Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość kasiaWLKp
hej:) Jeśli któras z Was karmiła piersia mogłybyscie napisac co jadłyscie:) pozdrawiam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunia3
Kasiu ja karmiłam 6 tygodni więc nie mam za dużego doświadczenia ale ja nie pamętam że czegoś sobie odmawiałam pamietam że położna mówiła żeby dużo pić jeść dużo zup nie jeść kapusty grochu fasoli i uważać ze smażonym w innym poradniku pisano żeby wszystko jeść ale w rozsądnych ilościach są tu dziewczyny więcej doświadczone niż ja Izulek bureczek MOnia Ewcia napewno Ci coś doradzą:) a jak tam synuś?? Dziewczynki jak tam po Swiętach?? jak wasze maluszki zaeragowały na choinke?? mój pierniczus obojetnie hehehe jak zaprowadziłam ją do żłoba to sie śmiała do choinki ale w domu nie zwracała uwagi gwiazdora nie mieliśmy w tym roku ale kiedy te wszystkie prezenty zobaczyła nie wiedziała co zrobić hhehehe kupiłam jej ten garnuszek to wiecie co robi?? wkłada całą głowe do środka i się cieszy heheheh i lubi piosenkę Pełny jest garnuszek mój.......... i klaszcze w rączki nie wiem jak wasze maluszki ale moją sandre mało interesują zabawki ona woli ładowarke pruszki z dywanu telefon klucze i sudocream do zabawy:P Victoria trzymam kciuki cały czas i nie puszczam:) nawet nie wiesz jak sie cieszę z twoich postów. Teraz jestem zajęta organizowaniem roczku pierniczuś 12 stycznia kończy roczek a 14 mam imprezke kurcze kiedy to zleciało?? Mała miała nagrywanie filmu w żłobie jak sie bawi jedzą i spią ryczałam cały film ze wzruszenia bardzo ładnie sandrunia bawi sie z innymi dziecmi w sobote ide z nia do fryzjera bo ma już długie włoski i nie równe. Izunia zamówiłam wszystko co mi wysłaąs z tych linków Lada dzień zaczne dawać małej mleczko nr 3 i pytanie ile razy dziennie daje sie takie mleko?? mała mi za bardzo nie je obiadku troche zje raz ze słoiczka gotuje jej tez ale w wiekszości je w żłobie i je najwiecej ze wszystkich dziecki a w domu roznie owoców nie tknie cud sie zdazy jak zje deserek za to uwielbia chlebek chrupki kukurydziane jogurty pod każdą postacia nie wiem co mam jej dawać a jak widzi mleko to sie az trzesie no ale ile mozna mleko pic??? jak była młodsza więcej mi stałych posiłków jadła laseczki wychodzcie zza krzków!!!!!!! to jest rozkaz!!!:):):) całuje Was mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunia3
Kasiu ja karmiłam 6 tygodni więc nie mam za dużego doświadczenia ale ja nie pamętam że czegoś sobie odmawiałam pamietam że położna mówiła żeby dużo pić jeść dużo zup nie jeść kapusty grochu fasoli i uważać ze smażonym w innym poradniku pisano żeby wszystko jeść ale w rozsądnych ilościach są tu dziewczyny więcej doświadczone niż ja Izulek bureczek MOnia Ewcia napewno Ci coś doradzą:) a jak tam synuś?? Dziewczynki jak tam po Swiętach?? jak wasze maluszki zaeragowały na choinke?? mój pierniczus obojetnie hehehe jak zaprowadziłam ją do żłoba to sie śmiała do choinki ale w domu nie zwracała uwagi gwiazdora nie mieliśmy w tym roku ale kiedy te wszystkie prezenty zobaczyła nie wiedziała co zrobić hhehehe kupiłam jej ten garnuszek to wiecie co robi?? wkłada całą głowe do środka i się cieszy heheheh i lubi piosenkę Pełny jest garnuszek mój.......... i klaszcze w rączki nie wiem jak wasze maluszki ale moją sandre mało interesują zabawki ona woli ładowarke pruszki z dywanu telefon klucze i sudocream do zabawy:P Victoria trzymam kciuki cały czas i nie puszczam:) nawet nie wiesz jak sie cieszę