Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko wiolkcia..............27............11.......... .....22-25. 03....Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 justys1818...........21...........5...................?????.........żywiec nina1985............24............7...................24. 03......Radomsko evika25..............25............2..................25- 28.03......Elbląg czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............2...................3.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś słoneczko bardzo mi przykro.... wiem że cokolwiek napiszę to i tak nie ma sensu.... ale chciałabym żebyś wiedziała że myślami jestem przy tobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys czytałam ze gdy jest ciaza blizniacza i jeden zarodek obumiera to beta spada ale nie ma to wplywu na drugi zarodek. Kochanie lec do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uważaj na Siebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do lekarza i powiedzial ze powtorzyla sie ta sama historia co poprzednio:( mam odstawic duphaston i czekac na @........ a 12 kwietnia mam isc sprawdzic czy sie wszystko wyczyscilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale powinien zrobic chyba jakies usg Słonko całym serduchem jestem przy Tobie kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla chcialbym wierzyc w takie cuda ale to napewno sie nie uda bo beta spadla ponad 50 % a juz poprzednio byla za niska jak na ten tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTYNKO trzymaj sie ! Jestesmy z TOBA !!!!!!! NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04....Tychy nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko wiolkcia..............27............11.......... .....22-25. 03....Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec nina1985............24............7...................24. 03......Radomsko evika25..............25............2..................25- 28.03......Elbląg czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............2...................3.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwy jest jednak chwilowy spadek stężenia HCG w przypadku, gdy w macicy zagnieździły się przynajmniej dwa zarodki (co zdarza się przy mnogiej owulacji lub po zabiegach in vitro) i jeden z nich obumiera. Nie ma to żadnego wpływu na pomyślny przebieg ciąży. Jeśli poziom tego hormonu w kolejnych badaniach wzrasta, rokowanie jest z reguły pomyślne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany justys- ale to niemiła wiadomość i bardzo niesprawiedliwa. bardzo mi przykro :(:(:(:(:(:(:(:( myszko jesteśmy z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas placze.... nie wiem co teraz robic. mysle czy nie jechac do szpitala bo niewiadomo czy nie trzebz bedzie czyscic bo nie mam plamien ani nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys myślę że powinnaś iść dziś do ginka żeby zobaczył czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś Skarbie!!!!!!!!!!!!! szok przeżyłam teraz czytając to!!!!!!!!!!!!! Przykro mi bardzo !!!!!!!!!!!!!! Kochana dlaczego nie masz zlecanych konkretniejszych badań, leków.....coś nie tak jest jeśli drugi raz pod rząd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jedź do szpitala!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny. justys tak bardzo ci wspolczuje. ja zbieram sily i wiare ze nastepnym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pecherzyka nie widac za to w jajniku jest b.dobrze widoczne ciałko żołte powiedziala ze za ok 2-3 tyg bedzie cos widac na usg jezeli jest ciaża siedze teraz w necie ale i tak nie wiem o co chodzi... Moze ktoras z was wie słonka? Justysiu tulam Cie kochanie mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×