Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no własnie berebelek wpisz się do tabeleczki :):):):) a może dodamy tam miasto byśmy wiedziały dokładnie gdzie znaleźć ten środek by się spotkać . co?? NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02 malva1983...........26.............3............ ...08.03 sat....................29.............1........... .....8.03 szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03 nerwusek26.........26.............3............. ..19.03 justys1818..........21.............4........... .18-19.03 wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> malva1983...........26.............3............ ...08.03 sat....................29.............1........... .....8.03 szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03 nerwusek26.........26.............3............. ..19.03 justys1818..........21.............4........... .18-19.03 wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-15.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytakajkay
Sat czy mialas jakies objawy ?Czy nic nie wskazywalo na to,ze jestes w ciazy?Tylko test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> malva1983...........26.............3............ ...08.03 sat....................29.............1........... .....8.03 szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03 nerwusek26.........26.............3............. ..19.03 justys1818..........21.............4........... .14-20.03.....żywiec/k.bielska wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytakajkay...objawow nie mialam i mialam zarazem :P zaczne od poczatku.... 15 dc kochalismy sie z moim i zaraz po tym czulam rwacy bol podbrzusza czyli owulacja :) w ciagu 24 h dochodzi do zaplodnienia,od dnia owulacji bol ciagle trzymal,ale delikatny juz byl.po 8 dniach ponownie rwacy bol i delikatna bezowa plamka na bieliznie co wskazywaloby na zagniezdzenie...temperatura 36,8 do 37,1 ale temu to akurat nie wierze. dzis 26 dc test 2 kreski (jedna delikatna,ale zobaczymy jutro) :) zadnych mdlosci,zadnego bolu piersi,ani niczego innego...mialam nadzieje,ze od papierosow mnnnie odrzuci,ale ciagnie...WIEM NIE SKUSZE SIE, dzidzia wazniejsza :D mykam do pracy,pap bede w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek ...według mnie dobry...:)tak jest napisane na niektórych stronach o ciąży....że rozpulchnienie narządów.... Dziewczynki ja właśnie skończyłam obiadek....wersja dla mnie i dla małej czyli jajeczka sadzone z ziemniaczkami puree..i maślaneczką:):)Pyyyychaaaaaa...za to wersja dla mojego M jeszcze nie gotowa...ale będzie rolada z piersi indyka nadziewana pieczarkami...:)tylko farsz mi się jeszzcse studzi.... A co do naszych spraw....dzień 18 trwa....:):):)czyli nudy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje miasto:):):):) NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> malva1983...........26.............3............ ...08.03 sat....................29.............1........... .....8.03 szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03 justys1818..........21.............4........... .14- 20.03.....żywiec/k.bielska wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka dzięki za odpowiedź bo mogę mieć podejrzenia że u mnie właśnie takie coś się pojawiło ... oby to był dobry znak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze i tak mysle... czy jesli okaze sie ze jestem w ciazy to czy te moje krwawienia nie zaszkodza? biore leki juz 3 dzien , krwawienie zmniejszylo sie ale jednak nadal jest... zaczynam sie bac bo przeciez od owulki minelo juz 5 dni wiec na dniach byloby zagniezdzanie a te krwawienia moga to uniemozliwic:( juz nie wiem co o tym myslec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> malva1983...........26.............3............ ...08.03 sat....................29.............1........... .....8.03 szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03 justys1818..........21.............4......... .14-20.03.......