z twoich postów. Teraz jestem zajęta organizowaniem roczku pierniczuś 12 stycznia kończy roczek a 14 mam imprezke kurcze kiedy to zleciało?? Mała miała nagrywanie filmu w żłobie jak sie bawi jedzą i spią ryczałam cały film ze wzruszenia bardzo ładnie sandrunia bawi sie z innymi dziecmi w sobote ide z nia do fryzjera bo ma już długie włoski i nie równe. Izunia zamówiłam wszystko co mi wysłaąs z tych linków Lada dzień zaczne dawać małej mleczko nr 3 i pytanie ile razy dziennie daje sie takie mleko?? mała mi za bardzo nie je obiadku troche zje raz ze słoiczka gotuje jej tez ale w wiekszości je w żłobie i je najwiecej ze wszystkich dziecki a w domu roznie owoców nie tknie cud sie zdazy jak zje deserek za to uwielbia chlebek chrupki kukurydziane jogurty pod każdą postacia nie wiem co mam jej dawać a jak widzi mleko to sie az trzesie no ale ile mozna mleko pic??? jak była młodsza więcej mi stałych posiłków jadła laseczki wychodzcie zza krzków!!!!!!! to jest rozkaz!!!:):):) całuje Was mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i po swiętam basiu moja mała tez nie zwracała uwagi na chionkę ale u kogos to tak;-) tez jej kupiłam garnuszek ale zgapiłam sie i kupiłam w j.angielskim ale cóż matka gapa ;-) no telefonik jej kupilam bo moim sie zazwyczaj bawi i nadal to robi;-) ploty uwielbia oraz kable . moja mała juz dobrze raczkuje zasówa ze czasem nie moge jej złapać a przy piosence z reklamy serce i rozum z laptopem itp, ;-) to normalnie tanczy z nimi i spiewa ;-) Kassiu ja wsumie nie jadłam tylko cytrusów a tak wszystko z rozsadkiem oczywiscie ja tez za długo nie karmiłam tylko 3 mc ale połozna moja mówiła zeby jesc wszystko tylko duzo pic wody niegazowana, Gratuluje synka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-2006
pyszne ciasteczka sa mniam mniam 5 roznych kształtow kazdy w sobie mam...mozesz je wyjmowac mozesz wkładac tez smacznych ciastek 5 mam na wszystkie chec... a druga pełny jest garnuszek moj klocki kształt maja swoj kwadrat serce gwiazdka kolko albo trojkat ... to z garnuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Izunia dokładnie hehe fajne te pioseneczki i milutki głosik:) a masz moze szczeniaczka uczniaczka?? bo zastanawiam sie czy kupic małej na roczek bo ona uwielbia misiaki ale czy ten misio jest wart swojej ceny?? MOnia słodka twoja martusia widziałam zdjecia na nk bardzo duża jest:) o ile mnie oko nie myli to jest bardzo do Ciebie podobna:) a interesuje sie mała garnuszkiem?? kasiu napisz cos więcej o synku jak bedziesz miała czas:) kończy sie rok i chyba wszystkie dziewczyny zaszły w upragnioną ciąże a nasz topik ma 2 lata;) Paula nasze dobre serduszko opuściła nas;/ gucci przestała się starać a za Victorie trzymam mocno kciuki:) mam nadzieje że bedziecie więcej pisać chociaż wiem jak to jest roznie z czasem bardzo Was lubie i mam nadzieje że na topic nie umrze smiercia naturalna dobrej nocy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kasiu ogromne gratulacje!!!!!!! victoria tak trzymam kciukasy mocno że aż mnie bolą;D oczy mi się zamykaja więc napiszę tylko że u nas ok:) Gabi bezzębna ale tydzień przed świętami zrobiła pierwsze kroczki sama a teraz śmiga coraz częściej i sama przejdzie około 2 metrów:) Jestesmy u rodziców przyjechaliśmy na święta (OMG nie wiem jak się zabierzemy, ze Szczecina było ciężko a w drugą strone z tymi prezentami to chyba tira podnajmiemy) i zostajemy do sylwka:) Iza fajnie ze gdzieś idziecie :) Też bym gdzieś poszła ale Gabrynia nie da wyjść:) Uciekam bo śpie na siedząco paaaaa ach prawie zapomnialam:) Ja karmie do dziś piersią i jem (jadłam od poczatku) wszytsko oprócz smażonych rzeczy. I przez pierwsze 3 miesiące uważałam z cytrusami. A teraz to wszystko jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek _2006
