Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
Gosc 14:57 gratuluję i również zazdroszczę :) Aneram1983 ja też w znaki nie wierzę, chyba że właśnie od Boga ale może coś w tym jest, poczekamy wszystkie i się dowiesz :) Mi dzisiaj brzuch boli, czuje jajniki swoje. W związku z tym pewnie jutro owulacja bo i testy coraz wyraźniejsze :) musze męża dzisiaj ugoscic w łóżeczku hihihi mam dobry humor, chociaż jestem strasznie senna :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sponsorowaneee
Lego duplo wspaniale klocki analne,wystarczy wepchnac jeden w tylek a drugi w inny organ i swiat nabierze kolorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6666
Witam . od ponad roku biorę tabletki rigevidon . Trzeci tydzień z ostatniego opakowania brałam dość nieodpowiedzialnie . byłam po prostu zabiegana brałam tabletki zamiast wieczorem to na drugi dzień rano i tak z dwa razy i zapomniałam później jednej . skończyłam opakowanie i dostałam krwawienie z odstawienia ale dość dziwne trwało niecałe 4 dni . Rano miałam normalne krwawienie a około od 16 nic do nastepnego dnia rano . w czasie brania tabletek w trzecin tyg dwa razy doszło do stosunku i partner skonczył we mnie . czy jest możliwośc ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc bralam te tabletki dwa lata po odstawieniu jeszcze tydzien sie kochalam z koncem we mnie i w ciaze nie zaszlam dipiero teraz po roku odstawienia i czterech miesiacach staran to nie takie proste a jak nie wiesz zrob test. Sali mam nadzieje zr ten cykl bedzie owocny zycze ci tego. A ja z mc Donalda wrocilam i oczywiście na wstępie przywitalam wc niby te dwa kg co schudlam w ciagu dwoch tyg to teraz przytylam w ciagu trzech dni 4 kg mimo wymiotow kiedy to sie skończy ajc. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka M gość: Tak kochane kobitki napewno to znaki wierze w to bo naprade dziwne ciagle cos znalazlam na ulicy a do tego całą noc mnie bolały jajniki dzisiaj jak nie wiem i w dzien i mam mdłości co jakies pare godzin od paru dni a teraz od 2-3 godzin mam okropny ból na dole krzyza nie moge usiedziec na krzesle i masuje hhiii, jestem w połowie cyklu i czekam dopiero na to czy dostane okres, a moze jzu mam objawy wczesnej ciąży,które wskazuja na to ze okres nie nadejdzie :-) wiec czekam czy dostane teraz okres a moze usmiechnie sie do mnie wkońcu szczeście i dostane piękny prezent po choinkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga111
Hej :) Asia szkoda ze usg nie miałaś. Juz byś zobaczyła bijące serduszko :) i to dojeżdżanie..no ale nie ma nic za darmo. Najważniejsze ze wszystko dobrze :) dziwnie w Uk prowadzą ciąże.. Niby taki rozwinięty kraj a jak średniowiecze.. Asia 4 kg przybralas mimo wymiotów? Hehe to niezle ale to sa kochane kg :) ja sie boje na wagę wejść hehe. W piatek wizyta... W koncu... Juz sie doczekać nie moge, oby wszystko było dobrze.. Powiem wam ze odkąd jestem w ciazy wiecznie mi zimno... Stopy to juz masakra... Chyba mam jakieś kłopoty z krążeniem.. Oprócz tego lekkie mdłości, duże piersi i dużo śluzu.. No nic trzeba szykować sie do spania. Dobrej nocy! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaga moja waga sie waha to 2 kg w dol pozniej 4 w gore ale to piersi bardziej i popuchniete mam juz palce u rak stopy mi puchna i troche twarz. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia dziękuję za wiarę, bym była mega szczęściara gdyby się udało. Pomóżcie mi dziewczyny, tak we wtorek zrobiłam test owulacyjny( wieczorem ) i wyszła ledwo widzialna kresksa, kochaliśmy się wtedy rano. Wczoraj strasznie bolały mnie jajniki i zrobiłam test po południu i wyszły dwie wyraźne krechyba, jednak wczoraj nie daliśmy rady się przytulać bo jak ja wstałam mąż był w pracy a potem się wymieniliśmy. Widziałam go jak śpi a poza tym strasznie bolał go brzuch i szkoda mi go bylo. Za to dzisiaj rano daliśmy czadu i w związku z tym sądzicie ze owulacja była wczoraj czy może być dzisiaj, dodam że jajniki dalej pobolewa ale nie tak. