Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

justys ktory :P :P 11 dnia po owulce wyszedl mi pierwszy pozytywny,ale bardzo delikatny to byl 26 dc.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa................. zaraz sie wk***ie i zrobie kolejny test...moj chlop mnie wtedy udusi :P przepraszam dziewczynki za slownictwo,ale juz mi nerwy puszczaja dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek pierwszy byl pozytywny,ale bardzo delikatny,taki sam w sobote,dopiero w iedziele kreska sie poprawila nieznacznie...jesli to ciaza to po 2 dniach krecha powinna byc juz gruba,a nie nadal blada...moze zeczywiscie mam jakies zaburzenia hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam juz 22 dc... ale jeszcze czekam z testowaniem. sat rozumiem twoje zdenerwowanie bo chcialabys juz wiedziec co i jak. ale swszystkie dziewczyny juz daly ci diagnoze: CIAZA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam do lekarza...mowi,ze fajnie,ze kolejny test (ten wczorajszy) pozytywny,ale on sie nie wypowie zanim bety nie zobaczy...nie dal mi cienia nadzieji na cokolwiek...byl calkowicie neutralny...ok,koniec gledzenia dziewczynki,bo wciaz to samo pisze...nie zdziwie sie jak bedziecie mnie mialy dosc... nastepna rzecz jaka napisze to bedzie wynik beta.... dziekuje za wsparcie i za to,ze jestescie ze mna...wielki calus dla was :*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat my tu jestesmy od tego zebys nam mogla tysiac razy pisac o tym samym. kazda z nas pisze tu o tym co ja boli i jaki ma problem czy zmarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek to ja powinnam miec twojego nicka :P wiecie,ze znalazlam w necie,ze pozytywne testy przy braku ciazy czesto sie zdazaja...ale nikt nie pisal o 6 testach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity ale się tu dzieje!!!!!!!!!!!!!! Ja jeszcze przed rozmową.....z M...:(:(Odwagi mi brakuje...ale z pewnością dzisiaj to zrobię...:(Bo tak w ogóle byliśmy dzisiaj jeszcze przed chwilką u teściowej ale przed tym ...staranko było...i znowu mam to plamienie:(:(:(:(:(Co jest do jasnej cholery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????? Dzisiaj 22 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to mamy utrapienie z tymi plamieniami. trzymam kciuki z rozmowe. mam nadzieje ze M cie zrozumie i doceni twoja odwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka... a czy ty pytałas ginga czym sa spowodowane te plamionka po staranakch????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie...jeszcze:(:(:(Nerwusek muszę się do niego wybrać.....zrobię to po 15...tzn jak przyjdzie @ to po kilku dniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie wytrzymala... ciekawe czemu tak Ci sie dzieje... a miewałas tak wczesniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka trzymam kciuki...pamietaj mow co ciebie boli,a nie co on robi zle (suma sumarum i tak bedzie na niego,ale nie zalwazy :P ) gdzies cos slyszalam o plamieniach po stosunku,ale za chiny nie moge se przypomniec co :( zaraz zgogluje to ci napisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki ja juz po starankach :P kłade sie spac bo rano trzeba wstac :( także życze spokojnej nocki i owocnych prztulanek :) buziaczki dla Was moje Kofane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,115,Krwawienia%20kontaktowe. krwawienia, plamienia po stosunku (mające charakter kontaktowy) mogą wystąpić z powodu polipa szyjkowego, nadżerki lub raka szyjki macicy http://kobieta.dlastudenta.pl/artykul/Krwawienie_po_stosunku,8538.html http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3649322 to kkilka ktorych znalazlam :) i jak najpredzej idz do lekarza!!!! bo przyjade do ciebie i ci tyleczek skopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat.....Ty kochana jesteś.....:)Ja kiedyś już raz tak miałam w jednym cyklu i byłam u lekarza...wszystko było ok....tylko ponoć szyjkę miałam wrażliwą i przy delikatnym dotyku plamiłam, nawet jak ginekolog mnie wtedy lekko dotknął....to już dość dawno było.... Więc miałam się nibu nie przejmować...ja nie wiem może to przez ten cykl ,że on jakiś taki cały poprzestawiany.....hormony pewnie szaleją...... Dzisiaj 23 dc, ból piersi, w nocy obudził mnie znów ból brzucha....:(:(Mam dosyć... Wczoraj rozmawiałam M...dajcie mi dziewczynki buzi za odwagę.........wypłakałam się....ja to mam jednak kochanego faceta.....tak w zasadzie to czuje że brakowało mi tego żeby wiedział i jego przytulenia,słowa pocieszenia....kurczę niby tak mało a to jednak tyle daje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki głowa mnie potwornie boli ,chyba z nerwów z wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki ;) u mnie dzis 25 dc... od wczoraj mam śluz i nie wiem czy to dobrze ??? piersi nadal nie bolą, brzuch czasami da znać o sobie ale to raczej lekkie kucie ... co sądzicie o tym że mam ten śluz to dobrze czy raczej nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mysia
fajnie jest Was sobie tak czytać.. to odpręża... rozmarzyłam się... :D Właśnie się rozchorowałam i trochę nie mam głowy do pracy. A do piątku daleko :( Mam nadzieję, że w końcu wszystkim Wam, dziewczyny, uda się! Wierzę w to :) Bądźcie dobrej myśli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) u mnie tez 22 dc, piersi bola, brzuszek lekko kluje tak jak cala noc:) ale da sie przezyc. szarlotko widzisz faceci jednak nie sa straszni tylko trzeba ich czasem uswiadomic:) gratuluje udanej rozmowy. mam nadzieje ze teraz dobry humor cie juz nie opusci:) berbelku ja czytalam ze u niektorych dziewczyn duza ilosc sluzu byla na poczatku ciazy, tylko one cos o bialym sluzie pisaly. a ty jaki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest biały ;) więc może może się udało... ale dziś otwieram przypadkiem horoskop a tam napisane "możliwa ciąża" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Justys...:)Bo Ty jedziesz tak jak ja....Ale u mnie ze względu na te plamienia, krwawienia to cykl oznaczam jako stracony,co nie znaczy że nadziei nie mam...:(Oj dziewczynki jestem tak zmęczona że przydałby mi się urlop...kilka dni w ciszy z M,odpoczynku poprostu....:(.....za mało mam chyba zajęć i za dużo o tym wszystkim myślę....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ciagle mysle o tym czy sie udalo czy nie... tez wczoraj z moim M gadalam do pozna i padam na twarz:( berbelku a kiedy masz dostac @? bo juz chyba niedlugo testujesz? a my szarlotko dalej czekamy, ale juz coraz blizej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys u mnie pewnie obejdzie się bez testowania.....no ale trudno ....narazie nadzieja jeszcze jest:):):)A jak Justys u Ciebie objawy?????? berbelek....jak jest śluz mleczny to możesz mieć nadzieje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×