Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

peikna jest :)):) a wiesz z eja tez mam na imie kamila:):) no i kolejny dzine zaarz minie a meisiaczki braka test negatywny ajjjjj co za zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze ze wszystkie Kamile tak niecierpliwe;) Tego elektronicznego nie bierz pod uwage mi tak samo nic nie pokazal a na plytkowym byla jasniutka kreseczka ta druga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....justys1818, czyli myslisz, że to może być zarodek. poczekam do miesiączki i jak nie dostanę zrobię test.........jednak pewnie nie wytrzymam i zrobię w sobotę, zdje się, że już po 6-ciu dniach można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej slonko zrobic w dniu spodziewanej @ bo mimo pozytywu jak zrobisz wczesniej to @ bedzie w terminie i strasznie sie rozczarujesz. Tu cierpliwosc jest jak najbardziej wsazana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za slowa.To mile jak ktos rozumie jak mowie a wy wlasnie takie jestescie.Dzis robilam test i nic ale sie napewno nie poddam bo kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ja dziś robiłam test i nic @ też nie ma zrobilam 2 test teraz i tez nic choć jakbym widziala jakis cień prawie niewidoczny ale to chyba moja schiza także czekam jeszcze @ nie ma jest nadzieja gorzej bedzie jak @ przyjdzie to juz kompletnie sie załamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama a jakoś tak... nie staram sie teraz, co to mam pisac...? :( poza tym dołek nadal trwa, srednio sobie z nim radze... ale co tu u Was tak pusto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki nerwusek wogole wszystkim dziewczynka dziekuje tak bardzo bym chciała boję sie ze sie rozczaruje i @ jutro przylezie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj nerwusku ja tez mega dola mam najchetniej bym sie nawalila jak szpadel zeby nic nie czuc:( Karten trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie bym zrobila to z toba.Test zrobilam rano a zagladam do niego do tej pory choc wiem ze juz wynik sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troszke zycie mi sie wali i prawdopodobnie bedziemy musieli zrobic przerwe w staraniach i zaczne tabletki znow brac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kamilko wierze ci jest ciezko ale musisz odrazu brac tabsy nie szkoda zdrowia co ma byc to bedzie macie rodziców napewno wam troszke pomoga jak bedzie taka potrzeba wiem ze pewnie pomyslisz ze dobrze mi tak pisac ale tyle kamilko starania i chcesz robic przerwe sorki jezeli cie uraziłam buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie karten dzieki za slowa otuchy :* Tez sie bije z myslami nad tym czy wracac do tabsow . Pomoc rodzicow hmmm raczej nie da rady pomogli ze slubem i slysze ze gdyby nie oni to by nic nie bylo a mialo byc tak pieknie.... Najsmieszniej bedzie jak sie w tym miesiacu okaze ze jestem w ciazy chociaz wiem ze to malo prawdopodobne aby sie udalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×