żywiec wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-15.03. poprawiam bo cos sie rozjechala tabelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys bo ja coś tam poknocilam wczesniej chyba:):)...oj widzę że koleżanki z bliska są narazie:):):)....a u nas za chwilę albo zacznie lać albo padać śnieg...bo się zachmurzyło paskudnie.....bleeee..... A ja przygotowałam już ciuchy do teatru....zaraz idę włochy umyć...bo zanim ja je pospinam to godzina minie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:):)łapię każdą niewielką chwilkę spędzoną z moim M....:(mało ich mamy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slicznotki ale super nowinki na podsumowanie tego tygodnia... SAT kochanie GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!! maleńka 🌼 🌼 🌼 no kochane w poniedziałek zajedzie małpencja @... a może nie zobaczymy ....... nie dołuję się bo to i tak nic nie da........... KORZYSTAM Z ŻYCIA SZALEJĘ DO WOLI............ostatnio jestem bardzo szczęśliwa a to wszystko przez te słoneczne chwile........boże jak mi tego słonka brakowało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja dzisiaj już po 7 załatwiałam sprawy urzędowe , i obiadek dla M gotowy i lepię pyszne pierogi z twarogiem.... hej wiolkcia pamiętałaś o mnie ;-) szarlotko misiu ty mój KOFANY................................... ;-) JUSTYŚ BUZIOLE............. I WSZYSTKIM INNYM duże CAŁUŚNE BUZIAKI...................... ALE JESTEM DZISIAJ HOJNA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne malva ze pamiętam i trzymam kciukaski- bardzo dobre podejście do sprawy masz- tak trzymaj. szarloko a jeśli mogew wiedziec to z jakiego osiedla (dzielnicy) Gliwic jesteś tak mniej więcej ?? a i obiadek pychotka- tylko ja mleko do tego - nie znosze kwasnego mleczka, kefirów ani maślanki- no chyba że owocowa :):):)a wersja M tez smaczna. justys- no tak trudna sprawa z wyczajeniem co tam w Twoim organiżmie się dzieje- ale chyba ginek brał pod uwagę to iż mogłabys być w ciąży tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mysia
o Justyś z Żywca jesteś- to nie daleko mnie jest :) Widzę Wiolcia, że bije od Ciebie optymizm! :D aż mnie nim zaraziłaś :D Dzisiaj z klasą mi się udało-dzieciaczki normalne były tym razem :D A jak się relaksujecie tak w ogóle po ciężkim stresującym dniu? Bo mnie najbardziej odpowiada oprócz podjadania czekolady to dobra muzyka i filmik przy lampce winka w doborowym towarzystwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad jestes pytajaca mysia? wiolkcia, tak lekarz bral pod uwage ewentualna ciaze dlatego przepisal mi "bezpieczne" tabletki. ale i tak mam stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo się ciesze pytająca misia że mój optymizm jest zarażliwy :):):) ja w sumie to nie mam metody na stresujący dzień. w kazdym bądz razie nie zale się za bardzo nikomu, teraz ostatnio pije kakao cieplutkie wskakuje pod kołderkę i tv- najlepiej smutki trawie sama i nie bardzo chce by ktoś mi w tym przeszkadzał, czasami poprostu wieczorami wklejam sie w M do momentu zaśnięcia i może się ruszyć dopiero z łózka jak spie :):):):) zresztą dziś jest bardzo stresujacy dzień dla mnie- ze chyba az głowa mnie od tego boli- mam nadzieje ze wieczorem bedzie tylko lepiej i ginek bedzie miał dobre wiesci dla mnie - a jak nie to trudno- gorzej byc nie moze :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys jak ginek dał bezpieczne tableteczki to nie powinnas się martwić- wiem ze to nie jest łatwe ale on to specjalista i wie troche wiecej od nas na ten temat więc trzeba mu zaufac. Bo cóż innego nam zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytająca misia a czy Ty dalej się starasz o fasolke czy nie już?? bo pisałaś kiedyś że narazie zawieszasz mimo woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak wilokcia ale martwie sie czy przez to krwawienie nie stanie sie nic zlego znow... jeszcze troszke musze poczekac i sprawdzic czy wogole sie udalo, a potem bede sie martwic co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na szczęscie już coraz bliżej sprawdzenia wyniku naszych starań :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia...teraz mieszkamy w centrum ale ja kiedyś mieszkałam na oś.Kopernika.....:):):).. dziewczynki ja już ubrana wyjsciowo oczywiście jak zwykle czekam na mojego M który przyjedzie w ostatnim momencie....i będzie się ubierał w 3 sekundy....tak wygląda nasze odprężające życie....:)ale mimo to je kocham tylko dzidzi brakuje.... No to dziewuszki do zobaczonka....spadam na teatr:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to udanego wyścia zyczę :):):)) moi tescie mieszkają na Trynku więc to bardziej na uboczu. jaaa chce już do domuuuuu a tu do 21-ej jeszcze daleko :(:(:(:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mysia
nie nie, tu sie wbiłam do tematu z problemem, czy jestem w ciąży czy nie. Mogła być wpadka, nie ma.. Z drugiej strony bardzo bym chciała mieć już dzidzię, ale nie mam ani M ani też własnego kąta, dlatego pisze jak pisze. Także w sumie tak czy siak, nie mogę się starać. aha- Jestem z Andrychowa ale teraz przesiaduję w Krakowie. No i uczę sobie uczniów w szkole :D:D:D:D teraz z chłopakiem mi się średnio układa, taki niedorosły jest z deczka, ale dobrze, że mam coraz większą cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×