Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

dlaczego dziwne- patrząć na normy to pasuje nawet do 5 tc. justys tylko bez nerwów. jest dobrze. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczac od 1 dnia ostatniej @ wg norm wychodzi jakis 5 tydzien justys:) Bedzie dobrze slonko. Omg jeszcze 1 dzien i sie cos dowiem buuuuuuuuu jak ja nie lubie tak dlugo czekac:( Jeszcze dowiedzialam sie dzisiaj ze wczoraj o 23 moj wujek zmarl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia slonko a tescik robilas?? jak czytam Twoje obiawy to jak bym czytala swoj opis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wedlug tych norm co mi dali to wychodzi ze to 3 tydz. ale w necie widze ze to norma na 4 tydz wiec chyba jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys musi byc ok zwlaszcza ze hcg jest dosc wysokie. Gdyby bylo cos nie tak bylo by o wiele nizsze. A kiedy slonko mialas ostatnia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kra wiadomość- moje kondolencje. no ja troszkę krócej bede czekac ale już zaczynam sie troszke stresować. bo wiecie mysle sobie ale by było ekstra jak by mi się udało- wyobrażam już sobei te dwie kreseczki ale za chwile zchodze na ziemie i mówię no coś ty jeszcze napewno teraz ci się nie udało- odczuwałabyś to jakoś a tu nic- i takie własnie mam poplatane myśli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillko nie nie robiłam jeszcz eteścika- czekam do piatku- wydłuża to się strasznie. wiesz te piersi i sluz wskazuja że wszystko jest na dobrej drodze ale to tez może być wynik tego że biorę leki. juzstys jest dobrze a jutro się przekonasz ze ładnie przyrosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujue wiolkcia. Dwa miesiace temu dowiedzielismy sie ze ma nowotwor i przez te dwa miesiace rozprzestrzenil sie na caly organizm i z dnia na dzien bylo coraz gorzej. Jedyna pozytywna mysl to taka ze juz sie nie meczy i nic go nie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się w końcu bo czas najwyższy ;-) pranko było a jak.... trzeba korzystać ,tylko wczoraj ten mój M to mnie ......... (aaaaaaaaaaaaaa) ta cholera zasnął rozumiecie to zasnął ............. myślałam że go rozedrę na strzępy....... a to był taki ostatni dobry dzień ;-( oj nie wiem co to teraz będzie ....... zobaczymy wszystko w rękach Boga.... (aha przypomniało mu się o 5 rano ...to ja na złość twardym snem spałam i wyrównałam rachunki ;-p ) kamilla moje kondolencje .... o mały włos a popuściłabym w gatki ze śmiechu (2 kawał) ekstra.... niunie pamiętam o was cały czas ale naprawdę mam ostatnio urwanie głowy ;-) staram się czytać na bieżąco czasami nie zdążę napisać nic .... wiolkcia ekstra łazieneczka gotowa super............ ja kochanie to dopiero początki ;-) szarlotko buziole 👄 justyś kochanie pamiętasz maleńka ODPOCZYNEK I RELAKSIK ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chętna na skype która chce to niech mi pisze na mail-a i będę szukać ....fajnie by było pogadać jakimś wieczorkiem .... jestem za!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam gdzies ze na podstawie bety nie okreslaja tygodni ciazy tylko na podstawie ostatniej @ i dlatego termin porodu jest +/- 2 tyg. jakos tak. Wiolkcia sorki za bezposredniosc ale mogla bys slonko opisac ten sluz?? Bo u mnie jest taki ni to bialy ni przezroczysty nie ciagnacy i gesty tj kremowy w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie teraz jest wolny od bólu- niestety raczysko jest bezlitosne- szybko wyniszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malvus moj mail kamcia818@tlen.pl napisz mi namiary na skype i postaram sie wieczorkiem odezwac. Berbelku napisz mi tez na maila nr swojego gg. No i ogolnie mozna by zrobic jakies pogaduchy na skype wieczorkiem podobno da sie zrobic ze kilka osob gada tak przynajmniej moj M powiedzial. Wiecie co moja mama mi powiedziala jak wujek zmarl i uslyszala ze moze bedzie babcia. " Corcia moze Bog tak chcial czasem jest tak ze zabiera kogos do Siebie aby ktos inny mogl sie narodzic..." Sama nie wiem co o tym myslec. Kluje mnie w pachwinie buuuuuuuu :( Ale nudze wam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc jest go duzooooo, jest taki mleczno biały, ani nie ciagnący ani rzadki. kule wiece co ja to chyba mam z Was najgorzej pod wzgledem oglądania zaciążonych brzuchatek- pracuje w centrum a tu się dużo ludzi przewija i bardzo dużo brzuchatek- az sie łezka w oczkach kręci, taka zazdrośc z bezradnocią. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzieli ze to czerniak byl a on nawet kilka lat moze byc i nic o nim nie wiemy a jak udezy to w ciagu paru miesiecy potrafi zabrac czlowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nudzisz kamillo- ekstra ze opisujesz nam swoje odczucia i generalnie swoje zycie- to pewnego rodzaju zaszczyt ze chcesz sie dzielić tym z nami- tzn obdazasz nas zaufaniem. hejo malvus- no to teraz zobaczymy jak dobrze Wam poszło pranie :):):):) kibicuje Wam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia wiem slonko co czujesz ja tez gdzie nie spojrze tam brzuchatka i strasznie kazdej zazdroszcze.... Moze mi tez sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to niezła przepowiedznia wujka- widzisz będzie fasolka u Ciebie a raczej już jest :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie bo tylko kobieta która jest w podobnej sytuacji co nasza bądz tez przez to przechodziła może nas zrozumieć- mężczyźni mogą tylko podejrzewac co czujemy ale nigdy nie poczuja niestety. więc ekstra ze jest takie forum gdzie można wypisac wszystkie swoje smutki i oobawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wiolkcia.... zobaczymy ;-) wiesz że ja za Ciebie CALUTKI czas trzymam kciuczki .... i czekam na twój teścik ❤️ zresztą za wszystkie MOJE KOCHANE STARACZKI trzymam kciuczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dzięki {kwiatek] ❤️ :):):):) jeszcze tylko 3 dni dla mnie to aż 3 dni :) ale zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tylko kobieta zrozumie kobietę :) kamill napiszę Ci nr na e-maila to sobi ejutro pogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no macie racje z tym ze facet nigdy tak do konca nie zrozumie co w nas siedzi:( wiolkcia trzy dni szybko zleca kochana:) i bedzie kolejna rybcia kamilla u ciebie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bedzie kiedyś napewno- jak nie teraz to w nastepnym miesiacu- nie poddam sie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkciu ja bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki oraz za wszystkie ktore niedlugo beda testowac 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla podam ci skype ale wieczorkiem jak już będę w domku bo ja go nie pamiętam ..... ps. właśnie to jest ten wielki + forum.... można mieć sesję za darmo ... i zawsze cię ktoś wysłucha... już samo to przynosi ulgę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justys1818
wg mnie beta jest za niska, zaczęłaś właśnie 6 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie justys nie przejmuj się- jutro odbierasz wyniki i jak cos to mozesz dryndnąc do ginka z wynikami- ale prosze się nie denerwuj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sama nie wiem... jak tak czytam na necie to dziewczyny pisza ze w 5 tyg. mialy juz ponad 500 bete......... boje sie jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×