testu nadal nie robiłam...plamię troszkę od wczoraj ale nic się nie rozkręca...czekam...jutro 30 dc...nic mnie nie boli, bezsensu to wszystko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no to moze paula zmierz temperature w pochwie? Jak bedzie podwyzszona to moze moze...test zrob z porannego moczu...moj starszy syn pojechal z mezem do szczecina a ja sie poryczalam ze trzy dni nie zobacze go ale..jak juz przyjechałam nad morze to zostane do soboty...a starszy do przedszkola dwa dni pochodzi...wprowadzam zupke małemu nawet nam to idzie ale nie mam pojecia jak rozszezac mu diete?mamy jak to robicie?kiedy mleko po zupce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny testu nie zrobiłam bo jestem zwyczajny tchórz:( Jak się jutro nic nie rozkręci to w piątek dopiero zatestuję... Czekam cierpliwie...nie chcę się nakręcać niepotrzebnie... Bureczku jak cudownie zobaczyc Maleństwo wierzgające w naszych brzuszkach:) Buziaczki Kochana!!! Duzo zdrówka:) Izulek jadę do Ciebie:) ....hm.... jakby nie było jadę nad morze w niedzielę. Do Ustki na szkolenie-wracam w Dzień Kobiet:) Chyba tylko ten wyjazd sprawia że jeszcze nie dostałam na głowę z powodu całej tej sytuacji:P Wygrzałam się dzisiaj w gorącej kąpieli...jak @ ma ruszyć to ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kochana nie dziwie Ci sie że sie boisz:( ja jednak zyje nadzieją że sie udało:) czekamy do piątku:) nie ma to jak gorąca kapiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Mam do Was pytanko mała ma cieple czółko zmierzyłam jej temperature i ma 37 to jest normalna temperatura u tak malusiego dziecka?? bo czytałam ze tak u nas w domu jest bardzo cieplo wiec moze dlatego ma tak ciepłe czoło mam głupkowaty termometr na czółko przyklejany i wyswietliło sie 37 odpiszcie kochane ja będe obserwowac malutką może jestem przerważliwiona ale wiadomo pierwsze dziecko to nie wiem co z czym sie je. Paula mam nadzieje że plamienia znikneły:) już sie nie moge doczekac jutra:) może będziemy swietowac jeszcze sie okaże że victoria jest w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! dziekuje za mile slowa!!! Paula,Viktoria czekam na wiesci :) Marlenka>bylas po leki na prolaktyne???lepiej mi nie mow,ze nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie @ nadal brak. Temperatura o 6 rano 37! Zawsze w drugiej fazie miałam mnaksymalnie 36,7. To pewnie przez to że brałam ten lutenyl. Poczytałam trochę na forach i widzę że wiele dziewczyn ma spore opóźnienie @ po lutenylu. Mam nadzieję że @ przyjdzie niebawem albo że jutro test pokaże 2 kreski. Nienawidzę czekania na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, myślę, że 37 stopni to nic złego... Ale jakby malutka miała już 38 to daj czopka glicerynowego do pupci... No chyba, że np. ma jeszcze katar czy pokaszluje, to wtedy idź do lekarza, bo choroba u maluszków rozwija się kilka razy szybciej niż u dorosłego i reakcja musi być błyskawiczna.... A te termometry na czoło nie są aż tak idealne w pomiarach (też mam taki i jeszcze inny pod paszkę elektroniczny - mam porównanie), więc na razie nie stresuj się... W ogóle to chciałabym kupić taki jak mają w szpitalu - do mierzenia tempki w uchu - błyskawiczny pomiar, i bez stresu :) Basiu, będziesz czuła jak Sandra będzie miała gorączkę, bo ciałko będzie miała gorące, rozpalone i tył główki też będzie gorący... Oby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, u nas jadłospis wygląda tak: rano 2 x cycek, potem deserek owocowy (zaczynałam od jabłka), potem cycek, potem obiadek (tu zaczynałam od zupki jarzynowej), a potem już cycek do wieczora. Mam taką zasadę, że jedno karmienie to jedna pierś, malutki się najada, ładnie mu się odbija :) Oczywiście trzymam się też tego, że przerwa między cyckiem a deserkiem czy obiadkiem musi być chociaż 1,5 godziny, żeby nie dostał rozstroju żołądka (mój smyk jest takim głodomorem, że nawet te 1,5 godziny ciężko wytrzymuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika dziekuje uspokoiłaś mnie ten termometr to szajs bo pokazuje 37 i koniec dalsze temepretury ledwo widoczne ale nie wiem czy ma 37 czy np 37,5 katarku juz nie ma będe ja obserwowac dalej własnie boje sie że cos przeocze i doprowadze do tego że małej sie rozwinie cos poważniejszego z mojej niewiedzy:( ehhh bede ja bacznie obserwowac i mierzyc temeprature a moge isc dzis na spacer?? Victoria 37 fiu fiu:) mi tyle pokazywało 2 dni przed okresem i była to ciąża u Ciebie jest inna sytuacja bo bierzesz leki ale podejrzana ta temperatura rób test kochana:) mi 2 dni przed okresem po południu wykazał pozytywny:) powodzenia Bureczku jak samopoczucie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
