Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

justyś miałam ci to zaproponować ❤️ a po za tym sat proszę się usunąć z drugiej tabelki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ciąża już pewna to nawet trzeba się przepisać :):):) i pieknie będzie nam sie powiekszać nasza brzuchatkowa tabelka. mam nadzieje że teraz nas nie puścisz jak już Ci się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dziewczynki jakiś dołek dopadł :( kazda z Was po kolei ... a ja nic :( wiem na mnie tez przyjdzie kolej, bedzie dobrze...! musze myslec pozytywnie a na pewno sie uda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03 czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? justys1818.....15.02.2010.................????????????...........????? sat czarodziejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku nie wolno tak myśleć !!! przecież ja tez mogę mieć takie podejście jak ty i każda inna staraczka- ale po co?? to nic nie da przecież .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek chyba naprawdę tam do ciebie przylezę i przez kolano przełożę ;-) ............. jakie wszystkie po kolei co......... no nerwusek może dzisiaj taki dupowaty dzień i Cię wzięło co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooooo!!!!!!!!!!!!! ostatnio jak miałam doła to znalazłam to na youtube i rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. ja zmykam spac bo wczoraj z nerwow pol nocy nie spalam. to milego wieczorku:) buzka dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek spojz lepiej na mnie w tabelce :( ale ja sie nie poddaje i wierze, ze bedzie dobrze!!!! musi byc,nie ma innej opcji!!! Justys gratulacje i sluchaj sie tu nas i odpoczywaj i dbaj o siebie. Ja jutro lece do Polski i nie bede miala czesto dostepu do neta wiec bede zagladac troche rzadziej.Ale jestem caly czas z Wami :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) justys WIELKIE GRATKI!!!!! zrob jutro ten tescik co ci wyslalam :) mowilam,ze ci sie uda :) NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03 czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? justys1818.....15.02.2010.................????????????... ........????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sadze,ze chopak:P czarodziejka berbelek,a ty juz po terminie @!!! rob tesciora :) szarlotka a co z twoja@? kolejna sprawa dziewczynki...glowy do gory i koniec z czarnymi myslami (nie bede pokazywac palcem o kim mowie) musicie byc silne i niepokonane...bedziecie matkami...a zadna matka nie moze sie poddac!!!! musicie byc ostoja,otucha i wsparciem dla swojego dziecka!!!wiec koniec z zalamywaniem sie takie zachowanie nie przystoi przyszlejk mamie!!! a teraz marsz do wyra...pranie z wirowaniem co 3 dni i nie zapomnijcie powiesic za nozki!!! :P jestem z wami i wierze w was...czekam az zakwitniecie i dolaczycie do tabelki nr 2 :) przesylam goracego buziaczka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) wczoraj pierwszy raz od tygodnia udalo mi sie bezproblemowo zasnac:) sat tescik od ciebie zrobiony:) o 10 jade po leki i powrot do domku gotowac obiadek dla M. buziaki na dzien dobry:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!!!!!!!!!!!!:)))))))) Wróciłam...ależ się kobiety rozpisały!!!Nie nadążyłam...ja wczoraj mialam maraton,najpierw z kolegą do lekarza,obiecalam ze go zawiozę...PJ jeszcze nie ma////potem szybko do domu bo kurs tanca,zdążyłam tylko buty przebrać, potem szybko kino:)I wróciliśmy późno padnięci....:):)Nie lubię mieć wolnego czasu bo za dużo o tym wszystkim myślę..... U mnie @ trwa ,dzisiaj 4 dc...ale już mi się staranek chce:):):):)I co wy na to???? Kurczę poprawię tą tabelkę później bo mi się liczyć nie chce, a już w pracy jestem.... Dziewczynki ile ja jeszcze będę czekała?????:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko przeciez sat ci juz przepowiedziala ze ty zaraz po mnie bedziesz:) wiec w tym cyklu bierz sie ostro do roboty kochana:) :) ja nadal mam brunatne plamy ale gin powiedzial ze to przez progesteron ktory wariuje bo teraz miala byc @ a nie bylo. od jutra zaczynam brac duphaston i moze wkoncu plamy ustana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justys jeszcze raz gratulacje !!! Sat a co do mnie to jutro robie test... ciekawe czy wyjdzie ??? @ jeszcze nie przyszła ale czuje że wisi w powietrzu ... zobaczymy jaki wyniki będzie jutro bo w sobote (28 dc) był niestety negatywny ;/ dlatego teraz aż się boję zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno dziś jest 31 dc i zamiest @ mam biały śluz... dobrze czy źle ?? jak sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Wczoraj wieczorem i dzisiaj od samego rana czuje sie masakrycznie nawet do kompa nie chcialo mi sie usiasc. Kazdy zapach ktory czulam doprowadzal mnie prawie do wymiotow.... I nawet nie moge fajka zapalic bo jak juz pomysle to mnie mdli... Testu nie robilam bo mis nie pozwolil.... A tak To Justys Wielkie gratulacje i calusy dla Ciebie mowilam ze wszystko bedzie ok, Wiolkcia dzieki serdeczne za artykul szczerze powiedziawszy to jak bym czytala o sobie prawie wszystko ale nie chce sobie nic wkrecac. A na zakonczenie dziewczynki uszy do gory nam tez sie uda bo innej opcji nie przewiduje i przed wakacjami wszystkie bedziemy mialy nasze rybki kochanne pod serduchem Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek ten biały śluz to ekstra sprawa............... trzymam kciukasy 👄 dzień doberek wszystkim na razie ja uciekam bo dzisiaj masa spraw do załatwienia ;-) ❤️ ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde felek kiedy ja będę podejrzana....:(...:(już mnie coś trafia...a dookoła znajomi albo robią imprezy z okazji narodzin albo się chwalą testami a mnie szlag trafia jasny i do tego te gadki teściowej i znajomych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzana czy nie wyjdzie na dniach, 24.03 mam wizyte u gina- świetna lekarka dzieki niej moja mama nie poronila chociaż inni lekarze nie dawali jej szans ze donosi ciaze. Szarlotka tobie tez na pewno sie uda wspomnisz moje slowa ze do wakacji kazda z nas bedzie miala rybke pod serduchem ;) Malva mam cichutko nadzieje ze sie nie mylisz. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek mi tez pojawil sie bialy serowaty sluz,a wiedzialam,ze to nie infekcja bo bez intensywnego zapachu i dzien wczesniej u lekarza bylam....a i raniutko strasznie sucha jestem,bo jak mierzylam temperature to nie moglam termometru "zasadzic" :P sprawdzi tempke jutro nad ranem,jak w okolicach 37 lyb wyzej to git :) a najlepiej to tescior rob :) szarlotka kochana ty moja,nic sie nie matrw,juz niedlugo wszystko bedzie ok,uwierz mi,wiem co pisze....nie smuc sie,pamietaj,ze wierze w ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście że zrobie test ale jutro rano żeby był bardziej wiarygodny o ile @ nie przyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×