Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

No to jak tak bardzo prosicie to wkleje :D ;) http://rapidshare.com/files/359403724/Jillian_Michaels_-_30_Day_Shred_-_Level_1__28_min___Fitness__DVDRip_TG.part1.rar http://rapidshare.com/files/359426975/Jillian_Michaels_-_30_Day_Shred_-_Level_1__28_min___Fitness__DVDRip_TG.part2.rar Tylko to jest po angielsku, ale nie jest to wyklad filozoficzny wiec nie sadze,zeby ktokolwiek mial problemy ze zrozumieniem :) Naked,a Ty pracujesz w weekendy czy masz wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wymoczyłam się jak szczur - 50 min ostrego pływania, a potem solanka i jaccuzzi. W domku na obiad - pierś z warzywami i z kaszą. No i nieodłączny komentarz mamy na widok mojej porcji: "talerz jak dla chłopa po orce":P W Decathlonie kupiłam fajny strój do pływania, spodnie do fitnessu i dwie koszulki:) Dziś w planach jeszcze spacerek z małym, a wieczorkiem film z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Naked, moje jadło jest dalece od perfekcyjnego. napiszę co zjadłam dotychczas: Isn - naleśnik z dżemem + kromka chleba zailnictego z kiełbaską, chrzanem i ogórkiem II sn owsianka z 4 łyżek gotowana na wodzie. po nałozeniu jej na tależ, polewam ją odrobiną zimnego mleka, tarkuję na nią jabłko i posypuję cynamonem. wyśmienite :D Obiad półtora talerza zupy szczawiowej z jajkiem. no... to tyle na teraz. nie wiem co na ten podwierzorek zjeść jeszcze. a na kolację mam twaróg. Przez to pisanie zapominam o diecie, ale staram się trzymać ogólnych zasad. Dodam, że wczoraj zjadłam duuużo. nawet bym wyliczyć nie mogła:) wieczorem coś ostatnio też orzeszki wcinam:) Mówię wam dziewczyny, ta owsianka jest pyszna, mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam mija sobotni wieczor? :) Naked, rzucisz okiem na jedzenie? s:owsianka z polowka jablka i cynamonem IIs: jedna polowka bulki z sucha krakowska i pomidorem,druga z polowa plasterka szynki, malutkim kawalkiem sera zoltego i pomidorem, 7 migdalow o:pol woreczka kaszy gruczanej, gulasz wolowy, 3 ogorki konserwowe Tutaj pocwiczylam na orbim przez 40 minut Potem zjadlam banana i wypilam shaka. K: maly kawalek bulki z serkiem wiejskim i dzemem i reszta serka wiejskiej. Obejrzalam wlasnie film godny polecenia- ,,Sierota,,. Naprawde niezly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne te Wasza jadła;) co prawda mozna by sie spierac o ilość ale to z czasem, mam nadzieje:P Ew. 'Sierota' powiadasz? :) wlasnie wygooglalam:P... kiedys bylam pasjonatka tego typu filmow i ogladlalam je namietnie (zbieralam nawet bilety kinowe:P), ale gdy zaczynalam przewidywac koncowki to juz nie bylo tak fajnie...ostatnim takim filmem, ktory mnie zaintrygowal to byl- the last house on the left:P ( ale nie ogldajacie jak jestescie nadwrazliwe ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymierzyłam strój, nawet nie wyglądam w nim jak tucznik, choć jest mocno dopasowany (ale taki ma być - zawsze się rozciągają). Fajna okazja mi się trafiła, bo był przeceniony z 209 na 99 zł:P. Pływałam ostro 50 min, a potem solanka i jaccuzzi. Zaraz idę popodrzucać trochę sztangę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a po obiedzie wszamałam 2 ciasteczka owsiane własnej roboty:P, parę orzeszków i kostkę czekolady na podwieczorek, a na kolację pół bułki orkiszowej z serem i dżemem (też domowej roboty). Normalnie jak kobieta w ciąży, na śniadanie i kolację tylko ciemne pieczywo z serem i dźemem bym jadła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam...Czy to możliwe, że udo urosło mi o 1,5 cm, bo mi mięsień urósł? Czy to raczej sam tłuszcz, bo obwody nie powinny rosnąć?