Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość Ola
Asia, nie robiłam tak, póki co nie mam nawet sily sie umyć :/ poleżę na razie, moj tez wraca za dwie godziny :) caly czas mysle, ze jednak chyba pojadę d lekarza z samego rana jak nic się nie zmieni. No kurde, żeby przeziębienie trwalo tydzień!! Juz sily nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czasem jest ale u mnie wszyscy w domu w polsce te chorZy mozliwe ze cos w powietrzu jest. A kiedy dokladnie testujes?asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Powinnam jakos we wtorek, ale pewnie zrobie to w najbliższy wolny dzień, czyli w niedziele, bo pewnie nie wytrzymam :) ale jakoś nadziei wielkich sobie nie robię, niby doszukuje sie ewentualnych objawów, ale skoro do tej pory sie nie udawalo, to dlaczego teraz miałoby sie udać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez ju nie dosZukiwalam sie ale jak zobaczylam ta galaretke czerwona oszalalam z studiowania internetu asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ola tak dobrze zrozumialas mnie bolaly sutki i brzuch jak na okres po owulacji przez3 dni, potem piersi byly tylko pelniejsze ale juz nie bolaly, potem mialam tydzien spokoju i po tym tygodniu znowu bolal mnie brzuch dwa dni jak na okres, a zauważylas u siebie jakies male plamienie? ja patrzylam na papier za kazdym razem i mialam taka mala rozowa plamke ale tylko jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauwazylam nic, ale jestem tak zabiegana, ze nawet się nie przyglądam, szybko w pracy siku i wychodzę :) z tymi piersiami to mam identycznie póki co, no ale to nie musi od razu być ciąża :) trzeba czekać na razie, staram sie na razie czymś innym głowę zajmować, zeby szybciej czas minął. Oby do niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
no tak to juz cie nie nakrecam, ale mam nadzieje ze sie uda. mi test wyszedl juz 4dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny a ja jakoś nie umie spac:)wczoraj mnie nie było i juz byłam ciekawa co u was:) Asia kup sobie ten imbir w aptece to taki syrop jak te malino ew itd do wody mi to pomogło wtedy ale to minie oj ciężko będzie ci pracować jak tak wymiotujesz a tak co u was robiła juz któraś test?jest jakaś nowa mama?pozdrawiam was wszystkie ciepło Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ewa za godzine do pracy wczoraj zasnelam z wymeczenia jak Maz juz wrocil dzisuaj tez ledwo wstalam i od razu wymioty leze w lozku poki co i modle sie aby malo pracy bylo wczoraj to płakałam dla meza. Syropu niw kupie bo nie mieszkam w polsce ale imbir pojde kupic Dzisiaj mimo nie lubie go asiia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ale wczoraj się rozpisalyscie :) fajnie było poczytać po pracy. Ja dalej przeziebiona, ciagam nosem, pecherz juz nie boli ale tabletki biorę. Oprocz tego wczoraj w nocy strasznie bolał mnie żołądek, mam nadzieje ze to nie od tych leków hormonalnych. Myślałam że umrę dosłownie. Nie mam ochoty wcale na przytulanie a powinnam męczyć męża non stop zwłaszcza ze dzisiaj już 9 dzień cyklu. Musze się wziąć za siebie koniecznie. Fajnie ze u Was dużo się dzieje, normalnie nie zdążąm odpisać to każdej z osobna. Ola testuj i zobaczymy, trzymam kciuki. :) Ja to chyba z nas zostane ostatnia szczęśliwa mama. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali troche wiecej wiary w siebie ;) trzymam za ciebie kciuki. A ja wlasnie ubieram sie do pracy nie wiem jak bede pracowac skoro non stop u mnie wc jeszcze kreci sie w glowie ale dam rade trzeba te ttzy miesiące wytrwac. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia z pewnością dasz rade. U Ciebie to chociaż jest tak ze masz zawroty z tego względu ze nosisz w sobie maleństwo, jej jak wspaniale. Ja mam zawroty od ponad 2 miesięcy i lekarze nie wiedzą dlaczego:) to dopiero straszne. Ja to musze się ogarnąć :) tylko mam problem z mężem bo teraz wyskocze ze codziennie chce się kochać, a jestem przeziebiona i w ogóle, a on ostatnio mi powiedział ze mam na niego nie naciskać ze jak się uda to się uda, a nie na sile. