Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marysia_mm

ciekawa książka dla 30-latki

Polecane posty

Gość BasiaR
Ja jestem po 30stce, ale chciałabym wreszcie wydać coś swojego, sporo już czytałam. Czy ktoś zna wydawnictwo rozpisani pl? Szukam opinii na temat dobrego wydawnictwa self publishingowego. Czuję, że to czas najwyższy, aby spróbować również swoich sił jako autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem po 30-stce i nadal dużo czytam. Ostatnio sięgam po literaturę faktu, bo one mnie najbardziej się podobają. No i też mogę się czegoś nowego i ciekawego dowiedzieć. Ostatnio miałam okazję czytać książkę M. Zuckoffa Lodowe piekło i jestem nią zachwycona. wam też polecam po nią sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stępień Daniel
Właśnie skończyłem oglądać Deadpoola i nie wiem co o tym myśleć. Oglądało się bardzo przyjemnie ale czegoś mi w nim brakuje.. A Wy co myślicie? http://twoje-filmy.pl/movie/lSx5PqPayWRiHEpE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra ksiązka "Królowie przeklęci" Duron'a , polecam Ci również Arabską Krucjatę. Jeste teraz w księgarni matras w promocji. Ogólnie polecam Ci się tam zaopatrywać ponieważ mają rabaty i fajną obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna jest też książka Pięć dni ze swastyką. Super napisana, dobrze przemyślana w najmniejszym szczególe, czyta się jednym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wiem czy to ambitniejsza lektura, ale ja bardzo lubię książki autorstwa Musso :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ciekawe pytanie, bo ja raczej nie zwracam uwagi ile kobieta ma lat, sama czytam różne książki, ale myślę, że każdej spodoba się ta książka http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,16203,Piekno-bez-konserwantow mnie bardzo zaciekawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałaś empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p? Bardzi fajna i ciekawa książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Rewelacyjna książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p ? Bardzo fajna, życiowa i dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ogromnie wzruszona, że udało mi się wstąpić w szeregi kontynuatorek idei głoszonych przez Św. Jadwigę. Poprzez zajęcia w Akademii wzbogacam swój rozwój wewnętrzny, jestem świadoma swojej kobiecości, a świat wokół mnie nabiera promiennych barw w kontrze do przytłaczającej gonitwy za życiem konsumpcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze2123
Ciekawe moga być opowiadania "Lato zimą" Rose Tremain :) mi podpasowały !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Bardzo fajna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam ostatnio empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Świetna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna książka empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Świetnie się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio koleżanka poleciła mi książke "Moje pragnienie wolności" Niesamowicie mnie wciągnęła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przeczytanie książki "Elegia o Ziemi" - niesamowita powieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam ostatnio rewelacyjną książkę, którą mogę się z Wami podzielić, a mianowicie: "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chęcią zapoznam się z tą literaturą, moją ostatnią zdobyczą byla "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo akurat znam "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym" - wysoka półka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka1987ss
Na mnie dobre wrażenie zrobiły ostatnio opowiadania Jolanty Cywińskiej. Lektura na dłużej, do przemyślenia własnych zachowań na tle współczesnych problemów. Autorka fajnie pisze, z poczuciem humoru, sporo ironii i ciekawych zwrotów akcji. Rzadko coś wydaje, ale jak już to oryginalne historie. Trochę romansu, trochę historii w dobrym wydaniu, trochę fantastyki. Można nabrać dystansu do rzeczywistości. Pióro nie dla każdego, ale dobrze się czyta. Na portalach dla moli książkowych napisałem też kilka recenzji książek wskazanej autorki. Wysokie oceny czytelników. Jak lubisz coś bardziej intelektualnego, a nie schematyczny „ściek” to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zemsta kobiet" - znakomita, uśmiałam się do łez, "Krwawy obłęd" - do bania się - nie czytać wieczorem, "Babski motyw" dla odprężenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka9089
Ojej takich książek jest masaaa. Przez 10 minut, wszystkie Grocholi i inne. Teraz odkryłam też opcję sprzedania starych książek na https://skupszop.pl/ Praktycznie z domu można sprzedać książki, których już się nie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nowości filmowe i zapowiedzi na stronie https://mhtm.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie "Łzy Życia" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatadamtarabam
Jeżeli kręcą was książki nasiąknięte obłędem w dosłownym tego słowa znaczeniu; gwałty, morderstwa, seks, szaleństwo związane z codzienną pracą, życiem i szurnięci bohaterowie... to Sztuka Obłędu Dawida Głodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×