Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej justys ! ja jestem... miałam małe zamieszanie w domku bo montowali mi szafe wnekowa w mieszkanku, ale juz jestem ;P Berbelku jestem w szoku ale bardzo sie ciesze :):):):):) musisz teraz dbac o siebie, nie dźwigaj i odpoczywaj :) tylko czemu nie pisałas? bardzo sie martwiłysmy !!!!!!!! co do zachowania pewnych dziewczyn na forum...zostawiam bez komentarza !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja jest ktos jeszcze??? Nerwusku czy twj komentarz dotyczy rownierz mnie?? Jesli tk to pisz nie chce zebys byla na mnie zla🌼 Szalotka pewnie zabalowala;) Justys oby byly blizniaki;) trzymam kciuki za staranka;) No i za reszte kobitek oczyiscie tez;) Maj jest WASZ!!!;) A gdzie nasza pozytywnie zakrecona Werna?? Pewnie pranko z M uskutecznia;) i nie ma chwilowo czasu;) Piszcie slonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki to znalazlam chyba swoje powolanie;) i zostane ginekologiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ale sie narobilo tego czytam i czytam w skrocie powiem ze wloski fajne i firanki superowe no i ciesze sie niezmiernie ze u berbelka wszystko ok a wiecie ze moja znajoma teraz w drudim cyklu brala clo podwojnie i sie udalo ale tak jak piszecie bedzie miala DUET :) ja wczoraj ostatnia dawka clo no i czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na mnie sie kobity poobrazaly chyba;) Ale wiadomosc od berbelka poprawila mi nastroj:) Karten maj jest Wasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie pisałam bo mam w domu straszne problemy z netem i nie miałam jak :( ale jutro jadę do tego profesorka jeszcze zobaczyc co mi powie a teraz mykam na chwilke do pracy zostawic L-4 az się boję co powiedzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie po zawodach:(:(Dzisiaj zaczęło się plamienie:(:(....więc @ się rozkręca.......eehhh a tak sobie nadziei narobiłam przez te wyniki progesteronu....mam już dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) szarlotko nie poddawaj sie bo mi zly przyklad dasz:) przeciez wiesz ze jestem z toba. i tak jestes w lepszej niz ja sytuacji bo masz krotkie cykle a ja takie dlugasne..... wiec twoje dwa cykle starankowe to moj jeden. czyli masz TAKIE WIELKIE szanse na dzidzika:) i prosze o usmiech:) :) :) :) :) u mnie 7 dc, trzecia dawka clo i czekam na testy owulacyjne:) pozdrowienia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko moja kochana ❤️ Ty moje jestem z Toba sloneczko, kurde jak bym blizej mieszkala... Ale wiedz ze mozesz na mnie skarbie liczyc i 🌼 na pocieszenie. A ktory masz kochanie dzien cyklu?? Berbelku w pracy jestes chroniona prawem a oni moga sobie teraz palcem w bucie pogrzebac. No i jezeli jestes w ciazy to L4 masz platne 100% a nie jak na zwyklym 80% ;) Twoja wiadomosc ze z rybcia jest wszystko ok i rosnie zajebiscie poprawila mi humorek;) A jak sie wogole czujesz?? Justys to teraz pranko z wirowankiem;) Slonka maj jest Wasz!!!! Werna Ty moja pozytywnie zakrecona wariatko masz sie odezwac i zarazic pozytywnym nastawieniem dziewczynki!!!! ;) Nerwusku i Nowa jak tam Rybcie i Wy sie czujecie?? :) Halo Wiolkcia czemu sie nie odzywasz?? No i usciski dla reszty kobitek i poprosze poranny raporcik zdrowotny;) Buzialki🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny co jest nikogo nie ma czy zle jestescie na mnie? Pisac mi tu szybciutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :):)) jestem i ja :):):) berebelku mega się ciesze ze wszystko nastawia sie pozytywnie- teraz bardzo dbaj o siebie- odpoczywaj jak najwięcej. u mnie ten cykl stracony niestety bo endometrium do bani- ale zobaczymy dziś na wizycie co tam się podziało - może jakiś cud i się poprawiło :):):):) szarlotko firanki ekstra :):):):) szoda ze @ nadchodzi- wredziolka !!! justys mam nadzioeje że teraz bedzie szczesliwy cykl dla Ciebie no i dla nas wszystkich :):):):) usciski dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty Kama nie nabroiłas zeby byc złym na Ciebie :):):) ja w pracy do 15-tej i mam nadzieje ze szybko mi zleci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi tez sie wydawalo ze nie nabroilam ale po posciku naszego Nerwuska sama nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Kamilko trzeba było troszke poprac bo się nazbierało :):):):):) zrobiłam obiada wczoraj, potem obejrzałam z M filmik, potem poszliśmy do babci a wieczorkiem ... no pranie oczywiście- niby cykl nie teges ale co będe sobie przyjemności odmawiać :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu o to ze my nie chcemy się między Was wtrącać i dlatego nie komentujemy tej sytuacji. uwazam że skoro nie dogadujecie się to powinniście dać sobie spokój z tymi pyskówkami- po co macie się wzajemnie denerwować- to tylko Wam zaszkodzi a w niczym nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia ja jestem ugodowa baba;) i wyciagnelam reke na zgode przprosilam ale skoro ona ma to w nosie to nie bede sie przed ksiezniczka plaszczyla. No a co do pranka to masz racje ;) co bedziecie z M sobie zalowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie przyjemność przede wszystkim. tak więc lepiej dac sobie spokój i skończyć ten temat :):):) zycie jest zbyt kruche by niepotrzebnie się stresować i denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wiolkcia:) to co to sie porobilo z twoim endometrium? w sumie ja nie wiem jak u mnie bedzie wygladac bo slyszalam ze clo zle wplywa na endo. ale jem tyle witaminek ze chyba wystarczy zeby ladnie uroslo endometrium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a kiedy tak mniej więcej widać bijące serduszko na usg?? no niby jest mała poprawa tylko mała ale zagrożenie i tak jest bardzo duże w moim przypadku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbeku mi gin mowil ze na usg moze zobaczyc serduszko juz od 7 tyg. no chyba ze ma super sprzet to moze troszke wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys moje endometrium w srodę było za małe ale nie wiem czy to wina clo bo w zeszłym miesiącu po peknieciu miałam duze a nawet za duże- więc one nieźle mi fiksuje. zobaczymy co dzis powie. pecherzyk chyba jeszcze nie peknął bo jeszcze go czasami czuje więc i może endometrium troszku urosło- nawet nie spytałam się go ile wynosiło ale teraz spytam napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×