Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

dzidzi23uk wspolczuje:( moze nastepnym razem sie uda. ja tez boje sie okropnie ze znow sie rozczaruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys masz myslec pozytywnie i nie ma innej opcji puki @ nie ma musisz wierzyc ze bedzie dobrze:* Dzidzi slonko jak nie udalo sie teraz to moze nastepnym razem sie uda najwazniesze to sie nie zalamywac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka jestem na chwilke wiecie co ja naprawde sie zalamuje jz powoli dzis w pracy bylam nei do zycia w domu tak samo i kloce sie z M bo z zalu juz nei wiem co mam robic tak mi zle ile mozna!!! najgprsze ejst to ze sie opozniala ta pieprzona@ i dawala nadzieje zludne nadziejeje jak w ostatnich meisiacach przeciez ja sie wykoncze!!!!............. musialam to napisac wybaczcie potrzebowalam wygadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidziuk a moze odrobina luzu by Wam pomogla. Czasem ogromne pragnienie blokuje mozliwosc zajscia w ciaze mimo super warunkow zdrowotnych u obojga partnerów. Tule Cie wirtualnie i pisz kiedy masz potrzebe po to jest to forum skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mysle ale robuje nei wnikac i nie myslec a nie wychodzi:(:(( dziekuje ci slonce lece spac jutro do pacy buziaki:*::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:* Karten mam nadzieje ze @ nie przyszla i test pokazal II kreseczki a ze szczescia zapomnialas nam napisac;) Buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:):):) Witam nowe staraczki....Dzidzi23uk...nie martw się kochana ja to dopiero mam cyrk ...jak sobie poczytasz wcześniej:):)Co miesiąc czekałam na cud a teraz wiem że z cudów dupa...:) Dziewczynki nie wiem czy nadrobię co u kogo się dzieje bo dawno mnie nie było.... Kamilka mnie zmobilizowała:)Kochana dziękuję Ci że się tak martwisz:):) U mnie jakby ktoś zapomniał po staremu czyli w sierpniu zaczynamy wizyty w klinice,narazie sobie odpoczywamy psychicznie...mamy urlop w lipcu więc się odstresujemy...mieszkanko nam kończą remontować a w październiku ślub więc trochę pozytywów jest.... A ja biorę dalej Duphaston 2x 1 ,wczoraj brałam ostatnią tabletkę także teraz jestem ciekawa kiedy @ będzie...Napiszcie dziewczynki jak któreś biorą jak to u was???? A wczoraj i pzredwczoraj miałam koszmarny ból nerek,spać nie mogłam,ruszyć się nawet nie mogłam!!! katastrofa!!!!!!!!najpierw mnie lewa napier.... potem prawa...wieczorem jeszcze obie naraz , no poprostu horror!!!! Sikałam co godzinę:( a byliśmy na basenie tydzień temu.....kurna ja zawsze muszę coś złapać...:(dzisiaj już lepiej bo bolą mniej ale je czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cie kochanie:* a moze teraz cos sie zmieni wiesz ze ja w Ciebie wierze i caly czas Wam kibicuje;) z reszta tak jak kazdej z dziewczynek;) Podoba Ci sie tabeleczka nowa? Jestem zla mi sie chce a M spi:( buzial:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka obudź go w odpowiedni sposób:):)Ja dzisiaj mojemu przeszkadzałam w robieniu jajecznicy rano:):)Tak mu przeszkadzałam że musiał w końcu patelnię odstawić i zająć się mną:):):)Jajecznicę dokończył później....:) Kamilko dziękuję za wsparcie...czasem mam takie chwile że siedzę i ryczę w domu..:(Potem mi przechodzi ,za godzinę znowu mi źle....ehhh szkoda słów....:(Tak się boję że nawet in vitro nam nie wyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko wiem co czujesz bo mam podobnie nie wiem czy czytalas wczesniej ale bede musiala chyba wrocic to tabsow i nie jestem z tego powodu zbyt szczesliwa:( A co do M musze chwile odczekac bo sie na niego obrazilam;) ale tak mi sie chce ze chyba dlugo nie pociagne z tym obrazaniem;) boli mnie podbrzusze:/ ale to nie przeszkodzi w zamierzonym celu;) Ciesze sie ze moge Ci choc dobrym slowem pomoc jak bym Cie spotkala to nakopala bym Ci kochanie w tylek zeby z glowki wyszly czarne mysli;) Mowie Ci ze wyniki M mogly byc kiepskie przez to ze nie zrobiliscie posciku przed nimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu takie podle nastroje od rana? szarlotko ja w ciebie wierze, uda ci sie kochana:) kama a ty sie zastanow czy warto truc organizm tabsami, ja bralam kiedys i teraz zaluje bo przez to mam problemy. moze lepiej inny sposob antykoncepcji... a u mnie jak narazie zero objawow. nic nie boli co mnie dziwi bo w tamtym cyklu piersi i sutki bolaly jak cholera po owulce a teraz nic..... dziewczyny mowily mi ze to po clo, wiec teraz tez powinno tak byc bo bralam nawet podwojna dawke. to juz 5 dzien po owulce i nic nie czuje:) moze to dobry objaw ten brak objawow:) buziole. pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i M jednak sie obudzil;) Justys powiem Ci ze mam taka cichutka nadzieje ze moze Nam sie uda.... A z Twoich brakow objawow bardzo sie ciesze i jeszcze mocniej zaciskam kciuki zeby sie Wam udalo:* Buzial:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka i zycze Ci tego Kamilko z całego serca. piekna tabeleczka :) szarlotko- gratki z okzaji planów legalizacji Waszego związku. :):):):) nie załamuj się słonko. sprawdzicie jeszcze