Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marysia_mm

ciekawa książka dla 30-latki

Polecane posty

Gość Marika8264042
Ja polecam "Dance, Sing, Love. Miłosny układ" Layla Wheldon. Klimat "Step up" w powieści, czyli taniec, muzyka i miłość. Tak bym mogła podsumować tę książkę Niedawno natrafiłam na nią w Empiku kupiłam w ciemno i zdecydowanie nie żałuję. Książka jest naprawdę wspaniała, wciągnęła mnie od prologu i nie mogłam się od niej oderwać. Mam po niej kaca książkowego, a premiera 2 tomu dopiero w lipcu :/ Nie mogę się już doczekać *.* Opis z okładki: "Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem robi show podczas koncertów i teledysków największych gwiazd muzyki. James Sheridan jest topowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich. Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko przekonuje się, że woda sodowa uderzyła młodemu celebrycie do głowy. Nikt jej tak nie wkurza na próbach, jak arogancki i egoistyczny James. Na dodatek choreografia przewiduje kilka utworów w ich wykonaniu w duecie. Początkowo nie potrafią się dogadać i nawzajem się ignorują, jednak serca nie da się oszukać, nie na dłuższą metę. Czy będzie to szczęśliwy układ? Jakie role przyjdzie im wspólnie zatańczyć w tej historii? Podążanie za głosem serca nie zawsze jest takie proste, jak się wydaje, i nie zawsze słuszne. Czasem kierowanie się rozumem jest najlepszą drogą, bo miłość, zamiast uszczęśliwiać, potrafi sprawiać ból. Zatrać się w historii pełnej pasji, pożądania, zwrotów akcji i gorących rytmów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek 78
W te wakacje warto również odwiedzić „Jerozolimę. Miasto Boga”. Ewelina Rubinstein napisała jedyny w swoim rodzaju przewodnik z elementami reportażu i dokumentu, dzięki któremu zrozumiemy, że Jerozolima to wyjątkowe miejsce, w którym świat arabski miesza się z żydowskim, a żydowski z chrześcijańskim. W trakcie czytania nie zabraknie atrakcji, ponieważ w książce odnajdziemy odpowiedzi na takie pytania, jak: dlaczego Żydzi przestrzegają koszerności, dlaczego religijne Żydówki golą głowy, jakimi samochodami jeżdżą Izraelczycy, jak przyrządzić smaczną szakszukę, czym jest mezuza, po czym poznać żonatego Żyda, ile wydamy na żywności, jeśli przez jakiś czas zamieszkamy w Jerozolimie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jest Wasza opinia o tej książce - http://www.mawreads.pl/2018/09/nigdysieniedowiesz.html ? Mocno się na nią nakręciłam, ale teraz po tej recenzji sama nie wiem. Niby zagraniczne mocno pozytywne, a te polskie mocno średnie. Czy jednak warto ją przeczytać? Ewentualnie podpowiedzcie coś innego w tej tematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anicola

Ja polecam książkę "Miłość z błękitnego nieba" taka lekka na wieczory. Więcej na temat fabuły znaleźć można na CzytamWszedzie.pl poza tym jest tam wiele fajnych pozycji do czytania, po które warto sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina

na stronie http://tylkorelaks.pl/71-ksiazki-dla-kobiet jest kilka ciekawych tytułów i to w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×