Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

a co do mego pacana to hmm juz okej;]..wycałował mnie wysciskał...chyba te gadki o usunięciu moze były dlatego ze był w szoku..nie wiem sama..juz myslimy o mieszkanku dla nas i maluszka;p..oby wiecej nie powtorzyła sie taka sytuacja bo wtedy urwe mu ....****....i wywle na kopach;p..Co do pracy to jednak uwazam ze mimow wszystko jest tu potrzebna umowa o prace ale ciagłosc czyli np na 3 lata badz na rok a nie zabardzo zeby mogła byc z misiąca na miesiąc..zadz w poniedziałek do zusu i zapytam..wiem jeszcze jedno ,że jesli ma sie stała umopwe na czas okreslony np na rok i powiesz pracodawcy ze jestes w ciazy to nie ma prawa cie zwolnic to wiem natomiast jesli to jest umowa z miesiaca na miesiac przedłuzana to moga po prostu mi ni przedłuzyc takiej umowy konczy mi sie umowa i dowidzenia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety ale sie tu dzieje. dawno nieczytalam i kilka stron do nadrobienia. witam wszystkie nowe dziewczyny tym ktorym sie udalo gratuluje pozostale dziewczyny pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ciekawego i wesolego. nawet nie chce mi sie o tym pisac. jak tam justys twoje dwie kreseczki? ciemniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak narazie sa bladziochy ale jutro zrobie i mysle ze bedzie juz ladna kreska. :) ale 2 brak wiec jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa!!!!!!!
i szybko proszę o odpowiedź! wróciłam do domu po upalnym dniu(w sumie się nie przemęczałam,tylko chwilę byłam w słońcu) teraz zjadłam obiad,żadnych ruchów a lekko pobolewał mnie brzuch jak przed @ . jestem w 4 tygodniu i czy to może być objaw poronienia? dodam że nie miałam w ciąży żadnego krwawienia.na początku tylko bolał mnie brzuch jak przed @ ( a to podobno sygnał że zarodek się zagnieżdża.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się to normalne
jestem tu nowa-w ciazy ma prawo boleć brzuch i są to bóle jak na @, to rozcigająca się macica, wiec się nie martw, ale każdy ból trzeba skonsultować z lekarzem. Mnie tak na początku ciązy bolał brzuch, ze brałam no-spę, a wszsytko było w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa!!!!!!!
brzuch bolał mnie w zeszłym tyg jakieś 2-3 dni,spokój. i dziś zaczął. nie jest to ból taki ostry tylko tak lekko ćmił kilka minut i przestał.mam nadzieję że maleństwo rozwija się dobrze i nic mu nie grozi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu nowa...mnie brzuch bolal do 12tc...byl mocny jak 1 dc....nospy nie bralam,by dzidzi nie zaszkodzic,ale ledwo wytrzymywalam z bolu.. to normalne,lekarz powiedzial,ze jak by byly regularne skurcze lub plamienia to mam sie martwic...mi pomogl duphaston(czy jakos tak),extra dawka hormonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mnie brzuch bolal tylko przed terminem @ i kilka dni po terminie a teraz nie boli wcale. Ale to chyba kazda kobieta ma inaczej. Ja wogole nie mam zadnych objawow poza bolem piersi. Jutro ide na bete bo az ciezko uwierzyc ze jestem w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz kochana,to prawda :D tak jak justys napisala,kazda z nas ma inne objawy i inaczej przechodzi ciaze,to nawet nie jest indywidualna sprawa kobiety,ale ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sat :) kurcze ale wiesz ja bym wolala miec jakies objawy bo bym wtedy wiedziala ze dzidzia sie rozwija itd. Dziewczyny na innym forum pisaly ze sa senne strasznie i jakies tam bole maja a ja nic :) troszke apetyt mam wiekszy i sutki mnie bola bo piersi raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie ale masz piękne dwie wyraznie kreseczki :-) dobrze sie czujesz . . . no czego mozna chciec więcej ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielęgniarka2222
czesc dziewczyny, czytam Wasze forum już od dłuzszego czasu, i jestem w szoku ile kobiet ma problemy, ja obecnie jestem studentka pielęgniarstwa, i nie jestem w gronie starajacych, ale przeraza mnie to ile kobiet teraz roni, Kamilla23 kurcze skoro zachodzisz w ciąze a co miesiąc ronisz to powinnas zaczac sie naprawde leczyc, bo to nie jest normalne, albo masz problemy z hormonami albo z budowa macicy,kobieto albo hormony Ci sie rozpiepsza całkowicie albo trafisz do czubków, nie badz zła że tak napisałam ale ja na Twoim miejscu dawno bym zgupiała gdybym co miesiąc roniła, a zreszta powiem Wam tak robiłysmy eksperyment na studiach i 100 dziewczyn zrobiło testy ciażowe a nastepnie bete, w testach 8 dziewczyna wyszło ze