Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

aga_ton jeszcze nie mialam isc dzisiaj ale lekarzowi porod wypadl wiec ide w srode czuje sie w miare dobrze chodz strasznie zmeczona jestem mogla bym spac calyy dzien ;p zaczynaja mi sie wlanczac zachcianki mialam straszna ochote na salate z feta i sosem winegret ale okazalo sie ze fety nie moge jesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie:* Humor mam nadal podły i cały dzień myślę jak to będzie, jak zobaczę moją siostrę z brzucholcem? Nie wiem jak mam cieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Madalena, a czemu nie możesz jeść fety? Słyszałam, że w ciaży nie można jeść serów pleśniowych, a feta chyba nie jest pleśniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam... A też miałam ochotę na sałatkę z fetą... Ale może mała ilość nie zaszkodzi - przecież i tak nie jada się tego codziennie - tak myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci, współczuję i obyś długo nie musiała czekać na swój brzuszek :* Zakupy już robimy, bo nie będzie potem kasy,by kupić wszystko na raz.W końcu to już początek 5miesiąca i do porodu zostało ok 4 z hakiem,więc musimy powoli się zaopatrzać, bo nie mamy możliwości iść raz i kupić wszystko,chodź tak by było najwygodniej :) Wyobraźcie sobie,że muszę się już zaopatrzyć w wkładki laktacyjne :/ normalnie mały jeszcze we mnie,a ja już zaczynam tryskać mlekiem :D Obrzydliwe... Ach, te hormony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalena,nie pamiętam czy Ci gratulowałam,więc robię to teraz - GRATULACJE!!! :) Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elixxx roznie to bywa zmeczona chodze ciagle ;p jak gdzies przysiade na dluzej to usypiam, heh tylko pecherz nie daje mi o sobie zapomniec ;] a jak ty sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny co sie z Wami dzieje??? co??:P madalena daj spokój nie wpadaj w obsesje i w skrajności ja jem sałatke grecka bo ja uwielbiam i 2 razy w tygodniu jem bo jest bardzo zdrowa nie przesasdzajcie;/ czytałam w jakiejs gazecie że watróbki nie można jeśc a ja jadłam wczoraj i co?? chore dziecko urodze?? jak sie zje wszystko w normalnych ilościach napewno nic nie zaszkodzi jestem tego zdania z fajek alkoholu trzeba zrezygnowac w ciąży a reszta luzno:) nawet czerwone winko czasami trzeba wypic w ciąży ale kieliszek nie butelke i tez będzie wszystko ok ja mam ochote nawet na winko ale nie pije bo wiem że zachce mi sie jeszcze bardziej palić jak to po alkoholu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eka4127
cześć dziewczynki Dawno nie pisałam. Kocioł straszny miałam , dużo nerwów , mało snu :/ No i dostałam dzisiaj @ nie wiem jak to jest możliwe dzisiaj 22 dzień cyklu :/ nie rozumiem już nic . Dół, dół i jeszcze raz dół... Ciężko sie będzie z tego wykopać. Gucci rozumiem cie doskonale bo moja kuzynka też jest w ciąży w 7 tygodniu a rok temu urodziła drugie dziecko i teraz z tym trzecim wpadli... ciągle dzwoni (bo wie że się staramy) i pyta czy juz jestem w ciąży bo czeka na mnie.... :/ a teraz ta @:( nie wiem nic już nie wiem.... nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie juz powoli wszystko dochodzi do normy. moj mezulek kochany juz dobrze sie czuje ma jeszcze na nastepny tydzien zwolnienie lekarskie. jak juz wczesniej pisalam samochod nadawal sie na zlom. musimy kupic nowy eh a do tamtego juz sie przyzwyczaiłam :( przez te ostatnie dni bylam w takim stresie, i tak zaganiana ze nie mialam glowy do staran zupelnie. dzis mam 17dc czyli juz po owulce napewno, jak nic przyjdzie @ . od wczoraj mnie już kluje lewy jajnik i brzuch zarywa jak na @. totez mysle ze przyjdzie pewnie zaraz po skonczeniu tych tabletek. postaram sie teraz nadrobic zaległosci i czesciej wpadac na nasze forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP skoro to dopiero 17dc i pobolewa Cie jajnik to ja obstawialabym na owulacje :) u mnie jest przewaznie 16dc wiec