Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Kamilka mój przyjaciel mówi ze winna zawsze lezy po dwóch stronach:) po stronie psa i tesciowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie bawie w tipsy;) dostalam lampe itd od mikolaja z dwa lata temu;) ale teraz robila mi dziewczyna ktora jest po kursie i potrzebuje fotki swoich prac do portfolio:) napisalam do niej na gadu zeby mi fotke przeslala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak bts w wawce mieszkala to pewnie ze bym sie zglosila skarbie do Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skończyłam studum zdrowia i urody ale wole kosmetyke naturalna niż tipsy:)już 5 lat w zawodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem po kosmetyce:) Rok uczylam sie w Wyzszej szkole kosmetyki i pielegnacji zdrowia i przenoslam sie na rok do studium kosmetycznego Awangarda. Ale nie pracuje w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To atakuj swojego M;) mnie cycochy a zwlaszcza sutki nap...laja sorki ze tak wulgarnie a;e inaczej nie da sie tego bolu opisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz monia ja miałam cieżki rok 2009 najgorszy jaki mogłam mieć i nieżycze tego żadnemu wrogowi straciłam jedna z najbliżych mi osob a póżniej rybcie na którą bardzo czekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobry znak:)szybko to u ciebie bo to przeciez 9 dc czy sie myle???mój M był zaatakowany po obiedzie a raczej on mnie zaatakował:)dziekuje kochana już mi lepiej:* do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham byc niania i zastanawiam sie czy od pazdziernika nie pojsc na pedagogike:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam jutro zdam raport z wizyty u lekarza ale dopiero poznym wieczorkiem pozdrawiam i buzioleeeeeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia @ miałam 23.04 wiec chyba 17.. no ja tez sie klade buzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki.....:):) Po pierwsze przepraszam że się nie odzywałam przez weekend:(Ale miałam naprawdę zajęty....M wrócił późno w piatek....Boże jak mi go żal było,zaharowuje się na śmierć prawie żeby firme ciągnąć i nas na wyższym poziomie.....spał chyba 3 godziny poprzedniej nocy a tak to cały czas prowadził przeładowany samochód!!!!!!!!!!!!!! Makabra!!!!!Do tego nerwów w trzy i trochę!!!!!!!Ale wrócił.....uffffff...ja się strasznie boję jak on wyjeżdża...:(:(:(:(Naorawdę mam potem czarne wizje..... W sobotę na szczęście nie musiał jechać do firmy....:)więc czas dla nas miał, potem byliśmy na pokazach skoków motocyklowych i na zlocie...:)Fajnie było poza tym że nas złapał cholerny deszcz w drodze powrotnej:)To sobie wyobraźcie deszcz a my na motorach:):):)Ja akurat nie należę do jęczących bab ale miałam ubaw z M po pachy bo ten klął pod kaskiem a ja lałam ze śmiechu:)Przynajmniej ciuchy nam nie przemokły bo mamy porządne ale znajomi to nawet majtki wykręcali:):)):) Niedziela spędzona na Górze Św.Anny...obeszlismy trasę drogi krzyżowej(moze to coś da)...piękna trasa no i szłam z nadzieją że ktoś mnie wysłucha....popołudniu przejechaliśmy się do sklepu meblowego no i kupiliśmy tylko lustro do komody,szczerze mówiąc nic tam nie ma....:( Co do mojej biologii dzisiaj 4 dc ,chociaż dziewczyny z praniem nie wytrzymałam:):):):)No cóż....krew nie woda:):):)he he dosłownie...:)...zaczniemy konkretne pranko od 10 dc...ja w środę robię jeszcze te dwa badania co mi zlecił gin, niestety monitoringu nie będzie bo ma urlop...:(czyli dopiero w następnym cyklu....trudno....to już będzie wtedy 7 cykl...:( Monia jak o Tobie czytalam to jak o sobie trochę...:(Kasa jest wszystko jest a ja też nie potrafię zaskoczyć:(I najbardziej mnie boli to że M tak bardzo chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis 10 dc i oglaszam starania za otwarte:) a wczoraj w nocy tez mnie bolal jajnik i mam spuchniety jajowod wiec na dniach owulka bedzie. i strasznie mi brzuch nabrzmial po tym clo, ale jakos to zniose:) pozdrawiam i