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Asia, trzymaj się! Ja tez się zastanawiam czasem czy z pracy mnie by nie wyrzucili gdybym zaszła i podobno po 3 miesiącu nie może juz zwolnic. Ale pierwsze 3 miesiące podobno najgorsze...nie wiem czy bym wytrzymała, mimo, ze nie mam ciężkiej pracy. Pewnie miałabym to gdzieś, bo jakby juz sie udalo, to bym chuchała na siebie i dmuchala, ale tylko dlatego, ze dalibyśmy rade z wypłaty męża. Przewalone maja kobiety w ciąży w tym kraju. Nie dziwie sie, ze niektóre bardzo późno sie decydują. Moja siostra wrocila z wychowawczego i juz ktoś byl na jej miejscu.... ja nadal zle sie czuje, gardło mnie strasznie boli, powinno juz przechodzić :/ nie wiem jak dam rade dzis w pracy, jeszcze slabo mi ciągle, tak jak czasami mialam przed okresem. Zatestuje w niedziele, ale pewnie i tak nic z tego. Sali, to raczej ja bede ostatnia, bo do tego wszystkiego mam nieregularne cykle. Nie ma to jak pesymistycznie zacząć dzień:/ mam nadzieje, ze potem bedzie lepiej i ze w końcu wyzdrowieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmajka
Hej dziewczyny :) dostałam dzis @ tak więc moje nadzieje prysly dziś rano. A za was trzymam kciuki :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam takie pytanie zrobiłam test ciążowy 6 dni przed spodziewanym okresem, tak wiem pewnie za wcześnie ale nie mogłam wytrzymać bo już trochę staramy się o dziecko i wyszedł negatywny ( był robiony wieczorem) a rano jak chciałam go wyrzucić to były 2 kreski wyraźne i nie wiem czy mogę sobie robić nadzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ja to myślę że przez moją tarczyce i nam szybko się nie uda. Mi na gardło pomogła herbata z miodem i cytryna. Majka nie martw się nowy cykl nowe nadzieje:) będę kibicować :). Gościu najlepiej powtórz test w dniu spodziewanej miesiączki, bądź z dwa dni przed i to z porannego moczu. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ola ja jestem z toba myslami jak narazie widze ze idziesz ta sama droga co ja mialam, Gosciu zrob test za dwa dni a najlepiej w dniu @ tez tak mialam z tymi testami ale roznie to bywa. Mysl pozytywnie a masz jakies objawy? Asia ja tobie wspolczuje mnie tylko lekko mdli i mam nadzieje ze nie bede wymiotowac. Wiecie co ja od tego tygodnia dopiero zaczynam czuc ze zyje. Zrezygnowalam z drugiej pracy i wlasnie odpoczywam jest rewelacyjnie:) Staram sie sprzatac w domu ale postanowilam rozlozyc sobie to na raty. A wy jak tam? Przepraszam nowe osoby ze tak malo sie wypowiadam ale szczerze nie czytalam wszystkich wypowiedzi bo nie mialam kiedy ale teraz nadrobie. Maja nie poddawaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela u mnie jest 9 dzień cyklu, jak myślisz of teraz starac się codziennie? Fajnie ze masz więcej wolnego, ja gdybym zaszła tez bym zrezygnowała z połowy zajęć :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
objawy mam jak przed okresem :/ piersi bolą i są pełniejsze, jakiś czas temu bylo też klucie w jajniku, ból gardła i pojawiła się zajada w kąciku ust :/ miesiąc temu tez szukałam u siebie objawów, można powiedzieć że miałam wszystkie objawy ciaży :) ale nic z tego nie wyszło.... wiem że powinnam wytrzymać do okresu ale nie potrafię :( może w piątek zrobię rano i będzie cos wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga1111
