Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Hej laski a ja już w pracy....:(ale mi się nie chce dzisiaj nic:(:(....mój 25 dc mija...i dzwonilam do lekarza zeby umowic sie na monitoring i z wynikami bo już wiem mniej wiecej kiedy owulka w przyszlym cyklu może być to się okazalo że lekarz na urlopie:(I znowu przedluzy mi sie wszystko:(:(:(szlag by to trfaił...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość io3344
Proszę o odpowiedź Was Drogie Panie, muszę skorzystać z Waszego doświadczenia, po ilu dniach od feralnego stosunku mogę zrobić betę hcg z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski a ja już w pracy....:(ale mi się nie chce dzisiaj nic:(:(....mój 25 dc mija...i dzwonilam do lekarza zeby umowic sie na monitoring i z wynikami bo już wiem mniej wiecej kiedy owulka w przyszlym cyklu może być to się okazalo że lekarz na urlopie:(I znowu przedluzy mi sie wszystko:(:(:(szlag by to trfaił...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko a moze juz teraz cos zaskoczylo:) i wtedy juz zaden monitoring nie bedzie potrzebny. ja trzymam kciuki za ciebie:) czytalam teraz ze najlepiej jest robic pranko codziennie ale tak zeby byl odstep co najmniej 20 godzin bo tyle potrzebuja zolnierzyki na odbudowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja, wernisko przyszło to wszystkie se polazły.... dobra, to idę se popatrzeć na allegro. Ale lookam cały czas na wieści od berbelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wpadlam na chwilke bo matula ma dzis imieninki i lece jej zlozyc zyczonka:) Berbelku czekam z niecierpliwoscia na wiadomosci co z rybcia a sukienki jeszcze nie mam ale jak tylko bede miala to zrobie zdjecia i wam pokaze:) A co u reszty?? Szarlotko ten podwyzszon progesteron moze miec cos na rzeczy Oprócz podstawowych funkcji progesteron pełni także inne ważne role - działa rozkurczowo oraz wysokie stężenia progesteronu hamują reakcję immunologiczną skierowaną przeciwko zarodkowi na wczesnych etapach ciąży. Wykrywane w badaniu laboratoryjnym stężenia progesteronu ulegają podwyższeniu jeśli kobieta używa doustnie leki na bazie naturalnego progesteronu (czasem bada się poziom progesteronu właśnie w celu określenia czy dawka leku została odpowiednio dobrana). Laboratoryjne zestawy nie wykrywają natomiast sztucznego progestagenu np. zawartego w Duphastonie, pomimo, że w organizmie działa on identycznie. Stosowanie środków działających miejscowo np. żeli czy globulek dopochwowych z progesteronem podnosi jego poziom ogólny w stopniu mniejszym niżby to wynikało z zastosowanej dawki (stężenie miejscowe jest wyższe niż we krwi). Nie ma takiego stężenia progesteronu, które wskazywałoby na ciążę przed terminem miesiączki. Progesteron wzrasta stopniowo w ciąży. Średnio w terminie miesiączki osiąga stężenie 20 ng/ml wzrastając do 40 ng/ml w końcu pierwszego trymestru. Wyższy progesteron zazwyczaj wiąże się z większym bezpieczeństwem ciąży, ale nie ma takich stężeń na podstawie których można by wyrokować co do jej dalszego przebiegu. Zdarza się, że nawet przy bardzo niskich stężeniach progesteronu ciąża rozwija się zupełnie prawidłowo. Stężenia progesteronu w ciąży mnogiej są wyższe niż w pojedynczej. Prawidłowa długość drogiej fazy cyklu wynosi przynajmniej 12 dni. Krótsza sugeruje niewydolność fazy lutealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla boska jestes:):):):)No cóż...zobaczymy co to oznacza....w sobotę się przekonam...jeśli do tego czasu nie dostanę @ będę testowała...mam cichą nadzieję znowu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam i moja ciąża dobiega ku końcowi :( lekarz pęcherzyk widział i nawet urósł ale pęcherzyk ma neiregularny kształt jest spłaszczony :( jutro jadę jeszcze raz na bete, która ma potwierdzić diagnozę lekarza a w czwartek do szpitala aby usg zrobił mi jeszcze jeden ginekolog i wtedy obaj podejmą decyzję o metodzxie przerwania ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże berbelek....strasznie mi przykro...aż mnie ciarki przeszły...........kurde ten świat naprawdę jest posrany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku jedz na usg do szpitala bo jezeli pechezyk rosnie widac otoczke to znaczy ze jest ok i moze byc nieregularna. Ten gi jest do d..py JEDZ DO SZPITALA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pęcherzyk rosnie a nie stoi w miejscu JEDZ DO SZPITALA!!!! NAWET KONOWAL NIC CI NIE PRZEPISAL!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku 😭 aż się popłakałam...... Cóż za niesprawiedliwość na tym świecie!!!! :( Brak mi słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku przykro mi slonko:( jak zrobisz bete to daj znac od razu. ale dziwne jest to ze w tak wczesnej ciazy gin nie proboje ratowac rybki jakimis lekami. bo skoro pecherzyk urosl to znaczy ze rybcia zyje. ja twojego lekarza nie rozumiem, bo moj nie widzial jeszcze pecherzyka a juz mi duphaston dal i wogole. a dopiero jak zobaczyl opadniety pecherzyk (taki jakby zgnieciony) na dnie macicy to kazal leki odstawic i dostalam okres ktory wszystko w srodku wyczyscil. i jak on niby chce zakonczyc ta ciaze?????!!!!! przeciez do 8 tyg nastepuje samoporonienie w postaci mieisaczki bardzo obfitej i bolesnej. i dopoki u ciebie tego nie ma to znak ze dzidzia zyje. gdyby cos bylo nie tak to organizm sam wywoluje krwawienie i nastepuje poronienie. zmien lekarza bo on jest dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko berebelku bardzo mi przykro ale może jeszcze nie wszystko stracone- może drugi ginek bedzie bardziej solidny. szarlotko a kiedy ten ginek ma ten urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki się powolutku z Wami żegnam 👄 strajkuję już.... aż mnie patrzały bolą od gapienia się w monitor.... no to do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia różnie...głównie 14 dc...15 najpóźniej....ale w tym cyklu daje sobie rękę odciąć że była w 12:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko a może zadzwonisz do niego zaraz jak wróci z urlopu - jesli i spytasz się go czy jest jeszcze sens przychodzenia- jesli nie będziesz miała owulki to uwazam że powinnaś iść no a jak już po to niestety pozamiatane w tym miesiącu. może ci sie w tym miesiacu przesunie na conajmniej 15-ty dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Berbelku strasznie mi przykro...jednak wierzę, że jest jeszcze szansa. Nic straconego. Nie poddawaj się i walcz. Przede wszystkim nie załamuj się! Dzidzia jeszcze żyje więc jest nadzieja! Jestem z Tobą:) U mnie kobiety dziś 9dc i cały dzien czułam lewy jajnik, więc coś się dzieje, a to chyba dobry znak, no nie?:) Test dzisiaj dalej negatyw i tempka niska. Czekamy dalej... Pozdrówki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×