Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

paula_27 nie martw sie ...wszystko bedzie dobrze...trzeba myslec pozytywnie.. 3 mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, zamierzam do was staraczek niedługo dołaczyć więc pozowliłam sobie zajrzeć i sie przywitac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* nie odzywałam sie bo byłam chora;/ na szczęście czuje sie juz duzo lepiej obyło sie bez lekarza:) i bardzo dobrze ;) w weekend moja malutka tak dała mi popalic cały brzuch mi skakał w jedna i druga strone masakra jak by chciała z niego wyskoczyć;) mierzyłam swój pas 102cm duzo to?? bo mi sie wydaje masakra przy moi 65cm przed ciąża:P ale rozstepy jeszcze mi sie nie pojawiły smaruje 3 razy dziennie i mam nadzieje że nie wyskocza:) wczoraj spotkałam znajoma to mówi że mam taki sam brzuch jak jej koleżanka co za miesiąc rodzi a ja za 3 z kawałkiem heheh:) Paula nie było dnia żebym o Tobie nie myslała i byłam pewna że ta @ nie przyszła do Ciebie:) na dobre:) kurcze rob szybko test!!!! mam nadzieje że wyjdzie pozytywny a jak nie czego Ci nie zycze pędz szybko do swojej lekarki trzymam kciuki:* Izulek Marika trzymajcie sie kochane napewno juz Wam bardzo ciężko i nie możecie sie doczekać kiedy wyjdą maluszki;) ale jeszcze troche:) duzo siły Wam życze:) Wczoraj był termin naszej elixx:) gucci jak tam wyniki twojego męża byliście już u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izlek_2006
no to super ..jedna z nas juz ma to za soba...widzialam wlasnie na nk....sa juz w domku a ona nic sie nie pochwaliła....super chlopczyk..taki malenki i slodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
Ale fajnie! Gratulujemy mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
Wiecie tak sobie poczytałam wasze stare wpisy i myślę że to forum to świetny pomysł. Jest po prostu genialne. To miłe że jest sie z kim podzielic radoscia i ze mozna liczyc na wsparcie w ciezkich chwilach. Szczegolnie przyjemnie oglada sie tabelke ktora ciagle sie zmienia i co jakis czas ktos z gornej czesci tabelki przeskakuje na dolną:) Zagoszczę na tym forum na dłużej, tym bardziej, że moj lekarz dal mi do zrozumienia ze w moim przypadku nie bede miala latwo z ciażą i z ewentualnym donoszeniem. Czy ktoś może mnie wpisać do tabelki?:) 24 lata 2 miesiac staran @ 12.10.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Victoria :) Przy okazji zmieniam swój wiek ;/ NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........29?...............0 8 . 10. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............8.............. .01.10.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............5................02 . 06. 2010.....śląskie aga_ton.................25...........14................05 .0 6.2010 .....mazow. alutka13.................29..........6..................1 -3.10.10 .. ..mazow. Paula_27................28..............21???..........14 .09. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............2............... .???????.........śląskie victoria0424.............24............2................12.10.2010...... ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO elixx ...............22.........2...............19.09.2010 .............Bielsko-B aniamaja....... 29...........3................11.10.2010 .............zach.pom marika30 ....... 33......... 3................12.10.2010.... .........pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ...............25.10.2010 .............zach.pom oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kobietki!!! Wiem że trzymałyście za mnie kciuki ( za co Wam baaardzo dziękuję)...niestety @ przyszła:( Więc nie mnie jest dane w tym cyklu zostać szczęśliwą "ciężaróweczką"....było smutno...ale już nie jest...ponownie przegrałam z naturą ale ja jej jeszcze pokażę!!!! Głowa do góry, pierś do przodu i do boju!!!!:P:P:P Tylko niech ta wstrętna @ już sobie idzie.... Elixx urodziła!!!! I nic się nie chwali?!?!?! Elizka pisz szybciutko jak wrażenia:) Basiul w pasie masz już całkiem nieźle jak na ten miesiąc, ale czy ktoś się przejmuje talią w ciąży??? NO! Ściskam Cię mocno mocno mocno!!! Dzięki że jesteś:) Zaczytałam się po raz nie wiem który w Paulo Coelho....to dziwne ale za każdym razem inaczej rozumiem te same ksiązki....za każdym razem rozumiem je inaczej...rozjaśnia mi się w głowie.... Witam wszystkie nowe staraczki!!!! chyba powinnam zaktualizować tabelkę...aż strach się za to zabrać,tyle tych cykli:(Jestem na tym topiku praktycznie od początku jego istnienia...dołujące to trochę że jeszcze nie nie spadłam na drugą stronę tabelki...heh:( Buziaki kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