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..moze je przetrenowalas i Ci napuchły- ja mialam kiedys podobnie i w zadne spodnie nie moglam sie wcisnac. powyciagaj sie i daj sobie odsapnac;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam przysiady z hantlami (robiłam, bo mam kontuzję kolana:/), no i podnoszę sztangę - niedużo powtórzeń, ale zawsze coś:) A uda urosły mi przez ostatnie 10 dni...w sumie codziennie coś robię, więc może się rzeczywiście przetrenowałam - jak nie bieganie to fitness, jak nie fitness to ćwiczenia w domu, łyżwy lub basen. Dziwne się wydaje, tak się paść przy takiej porcji ruchu... Kurczę, też bym pojadła borówek, malin albo truskawek...Pewnie dlatego tak przepadam za tym dżemem...w lecie nawet na niego nie spojrzę:P No nic; powyciągam się i idę spać - kurczę, tych łyżew sobie jutro nie odpuszczę:P. Dostałam ostatnio z pracy karnet Multisport, więc mogę się zarzynać do woli...Pewnie bym się zaćwiczyła na śmierć, gdyby nie moja rodzina:) Uświadamiają mi, że istnieje jeszczed jakieś życie poza ćwiczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, rozczaruje Cie,ale borowek jeszcze nie ma w sklepach...za to jagody sa przez caly rok, tak samo maliny i truskawki,jezyny. Jest tez wiele innych egozotycznych owocow w sklepach, ale o tym juz chyba kiedys wspominalam. Najzabawniejsze jest to,ze maja tutaj prawie wszystkie owoce z calej swiata, ale i tak w okresie letnim najdrozsze sa porzeczki czerwone ,ktore u nas kupuje sie za bezcen. Jakas zmeczona dzisiaj jestem,zaraz ide chyba spac. Juz sciagnelam ten film,, Ostatni dom po lewej,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-przy kontuzji kolana przysiady robilas ze sztanga robilas? ... obawiam sie ze sobie nie pomagasz. a karta MS jest cudowna:P ...no ale ja nie mam:( Ewus-Ty to jak blyskawica dzialasz:D jak tylko lukniecie filmik to podziel sie wrazniami:) jesli chodzi o filmy to ja jestem bardzo wybredna, wymagajaca i zazwyczaj podoba mi sie to co innym w ogole ..ale mam nadzieje ze Ci sie spodoba;) * 'Sierociniec' produkcji espaniola, tez mnie 'ujal':P ale to moze dlatego, ze naleze do osob- po hiszpansku do mnie mow a zrobie dla Ciebie wszystko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Naked, ,,Sierociniec,, tez ogladalam i rzeczywiscie byl bardzo interesujacy i pomimo,ze niektore rzeczy wydawaly sie oczywiste to wcale takie nie byly ;) Ale ,,Sierociniec,, i ,,Sierota,, to nie ten sam film :) Ten Twoj film pewnie obejrzymy wieczorkiem :) Zjadlam dzis na sniadanie owsianke z winogronami i platkami migdalowymi, polaczenie srednie,ale na pewno zjadliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierociniec oglądałam, świetny film... Naked, odkąd mi coś strzeliło w kolanie, dałam sobie spokój z przysiadami. Nawet w kościele nie klękam:P Ale ćwiczę to kolano, wczorajszy basen bardzo mi pomógł. Na II śn. wciągnęłąm owsiankę z budyniem:P Pyszne było, i bez cukru:) Teraz idę biegać. Co prawda na termometrze -2, ale słońce pięknie świeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew. ja wiem ze to nie ten sam film:P..Sierota chyba z tamtego roku jest a ja juz skonczylam z 'siekami':D AGa-tez mialam isc biegac ale jakos mi sie strasznie wrazliwa skora zrobila i od mrozu na policzkach wyskakuja mi jakies plamki czerwone :-0 o moich, zjechanych na rowerze, knykciach nie wspominajac...:) http://www.youtube.com/watch?v=h050orZbqws&feature=relate d sprobujcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegało się OK, trochę w policzki mróz szczypie, ale przynajmniej się wyżylam i będę mniej marudna:P Po obiadku zabieramy małego i idziemy na wystawę kotów rasowych:D Uwielbiam