victoria a ja czytałam że po tym leku tez dziewczyny zachodziły w ciąże:) dziewczyny mocno Wam kibicuje i każde podejrzenie o ciąży przezywam z Wami jak bureczek napisała że jest w ciązy to ze szczęścia sie poryczałam:) a mała mnie wtedy kopała w brzuchu że hej;) taka juz jestem życzę Wam dwóch kresek;) mam nadzieje że będziemy świętować;) Paula zapomniałam napisac że nie jestes trzórzem!!! nigdy tak nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Basiu chciałam dodać, że dzieciątko jeśli będzie chore, to nie ma apetytu, je jakby na siłę, i ciałko jest takie bezwładne, jakby ciężkie - tak Kubuś miał na drugi dzień po szczepieniu, wtedy miał 38,5 st. gor. Myślę, że możesz na spacer wyjść, jak słoneczko się rozkręci - o której wychodzisz? Bo ja chyba tak ok. 12 pójdę... Pamiętaj Kochana, że dzieciątku na karku sprawdza sie czy nie jest zimny albo zlany potem - wtedy trzeba wrócić do domu... Przepraszam, że się tu tak wymądrzam, pewnie nie wszystkim się to podoba, ale mam nadzieję, że komuś takie rady się przydadzą... Miłego spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria, ja też miałam 37 stopni w dniu spodziewnej miesiączki, która nie przyszła... Nie chcę Cię nakręcać, ale i tak trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika ja tez wychodze o 12 tak mniej więcej mała je i idziemy:) bardzo dobrze kochana że piszesz takie rzeczy Ty juz jesteś doświadczona mamusią bardzo przydatne rady dziekuje Ci za nie:) mała rano ładnie jadła i nie widze po jej zachowaniu żeby było cos nie tak teraz spi. Wczoraj mi bardzo długo spała w dzien to ona raczej ma przerwy dłuższe a wczoraj poszłam z nia na spacer o 12 wrociłam o 13.30 po 14 zjadła zasneła o 15 spała do 18.30 do 20 nie spałą zaczeła mi ryczec poszłam ja wykąpać po 20 poszłam na dół zrobic jej mleko było to ok 21 ale jak przyszłam do niej z mlekiem to ona spała i nie jadła i obudziła sie dopiero ok 7 rano i jadła nie wiem czy to nie są za duże przerwy?? dodam że tylko butelką ja karmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie się przyjmuje, niektóre położne mówią, że jak maluch za długo śpi, to trzeba go obudzić na karmienie, ale myślę, że to dotyczy raczej tych 1-tygodniowych, którym waga jeszcze spada, jak długo nie jedzą... Mleko modyfikowane jest gęstsze niż z piersi, i pewnie dlatego tak sobie ładnie śpi :) Chyba nie ma potrzeby jej wybudzać.... Tak myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Ja się staram nie nakręcać. Co ma być to będzie. Mam tylko nadzieję że jutro się wszystko wyjaśnie, albo @ albo 2 kreski, bo niepewność jest najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika a moge jej zmierzyc temperature termometrem elektronicznym dla dorosłych w pupci?? może on bedzie bardziej dokładny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika zmierzyłam jej w pupci i wyszło 37,1 uffff uspokoiłam sie juz na dobre:) czytałam w necie ze pół stopnia trzeba odjąć jak sie mierzy w pupie wiec jest wszystko w normie jednak jestem przewrazliwiona a ze jest ciepła to napewno to ze mam troche za ciepło w domu mąż za mocno nagrzał ide skrzekotka nakrmic bo mnie woła;) dzieki marika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i aniołek znowu spi;) dziewczyny musze małej zmienic rozmiar pieluszek na 3 i nie wiem jakie kupic do tej pory uzywałam huggis z bawełną ale one są tylko do 3-6kg pampersa tez miałam chciałam kupic znowu hugisy widziałam w czerwonym opakowaniu i niebieskim wiecie jaka to roznica?? a moze polecicie inne pieluszki widziałam bella happy a moze jakies sieciowe typu polo intermarche tesco macie wypróbowane?? mam w domu dade z biedronki 3-6kg ale nie sprawdziły sie Paula pisała że rozmiar 4 jest super dady wiec dopiero wypróbuje od 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w tym pączkowym dniu ;-) dziewczyny trzymam kciuki zeby były te 2 kreseczki ;-) ja wczoraj byłam u lekarza a jestem w 34 t i 5 dniu dniu . mała waży 2560 g. szyjka długa wiec raczej nie urodze wczesniej .musiałam zrobic posiew na pasierkowca bo mam znów bakterie.juz mi cieżko w tej ciazy mała wierci sie nie miłosiernie ;-) ale przynajmniej ustawiła sie juz do porodu główka w dół no chyba ze sie jeszcze zmieni to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×