marika30- Dziękuje bardzo:) Paula_27- przykro mi, ale wierze ze nastepnym razem sie uda. Ja na przykładzie mojej mamy wiem,że nie warto tracić nadziei. Najpierw sie starala, jak sie udalo to poronila, drugie dzieciatko zmarlo tuz po porodzie... ale na szczescie sie udalo i ma trójkę, już dorosłych dzieci. Nacierpiała się okrutnie, ale na szczęście ta historia ma dobre zakonczenie:) Ja nie wiem jak to jest, niejedna małolata zapomniała sie zabezpieczyc i ot tak przypadkiem jest w ciąży... i co najgorsze czesto nie chce tego dziecka, a inne kobiety wyczekują latami i nic... to jest niesprawedliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Basiulka nie byłam jeszcze u lekarza bo nie mam kiedy, urwanie głowy mam w pracy:O Dziś sobie pospałam do 11 jak nigdy, zaraz zbieram się do pracy, wolny mam weekend. Czekam na moją siostrę że może urodzi, w końcu termin ma na 1.10 Mierzę sobię temperaturę i póki co podoba mi się to :) jutro albo pojutrze spodziewam się owulacji, oszczędzamy plemniki żeby były silne, może to coś da? Paula strasznie mi przykro, nie wiem jak Cię pocieszać... Bureczku jak tam wyniki Twojego m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci>wynikow nie odebralam jeszcze,moze dzis wysle po nie M. Paula>przykro mi :( trzymaj sie kochana rowniez witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
Jakoś tak cicho na forum. Co słychac? Ja przeziębiłam pęcherz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) wczoraj byłam u lekarza z dzieckiem wszystko w porządku ;-) mierzy 5,5.Jestem w 11 tyg. i 4 dni a na usg jest 12 tydz i 3 dni czyli wychodzi że jest tydzień starsze tak ? ruszał aniołek rączkami i nogami po prostu piękny widok ;-) Życzę wam staraczki moje kochane żebyście szybciutko nam za fasonowały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Kobitki!!! Widzę że muszę troszkę bujnąć temat bo wszystkie gdzieś pouciekały:P Monia cieszę się że Dzidziulek rośnie zdrowo!!!! Wychodzi Ci starsze na USG, moja była aż 3 tyg do przodu...i urodziłam małego "klocka" 4110 i 60 cm:P Zazdroszczę Ci (ale tak pozytywnie:)) widoku maluszka. Bardzo często wyłam ze wzruszenia:) Laski @ skończyła mi się przedwczoraj i wygląda na to że mam owulację, bo śluzu w cholere i trochę, bolą mnie jajniki...trzeba działać!!! Popieprzyły mi się cykle już totalnie:P Dziś mam wolne, jutro też!!!! Pogoda cudowna, będziemy z Pauliśkiem duuuuużo spacerować:) Meldować się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
oj faktycznie...cos slabo pisza te nasze dizewczyny. ciagle ta sama strona.nuda totalna.odliczam dni do porodu i ze strachu miewam leki...dziewczyny czy ktoras testuje? oczekujemy na cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek no cisza jak makiem zasiał:) Właśnie kto teraz testuje? Izulek wiem co czujesz...za pierwszym razem jest łatwiej bo nie wiesz co Cię czeka i jesteś totalnie nieświadoma i zielona:p ale za drugim razem...hmmmm....bardzo Cię rozumiem:) Będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* Paula cholernie mi pprzykro ze @ sie pojawiła ale na szczęście juz sobie poszła a Ty kochana działaj:) powodzenia:) monia to super że wszystko ok z dzidziulkiem oby tak dalej :) a Ty jak sie czujesz??:) Izulek będzie dobrze:) podobno drugi poród zawsze idzie szybciej i lżej życze Ci tego oby Piotrus szybko wyszedł a Ty jak najmniej sie nacierpiała:) Dzisiaj ide do lekarza zobaczyć co u mojej córci musiała dużo urosnąc przez te trzy tygodnie bo mam naciagniety brzuch i pępek zaczyna mi wychodzić i jak za długo stoje to czuje jak mnie ciągnie w brzuchu do dołu mam nadzieje że wszystko ok i że to jest normalne a ogólnie czuje sie bardzo dobrze miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam jeszcze napisac że miałam obciążenie glukozą i na czczo jest 76 a po godzienie po podaniu glukozy 74 to jest prawidłowo?? po podaniu glukozy powinno podskoczyc do góry chociaz minimalnie co?? będe wdzieczna za odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiul a nie masz podanych norm? Mnie też ciągnęło do dołu, musiałam odpoczywać dużo i nie przemęczać się, najgorsze że ja na 3 piętrze mieszkam, więc samo wchodzenie po schodach sprawiało że czułam że za moment urodzę:P Daj znac jak po wizycie...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