no witajcie w tym nowym roku...ja jestem w mielcu u znajomych...10 godzin od szczecina...piotr dał mi w drodze popalic...az boje sie myslec o drodze powrotnej...nie mam tej zabawki przytulanki..moj piotr woli zabawki gdzie cos soe kreci stuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj taka cisza? Ja byłam u lekarza. Potwierdził ciążę, piąty tydzień. Widziałam zarodek na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek _2006
victoria gratuluje...nie mogło byc inaczej...pozdrawiam i zycze wspaniałych wrazen w tym pieknym okresie ciazy...i oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria serdeczne gratulacje! Spokojnych 9 miesiecy Ci zycze:) Cisza jak makiem zasial... U mnie nic ciekawego, dopadlo mnie przeziebienie, zmeczona jestem praca, zyciem, niech jusz ta szara zima sie konczy! Pozdrawiam Was wszystkie goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
victoria>gratuluje i rowniez jak Gucci zycze spokojnych 9 miesiecy:) Basia>spoznione,ale szczere zyczenia urodzinowe:)))) Gucci>zdrowka zycze:) Iza>udanego pobytu u rodzinki!!! Paula>jestes tam jeszcze??? u nas ok,Tymonek rosnie jak na drozdzach,wychodzi wlasnie z wirusowego zapalenia oskrzeli,ale ogolnie dobrze sie rozwija i 20 konczy 4miesiace!!!ja od lutego wracam do pracy,ciezko bylo nam podjac ta decyzje,ale zycie jest brutalne i ciezko byloby nam zyc z jednej pensji mojego m.tym bardziej,ze myslimy o jakims wiekszym mieszkanku:) do tego moja mama zaoferowala sie,ze bedzie siedziec z Tymonkiem,szkola blisko domu,caly etat i to nie na zastepstwo,wiec jest szansa rozwoju... pozdrawiam Was wszystkie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria serdecznie gratuluje!!!!! bureczku dziekuje:) rozumiem twoje obawy strach brak kasy jedna pensja.... ale zobaczysz wszystko się ułozy bardzo pozytywnie będziesz szczęśliwa mamą pracującą a szczęśliwa mama to dziecko szczęśliwe ja się bardzo cieszę że pracuje odeszły problemy finansowe wyszłam do ludzi przestałam "dziadzieć" Sandra jest szczęśliwa w żłobku a jak przyjeżdzamy do domu spędzamy na maxa wolne chwile i jest super fakt czasami jest ciężko trzymam mocno kciuki za Ciebie i dużo zdrówka dla synusia u mnie nic ciekawego szykujemy sie na roczek pierniczka to juz 12 stycznia!!!!! malutka wariuje jest czasami tak śmieszna heheh nie chodzi jeszcze zrobi dwa kroczki i bam wszędzie wejdzie teraz sobie upatrzyła piekarnik otwiera go i chce tam wejść i najlepiej sie bawi w kuchni pod piekarnikiem rozkłdam tam koc i sie bawimy bo w innym miejscu nie chce ucieka od razu do piekarnika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia>udanej imprezki urodzinowej Sandruni i sto lat dla niej!!! (pisze juz dzis,bo moge zapomniec za dwa dni;)) powiedzcie mi,czy na poczatku po 4 miesiacu to wprowadza sie sama marchewke??? ze sloiczka,czy gotowana samemu? czekam na cenne rady odnosnie rozszerzania diety po 4mż buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ja jestem...ale nikt nic nie pisze wiec sie nie odzywam...zaczełam rehabilitacje po 2 miesiacach spokoju znow mam cos z ta rwa kulszowa czy dyskiem nie wiem co to ale boli...chodfze na terapuls kriokomory