Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

szarlotka i nerwusek teraz są podejrzane :):):) trzymamy za Was teraz kciuki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szarlotka juz dostala @ bo pisala chyba wczesniej o tym wiec teraz czekamy na nerwuska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie justys- myslę że napewno potwierdzi Twój odmienny a jakze piękny stan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam taka nadzieje. nie spodziewam sie tam jeszcze nic zobaczyc bo to napewno za wczesnie ale ta wizyta mnie uspokoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie justys idz jutro do ginka- niech zobaczy czy wszystko oki- napewno fasoli nie zobaczy- beda tylko podejrzenia ale o tych plamieniach powinnas powiedzieć by zapobiec wszelkiemu złu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie czytalam ze w 4 tyg mozna juz zobaczyc pecherzyk tylko bez dzidzi a tu juz bedzie cos. w sumie jutro zaczyna sie juz 5 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dzidzi jeszcze nie bedzie ale napewno Cie ta wizyta powinna uspokoić- a za tygodnie już usłyszysz cudowne bicie jego serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki widze ze troszke sie rozpędziłyście :P co do mnie to jeszcze dłuuuuuuuuuuuuugo trzeba bedzie czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku to tylko 5 dni :):):) wiem ze dla ciebie to aż 5 dni ale zleci- zobaczysz- bedzie praca, dni szybciej zleca i będzie 19-ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia tak masz racje dni szybko zlecą , 19 tuż tuż.... i będzie depesja płacz i podły nastrój... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nerwuskuuuuuuuuu..... wcale tak byc nie musinie mozna sie załamywać. jak @ pzyjdzie to trudno- zycie trwa dalej, kolejne staranka nastąpia i dobra zabawa pod czas nich. co nas nie zabije to wzmocni. zreszta nie ma co gdybyac co bedzie- trzeba cierpliwie czekac Skarbie i nie nakrecać sie ani na tak ani na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku nie podchodz do tego tak negatywnie. widzisz ja tez juz od piatku myslalam ze sie nie udalo i nawet plakalam pol nocy ze znow nic.... dzis z taka rezygnacja zrobilam test i wyszedl:) wiec glowa do gory bo cuda sie zdarzaja. ja w tym cyklu mialam tylko 3 dni bez krwawienia i plamienia a jednak sie udalo a staranka byly tylko 2 razy. juz sie nie moge jutra doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczka Wy moje :) jak dobrze ze jestescie !!! :) ja sie nie nastawiam...olałam ten cykł, staranka były ale z przyjemnosci a nie z obowiązku ... Po prostu smutno mi ze ciągle nie wychodzi !!! :(:(:( Ale staram sie trzymac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana musi sie udac wkoncu:) ja juz chcialabym wiedziec czy wszystko jest ok.... boje sie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys spokojnie.... nerwy nie sa Ci teraz potrzebne !!! Będzie dobrze! jutro rano lec na bete i wszystko bedzie jasne... a robiłas jeden test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano zrobilam jeden ale jutro rano zrobie drugi zanim pojde na bete. a potem do gina po poludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym juz dzisiaj powtórzyła :P przeciez jesli jestes w ciąży to wyjdzie o każdej porze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale do jutra wytrwam. wkoncu te kreseczki co sie rano pojawily mowia same za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys pewnie ze mówia same za siebie- ciąża jest i koniec :):):):) dziewczyny stres, nerwy to nasz wróg więc trzymajmy się od tego z daleka a wszystko dobrze się skończy. ja juz coraz blizej końca pracy- byle do 20-tej :):):) i jeszcze jutro od 15-21 i 2 dni wolnego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje wiolkciu:) musze sie zrelaksowac:) a powiedzcie mi czy jak mu powiem o tych plamach moich to powinien mi dac jakies leki podtrzymujace? w sumie ze wzgledu na poronienie to chyba bedzie musial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak powinien Ci cos przepisac i mi się wydaje ze koniecznie. dużo kiebiet na podtrzymanie bierze duphaston ale to napewno sprawa idywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca z konina
witajcie dziewczyny. chciałabym się was poradzić. z mężem staramy się o dzidzię - to nasz pierwszy cykl. od jakiś 4 dni bardzo boli mnie podbrzusze, mam skurcze pochwy i mleczny śluz o dziwnym zapachu. może sobie wmawiam ale czy to może być potwierdzenie mojego organizmu, że zapłodnienie się udało? w przyszłym tygodniu idę do ginekologa na okresową wizytę - ale już teraz bym chciała wiedzieć - na test jeszcze za wcześnie (tydzień płodny miałam od 6 do dziś! "pranko" robiliśmy co 2, 3 dni aby plemniczki były oki. z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! JUSTYŚ SŁONKO MOJE KOCHANE UDAŁO SIĘ 👄 👄 👄 brawo kurczaku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie jak czytałam twój post to mało co z krzesła nie spadłam JESZCZE MI SERDUCHO ZE SZCZĘŚCIA WALI!!! super laski to do dzieła .................... będziemy następne,ale się cieszę no kurka wodna no z samego rana takie dobre wieści mnie ominęły.......... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA szał!!!!!!!!!!!! no szarlotka ty to jesteś aparatka ,my o psychiatryku a ty o whiskaczu ;-) a następna koleżanka o starankach, ciekawe czy na pranie by nam kaftan rozluźnili czy tak na sucho ;-) laseczki pamiętacie o mnie kurczaki moje wszystkim buzi buzi buzi...... kamilko zdj są niewyraźne i pewnie dlatego nie widać tej drugiej słabiutkiej słonko jeszcze poczekaj tak z tydzień i testuj..........wiem że trudno wysiedzieć i jakby się mogło i to i co godzinę by się testowało ale spróbuj się powstrzymać.... jesteś silna i dasz radę 👄 mówiłam ostatnio że was wszystkie KOCHAM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pytająca z konina ..................... wiesz czasami kobieca intuicja przewyższa medycynę i to co zdaje się nam nie możliwe nie koniecznie takie musi być .............. czyli mogło dojść do zapłodnienia ❤️ albo tak reaguje twój organizm na stres ze starankami......... ja w pierwszym cyklu to miałam wszystkie symptomy ciąży :zapachy ,wymioty,bóle podbrzusza aaaaaaaa i co najdziwniejsze wyszły mi żyłki na piersiach ;-) i tak do tej pory zostały......... tak więc kochana czekaj do terminu @ a jak nie będzie to testuj....... powodzenia i trzymam kciuki żeby to była intuicja ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski wróciłam:):):):) Ale jaja były....soooobie wymyśliłam że pojedziemy na jure bo dzień ładny......nie wspomnę że na jurze śniegu po pachy...a my na letniaka:):)...do kompletu mieliśmy do Ojcowa jechac....dupa....zgubiliśmy się i w końcu mój M wymyślił GPS w telefonie.....to nas tak kurde pokierowała(bo to babski głos był)...że po haśle ...SKRĘĆ W PRAWO TERAZ.....wybuchnęłam śmiechem...a tam pole i jakaś dróżka zasypana śniegiem na amen....oczywiście mój M oburzony że ja jej nie wierze:(:):):):):):)zaznaczam że ja prowadziłam:)...dotarliśmy do Ogrodzienca. i co???? I ni chuja zamku nie zobaczyłam....zamknięty:):):) No ale ze 250 km zrobiliśmy:):)wycieczka kurna w aucie....:) No a co do mnie dziwny ten wcześniejszy@....no i cóż zaraz uaktualnie tabelkę....bo czekamy na następny cykl.....to już 4 będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×