sa w ciaży a z bety że zadna wiec do konca nie wierzcie testa, moja kuzynka 4 lata starała sie o dzidzie, stosowała juz wszystko testy owylacjune, temp a nawet monitoring i nic, a wyjechała na wakacje do Tunezji teraz w czerwcu no i wróciła z dzidza w brzuszku, wiem ze mi łatwo jest mówic ale może warto dac na luz skoro nagroda jest szkrab pod serduszkiem:)Pozdrawiam i przepraszam jesli kogos uraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie urazilas mnie bo nie bylo czym ;) Tak jest w moim przypadku wiec o co ;) A do lekarza ide w ta srode i zaczne konkretne badanka robic wiec np ;) obym u czubkow nie wyladowala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys,ale ja tez objawow nie mialam!!! cycory nabrzmialy i spac mi sie chcialo,poza tym nic....i pamietaj,ze kazda z nas przechodzi ciaze inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie mam za soba pierwszy bliski kontakt z muszla...... caly dzien mnie mulilo ale myslalam ze to odtego ze tyle jem, bo w ostatnich dniach jem jak cala kompania wojska :) w ciagu tygodnia przytylam 1 kg! narzekalam na brak objawow i pewnie teraz sie one zaczna. sorki ze na obu forach pisze to samo ale jakos nie mam weny po tej przygodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ja właśnie jestem na etapie przestawiania się na nocny tryb po urlopie i już usypiam.. dziś moje dziecko obudziło mnie ochotą na michałki :) objawów dalej nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz justys,a mowilas,ze objawow nie masz :) a duzy apetyt to co? :P ciesze sie,ze wszystko powoli uklada sie jak powinno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na @ zbliza sie duzymi krokami. troche kiepsko wypadnie bo w sobote memy impreze i nie bede mogla poiszalec. ;( a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ninus :-) ja juz prawie spakowana, w niedziele wyjezdzam na szkółke i w niedziele mam miec @, wiec wszystko w jednym. kiedys juz na półtora tyg przed @ bolał mnie brzuch i głowa i wysypywało mnie na twarzy, a dzis NIC, zero objawow nadciągającej @. W sumie i fajnie bo przynajmniej nic mnie boli :-) ale tak na powaznie to pewnie zasługa bromergonu :-) kamcia jak zajrzysz tu, daj znac co ginka powiedziała . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny słuchajcie ja mam jeszcz jedno pytanko..bo dostałam próbki PHARMATONU MATURELLE i sie zastanawiam czy to łykac teraz?bo to jest juz kompleks witamin tam jest Omega-3.na uotce jest napisane ,że przeznaczone dla kobiet planujacych ciąże kobiet w ciąży i karmiących piersią..wychodzi na to ze mozna cały czas go brac ale nie jest co do tego przekonana:/...jestem w 7 tyg ciązy i brałam kwas foliowy i dostałam te próbki i nie wiem czy mam urozmaicic to w witaminy czy brac tylko cały czas kaws foliowy tylko i wyłącznie do 12 tc?bo pozniej chyba dopiero sie dodaje witaminki do kwasu?czy same witaminy sie bierze?bez kwasu?ide do gina dopiero w przyszłym tyg i nie wiem pytam bo chciałabym juz wiedziec:].pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilo,ja witaminki bralam od poczatku ciazy,z czasem dokladaja magnez,extra wit.b6 i wapno,zelazo...ale witaminki dla ciezarnych bierze sie od poczatku ciazy,a tam na opakowaniu powinno byc tez cos napisane,a w razie watpliwosci idz do apteki i zapytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka890709
hej dziewczynki staramy sie razem z narzeczonym o dzidzie tym bardziej ze w pazdzierniku bylam w ciazy blizniaczej ale ciaza obumarla w 3 miesiacu bylo to straszne nie chcielismy rezygnowac aale jakos nam sie teraz wogole nie udaje:( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. dzis odebralam wynik bety i jest 7359 wiec przyrosla o 87 % w 48 godzin czyli nawet ponad norme :) ale sie ciesze. lilo ja witaminy biore juz od czasu jak sie staralam o dzidzie bo one sa bardzo potrzebne w okresie ciazy. wiec bierz smialo :) ilonka nie martw sie starania u zdrowej pary trwaja srednio 6 miesiecy wiec wszystko przed toba. Ja po poronieniu staralam sie 5 miesiecy i wkoncu jak juz stracilam nadzieje to sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonka domyslam sie jak trudne to były dla was chwile, ale nie można tracic nadziei . . . justys a brałas pod uwagę, że to naprawdę mogą być bliźniaki? :-) zdarzały się juz w Twojej rodzinie lub w rodzinie Twojego M ? kamcia LOVAM cie :* :* :* :* dobrze , że jestes :* buziaczki dla wszystkich staraczek i szczęsliwych brzuchatek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×