cwiczenia....ale..jakos idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny słuchajcie, chciałam zapytać czy któraś z Was miała podobny problem... Otóż miałam robione badanie krwi na przeciwciała jądrowe ANA i wyszedł mi wynik 1:100 No i lekarz stwierdził, że muszę brać zastrzyki w brzuch Clexane od teraz do końca ciąży! Nie zrozumiałam do końca po co te leki i dlaczego, podobno jak się ma te przeciwciała to jest duże ryzyko utraty ciąży. Strasznie się boje:( Iza współczuję bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam współczuje izulku . basiu co tam u ciebie? kasiu jeszcze trochę i będziesz miała swojego skarba przy sobie .;-) ewa co tam u ciebie jak Gabrysia ? moja mała zaczyna sie powili puszczać ale jeszcze sie boi .jutro skonczy 9 mc ale ten czas leci ;-( \ myślę juz o roczku nie będe robiła wielkiego przyjęcia ale chciałabym coś zrobić dla dzieciaków które będa na roczku jeśli pogoda dopisze chce zrobić go na dworze żeby chłopaki nie rozwalili mi domu a uwierzcie potrafią jeden ma 7 lat drugi 6 a trzeci 5 . i tak sie zastanawiam jakie zabawy im wymyslić na pewno odpada piłka .bo nie lubia gdybyscie miały jakies pomysły to prosze napiszcie chetnie sie nimi zainspiruje ;-) a tak to u mnie ciagle brakuje mi czasu , teraz Martuś śpi więc weszłam zeby coś skrobnąć do was . od rana jestem z nią potem na 14 codziennie do pracy do 23 wiec jak przyjeżdżam to tylko spanie mi w glowie zwłaszcza ze mała od jakiegoś czasu ciagl;e sie w nocy budzi ;-( rano o 8 pobudka dzis jakoś dłużej spi nawet ;-) i tak w kółko to i czasem chodze tez w soboty do pracy wiec nie mam zbyt duzo czasu by małej poswiecic a co dopiero sobie .waga staneła na 67 i nie chce od kilku mc ruszyc sie , maskara po prostu ;-( uciekam bo sie Martus obudziała pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek _2006
victoria z tego co wiem jest to lek ktory powoduje zeby nie robiły sie skrzepy wiec rozrzedza krew.wiele kobiet w ciazy go stosuje poczatkowo kloja sie w brzuch a słyszalam tez ze mozna w uda na zmiane raz jedno raz drugie albo w ramie...sa to zastrzyki podskorne nie domiesniowe...najmniej boli jak jest troche tluszczyku bierze sie wowczas fald skory naciska i pod katem 45 stopni wkowa..najmniej boli jak robia to połozne maja wprawe...lek ten powinien byc odstawiony na dobe dwie przed porodem zeby uniknac krwotoku...ale jest mnustwo kobiet ktore brały lek od poczatku ciazy i maja słodkie bobaski całe i zdrowe...nie bede ci wiecej pisac bo wszystko mozesz wyczytac ale pamietaj ze dla maluszka mozna wszystko zniesc ja sie nabrałam tyle zastrzykow w 1 ciazy ze przez cale zycie mnie tyle nie kłuli...moze jeszcze napisze ze czesto robia sie siniaki i czasem leci krew no i troszke moze szczypac ale kazda z nas jest inna i ma inny prog bolu ...ale to i tak nic w porownaniu z porodem....zartuje...pomysl ze bedziesz nastepna szczesciara z maluszkiem w reku i zdjeciem na naszej klasie wsrod nas....pamietaj jak długo czekałas na te chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:*** Przepraszam Ze sie nie odzywam ale nie mam czasu kompletnie:( rowniez pracuje w soboty i niedziele nie każde ale w większości i jak już wcześniej pisałam są dni kiedy siadam i rycze z bezsilności i braku snu całe szczęście że pierniczuś przesypia całe noce i teraz budzi sie o 7 a nie o 5.30 juuuupiiii!!!!!:P:P No więc zaczne od roczku było cudnie goście zadowoleni bardzo mile spędziliśmy czas Sandrunia miała piękny torcik po