kociska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj :) No figurkę ma super i jak się rusza.;) Agguńka84 - jejku Ty jesteś zawodniczka na całego.Podziwiam.:) Daj mi trochę Twojej siły.:) JA cały weekand w rozjazdach.Nie dawno wróciliśmy dopiero do domku.;) Zdrowo-Dietowo i ruchowo to było średnio na jeża.Dziś byłam na 45min spacerze.;) A w sobotę biegałam dużo po sklepach.;) NAked byłam w sobotę w InterSport ale nie kupiłam tych hantli bo mi się drogo wydawało - za jedną 5kg ( 4 talerze - każdy 1kg plus waga gryfa ) chcieli 80zł.:( I sprzedawca mi radził, że lepiej bo niby taniej jest kupić taki zestaw 5g niż osobno gryf i różnie wagowo talerze. Nie wiem czy mi to w ogóle podejdzie ( a nie chcę kupić i żeby potem leżały ) więc nie kupiłam na razie.Chcę zobaczyć ile to kosztuje w tym GoSport.Tylko nie wiem kiedy tam będę. Ewelina nie otwierają mi się te linki co podałaś.Możesz jeszcze raz wkleić ? Sierociniec oglądałam - super film.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie przekażę nadmiar energii - po 8 h pracy w biurze roznosi mnie i chyba mój mąż żałuje wtedy, że się ze mną ożenił, bo potrafię być nieznośna... Wetnę coś na kolację i lecę sztangą machnąć ze dwa razy. Kurczę nie wiecie jak mogę przybrać w klatce piersiowej, nie tyjąc w udach i talii...? Mam 85, a w biodrach 95 cm:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOti ja za te hantelki podobnie placilam, ale ze wzgeldu na progresje, jak dla mnie to jest idealna opcja. Zreszta przy niektorych cwiczeniach musze sciagac talerze...no i nie chce miec w pokoju silowni :P Kochana, zawsze mozesz robic silowe przy uzyciu wlasnego ciala:) polukaj w tym atlasie, cos powinno byc na samym koncu:) Aga- nie wiem jak mozesz sobie piersi powiekszyc:P jesli masz problem z grawitacja to podobniez pompeczki i inne na klate, podnosza to i owo :D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti,linki sie otwieraja tylko,zeby sciagnac filmiki trzeba nacisnac jeden z tych ,,zegarkow,,. Naked, nie obejrzalam wczoraj tez filmu, bo bylam zajeta. Nie wiem kiedy go obejrze,ale postaram sie wkrotce i wtedy podziele sie wrazeniami ;) Zjadlam dzisiaj na obiad kasze jaglana, ktorej nie jadlam juz od lat, bo jej nie lubilam a dzi wydala mi sie przepyszna. Gust smakowy mi sie zmienia wraz z wiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziś nie dałam rady iść na siłkę, ale jeden dzień przerwy mi się należy:P Bylam na pomiarze tkanki tłuszczowej. Mam 24% tłuszczu, a norma w moim wieku to 18-23%; 33,5% mięśni (idealnie byłoby 40%0, 53,9% wody. Pani pielęgniarka powiedziała, że moje dzienne zapotrzebowanie to 2300; jeśli chcę się odchudzać, to 2000; no i jak już chcę chudnąć to max 2 kilo - przy większej utracie wagi mogę się gorzej czuć. No a ćwiczenia...3 razy w tygodniu, przede wszystkim na dolne partie ciala, dużo rozciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga fajnie, że zrobiłaś sobie takie pomiary. sama bym sie wybrała na coś takiego. to sie robi w jakimś klubie fitnes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynu do mnie chyba wiosna nadchodzi juz poważnie:) jutro chyba pójde biegać:) juz mam ubranka do biegania przygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w moim klubie fitness są takie pomiary zawsze na początku miesiąca. To lepsze niż codzienne ważenie:P Działa też klub grubasa, ale na razie się chyba nie kwalifikuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, wzajemnie Kochana:P Aga nie jest z Toba tak zle jak CI sie wydaje:) a dzien przerwy to jest Ci obowiazkowy :) odchudzaczko- u Ciebie na biegunie juz wiosna?:D ...jak praca, konczysz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×