Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

a u mnie zadnych nowosci. nie wiem który dc- mam totalny luz od tabsów i liczenia cykli- przewa trwa- czekam na laparosopie. a obecnie siedze cały dzień w pracy- nudze się nieziemsko- jutro wyjazd na moje "ranczo"-pobawie się troszkę przy zieleni to i może się opale :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się przeprowadze to bedzie trzeba miec pieska by pilnował posiadłości- chce wziąźć ze schroniska- ale cały czas się waham czy szczeniaka czy już dorosłego- wszystkich ich mi szkoda- tych starszych już nikt nie chce brac- bo to psy z przeszłościa- a szczeniaka już mozna sobie samemu wytresowac. więc nie wiem co mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia problemy spedzaja mi sen z powiek:/ Do tego zajebiscie bola mnie sutki nawet koszulka drazni a nie daj boze dotknac:/ Od kilku dni podbrzusze mnie pobolewa wiec chyba jest po owu juz, Ja tez slonce nie licze nic. A co do psiakow ze schroniska to gdybym mogla to wszystkie bym wziela, teraz w wakacje bedzie ich wiecej. Odpowiedzialni wlasciciele wyjezdzaja na wakacje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko z blam w schronisku i sie poplakalam:( jak widzialam te smutne oczy ktore mowily zabierz mnie do domu...... cos strasznego jak mozna porzucic pieska przeciez to czlonek rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety niektórzy ludzie są bardzo brutalni dla psiaków- az szkoda słów normalnie. no to Kamilko teraz zostaje czekanie na dalszy ciąg wydarzeń u Ciebie :))):) już coraz blizej. justys ty z nas 3 najwczesniej testujesz- ale to już poleci i niebawem nastapi :):):):) bedzie dobrze- napewno kiedys sie uda :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tez juz nie licze dni cyklu, mam na razie dosyc ! poza tym juz za tydzien jade z mezem po pieska i juz nie moge sie doczekac :-) bedzie w koncu jakies malenstwo w domu. A tak poza tym to rozmawialam ostatnio z taka moja nowa kolezanka i ona mowila, ze tez dlugo sie starala o dziecko, przy pierwszej ciazy zaszla wtedy gdy kupila sobie psa a przy drugiej po droznosci jajowodow, przeszla ten zabieg i juz calkiem byla zrezygnowana bo wyszlo, ze ma jeden jajowod niedrożny, okazalo sie, ze juz miesiac pozniej byla w ciazy :-) wiec wszystkim tym co czekaja na ten zabieg zycze powodzenia :-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) jak tam weekend Wam minął ?? ja jutro mam ginka aż nie chcę o tym myśleć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja ktos jest? Berbelku trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok:* Napisz po wizycie co i jak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow czeka mnie nieprzespana nocka:( Do tego piersi bola i swedza a sutki jeszcze bardziej masakra:( Do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzis mialam kolejna nie przespana noc.... glowa mnie tak boli ze ledwo zyje:( jeszcze kilka nocy z rzedu tak bedzie dopoki psiaki nie zaczna widziec i slyszec. dzis 26 dc i nadal zero objawow na @ jak i na ciaze. chyba znow sie nie udalo bo juz raz mialam taki bezobjawowy cykl i wtedy nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys ja za Ciebie bardzo mocno trzymam kciuki:* berbelku jak wizyta u gina? dziewczynki odzywajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny. Tak patrze na tabelke i powiem wam ze moj wiek mnie przeraza. Opuszcza mnie nadzieja i tak strasznie mi przykro.Czuje ze wpadam w dolek.Lzy same do oczu sie pchaja.Jakie to jest niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* **************************** nick..............wiek.........cykl starań......data@....... ...miasto ********************************************************* **************************** _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek dzidzi23uk........23................11..............23 .06.......uk romualda18.......36.................9...............25.06 ... ....wabrzezno szarlotka80.......29.................7...............29.0 6.. .....Gliwice nadi8...............23...............14...............03. 07. .....Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp justys1818........21.................7................06. 07. ....Żywiec mysia owsia.......26................10...............05.07......Br zesko Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...5-11/07...Tychy Kamilla23...........23.................7................1 1.0 7.........Wawa wiolkcia............28................15................1 8. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................? ??? ?.......Wrocław karten.............28.................5..............26.07.....j.góra ********************************************************* *************************** ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ********************************************************* *************************** NowaTu24.........24tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19tc...............14.11.2010.......d ziewczynka Lajla_ie............?????...............?????????????.... ... ?????? berbelek1 .........?????...............????????????.........?????? werna26...........?????...............????????????....... ..?????? ********************************************************* *************************** witam no i znów kolejny cykl starań nie mam już sił :(:(:( pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami czuje sie taka do niczego.Mam od 2 lat nowego partnera i kocham go do szalenstwa i widze ze on mnie tez.On tak bardzo chce miec malenstwo a ja tak bardzo chce mu je dac.Niby wszystko z nami jest w pozadku ale jakos sie nie udaje.Ja juz zaczynam miec obsesje a to do niczego dobrego nie prowadzi.Dziekuje za slowo otuchy.Jak dobrze ze was tu znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* **************************** nick..............wiek.........cykl starań......data@....... ...miasto ********************************************************* **************************** _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek dzidzi23uk........23................11..............23 .06.......uk romualda18.......36.................9...............25.06 ... ....wabrzezno szarlotka80.......29.................7...............29.0 6.. .....Gliwice nadi8...............23...............14...............03. 07. .....Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp justys1818........21.................7................06. 07. ....Żywiec mysia owsia.......26................10...............05.07......Br zesko Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...5-11/07...Tychy Kamilla23...........23.................7................1 1.0 7.........Wawa wiolkcia............28................15................1 8. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................? ??? ?.......Wrocław karten..............28..................5..................26.0 7.....j.góra ********************************************************* *************************** ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ********************************************************* *************************** NowaTu24.........24tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19tc...............14.11.2010.......d ziewczynka Lajla_ie............?????...............?????????????.... ... ?????? berbelek1 .........?????...............????????????.........?????? werna26...........?????...............????????????....... ..?????? ********************************************************* *************************** dziewczynki zobaczycie ze sie Wam uda:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia najwazniejsze zeby sie nie zalamywac bo to dziala na niekozysc tylko. Dziewczynki pewnie korzystaja ze slonka:) Jestem ciekawa co tam u berbelka bo dzisiaj ma wizyte u gina, mam nadzieje ze wszystko ok i napisze nam po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* **************************** nick..............wiek.........cykl starań......data@....... ...miasto ********************************************************* **************************** _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek dzidzi23uk........23................11..............23 .06.......uk romualda18.......36.................9...............25.06 ... ....wabrzezno szarlotka80.......29.................7...............29.0 6.. .....Gliwice nadi8...............23...............14...............03. 07. .....Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp justys1818........21.................7................06. 07. ....Żywiec mysia owsia.......26................10...............05.07......Br zesko Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...5-11/07...Tychy Kamilla23...........23.................7................1 1.0 7.........Wawa wiolkcia............28................15................1 8. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................? ??? ?.......Wrocław karten..............28..................5................ ..26.0 7.....j.góra ********************************************************* *************************** ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ********************************************************* *************************** NowaTu24.........24tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19tc...............14.11.2010.......d ziewczynka Lajla_ie............?????...............?????????????.... ... ?????? berbelek1 .........?????..............02.01.2010........?????? werna26...........?????...............????????????....... ..?????? ********************************************************* *************************** wpisałam swoją datę porodu :) a dziś wszystko dobrze :) dzidzi ma już 6,56 cm a przeziorność wyszła 0,13 więc jak najbardziej w normie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku nawet nie wiesz jak sie ciesze ze z Rybcia wszystko ok :) Czekajaca zdrowka zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×