prostu cudo w naszej okolicy jest babka co piecze torty w stylu angielskim jeszcze takich tortów w cukierniach nie widziałam mała miała myszke minnie złapała 3 razy różaniec było superrr.!!!!! Sandra jeszcze nie chodzi stoi pewnie zrobi dwa kroczki i bam smiga na czworakach aż sie kurzy:P teraz na wszystko woła tata w jeden dzień odebrałam ją ze żłobka zobaczyła mnie i na cały głos ta-ta-ta-ta-ta tataaaaaaaaaa:P pierniczuś mały w sumie jest zdrowa ale hmm..... chyba znowu oodzywają sie bakterie z wymazu znowu ma ten okropny kaszel i katar osłuchowo wszystko ok jutro ide z nią na kolejny wymaz czasami laski nie mam siły na te choroby na całe szczęście mam fajna pediatre co nie przepisuje antybiotyków kiedy sie da eh... myślałam że przez ten złobek to wszystko powraca ale rozmawiam z matkami ze żłoba to ich dzieci nie chorują jedynie przeziębienie kilka dni w domu i koniec mam nadzieje że teraz sie wychoruje i będzie wszystko dobrze.Ząbków ma 7 i nie wiem jak je pielęgnowac kupiłam takie szczoteczki dla maluchów ale ona nie da wogóle sobie zajrzeć w buske daje jej do pogryzienia ale ona nie chce;/ jest ryk aż sie uszy trzęsą:P Monis nie martw sie waga spadnie ja waże 58kg nosze ciuchy z przed ciąży a przytyłam 35 kg i jakos wraca wszystko do normy ale ten brzuch brzydki;/ nie chce mi sie ćwiczyć to Martusia zaraz zacznie Ci chodzic ja nie stety nie mam żadnych pomysłów na zabawy na roczku;/ u mnie była trójka dzieci ale same sie bawiły Victoria jak sie czujesz?? na kiedy mas ztermin?? nie mam pojęcia co to za zastrzyki ale nie martw sie wszystko będzie dobrze:) bureczku mysle że to nie ma znaczenia co dasz czy słoiczek czy sama zrobisz zrób tak jak Ci wygodniej:) a co do pierwszych posiłków to ja dawałam słoiczki najpierw jabłuszko na następny dzień marchewke potem jakas zupa jarzynowa rano kaszka po 4 miesiącu i tak jakoś szło potem zaczełam małej gotować obiadki dorobiłam sie blendera hehehe warzywka plus jakies miesko króliczek,kurczaczek,wołowinka,rybki i tak na zmiane pizcie laseczki jestem ciekawa co tam u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dzięki wielkie, troszkę mnie podbudowałaś. Zastrzyki robię sobie sama, bolą, ale da się przeżyć. Basiu nie mam jeszcze konkretnego terminu, wizytę mam na początku stycznia to na pewno się dowiem. Liczyłam sama, że to będzie jakoś na początku września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej kobietki ja jestem w szpitalu..moj synek po szczepieniu na odre swinke i rozyczke zachorował na odre....ale ma taka wysypke ze wyglada jak skora tygrysa....jutro wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia biedny Piotruś pierniczus miał miec to szczepienie w srode ale jest przeziebiona ja juz nie wiem co myslec o tych wszystkich szczepionkach miała na pneumokoki a je miala moze dalej ma ale w sumie jest nosicielka nie dostały sie do krwi a wtedy pojawiaja sie te okropne skutki:( ale gdyby nie była szczepiona też by tak było?? nie wiem sama ręce mi opadaja kit z tym że te szczepienia kosztują ogromne pieniądze to jeszcze tak jest:( we wtorek odbieram wyniki wymazu zobaczymy czy sie wszystko zlikwidowało czy znowu kuracja antybiotykiem;/ czy ten kaszel i katar to zęby zobaczymy co to będzie.Dużo zdrówka dla Piotrusia życze Victoria będzie wszystko dobrze czekamy na wieści po wizycie:) Bureczku,MOnia,Ewcia,lolitka,Kasiu co tam u Was?? przepraszam jak kogoś pominełam buzickzi dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×