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Sali a dzis robilas test? mi przez 3dni wychodnily dwie mocne kreski moze to dzis jest ten dzien. a dzis juz cie nic nie boli? a zauwalylas u siebie wzrost temperatury ? takie naplywajace goraco po tym bulu jajnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela dziękuję ze odpowiedziałaś nawet nie wiesz jak mi na tym zależy żeby ktoś mi odpowiedział. Przepraszam ze dopiero odpisuje jednak dopiero z pracy wróciłam. Tak robiłam dzisiaj tez jednak to wygląda tak: we wtorek zrobiłam około 21 i delikatna druga kreska, we środę zrobiłam po 13 i dwie bardzo wyraźne, dzisiaj zrobiłam około 21 i jedna a druga delikatna, ledwo widoczna. Kochaliśmy się z mężem dzisiaj rano, myślisz ze zdążyliśmy? A jeżeli chodzi o jajniki delikatnie bolały we wtorek, wczoraj mocniej i czułam je dzisiaj w nocy przez sen. Dzisiaj w pracy też pobolewaly ale nie tak, a temperatury wzrost był we wtorek, czułam jak policzki mi płoną i wczoraj w nocy. Dzisiaj tez miałam rumieńce. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juax
Sali ten wynik z wtorku to totalny negatyw. Wychodzi na to ze owulację miałaś dzisiaj. Jeśli tak to najlepszy moment na stosunek był w środę lecz i czwartek rano brzmi dobrze :-) Tego skoku temperatury we wtorek u Ciebie nie rozumiem. Pytanie czy test wtorkowy był dobrze wykonany. W instrukcji jest ze do godziny 20 i dwie godziny wcześniej nie pić. Ten miesiąc daje nadzieje jakieś. Wtorek pierwszy pozytywny test, testowa ciemniejsza od kontrolnej, było w łóżku, w środę najpewniej owulacja, czwartek skok temperatury ponad 0.3 stopnia. Nadzieja się tli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juax wiem, że we wtorek był negatyw. Myślę że owulacja wystąpiła w nocy ze środy na czwartek, bo bolało mnie nawet przez sen. A temperatury nie mierzyłam ale czułam wzrost bo tak mnie paliły policzki i ogólnie robiło się gorąco. Ewbela jak się czujesz? Juax a u Ciebie codzienne starania były? Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juax
U nas starania wtorek i czwartek, w środę czyli prawdopodobna owulacja niestety nie. Ale trzymam się tego ze maksymalna skuteczność jest przy staraniu po pierwszym pozytywnym teście owulacyjnym oraz dwa dni przed skokiem temperatury. Oba warunki spełnione stąd ta Iskierka nadzieje. Sali myślę że Twoje odczucia nie mają nic wspólnego z ptc. Może warto żebyś mierzyła, przydatna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juax to trzymam kciuki i wierzę że się uda. U mnie z ta temp różne jest, bo ostatnio choruje i skoki mam :( a i termometr w poprzednim cyklu wskazywał inaczej niż w tym. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja dzisiaj mierzyłam temperaturę w pochwie, rano o 8 i wynosiła tylko 36,5 co u mnie jest jakimś wybrykiem, ponieważ jestem w drugiej fazie cyklu, gdzie zawsze miałam co najmniej 37, a najczęściej 37,3 albo 37,4. Poza tym w pierwszej fazie cyklu też nigdy nie miałam tak niskiej temperatury w pochwie. Zawsze się utrzymywała na poziomie 36,9. Niestety w tym cyklu nie mierzyłam temperatury codziennie, bo nie miałam do tego głowy, ale wiem, że kilka dni temu ta temperatura wynosiła 37,3. Nie zbliża mi się okres, bo jestem dopiero w 26dc (moje cykle trwają 30-33 dni), poza tym nie mam żadnych objawów przed okresowych. Dodam jeszcze tylko, że temperatura ciała mierzona pod pachą wczoraj wynosiła tylko 36,3 a dzisiaj 36,5 co też jest u mnie niespotykane. Nie wiem co jest grane. Znowu nie ma szans na ciążę? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juax
