Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

czekajaca kolejna wizyte mam 2 sierpnia za to dzis czuje się masakrycznie :( chyba się czymś przyturłam bo cały dzień boli mnie głowa biegunka wymioty :( lekarz powiedział że jak mi do jutra nie przejdzie to czekaja mnie kroplówki żebym się nie odwodniła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciagne II opakowanie YASMIN. Juz niedlugo bedzie @ bo koło 6 - 10 .07. A potem jeszcze 1 opakowanie. Sluz podczas brania tabletek jest biały, jest go duzo i temperatura podwyzszona. Dowiedziałam sie ze organizm w czasie brania tabletek anty mysli ze jest w ciazy, dlatego wałsnie ta podwyzszona temp i taki sluz. No cóz człowiek sie uczy całe zycie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca jest tak bo w tabsach jest progesteron pozniej napisze dokladniej bo lece na rozmowe w sprawie pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku bardzo gratuluje trzymam kciuki zeby ci te dolegliwosci szybko przeszly.Ojejku jak ja ci zazdroszcze.Moze kiedys ja napisze ze jestem blogoslawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jakie tu pustki nie bylo mnie chyba z miesiac a zaleglosci nadrobilam w 5 min. dziewczyny bardzo sie zaniedbujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a siedze sobie wlasnie na urlopie w domku. wczoraj szalalam ze sprzataniem salonu a dzis odpoczywam. pisze wlasnie sprawozdanie do pracy :P a u was widze niewiele sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis mialam ostatni dzien na uczelni i wakacje!!! niestety mam tez zle przeczucia co do tego cyklu bo @ za tydzien ma byc a nie mam zadnych objawow i pewnie nadejdzie niespodziewanie:( wczoraj dowiedzialam sie tez ze u mnie w wiosce jest w ciazy 7 dziewczyn w wieku 16,17 lat..... oczywiscie wpadly sobie i gdzie tu sprawiedliwosc:( mi to sie chyba nigdy nie uda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla to miłej pracy! Justys to super ze juz wakacje !!! :) No nie ma sprawiedliwosci, one pewnie nie chciałały a zaszły a my chcemy i nie mozemy... Albo musimy to odkładac z jakichs wzgledów itd :( Ech zycie.... Ale nie ma co sie dołowac!!!!!!!!!!!! BEDZIE DOBRZE BO MUSI!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I takie podejscie mi sie podoba Czekajaca:) Jak wogole sie kochana czujesz? Ja wlasnie jem sniadanko:) Buleczki z maselkiem i pomidorkiem:) Pysznosci:) Justys usmiechnij sie i przestan myslec negatywnie bo osobiscie sie do Ciebie wybiore i nakopie w tylek;) CO mam byc to bedzie jak nie teraz to nastepnym razem sie uda:* Kibicuje Ci i mocno trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla to smacznego :-) No ja sie czuje w miare, kaszel mnie dalej meczy ale mam syropek któy pomaga sie pozbyc tych nagromadzonych rzeczy z płuc i gardła. Zatoki pobolewaja i katar jest, ale ibuprom zatoki tez w miare pomaga... Ogólnie juz lepiej niz wczoraj. A CO TAM U CIEBIE KAMILKO ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie powiem Ci kochanie ze sama jestem ciekawa:) 11.07 mam miec @ i zobaczymy czy 7 cykl byl udany;) od dwoch dni mam straszne wypieki na buzi a zawsze blada jestem, nawet moja mama powiedziala ze wygladam jak bym sie opalila na buzi. Do tego strasznie bola sutki az pieka piersi tez zaczynaja bardziej bolec, sluzu od groma bialy gesty i troche rozciagliwy a dzis od rana po prawej stronie jak czolo boli mnie glowa:/ Wiec objawy typowe na @ chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No KAMILKO własnie, CHYBA !!!!!!!! To chyba to najwłasciwsze słowo :) TRZYMAM kciuki by sie udało!!!!!!!!!!! :) A ja akurat po II sniadanku: - kiwi - 3 nektarynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×