Oj dziewczynki, jak tak sobie czytam to tak Wam zazdroszcze tych brzuszków... Oczywiście w pozytywnym sensie... tz cieszę sie z Waszego szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no jeju cos mi sie wydaje ze urodze szybciej niz za pierwszym razem- 40 tydzien mialam... teraz mam 36 tydzien...niby szyjka jest miekka,ciastowata wiec teoretycznie....powinno byc lzej nizx wtedy gdy byla sprezysta i twarda ...wszyscy mowia ze nie ma reguly na porod...czesto slysze ze 2 wcale nie jest lepszy...choc brzmi dziwnie..niby juz macica byla kiedys rozciagana i wogole...ale...czas pokaze zycie zweryfikuje...bardzo martwi mnie ta zawinieta pepowina..od paru tygodni jest na szyi i nie chce sie m odwinac...lekarz uspokaja..ale to nie pomaga....dziewczyny piszcie cos cokolwiek to mnie uspokaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) juz jestem po wizycie wszystko jest ok córcia waży 1kg nerki zoladek serduszko wszystko w porządku na usg masowała sobie policzek slodziutki widok jestem przeszczęśliwa że wszystko ok:) a wynik glukozy jest w porządku lekarz mipowiedzial że tak czasami sie zdarza ale to żaden powód do martwienia sie przytyłam 4kg przez 3 tygodnie mój Boze masakra:P lekarz mi mówił że mam jesc na co mam ochote więc jem:P ale brakuje mi sportu siłowni biegania . Paula moi rodzice mieszkaja na drugim piętrze i wczoraj ledwo weszłam tak sapałam juz na końcu jak stara babcia od razu sobie o Tobie przypomniałam że Ty na trzecim mieszkasz to miałaś faktycznie ciężko Izulek jak sie tak martwisz to znaczy że będzie wszystko ok:) pójdzie wszystko pięknie i gładziutko:) powiedz mi jak ty zrzuciłas 30kg po pierwszej ciąży?? bo u mnie tez sie chyba tyle zapowiada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
niestety nie zrzucilam tych kilogramow zostało mi z 10 juz na stale...a te 20 to wiesz...wody plodowe wielki biust woda w organizmie dziecko itd...polowa sama zniknie po porodzie...no a reszta z czasem...wszystko zalezy od organizmu... ja tyje teraz conajmniej kg na tydzien...nawet moj lekarz sie zmartwil..rano bdze sie opuchieta...mimo iz tego nie widac na zdjeciach gdyz na szczescie zawsze bylam fotogeniczna...na zywo nie wygladam nawet tak dobrze jak na foto...jestem jak maly slon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
jak zaszlam w ciaze wazylam 63 kg... teraz waze juz prawie 77-78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam ostatnio chłopa przeziębionego w domu trochę się boje że mnie zarazi ;-( wczoraj spał sam ;-) całe łóżko dla mnie hm ;-) Izulku mało przytyłaś w ciąży , ja będę wielka. 4 lata temu jak rzuciłam papierosy to przytyłam 15 kg i ich nie zrzuciłam może miałam czas ze z kilka kg schudłam ale przed ciążą znów przytyłam i już nie miałam 65 kg tylko prawie 68 a teraz mam już 71 masakra a co dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Dziewczyny doświadczone pomocy! a ja mam pytanie co to moze oznaczac, jestem w 22dc i mam takie delikatne brązowe plamienia, nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam! help! ewentulany okres powinnam dostać 1pażdz lub poźniej. pozdrawiam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutka może to jest plamienie implantacyjne? Zazwyczaj implantacja zarodka odbywa się ok. 6 dnia od zapłodnienia, ale może też być później, np. aż do 12 dnia po zapłodnieniu... Ja miałam takie plamienie mniej więcej w czasie spodziewanej miesiączki (która już nie przyszła)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
dzięki za odp Marika, oby było tak jak mówisz;] przekonam sie za tydzień. ale nie będe sie nakrecac, bo nic z tego nie wyjdzie :( pozdrawiam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×