Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubionananana

jakie kupic auto?

Polecane posty

Gość zagubionananana

chcemy z narzeczonym kupic auto. i nie mozemy sie zdecydowac ktore wybrac: audi A6, mercedes E klasa, Honda accord wszystkie tak z 2005 roku? pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionananana
nikt nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionananana
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
Straszny rozrzut tematyczny, widzę że mache osochę na segment E. A tak wogle to o autach na tym fromu sobie raczje nie porozmawiasz ... Mercedes - kwestia gustu, teoretycnzie najlepszy ale jakiś taki lekko "obciachowy". To z jdnej storny auto biznesowe i prestiżowe, ale z drugiej... "powiatowe" i ... pasujące do dresu (acz BMW byłoby tu jeszcZe bardzie jdresowe) A6 - łdne, symalpatyczn sylwetka, dobre wyposarzenie, itp. Audi jest też dobrą marką, acz kiedyąś mój kumpel stwierdził, że jest to mercedes dla ubogich...Podobnie jak merc kojarzy mi się z ... Opolszczyzną i Lubuskim i ... młodymi ludźmi, ktrzy troche popracowali na saxach i przyjachli do domu "Niemcem". Accord - mi osoboscie się najbardziej podoba wizualnie, ma najładnieszją linie, ale z drugiej storny jest najbardziej pospolita... Nie wiem też czy to Honda czy Toyota zaliczyła ostatnio trochę wpadek jakosciowych? Japońskie auta są uznawane za dobre i jakościowo niezłe, ale osobiście nie jestem fanką japońców i nigdy nie brałąm ich pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Osobiście polecam autka niemieckie. Tak więc Audi jest dobrym wyborem, jeszcze bym rozważyła zakup Volkswagena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Też jestem za Audi A6. Pewnie wasza rodzinka się niedługo powiększy więc nie ma sensu inwestowac w mniejsze cztery kólka. No nie? No :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Moim zdaniem lepiej byłoby się zdecydować na Mercedesa. Niestety - audi coraz częściej jeżdżą jakieś wieśniaki i dresy. Więc odradzałabym ci kupienie takiego samochodu. Mercedes to lepsza klasa - zawsze będzie kojarzone z elegancją i wyrafinowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Mercedes owszem ale terenowy ML.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw najlepiej wsiąść samemu za kierownicę i przymierzyć się do każdego auta. Czasem decyduje jakiś niuans, albo szczegół i może się okazać, że samochód marki, która tak bardzo lubiłeś wcale nie pasuje Ci tak dobrze jak inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×