Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

szarlotko no to fajna mialas wycieczke:) a ten gps to widac ze nie zawodny jak zawsze:) a czemu mowisz ze twoja @ jakas dziwna? malva widze ze twoja reakcja byla podobna do mojej rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys....jakoś malo jak na second day....:)....ale czerwona ,żywa krew....więc nie jestem w ciąży,tyle tylko że ból tym razem masakryczny i się zastanawiam czy to że wcześniej i ból silny to nie jest czasem coś gorszego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ....podupcony marzec i luty jak jasna cholerka........:(:(:(trzymajcie kciuki dziewczynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szarlotka to miałas dzien pełen przygód :P my z M zrobilismy małe przemeblowanko :) jest słodziutko :) ale powiem Wam, ze zaczełam odczuwać jakis taki ból w podbrzuszu... :( no i zaparcia mnie męczą :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domisia4
Witam wszystkie dziewczyny. Chcę dołączyć do grona oczekujących, a wszystkim, którym się powiodło szczerze gratuluję. My z mężem staramy się już dwa lata i nic. Co prawda mój gienio twierdzi, że wszystko jest w porządku ale chyba nie bo to zbyt długo trwa. Postanowiliśmy, że od maja zmieniamy klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domisia witaj :) justys lec do lekarza i sprawdz,czy "domek" dobrze wyglada,bo dzidzi jeszcze nie zobaczycie,wiec sie nie martw malwa...justys zaskoczyla...wiesz co to oznacza? ty jestes nastepna :) dziewczynki wiem,ze to co napisze moze zabrzmiec okrutnie,ale...nie mozemy zaskoczyc wszystkie na raz...bo kto bedzie stronke prowadzic? dlatego powolutku,kazda z nas zajdzie :) po malwie bedzie szarlotka i nerwusek...nie jestem pewna ktora pierwsza...dlatego dziewczynki do tego czasu witajcie uprzejmie swoje nastepczynie,przekazujcie paleczke i zachodzcie w ciaze :) trzymam za was kciuki,wierze,ze juz niedlugo nowe dziewczynki zajma wasze miejsca :) pozdrawiam i przesylam gorace buziaki :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo osób ma szczęście w tym cyklu ;) ja niestety chyba nie ;/ dziś 30 dc @ nie ma jeszcze ale czuję że już wisi w powietrzu i to tylko kwestia paru godzin jak pewnie przyjdzie ... test zrobiony w 28 dc niestety negatywny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY kochaniutkie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oby słowa sat się spełniły ;-) szarlotka jechaliśmy 2 lata temu do małej miejscowości pod warszawę do rodzinki ;-) i przez panią z gps....a wylądowaliśmy w lesie gdzie kończyła się jakakolwiek droga (ślepa ścianą lasu) i obskoczyły nas psy i była noc............. to dopiero przeżycia ...... ja tam mówię NIET gps.....om....... ;-) witaj Dominisia4 witamy w gronie pięknych staraczek........... jeśli czujesz że tam gdzie obecnie się leczysz nie starają się w 100% to oczywiście szukaj lepszej poradni..... ;-) zaczernij nick i wskakuj do tabelki.... berbelek1 powolutku kochanie a co my koty że musimy w marcu ;-) kwiecień też jest piękny ;-) kto wie nerwusek przecież jeszcze nie wszystko stracone czekamy kochana.... 👄 justyś aniołku jasne idź do ginka żeby cię chociaż przebadał słonko ... i nie będziesz się martwić ❤️ czekoladowyszejk to się chyba wkradła pod kołderkę i było pranko bo już później nic nie pisała .......... TAK TRZYMAJ KOCHANIE PRANIE NAJWAŻNIEJSZE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak malva ale zawsze człowiekowi szkoda ;/ czekam na @ i może się uda w kwietniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki. Poczekam z tescikiem i zobaczymy. Cos od rana boli mnieb podbrzusze z prawej strony i promieniuje az do pachwiny nie jest to bol nie do wytrzymania alen denerwujacy :/ ( cos w podobie tego na @ ale inny) Nie wiem co jest ale od kilku dni mam straszna chec na przytulanki nawet moj mis to zauwazyl ze jestem chetna w kazdej chwili :D Malva slonko :* dla Ciebie za słowa otuchy i mam nadzieje ze udalo sie z rybką ( brzmi lepiej niz fasolka :) ), no a jak nie to przytulam sie dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM CO CZUJESZ kurczaczku bo to twój pierwszy cykl a pierwszy moim