Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haniuta

Mój mąż ma małego penisa, doradzcie jak się najelpeij kochac?

Polecane posty

Gość haniuta

Jestem 7 lat po ślubie i chciała bym urozmaici nasze pożycie. Penis mojego męża ma ok 12 cm i nie jest szczególnie duży w obwodzie. Mój misiek ma też spory brzuszek, może ktoś obeznnany doradzi nam jakąś pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
najlepsza będzie pozycja na "kochanek 21 cm";):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniuta
kochanek odpada,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza będzie chyba
na jeźdźca on będzie leżał, to brzuszek nie powinien tak przeszkadzać albo na literę T, on na boku, Ty na plecach w poprzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacław wysocki
na chomika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniuta
dzieki za odpowiedz, mam nadzieje go przekonac i wypróbowac Twoje rady. Ciekawe czy się zgodzi, oby sie nie obraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego ma sie obrazać, jak mu nie powiwesz ze ma małego to sie nie obrazi, zaproponuj mu coś ciekawego, ze masz dla niego niespodzianke i działaj kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza będzie chyba
a niby czemu miałby się obrazić... ta pozycja na "T" jest bardzo wygodna i mało męcząca do tego ma dostęp do Twoich piersi, łechtaczki my z mężem bardzo ją lubimy i w tej pozycji moje doznania są dużo silniejsze:) wiem, że to indywidualna sprawa, ale ja polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniuta
Jest dośc drażliwy w tym temacie, nie wiem może się wstydzi, ciezko mi powiedziec. Postaram się to wszystko wprowadzic w życie, jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza będzie chyba
to nie mów mu z jakiego powodu tak chcesz po prostu powiedz, że chciałabyś tak spróbować a jak się będzie dopytywał, to powiedz, że czytałaś o tych pozycjach czy coś zobaczysz, jak ma brzuszek, to i jemu taka pozycja będzie bardziej odpowiadać, bo mniej się zmęczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniuta
Oby było tak jak mówisz... A jeżeli te pozycje są wygodne i nie męczące to może faktycznie mu się spodoba. Był czas, że zastanawiałam się nad jakimś eksperymentem z innym mężczyzną, bo seks nie był dla mnie zbyt przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiecie ze ...
nie znowu taki maly, srednia wynosi 14-15cm, i nie wielkosc sie liczy tylko umiejestnosci, moze bardziej przszkadza brzuszek niz ta palka! Spytaj sie doświadczonych czarodziejek i powiedza ci, ze nie wielkosc magicznej róźczki sie liczy tylko jej moc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a czy wiecie że .... święte słowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakijajakaja
Zadrzyj nogi do uszu i niech w tej pozycji facet w Ciebie wchodzi Poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakijajakaja
Zadrzyj nogi do uszu i niech w tej pozycji facet w Ciebie wchodzi Poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boczek sąsiad Ferdka
ty na boku podkurczoną nogą - tą górną, a twój miś siada na twoim wyprostowanym udzie obejmując je swoimi i w ten sposób wchodzi w ciebie głęboko i pod całkowicie innym kątem (90% od klasycznych pozycji przód tył) i do tego masz uczucie, że ma większego, bo penis jest z reguły lekko płaski w obwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wapienny
Poloz sie na brzuchu nogi trzymaj razem a partner niech siadzie na udach.To ciekawa pozycja dla wiekszych doznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola37
hej moj maz takze ma krótkiego, znalazłam kochanka ijest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×