kuruj mezulka okladem z piersi i nie tylko ;) Gucci jak samopoczucie?napijesz sie ze mna drina?zapraszam do wspolnego picia zdolowanych... eka4127 wspolczuje kuzyki,ja bym takiej powiedziala co nieco,bo to lekka przesada! Paula co u Ciebie? marika,madalena,basia>pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci kochana doskonale Cię rozumiem, moje przyjaciółki też są w ciąży, z początku to nie potrafiłam się z tym pogodzić, bałam się spotkań z nimi, bałam się tego jak będe się przy nich zachowywała, modliłam się abym potrafiła cieszyć się ich szczęściem. dalej nie jest mi łątwo ale jakoś lepeij to przechodze juz teraz. Trzymam mocno za Ciebie kciuki i za wszystkie staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ale dzisiaj okropny dzień zaraz spadam się kąpać i pod kołderke;) lolitka a Ty na wyjazd już sie szykujesz??:)ale Ci zazdroszcze:);) lolitka nie obraz sie na mnie ale musze to napisać bo nie wytrzymam nie moge czytać kiedy piszesz że nie zachodzisz w ciąże starasz sie o dziewczynke i np kończysz przed owulacje starania bo w owulacje będzie chłopak i tu popełniasz błąd i dlatego nie zachodzisz skoro piszesz że wszystko z tobą jest ok mam nadzieje że na wakacjach o tym zapomnisz i ponieisiesz się temu co jest w seksie najważniejsze:) ja juz Ci pisałam moja koleżanka zaszła w ciąże 14dc cyklu bo to był jedyny jej stosunek w danym miesiącu i czuła owulacje i ma dziewczynke a cykle ma 28-dniowe superburku dzisiaj jest pogoda barowa i wiesz co gdyby nie mój stan chętnie bym sie z toba napiła albo nawet upiła ihhhihihi mój chłop już śpi ostatnio to wogóle pozytku z niego nie mam:P BP :) superburek ma racje:) zrób mu masaż z piersi bo może masz owulacje więc dawaj czadu :) Paula co tam??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah a Ty gdzie sie podziewasz?? zapomniałaś już o nas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja dopiero z pracy wróciłam:( Jutro mam wolne:) Bureczku:* Już mi lepiej, rozmawiałam z bratową na temat mojej siostry, o tym jakie mają plany itp i powoli to sobie układam i odzyskuję równowagę. Będzie dobrze:* A drina bardzo chętnie:D Już sobie nalewam:) Wasze zdrówko Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niedawno wróciliśmy od znajomych, Paula padnięta ale jeszcze biega a ja ledwo stoję...Pytacie co u mnie? No więc miałam plan dzisiaj poprawić sobie humorek paroma drinkami, ale w ogóle mnie nie biorą:( jedyne z tego picia to ból głowy i spać mi się chce że ledwie siedzę, a nasza Panna w najlepsze biega...a uparta jak osioł!!! Zodiakalny baran:Pnie ma co:) Poza tym? Boli mnie brzuch praktycznie cały czas go czuję ale to przez te torbiele, ma mnie prawo boleć...czekam na @...serio...bo chce już wiedzieć czy te france się wchłonęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Paula>ja tez chcialabym wiedziec co z moja cholera,czy sie wchlonela,czy nie...ale z drugiej strony chyba sie poddalam...juz pier*** wszystko i mam dosc...na dniach owulacja,a ja jade pilnowac domu rodzicow,bo sa na urlopie i zostawiam mojego m. i jakos nie jest mi z tym zle!!! jestem spokojna,bo postanowilismy podchodzic od razu do in vitro na jesieni...dosc mierzenia tempki,dosc robienia testow owu,chce po prostu zyc i cieszyc sie zyciem :) milej niedzieli!pogoda dolujaca,ja do tego chora,ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki faktycznie pogoda okropna ale za tydzien ma byc 30 stopni;) juz sie nie moge doczekac:) Paula przytulam Cie mocno twoja córa to prawdziwy ogien hihihi:) mam nadzieje że torbiele sie wchłoną:) gucci cieszę się ze dochodzisz do siebie bo faktycznie ciężka wiadomość:( a czemu ona tyle ciąże ukrywała??? 