Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bigmama

kobieta z nadwagą w ciąży

Polecane posty

Gość bigmama

niedawno dowiedziałam sie że jestem w ciąży bardzo się cieszę ale też strasznie się martwię bo ważę ponad 80 kg, i strasznie się boję co będzie dalej i jak sobie radzić żeby nie przytyć już więcej. Moje nadmierne kilogramy są ze mną od dziecka i żadne diety nigdy nie dawały rezultatów, czy jest tu jakaś mama która też ma trochę więcej kilkogramów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmama
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani balonowa
Ja zaczęłam ciążę z wagą 81,2 kg ... teraz jestem w 24 tygodniu i mam 5,5kg na plus ... powiem Ci że za bardzo nie myślę o jedzeniu, jem to na co mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik domowy p
ja tez miałam nadwage przed ciaza,ale u mnie to było tak ze na poczatku schudłam około 8 kg a pozniej to nadrobiłam ,wiec na plusie było tylko 3 kg :) i od 5 dni jestem szc zesliwą mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani balonowa
Właśnie to tak jest że czasem organizm sam wie co robi i bez żadnych wysiłków i kontrolowania się przytyjesz mało ... często otyłe kobiety na początku ciąży chudną. Moja znajoma od dziecka była pulchniutka, zaszła w ciążę i w niej przytyła dużo, a po porodzie schudła i w sumie można powiedzieć że z niej chudzielec teraz. Jeśli się po porodzie karmi piersią to dopiero ekspresowa dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
a ja a ja jak to zrobiłaś????????? to jakiś mega wynik, co sprawiło ze task Ci waga zleciała szybko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja a ja
dieta. Jadłam tylko sałatki z sosem z jogurtu naturalnego. Dużo warzyw w nich i gotowane chude mięso z kurczaka, czasem ser feta odtłuszczony. Prócz tego ćwiczyłam 6 weidera i po 50 km dziennie na rowerku stacjonarnym. Do picia tylko woda niegazowana z sokiem z cytryny i zawsze przed posiłkiem wypijałam dużą szklankę tej wody (na 15-20 minut przed) Długie spacery no i waga poleciała. Na początku spadała szybko. Potem miałam prawie 3 tyg zastoju a potem leciało jak szalone. Jak już zaczęłam się mieścić w takie ładne ciuszki to jeszcze ostrzej się wzięłam za siebie. No i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
a ilosci tej sałatki? 3x dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmama
dzięki za słowa pocieszenia:) a jak traktowali was lekarze? i przed samym porodem ? nikt nie komentował waszej wagi? i kiedy pojawił się brzuszek w ciąży??? ja jestem na początku 8 tygodnia i się strasznie tym wszystkim martię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellissima124
dziewczyny ja przed ciaza 55 po 43kg,lepiej zaczynac z wyzsza,pozniej jest z czego tracic!!!! wiec nie martwcie sie,diecko to mega dieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmama
ale nie każdy chyba tak szybko traci kilogramy, im więcej tym gorzej zrzucić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmama
haloo>>........ jak było u was z brzuszkiem kiedy się pojawiał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmama
tylko szczupłe kobiety są w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja startowałam z waga 75 kg, teraz jestem w 15 tc i mam 3-4 kg wiecej. a brzuch ogromny jak na ten tydzien. w 8 tc musiałam wskoczyc w spodnie ciazowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmama
tilli to jest twoja 1 ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to moja 4 ciaza. 3 poprzednie niestety straciłam, takze trzymaj kciuki za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmama
to trzymam mocno:) a jak się czujesz w tej ciąży? miałaś jaieś mdłości? i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęscie przed ciążą schudłam ,ważyłam 65 kg ,a przed samym porodem 93 !!! NIE JEDZ ZA DWÓCH ,jak to sie mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba bylo wczesniej sie mart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmama
ja też próbowałam schudnąć ale przez rok brałam hormony żeby zajść w ciąże i się nie udało, ale najważniejsze że udało się zajść w upragnioną ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdłosci miałam ale niewielkie. w porównaniu do ciazy z synkiem to teraz był naprawde luz. wtedy rzygałam do 16 tc i schudłam 4 kg. teraz kilka pawików , po 9 tc spokoj. tylko brzuszek mi troche dokucza czasami. w poniedziałek prawdopodobnie pojde na kilka dni do szpitala na adania- moja ginka na mnie chucha i dmucha :) mam 31 lat. a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmama
to moja 1 ciąża i jestem dopiero w 8tc, czasem mnie boli brzuch ale biorę duphaston na podtrzymanie bo ponad rok się starałam ,nie mam jak narazie mdłości i czuję się świetnie:) tylko apetyt mam duży ale staram się nie jeść dużo:) mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo
ja też jestem , a raczej będę dużą mamuśka , też jak koleżanka wyżej mam 24 lata , ciążę zaczynałam z wagą 102,5 kg teraz w 33 tc ważę 105 kg ............. mam nadzieję ,że po ciązy będzie mi łatwiej schudnąć :) zawsze byłam duża , nigdy szczupła!!!Co do odżywiania nie miałam specjalnej diety jem to na co mam ochotę , ale nie za dwoje tylko dla dwojga , i dużo się ruszam ;) spacerki , rower, gimnastyka wszystko w ramach zdrowego rozsądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba sporo przytyje w tej ciazy, bo spedzam ja na lezaco. jem normalnie, ale nie mam jak spalac kalorii. ale zrzuce po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaoajaahih
Ja jestem w 10 tygodniu i ważę 85 kg.Jejku1tak boje sie przytyć.A spodnie w pasie robia sie ciasnawe juz :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja cos od siebie :) w 1 ciazy wazylam przed 60 kg przytylam do 98 potem schudlam do 58 :) w 2 giej ciazy waga poczatkowa 70 zakonczona 80 dziecko urodzilo sie martwe i wtedy zaczelam dopiero tyc :( przy Olivce waga poczatkowa 92 zakonczona 104 przy karmieniu piersia do 108 schudlam do 76 teraz rowniez waze 83 kg i mam nadzieje ze waga szybko do gory nie pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka tam mama
Przed ciaza 89kg Podczas ciazy 89kg po porodzie 78kg dzis 77kg Tez sie balam ze strasznie utyje podczas ciazy i ze dobije do 100 kg. Jadlam zdrowo podczas ciazy, absolutnie nie za 2-ke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejukkkkkkk
a ja to dopiero potwór będę teraz jestem w 7 tc i zaczynam z wagą ponad 110kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
dziewczyny ciąża to nie jest czas na odchudzanie :O Znam przypadek dziewczyny , która przy wzroście 180cm wazyła przed 78kg, po porodzie 49kg. Dziecko miało odwapnienie kości i zdeformowana główkę :( czasu nie da się cofnąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację gitarra........
w ciąży nie nalezy się odchudzać, wystarczy zdrowo się odżywiać:) sama przez to przechodziłam i przytyłam tylko 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×