KropkaM piszą gdzie niegdzie w internecie ze w dniu implantacji następuje spadek temperatury. Kto wie może to to. Zobaczysz jutro. Możliwe też ze końcówka termometru nie dotykała błony, to też mogło się zdarzyć. Ale tylko teroretuzuje. Sali trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali trzynam kciuki abys za dwa tygodnie napisala ze sie udalo. Kropka ja mialam implantacje 3 dni po owulacji a wiem stad ze byla ona dokladnie wtedy bo bolal mnie strasznie bruch ze nie dalam rady chodzic i dostalam galaretki brazowej malo ale byla. A niw kazda kobieta ma oznaki implantacji. Dziewczyny trzymam za was kciuki napewno sie uda. Ja w ostatnim cyklu mialam juz dosc powiedzialam ze sie nie staram a wlasnie gdy nadeszła implantacja znowu zaczelam wyszukiwac w necie informacji ale tym razem nie zawiodly. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja nie wiem czy sobie wmawiam ale delikatnie pobolewa mnie tak jakby lewy jajniki. Jak zaczynam ćwiczyć czuje go mocniej i takie uczucie jakbym miała pęcherz pełen. Boziu juz chyba się nakręcam powoli i tak się dzieje. Dziękuje Wam za wszytkie odpowiedzi i ze trzymacie kciuki, dla mnie to strasznie ważne. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane kobitki, byłam tu jakis czas opisując moją nie zwykłą sytuacje, ze co chwila cos znajduje na ulicy ,,pod moimi nogami,, dziecięcego.....a teraz mam pytanie, staram sie o dziecko jakis czas, mam pytanie jestem w 16dc, 14 mialam bardzo silny ból jajników całą noc, a 15 mialam ból kości ogonowej i na 2 dzien tez i ustapiło....co to moze oznaczac? Jak myślicie? Czytalam o tych objawach ze tak kobiety mialy zanim przydzedł dzien spodziewanego okresu i okazało sie ze sa w ciąży,ja tez bede czekac na ten dzien wiadomo,Czy któraś z was juz tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anerzam a ilu dniowe cykle masz? Ja cie nie chce nakrecac ale ja dzien po owulacji wedlugo moich przypuszczen to miałam zagazowany brzuch a trzy dni juz implantacje wiec wszystko moze byc oznaką ciazy i moze nie oznaczac nic asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Sali przepraszam ale zapomnialam wczorajtu zajrzeć z tego co mowisz wydaje mi sie ze udalo ci sie z przytulaniem w dobrym momencie, ale przytulaliscie sie przed owulacjia tez? to teraz musimy czekac, Asia miala zagazowanybrzuch po owulacji a mnie tak ze dwa dni po niej bolal brzuch jak na okres i mialam wrazliwe sutki, ale ty mozesz miec jeszcze inaczej, mam nadzieje ze te dwa tygodnie szybko zleci i dostaniesz piekny prezent na swieta bo testowanie wypada jakos po wigili:) u mnie jest ok, siedze sobie na L4 bo tak wyszlo ze z pracy powiedzieli zebym zostala sobie w domu:) jestem tylko ciagle zmeczona i mecza mnie nudnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Sali teraz mysl pozytywnie od tego tez duzo zalezy")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela myślę pozytywnie chociaż nie wiem czy chce się nakręcac. Przytulalismy się z mężem od soboty z przerwą w poniedziałek i środę i władnie z moich wyliczeń wychodzi ze owulacja była we czwartek. Powiem tak wcześniej nie zdarzyło nam się tak często kochać jak teraz. Niemal ze codziennie :) a we wtorek rano, może się udało cały czas mam gazy aż wstyd :( i uczucie jakby balona małego w dole brzucha, tak pod pepkiem. Myślę pozytywnie ale z drugiej strony myśl o tarczycy powoduje że myślę racjonalnie i sądzę że się nie udało. To nic przynajmniej miło było :) dawno tak często się nie przytulalismy. :) Ewbela a jak Ty się czujesz? Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia22455gość
Witajcie dziewczyny okres mam dostać 17 ale już dziś zrobiłam test jedna kreska mocna a druga bardzo słaba sam cień jak mam to odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ja w wiekszosci dobrze. Tylko przykro mi bo moj maz wigole sie nie stara i ma mnie w d***e ciagle. Prosilam go zeby poszedl ze mna na spacer to pol godziny prosilam i nie wolal isc na papierosa do kotlowni. Poplakalam sie wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie cieszy się z ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela nie przejmuj się faceci tacy są :( u mnie mąż czasami też ma takie dni, a rzadko kiedy się stara. Czasami to leżę i becze bo od niego żadnego ciepła nie dostaje, nie zapyta jak się czuje ani czy u mnie wszystko ok, nawet czasami nie zapyta jak mi dzień minął. Natomiast czasami bywają takie dni ze aż za bardzo się stara :D ajc mężczyźni Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×