19tydz to przeciez juz połowa ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasna cholera!!!! Tyle się napisałam i wszystko szlag trafił!!!! Jakiś błąd się pojawił i wszystko poszło się walić!!!! Kobietki kochane czy to maj? czy może październik? Bo jak wyglądam przez okno to już sama nie wiem.... Powoli nastawiem się na zabieg, który odbędzie się 10 czerwca (żeby było śmieszniej-w moje imieninki:)) Miałam nie iść, bo mojego M już raczej nie będzie, ale moi rodzice mnie namawiają, wręcz postanowili za mnie:) Bałam się iść nie tylko z powodu zabiegu, ale musiałabym zostawić u rodziców Paulę na kilka dni, poza tym po powrocie ze szpitala nie mogę dźwigać i pewnie mówić też za bardzo nie:( Ale moi rodzice stwierdzili że zaopiekują się zarówno Paulą jak i mną:) Przeniosę się po prostu do nich!!! aaaaaa.....zapomniałam napisać co to za zabieg!!!! Muszę usunąć moje ropne, przerośnięte, okropne migdały!!! Gdy we wrześniu zapisywałam się na zabieg, myślałam że do tej pory zajdę w ciąże i nie będę musiała na niego iść...ale w ciąży nadal nie jestem:( A ponieważ na jakiś czas zawieszamy staranka ( zpowodu wyjazdu mojego M) , to postanowiłam wykorzystać ten czas na załatwienie sprawy która ciągnie się za mną latami...cholernie się boję!!! Ale twardo idę!!! Wiecie że w tamtym roku do czerwca miałam 7 angin? Paula przynosiła ze żłobka katar , a ja zaraz angina:( chyba czas coś tym zrobić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburku, dziękuje za namiary na klinikę. postanowione, pod koniec miesiąca mąż rusza na badania. a jeśli jeszcze możesz mi podpowiedzieć, to czy lepiej zrobić rozszerzone badania (te za 150 zł) czy wystarczą podstawowe? różne znalazłam w cenniku i nie wiem co wybrać. paula, ja z podobnego powodu czekam na zabieg usunięcia moich nieszczęsnych ósemek, cały czas mam nadzieję, że zajdę w ciążę i termin odwlecze się na jakiś czas, ale miesiące mijają, ciąży nie ma a wredna ósemka nie chce się wyżnąć. nie bój się, dobrze będzie :-) mówię tak a sama się trzęsę na myśl o swoim zabiegu, który i tak mnie nie ominie :-p Trzymajcie się cieplutko dziewczyny, zwłaszcza że pogoda do d***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_ton>nie ma sprawy,ja zrobilabym te rozszerzone,niewielka roznica w cenie,a wynik wiecej powie,bo bedziecie mieli budowe plemnikow,ruchliwosc i ilosc :) Paula>a ja myslalam,ze idziesz na operacje usuniecia torbieli!o migdalach nic nie wiem :( ale warto wykorzystac pomoc rodzicow i nieobecnosc meza by pozalatwiac "stare sprawy" 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratujecie mnie dziewczyny:( Nie wytrzymam tego cisnienia w tym miesiącu a to przeciez dopiero druga próba.... @ znikneła:/ tzn. chlusneło ze mnie wczoraj kolor czerwony nawet bardziej niz normalnie ale tylko raz!!!! ja juz załamka bo to za wczesnie o jakis tydzień płacz, zdezorientowanie.... dzisiaj rano wstaję a tu nic. teraz przez cały dzień plamienie choć nie wiem czy mozna to nawet tak nazwać :/podbrzusze kuje co jakis czas ale nie jak na @... nie wiem już o co chodzi zwariuję!!!!!! nie wiem czy iść do gina czy poczekać ... wiem że sie niby zdaża podczas zagnieżdzania zarodka plamienie ale to przy in vitro przy naturalnym poczeciu jest tak żadkie ze chyba mozna to wykluczyc.... spałam dzisiaj 3 razy po 2 godziny!!!!!! ale to pewnie przez pogode i przez to że spałam przez ostatni tydzien po 4 godziny:/ wariuje ... miałyście cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny faktycznie pogoda dzis pod psem.tak zimno i pada,pada,pada Wczoraj mielismy imprezke rodzinna:) dzos rano mnie troszke głowa bolała... Ale juz ok :) Staranka są..ciekawe czy cos z tego wyjdzie..pewnie znow nie jak zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka>zrob test!!! plamienia po zagniezdzeniu sie zarodka sa czeste i nie tylko po in vitro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek--> ale ten test to mam zrobic dopiero w dniu spodziewanej @ tak?? na razie poczekam zobacze czy @ przyjdzie ale się tak stresuje bo jak przyjdzie @ to te plamienia nie są na pewno czyms normalnym.... boje się normalnie do mojej gin dzwonic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×