Hej kobietki :) ale jestem zmeczona mogłabym spać i spać... Moze to tez przez ta pogodę.. Na nic siły nie mam sprzątać tez nie moge :( ale cos trzeba robic niestety wiec zaraz trzeba sie wziąć... Ola dużo zdrowia kuruj sie czosnkiem cebula i miodem, trzymam kciuki za testowanie w niedziele!! Oby sie udało.. Wszystko jest możliwe także patrz Pozytywnie :) kurcze współczuje wam Ze chodzicie do pracy ja w takim stanie nie dałabym rady pracować i sie skupić... Potem napisze cos więcej bo wszystko mi z głowy wyleciało co chciałam napisać... Ehhh niedobrze sie ze mną dzieje dziś :p zdrówka dla wszystkich chorych buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Sali ja robilam sobie od 10dnia cyklu co drugi dzien test owulacyjny zeby miec pewnosc i przytulalismy sie co drugi dzien a potem jak bylo okolo 14dnia cylku to codziennie tak przez 5dni a i pamietaj nie chodz za szybko do toalety. Mysle ze nie musisz robic swiecy ale dobrze bylo by sie zrelaksowac i polezec:) Mam nadzieje ze ci sie uda/ A Jak twoje tsh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny trzymam za was kciuki:)by się wam też udalo:)Asia mam nadzieje ze szybko ci to minie Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela dzięki za podpowiedź, mam jeszcze testy owulacyjne także będę je robiła. W poprzednim cyklu owulacja przypadła na 15 dzień cyklu tak około obliczył po bólach(straszne bolały jajniki), testach i tym ze chciało mi się ostro przytulać :) niestety wtedy ostatnio przytulalismy się w 12 dniu cyklu. Zawsze po przytulaniu leży my sobie razem dość długo, ostatnio do toalety poszłam chyba po 2 godzinach, myślę że dlatego łapie infekcje. Jej jak chciałabym mieć wspaniały prezent od bociana na święta :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela w tym cyklu przyjęliśmy taką samą taktykę. Sądząc po spadku mojej temperatury dzisiaj będzie owulacja, poza tym wczorajszy test owulacyjny był pozytywny. Mam nadzieję, że i nam się uda. Ja po stosunku zawsze wtulam się w męża i zasypiam więc do toalety idę dopiero rano, jak dotąd (odpukać) żadnej infekcji się nie nabawiłam. Ostatnio gdzies czytałam że płyny do higieny intymnej mogą zmieniać pH śluzu, co utrudnia plemnikom "wędrówkę" więc w tym cyklu zaraz po okresie odstawiłam swój i podmywam się duuuużą ilością wody. Chyba każda starająca się para marzy o takim prezencie pod choinkę. Czy tym razem się uda? będę wiedziała dopiero za jakieś 15 dni więc na święta będzie albo wielka radość albo wielki smutek. Wszystkim starającym się życzę powodzenia. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata Wam również życzę powodzenia :) Boże jak ja bym chciała żeby się udało :( dobrze ze jest to forum, mam komu się wygadać :) dobrze ze jesteście, szkoda ze jestesmy z różnych stron świata, mogłabym z Wami spędzać czas codziennie. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ja sie boje powiedzieć dls menadżerki bo sama jest stars i bezdzietna ale podobno proponuje srodki czystości dla kobiet w ciąży powien im na swieta asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos tutaj cicho. A ja wstalam wlasnie i myslalam ze nuw bede wymiotowac ale popatrzylam na meza i wymiotowalam piana z krwia Maz sie smieje ze na jego widok ale to naprawde niw tak zywie sie suchymi bulkami bo nic innwgo niw przelkne schudlam juz dwa kilo przez wymioty Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
wspolczuje ci mnie tylko mdli i nie mam wymiotow narazie ale to chyba przez to ze czesto jem a malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ja bym chciala isc na L4 od stycznia wiec max za tydzien musze powiedziec wpracy idenerwujesie tym, bo unas wpracy strasznie plotkuja i zaczna sie komentarze jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej Asia jak wymiotujesz krwią to nie wiem czy to dobrze:( Strasznie tutaj cicho, ja wczoraj odswiezalam kilka razy stronę, myślałam że coś mi szwankuje telefon, że nie wyświetla. Ciekawe jak dzisiaj dzień minie, wstałam i myślałam że dzisiaj piątek :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×