Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Naked, wiesz az mi sie nie chce gadac o tym S, bo jednego dnia jedzie a drugiego dnia mu sie odwidzi. Boi sie biedy w Polsce ;) :P Zebys Ty wiedziala ile pertraktacji i perswazji kosztowalo nas namowienie brata na stomatologie. On chcial zostac gwiazda rocka ;) Gra na basie i calkiem niezle mu idzie,ale generalnie bycie stomatologiem nie przeszkadza w grze :P wrecz przeciwnie czasami za zarobione pieniadze mozna sobie naprawde ,,wypasiona,, gitare kupic ;) Moze pojde do sklepu ze zdrowa zywnoscia. Mam nadzieje,ze tak nie dodaja siary do wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus, ta Wasza biedna Rodzicielka, to miala z Wami pewnie seven heaven :) Ojej:( mialam CI pozy przedstawic i z tego wszystiego zapomnialam. (koniecznie musze znalezc te strone):) Lece sie wypucowac na jutro :P Jak spotkasz Dziewczyny to prosze, pozdrow je:P Spokojnych snow:) PS. ja kiedys w sklepie ze zdrowa zywnoscia zostawialm chyba rownowartosc basowej (:P) ...w wiekszosci to Kochana zwykle naciaganie- na przykladzie: tesco i healthy food obok siebie.. w tesco cisowianka (woda) troszke ponad zeta, w sklepiku nieopodal- ponad 2.5:D wiadomo, ze wszystkich produktow w zwyklaku sie nie dostanie..takze czytaj sklady i porownuj:) Swoja droga to polecam maslo arachidowe z takiego sklepu..czysty orzech ( bez cukru i soli):) PaPa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ide do lozka, bo w koncu sie mecz skonczyl i spokojnie moge obejrzec ,,Gotowe na wszystko,,. Moja mama powinna dostac medal, bo to co ona przeszla z taka gromadka dzieci. I jeszcze kazdy to indywidualista z charakterkiem ;) Wiem,ze w tych sklepach jest czasami masakrycznie drogo, bo w sobote zaplacilam 10 euro za taki zdrowy,naturalny cukier(300gr) i syrop z agawy. Dobranoc :) Kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka ;) JA dziś na aerobiku znów się wypociłam że hoho;) NAked ale fajną masz pracę.:) A to uczysz tańca jakiegoś konkretnego ? Cieszę się, że jutro się You can dance zaczyna bo lubię ten program:P Ewelina a siostra pracuje w zawodzie po tych studiach ? Ja to myślę, że fajowo studiować prawo - ale łatwiej po tym kierunku o dobrą pracę jeśli się ma w wśród swoich innych adwokatów. Moja 1 koleżanka po prawie pracuje jako sekretarka a druga w biurze. Naked tak się zastanawiam bo w jeszcze w sobotę rano miałam na wadze 67,5 a w sobotę i niedzielę (no i też zgrzeszyłam w poniedziałek) jadłam nieco inaczej(ale bez przesady) i dziś na wadze 69,5 więc skok o 2kg. Czyli tyję z powietrza i jeszcze meta nie jest rozkręcony czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pogadałyście sobie a teraz uciekacie..... No nic ..Kolorowych snów Wam życzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina wiesz - też jeszcze mam problem z podwieczorkiem szczególnie w dni nietreningowe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO, widzę, że prawnicza tematyka się na topik wkradłam:D Tak się składa, że jestem prawnikiem;) Wczoraj wypociłam się na saunie, a dziś lecę na Shape...Wieczorem jest też Aerobox, ale nie wiem czy to nie będzie już przegięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, nie martw się skokiem wagi:) Mi ostatnio skacze jak oszalała. Po prostu więcej treści w żołądku, więcej soków trawiennych, może więcej wody. Ja w poniedziałek idę na pomiar tkanki tłuszczowej i to teraz będzie mój wskaźnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzięki Agguńka.;) Ale Ty masz sporo tych zajęć.:) Fajowo.:) U mnie to tylko mogę sobie iść na aerobik.;) Ni basen z sauną też jest.:) A pracujesz w kancelarii ? Zadowolona jesteś z pracy ? Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Dostalam przed chwila okres i bardzo mnie brzuch boli :( Juz wzielam dwa nurofeny plus,ale one chyba tak srednio dzialaja. I oczywiscie na wadze dzisiaj 800gr wiecej,ale tym akurat sie nie przejmuje :) Doti, moja siostra ma zamiar w tym roku zdawac na aplikacje wiec jesli ona sie dostanie to zanim ja skoncze studia ona juz bedzie wykwalifikowana i bede mogla sie ksztalcic pod jej okiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
Hej:) się dziewczyny rozgadały :) musze się przyznać, że ostatnio zaniedbałam wszystko. Wgłębiłam się w pisanie pracy i przestałam myśleć o diecie i ćwiczeniach:/ w dodatku teraz jestem na stancji i tu nawet nie mam gdzie skakanki rozmachnąć:/ dziewczyny a co najlepiej jeśc przed i po bieganiu lub skakance? no muszę się jakoś wziąć za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w kancelarii prawnej, ale na sprawach masowych, więc uczę się niewiele. Mam nadzieję, że to się zmieni, jeśli dostanę się na aplikację. W sumie praca fajna, atmosfera super, więc nie narzekamL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :P Ewus- cwiczysz cos dzisiaj?;] odchudzaczko- faktycznie CIe nie bylo..czy Ty kiecke na bal to juz masz?:] Kochana..ktos tu musi chyba wrocic z 10 stron w tyl i poczytac :P nununu:) Doti- bidulo, za pozno wczroaj zajrzalas:D ah no tak, bo dzisiaj YCD:D zawsze zalowalam ze u mnie castingow nie bylo, bo bym sie pokusila chyba:P Kochana, nie mam papierow instruktorskich, ale z dwoma grupkami sobie tancujemy:) no a pozniej, w miare mozliwosci, z prawdziwymi instruktorami:) ps. zglosila sie do mnie zblakana owieczka, takze biore ja pod swoje skrzydelka:P mam nadzieje, ze nie skapituluje za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, a gdzie Ty na ten pomiar sie wybierasz?:) ja w zasadzie, jestem ciekawa Twoich miesni nog:P jak bys sprawe ocenila?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, planuję zdawać na radcowską:) Myślałąm też nad komorniczą, ale są w tym samym dniu. Naked, pomiary będę mialą w moim fitness clubie. Jeśli chodzi o mięśnie nóg...Czuję je wyraźnie:D Dziś na fitnessie fajnie mi przebijały przez dres:P Ogólnie odkąd zaczęłam normalnie jeść, tzn. od jakichś 3 tyg., coraz mocniej zarysowują mi się mięśnie. Brakuje im co prawda ładnej rzeźby...Ale na to przyjdzie czas:) Ogólnie mam dość masywne nogi - 54-55 w udzie i 36,5-37 w łydce, no i nie mam za cienkich kostek... Kurczę, przed chwilą zjadłam duży kawałek pizzy domowej roboty - z mięskiem z indyka:D Byłam głodna jak czort po fitnessie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochudzaczka :)
naked, a Ty ile schudlas? tzn. z ilu do ilu i w jakim czasie? mam nadziej. ze nie jestem zbyt wscibska.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked nie mam jeszcze kiecki, ale juz sie rozglądałam. Kupię taką nad kolano. Podobaja mi sie bąbki i uważam, ze do mojej figury będzie pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko..jeszcze ze trzy miechy z Dziewczynami i z calego swojego zycia sie wyspowiadam:P swego czasu, jak jeszcze to rejestrowalam, to cos kolo dychy mi zlecialo ( za szybko, niezdrowo i 'padlo mi na glowe' przy okazji )...z ok. 70 kg...pozniej sie opamietalam, wzielam sie za naprawianie meta a teraz pracuje nad utraconymi miesniami- czyli