Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Berbelek ja bym zrobila dzisiaj i jutro zeby sprawdzic czy druga kreseczka ciemnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla 23 ale ja nie mam pewności czy ten test wyjdzie bo robiłam w sobote (28 dc) i był negatywny ... dziś jest 14 dni od stosunku więc poczekam chyba do jutra rana ... ale mam wątpliwości czy wyjdzie pozytywny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mam dziwne uczucie tak jakby @ miała przyjść no i jestem tak od 2 dni senna okropnie ale nie wiem czy to może być przyczyna ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek beda dwie krechy zobaczysz:) masz racje poczekaj do rana bo wtedy jest najpewniej:) szarlotko nie zamartwiaj sie kochana, uwierz mi ja zobaczylam dwie kreski i dopiero teraz zaczelam sie obawiac... wkoncu od samego poczatku to ciaza zagrozona wiec nie wiadomo co bedzie. a ty kochana napewno niedlugo bedziesz sie cieszyc z pozytywnego testu. sat tescik zrobilam twoj:) ale od kilku dni meczy mnie niechec do jedzenia i takie naciaganie:( masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj lekarz wymienial mi objawy ciazy i mowil zebym mu powiedziala ktore mam. i bylo tam: bol lub swedzenie piersi i sutkow, mdlosci, brak apetytu lub wilczy apetyt, czeste sikanie:) delikatne klucia w podbrzuszu i u niektorych duza ilosc sluzu mlecznobialego i oczywiscie zatrzymanie miesiaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku ale przeciez spoznia ci sie @ wiec musi byc jakis powod:) niektorym testy pozytywne wychodzily dopiero po kilku dniach od @ wiec nie martw sie. kamilla jeszcze tylko troche i dowiesz sie czy sie powiodlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie pusto:) kurcze tak sie zastanawiam czy nie isc na bete w tym tygodniu a potem ja powtorzyc po kilku dniach zeby sprawdzic czy przyrasta? moj lekarz nie dal mi skierowania ale pojde chyba na wlasna reke zeby miec pewnosc ze wszystko jest ok z rybcia:) co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez tak mysle. a wiecie moze ile sie czeka na wynik? jutro pojde po skierowanie ale wiem ze u nas w osrodku zdrowia pobieraja krew ale wysylaja do laboratorium dosc daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. u mnie w mieście robią w jednym laboratorium i wynki są tylko w środy a koszt 27 zł - ale to zależy od miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla, Sat, Justys co ja bym bez was wszystkich dziewczynki zrobiła:):):)Dziękuję za pocieszenie:)Mam nadzieję,mam ogromną nadzieję że teraz się uda.....bo to już będzie 4 cykl....:(... Ja już w domciu ,obiadek gotowy,czekam na M bo idziemy dzisiaj jeszcze na urodzinki do teściowej....Ale słuchajcie mój M to wczoraj przeszedł samego siebie..... Byliśmy w kinie ze znajomymi.....i nie po to z nim odbywałam ostatnio rozmowę żeby kurde mnie olewał....chodziło mi raczej o to żeby mnie wspierał.....znajomemu mojego M urodził się syn kilka dni temu....wszystko pięknie ładnie ale mój M za każdym razem kiedy widzi się z jakimiś wspólnymi znajomymi wypytuje czy już wiedzą że XX ma syna....wypytuje jak poród, jak mama szczęśliwa...jak to on się musi strasznie cieszyć....kurwa to jest tak dołujące a to wszystko jeszcze przy mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! N Normalnie wczoraj mu już powiedziałam że ma zero wyczucia....ja rozumiem jak ktoś inny zaczyna taką rozmowę ale on sam????? Wie jak mi jest przykro wtedy............Dzisiaj się wyżaliłam przyjaciółce że jak jeszcze raz będzie taka sytuacja....jak Boga kocham powiem bezczelnie że szczęściarze...widocznie facet się bardziej starał........normalnie mu tym tekstem przysole.....bo już mnie trafia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje szrlotko, nastepnym razem tez mu odpowiedz jakims tekstem ktory do niego trafi. ja sama bym sie mega wsciekla gdyby moj M takie teksty przy mnie puszczal. podziwiam cie za twoje opanowanie bo ja bym mu od razu cos powiedziala bo ja nie umiem tak poprostu przemilczec. a ja sobie leze i leze... jutro krotka wizyta na uczelni i znow lezenie i tabletki:( w czwartek ide po skierowanie na bete bo chce zobaczyc czy przyrasta dobrze, mam nadzieje ze sie nie rozczaruje bo poki co czuje sie dobrze i nie krwawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys też sama siebie podziwiam, uwierz mi........ja nie wiem czy ci faceci tacy durni czasem rzeczywiście są czy udają......ale spoko....jak mu przysole to się opanuje.......obym tylko nie musiała.....Kurczę jak mnie dzisiaj krzyż boli:(No rypie jak cholerka!!!!!!!!!!! Starość nie radość:(:(:(Poleżałabym sobie dzisiaj,pospała, wclae mi się imprezować nie chce....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę...:(:( NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03 czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? justys1818.....15.02.2010.................????????????... ........????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak czarodziejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nasza tabelka zaczyna optymistycznie wyglądać z brzuchatkami:-) Dziewczyny gratulację i trzymam kciuki! Nie odzywałam się, ale czytam Wasze posty i śledzę na bieżąco co i jak. U mnie będzie teraz tydzień pranka:-) Zobaczymy. Przestałam brać oeparol, bo go można brac tylko do owulacji. Nie wiem czy to wpływ oeparolu czy FF, ale jakość śluzu mi się poprawiła. Robię tez od wczoraj testy owulacyjne, narazie tylko jedna kreseczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!! justys jak sie czujesz Maleńka...??? szarlotka głowa do góry ! widze ze doł i Ciebie dopadł... !!! Dziewczynki testuja testuja juz niedługo beda sie cieszyc.....a ja??? :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochana ty juz niedlugo tez bedziesz testowac:) a ja czuje sie dobrze. rano lekkie plamienie ale teraz juz sucho. dzis pierwsza dawka duphastonu. wiesz ze mocno trzymam kciuki za ciebie i za wszystkie staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek nosek do góry:-) Na Ciebie też przyjdzie pora:-) Ja jestem pełna nadziei w tym cyklu, a koleżanki, które zaciązyły też nas wspierają w tym. Justys trzymaj sie cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Justys :) jestes kochana :) ja termin @ mam na piatek...ale czuje ze bedzie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×