zdaniem jest najgorszy ............. najciężej się go przechodzi.... ale później jest łatwiej ...wiesz to zależy od naszego nastawienia i dlatego lepiej sobie nie wkręcać............. niunia moc buziaków Ci przesyłam i jeszcze 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kamilla123 i oto chodzi........... "rybka" no super chyba to lepiej brzmi niż roślinka strączkowa ;-) 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva kochana jesateś dziękuję ;**** ale do czasu kiedy nie przyjdzie @ mam chociaż cień nadzieji i stracę jej resztkę dopiero jak przyjdzie @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. byla dzis rano na bete ale niestety laboratorium nieczynne:( ale umowilam sie do gina na 17 dzis wiec zobaczymy co i jak. rano zrobilam drugi tescik i znow dwie kreski a ta druga ciemniejsza niz wczoraj wiec to chyba dobry znak:) ale wieczorem mialam znow pare kropel krwi, dzis rano jakies brazowe plamy:( mam nadzieje ze to nic groznego, czytalam ze czasem sie zdarza ze niby w terminie @ wystepuje tylko lekkie plamienie i nie zagraza ciazy. no coz poczekamy zobaczymy. trzymajcie kciuki dzis po poludniu kochane:) pozdrawiam wszystkie staraczki:) buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY A PRÓBOWAŁYŚCIE, BO STOSUNKU LEŻEĆ Z NOGAMI W GÓRZE? MOJA KUZYNKA MUSIAŁA NATYCHMIAST ZAJŚĆ W CIĄŻĘ ZE WZGLĘDU NA PROBLEMY ZDROWOTNE. DŁUGO SIĘ STARAŁA I NIC, AŻ W KOŃCU JAKIŚ LEKARZ POLECIŁ JEJ ŻEBY PO STOSUNKU Z GODZINKĘ POLEŻAŁA Z NOGAMI WYSOKO OPARTYMI O ŚCIANĘ I POMOGŁO :) ZASZŁA W CIĄŻĘ, JEST W DRUGIM MIESIĄCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zawsze trzeba mieć nadzieję do końca............. bo nikt nic nie wie........... prawda ??? trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie rybka brzmi lepiej . zjadłam wlasnie jajeczniczke z kielbaska i jogurcik truskawkowy do tego ( normalnie nie lubie jogurtu bo mam odruch wmiotny a dzisiaj jak tylko weszlam do sklepu mialam na niego chec). W pierwszym cyklu przezywalam strasznie ze stracilismy rybke. Teraz 2 cykl i podchodze na luzie, jestem zwarta i gotowa na przytulanki caly czas i to mnie sama dziwi w zeszlym cyklu bylo podobnie jak byla rybka ale nie chce sobie nic wkrecac. Zobaczymy... A testu moj mis nie pozwala mi zrobic nie wczesniej jak za 3-4 dni. Te co kupilam schowal gdzies a tak sama nie chce robic bo powie ze wariatka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś druga mocniejsza to bardzo dobry znak ❤️ 🌼 poczekaj spokojnie do 17tej i będzie ok..... berberysika ja kiedyś w takiej pozycji zasnęłam po praniu ;-) ale spróbuję i w tym cyklu............ a więc laski najpierw PRANIE a później wieszamy do góry za nóżki!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam gotować i sprzątać odezwę się tak po 13tej to już może będę w pracy??????????? BUZIOLE ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozycja z nogami w gorze na sam koniec przytulaków jest fantastyczna w zeszłym cylklu tylko tak je konczylismy no i wyszlo... wiec moze cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć no justys bardzo dobry znak :):):) ale szczęściara z Ciebie. odezwij się jak tylko wrócisz od ginka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze zdam wam relacje:) gin napewno wysle mnie na bete dwa razy zeby sprawdzic czy przyrasta. nie wiem co bym zrobila bez waszego wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys to super,ze ciemnieje,bo to znaczy,ze hormonkow przybywa...mi dopiero po 2 dniach ciut sciemniala :/ ty powinnas teraz wolne zalatwic i koniec pracy!!! oszczedzaj sie dziewczyno...a mam pytanko co lekarze powiedzieli ci po tamtym poronieniu?jaka byla przyczyna? a jesli mowa o nozkach w gorze to ja tez tak robilam i ...coz 5 tydzien juz :P cos w tym musi byc :P grawitacja pomaga...a przynajmniej nie zaszkodzi....a wiec po praniu z wirowaniem trzeba powiesic sie z nozkami w gorze :P :P :P dobre :P dziewczynki wiem,ze kazda z was juz niedlugo zaciazy...niektore w nastepnym cyklu,inne w kolejnym,ale wszystkie zobaczycie w tym polroczy swoje 2 wymarzone kreseczki...mowie to ja,przepowiadaczka ciaz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×