raz nasionka i zobaczysz ze będzie dużo lepiej. jestem tego pewna. justys oby ten brak objawów był dobrym objawem :):):):) dzidzi23uk przykro mi że @ przyszła- ale pamiętaj walczymy dalej!!!!!!! usciski dla wszystkich :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiolkciu:* Kurcze najgorsze jest ze w serduchu tli sie iskierka ze moze sie uda ale rozum mowi ze pewnie bedzie jak co miesiac i @ przyjdzie:/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 4 dzień z duphastonem ale strasznie boli mnie prawy jajnik:/ placuszek juz upiekłam i teraz lece szykowac obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucze mnie tylko martwi bardzo duza ilosc bialego, lepkiego i gestego sluzu..... tak sie boje ze to znow nadzerka sie przebudzila i znow zaczna sie uplawy i zapalenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmonika widzę że Ty też na Duphastonie.....a jak masz go brać???? Ja dzisiaj skończyłam i ciekawa jestem kiedy @ będzie po tym.... A teraz siedzę w domu i jestem maksymalnie wkur......Wyobraźcie sobie ,kilka dni temu przyjechala siostra mojego M z Anglii,plany na dzisiaj to nie gotuję obiadu tylko mieliśmy jechać do knajpy....oczywiście co?????? Ano teraz M wrócił już z pracy ale najpierw zawozi gdzieś siostrę!!!! I UWAGA będzie koledze zawoził USZKODZONY motocykl!!!!!! Jakby se kurwa kolega sam nie mógł zawieźć jak uszkodzony!!!!!I co z tego że się wydarłam na niego przez telefon jak i tak wsiądzie na to gówno......co za DEBIL kolega jak tylko dowiem się który taki mądry to jak Boga kocham sama mu dam w pysk!!!!!!!!!!!!Sam się nie narazi tylko mojego będzie prosił!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tam u Was?? właśnie wróciłam z uczelni i zdałam dzisiejszy egzamin :) ale zostało mi jeszcze 5 :( w poniedzialek wizyta u ginka ciekawe co powie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duphaston zaczynam brac 4 dni po pozytywnym tescie owulacyjnym, 2x1 przez 10 dni w 10 dzień mam zrobic test ciażowy i jesli pozytywny to zaczac 3x1 a jesli negatywny to za2 dni @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko ja brałam duphaston od 16 do 25dc i na 4 dzień po ostatniej tabletce dostawałam @. no fakt troche ryzykuje Twój M ale chyba sam powinien zdawac sobie sprawe z ryzyka i nie dawać sie wykorzystywać!! współczuje tego strachu o bezpieczeństwo M. justys ja miałam po clo albo duphastonie taki lepki gesty śluz i na dzień przed @ sie zawsze kończył. może t jednak nie nadzerka. Kama no cóż pozostaje tylko czekać- nie ma co gdybać by się niepotrzebnie nie nakręcać. ale oczywiście trzymam kciukaski za pozytywne zakończenie cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiolkcia obys miala racje:) jezu juz sie nie moge doczekac 6 lipca.... ciekawe czy @ przyjdzie czy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia-evian
hej dziewczyny, przepraszam, jezeli "wcielam" wam sie w rozmowe ale mysle, ze wy jestescie doswiadczone w sprawach ciazowych i bylabym wam ogromnie wdzieczna za wasza odp. :D pytanie moje bedzie takie jak 1000 podobnych tutaj na tym forum pytan ale 6 dnia cyklu wieczorem ( krwawienia juz nie bylo ) kochalam sie z narzeczonym i wszystko niby ok, robimy tak od dwoch lat - do tej pory zabezpieczalismy sie tylko w okolicy 14 dnia ( z dzidziusiem chcemy poczekac az skoncze studia - jeszcze rok :) ) ale w niedziele rano bylo mi tam strasznie wilgotnie natomiast w poniedzialek pojawily sie plodne - caly cykl wychodzi na to przesunal mi sie o tydzien ( plodne mialam zawsze dopiero 12 dnia... :) ) od mniej wiecej srody sluz zrobil sie taki jak na nieplodne i zglupialam i nie wiem juz jaka jest szansa, ze to ciaza czy nie ciaza symptomow miec nie powinnam narazie zadnych ale piersi mi sie lekko powiekszyly ( tak jak przed okresem), na jednej pojawily sie takie brazowe koleczka dookola brodawki, ciagnie mnie brzuch ( jak przed okresem) no i jest mi niedobrze ( ale to moze, ze ja jem dziwne rzeczy typu mleko z sokiem jablkowym ;-) ) ... slabo mi tez jest wlasciwie - ale przy takim upale jak jest u mnie to chyba kazdy by zasypial na stojaco... mam pytanie: czy te male plemniki terminatory byly w stanie przeczekac u mnie te niecale dwa dni zeby mi zaatakowac komorke jajowa czy jest to malo prawdopodobne pytam, bo test zrobie dopiero w terminie spodziewanej miesiaczki ale niedlugo musze isc do dentysty i jezeli jestem w ciazy to nie chcialabym fasolki znieczuleniami truc.. tutaj u mnie sa jakies testy dzialajace niby od 6 dnia po zaplodnieniu..ale czy mozna takim wierzyc? pozdrawiam Asia ps. jeszcze raz przepraszam, za przeszkodzenie w rozmowie ale tutaj tyle spamerow, zegdybym zalozyla nowy topik to uzyskalabym pewnie tylko jakies idiotyczne odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ja niestety dostałam przylazła @ i wczoraj nie pisałam bo wróciłam z pracy zrobiłam test i zaraz dostałam okres i się załamałam juz nie mam sił :( dziś już troszke lepiej ale ta moja @ jest jakaś dziwna taka nie z krwią a brudna bardzo chyba ze dopiero sie porządnie rozkreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×