jem wiecej niz moj tata a sie kurcze:) ogolnie to waga mnie juz nie obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko- witaj wsrod 'czarnuchow' :D:D na Twoje chude bioderka-jak najbardziej:) i mam nadzieje, ze pojdziesz w kolor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, ja juz po cwiczeniach. Wlasnie skonczylam 25 minut silowe i 20 orbi a reszta to rozgrzewka i rozciaganie. W sumie zajmuje mi to okolo godziny. Zjadlam banana i wypije tylko drinka, bo nie mam zadnego makaronu ani ryzu ugotowanego. Tym razem przymknijmy na to oko ;) Tez bym sobie zmierzyla BF, ale ja to mam chyba z 50% :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naked, sprawdzilam maila :) Niezle... :P Czy moge zjesc na kolacje serek wiejski z nerkowcami czy nie za bardzo po cwiczeniach? Ale juz w smie wypilam drinka wiec bialeczko sie chyba wchlonelo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, na orbiego dziś nie idę:P Niech się mięśnie spokojnie regenerują;) Conajwyżej na nocne zakupy z mężem skoczę:D Szkoda że jest tak zimno...Jutro planowałam pobiegać. Ale nic to; coś się zawsze wymyśli. Ale mnie ta pizza trzyma...Miałąm zjeść plaster twarogu, ale chyba nie dam rady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, może mi też wyślesz w wolnej chwili te 50%...?;) Ja mam pewnie ok. 26-27%...Moja waga elektroniczna pokazuje mi 25 i 39% mięśni, ale za bardzo jej nie wierzę...Chyba bazuje na BMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myślę właśnie Naked, że na te moje biodra bąbka będzie najlepsza. a na kolor jeszcze się nie zdecydowałam. Zobaczę co znajde w sklepach. Wiecie co dziewczyny... dałam czadu:p poćwiczyłam, aż się spociłam:) troszke siłowo (delikatnie) a później aero, w sumie 45 min. Naked, zjadłam po tych ćwiczeniach 2 kromki białego chleba i 2 jakja. wiem, że strasznie dużo, ale chyba się nie najadłam, hehe :) nie podejrzewałabym siebie o to:) a przed ćw zjadłam kurczaka z ryżem brązowym. no:) jestem w końcu czarna. zmotywowało mnie to, ze zobaczyłam osobe o podobnym nicu. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, Ty chyba na randke poszlas,ze Cie tak dlugo nie ma, co ? ;) Rzucisz okiem na moj jadlospis ? jakos mi sie wydaje,ze bardzo duzo zjadlam :) No nic, niech mi na zdrowie wyjdzie ;) s: owsianka z polowka jablka i cynamonem IIs: kanapka (taka zlozona) z jednej strony cienko posmarowana maslem, 4 plasterki wedliny z kurczaka, plasterek sera light, pomidor, 5 nerkowcow o: piers z kurczaka, makaron razowy i brokul pod: troche makaronu brazowego, drink proteinowy przyszlam do domu i pocwiczylam wiec po cwiczeniach zjadlam banana i wypilam nastepnego shaka. k: serek wiejski, 20gr nerkowcow i troche syropu z agawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew. az sie winkiem upoilam, taka radnka byla :D:D jadlo super skladnikowo;) mam nadzieje ze ilosciowo tez sie najadlas;) i absolutnie nie jest duzo... a powiedz mi, ile bylo odstepu miedzy obiadem a cwiczeniami, i pod a cwiczeniami? odchudzaczko- tak sobie tez pomyslalam, ze poczulas zagrozenie :P wcale nie zjadlas duzo;] Aga- zaraz Ci przesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, mam nadzieje,ze chociaz winko smaczne bylo ;) Obiad jem okolo 13, pozniej podwieczorek tak okolo 15.30-16.00 a cwicze tak okolo 17.15. Mysle, ze zjadlam tak okolo 1800-1900kcl. Na codzien staram sie jesc okolo 1500-1600 wiec dzis jakos tak nawet nieswiadomie zaszalalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×