buziaki:) 👄 ps. kamilla ja studiuje pedagogike:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tam u was??? bo u mnie nic ciekawego czekam na sądny czwartek i decyzje mojego ginka :( bo ten profesorek jakiś dizwny był zero zaufania do niego nie miałam :( na początku jak mu powiedziałam że mam brązowe plamienia topowiedział że to najmniej grożne potem zrobił mi usg i tu się zaczęło :( mówi że jejniki nie zmienione, jest pęcherzyk ciążowy o wielkości 0,97 cm i że jest teź krwiak o wymiarach 0,62x0,50 i z tej ciąży nic nie będzie a on może wypisac mi skierowanie na oddzial :( powiedziałam mu że nie chce skierowania bo jak coś to pojadę do swojego ginka i zadałam mu pytanie czy znalazł ciałko żółte o którym mówił mi mój ginek w czwartek że się zaczyna kształtować a on do mnie że to nie ma sesnsu tego szukać bo z tej ciąży i tak nic nie będzie załamał mnie w tym momencie :( zastanawia mnie bardzo ważna rzecz i może wy mi pomożecie na to odp skoro pęcherzyk u mojego ginka rośnie (najpierw 0,71 potem1,00 i potem 1,27 ) to dlaczego wyszło mi u tego profesorka 0,97 jakieś dziwne to jest :( przecież ten pęcherzyk nie może maleć może jedynie rosnąć?? nie wiem co mam robić i chyba znowu musę czekać do czwartku do koljenej wizyty u mojego ginka ale zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa przecież jak było żle to mój ginek powiedział mi otwarcie a teraz powiedział że widzi wiecej optymizmu i że jesli pojawia się krawawienia to mam do neigo dzwonić i jechac do szpitala ale sądzi że nic nei powinno się dziać pokazywałam to usg od profesora mojej cioci która jest pielegniarka i która uczyła kiedyś położne i mówi że ona nic z tego nie wiem bo to jest takie mało wyraźne mówi że ma słaby obraz usg nie wiem co mam myśleć o tym wszytskim profesoreknapisał na swojej opinii pod usg że to poronienie zagrażające albo zatrzymane on chyba sam nei wiem co to jest :( plamienia mam ale są mniejsze cały czas biorę luteinę dziewczyny sądzicie że jest jeszcze szansa że mi się uda?? sądzicie że mam jeszcze szanse???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie :) Berbelku... powiem Ci szczerze ze ja juz zgłupiałam.... nie wiem co mam Ci powiedziec... skoro plamienia sa małe, bierzesz luteine, jesli nie masz silny bóli to wyglada ze wszystko jest ok, tylko ciąża bardzo wczesna.... naprawde nie wiem co o tym myśleć :( cały czas myśle o Tobie i o całej tej sytuacji... !Bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i mam nadzieje, że w czwartek będziesz juz spokojna !!!!!!! Nie denerwuj się teraz, musisz czekać... Buziaki dla Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja wlasnie wstalam. Berbelku tak jak pisalam wczesniej krwiaczek moze byc nie grozny a skoro tamten gin dal Ci nadzieje i nic cie nie boli to musisz byc dobrej mysli kochanie;) Buziaki dla erszty slonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Byłam dzisiaj na USG. To jest mój 15dc i owulki nie było. Nie ma też pęcherzyka dominującego. CLO nie zadziałałao... Zaczynam powoli tracić nadzieję i już nie mam siły dalej walczyć... Mam do Was pytanie, może Wy mi pomożecie: lekarz powiedział, że mam endometrium 8mm i coś musiało spowodować jego wzrost. Twierdzi, że owulka może jeszcze być i kazał działać do 18dc. Czy to wogóle możliwe, że pęcherzyk jeszcze urósł w tak krótkim czasie? Skoro teraz nie ma żadnego dominującego? Bo ja i tak jestem pesymistycznie do tego nastawiona. Może chciał mnie tylko pocieszyć... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my raczej dobrze... za tydzien wizyta... w sobote jak sie połozyłam wieczorem spac, to poczułam jakby mi w srodku "jakies bombelki" pękały :P , jakby mi tam pulsowało w podbrzuszu...wiem moze to głupie, ale ja sie wystraszyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia rosnie wiec pewnie dlatego;) Nadi dzialajcie z M i sie nie zastanawiajcie Nowa miala pecherzyk 11mm i powstala Niunka wiec wszystko mozliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×