Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Naked, będzie dobrze, jak wyleczę to kolano:) To jest teraz najważniejszę, a za chudnięcie zabiorę się później;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo U mnie od wczoraj rana non stop leje...:( Sytuacja w kraju i na południu nie ciekawa...:( Prawie wróciłam już do normalnego jedzenia.Dziś ugotowałam owsiankę górską i jest całkiem inna niż zalana wrzątkiem.;) Kurcze nasz wyjazd też stanął po znakiem zapytania...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, melduję, że żyję:) w weekend byłam na studiach, musiałam nocować u koleżanki, bo zalało mi drogę do domu. wczoraj dojechałam, ale znów jestem odcięta od świata - u nas na szczęście rzeki nie ma, ale wioski w koło przypominają krainę wielkich jezior i wszystkie drogi nieprzejezdne. wcinam właśnie jogo z musli - a fe sama węgle :P na obiad chyba sobie zrobię omletka. moi chłopcy dość grzeczni więc może uda mi się troszkę poćwiczyć. Oglądałyście dziś dzień dobry tvn? na końcu pokazali migawkę aero dance - właśnie na takie zajęcia chodzę.więcej tańca niż ćwiczeń. a co was zalało czy jak , że taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Jestem ciegle z Wami tylko przez weekend ani wczoraj nie odpalalam komputera, bo nie mialam za bardzo czasu :) Wszystkie imprezy sie poudawaly a w czwartek jeszcze czeka nas wesele. I zostaniemy chyba na weekend u S rodzicow, bo wesele jest bardzo blisko miejscowowsci, w ktorej oni mieszkaja. Dieta raz lepiej raz gorzej mi idzie a co do cwiczen to przemilcze ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam na basenie - tzn. moczyłam się w brodziku, przy hydromasażach, i trochę machałam chorą nogą. Za to dziś mięśnie mnie bolą:/ Jedzonko...coraz lepiej...dziś nawet ok:) 1. 8.30 - 2 kromki razowca z masłem orzechowym, serkiem homo i łyżką dżemu 2. 12.00 - owsianka z jabłkiem, rodzynkami, orzechami i cynamonem 3. 16.00 - krupnik 4. 19.00 - 2 kromki razowca z wędliną z indyka, sałatą i buraczkami:D Ale ta pogoda dziadowska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agguńka podziwiam, ja bym z głodu padła - dziewczyny, ja przy was to pochłaniam!! toteż nic w dół nie idzie waga:( Naked uwierz , ze chciałabym częściej - ale jak będziesz mieć gromadkę swojego drobiu to zrozumiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mało się ruszam, to i apetyt nie dopisuje. No i jedzonko nie smakuje mi już tak jak po basenie:/ Dziś na drugie śniadanko jadłam lody - zapomniałam wziąć z domu czegoś normalnego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cajtus do jakich piosenek tanczycie na tym aero dancie? i prosze cos b. wesolego... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Jedziemy jutro za granicę na tydzień.Do zobaczenia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti :) mam nadzieje, ze poprawilo sie Twoje samopoczucie ... baw sie dobrze i odzywaj gdy tylko bedziesz mogla ... mua :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked zależy co tańczymy, jaki układ mamy - głównie jakieś latYno amerykańskie rytmy ostatnio robiliśmy układ do sexy chick guetta i akona i tańczyłyśmy jak prostytutki:P a tak to jakieś mambo, często hause ale ostatnio babka nas rozbroiła - ułożyła układ do jednej z piosenek Sabaton!!!!! i mówię wam jak to fajnie wyszło:) dobra instruktorka to naset do "wlazł kotka" ułoży fajny układ:) Doti udanego wyjazdu, bądź grzeczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cajtek no szkoda, ze nie kojarzysz niczego poza sexy chic :( ...tam gdzie Akon tam nie ma mnie :P ... i spiewamy : '... lonley, im mr lonley, i have nobody for my own ..'.(kojarzysz?) - gosciu i taka piosenka :-0 Jestem zwolenniczka subtelniejszych kocich ruchow ale widze ten wyuzdany uklad ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naked nie kojarzę, bo ja ogólnie Akona też nie słucham. nie podałam Ci tytułów bo to bardzo mało znane utwory i nie znam tytułów, ale moge poprosić babkę żeby mi je napisała, jak Ci zależy - ide dziś na siłowanie ale może bedzie babka z aero dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cajtus, luzik - guzik ... nie klopotaj sie ;) w sensie, ze na ciezki sprzet uderzasz czy aeroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie chodzę do naszej śmierdzącej siłowni tylko na fitness, ale tam ćwiczymy z hantlami gumami a wczoraj podnosiliśmy stepy. ćwiczenia typowo siłowe przez 45 minut uprzedzone 15 minutową rozgrzewką. właśnie wcinam kanapeczki z szyneczką i pomidorkiem:) muszę sie wam pochwalić, że ostatnio moja sflaczała dupka i cyce nabrały ładnych kształtów. ideał to to jeszcze nie jest, ale poprawę widzę. no i 2 cm w pasie poszły:P a uwierzcie mi wcale nie ograniczam jedzenia. wczoraj pochłonęłam talerz pierogów ruskich z boczkiem :) tylko ćwiczenia interwały ćwiczenia taniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to nie objadam się, ale czuję, że przybieram...:/ Nie mogę na razie ćwiczyć, a same spacerki nie wystarczają. Nie próbuję się głodzić, bo tylko rozwalę meta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cajtek to gratulejszyn, ze efekty widac :) i mowimy wszystkie razem - duzo lepiej jest sie redukowac przez aktywnosc niz ble ble ble ;)... Aga, Ty z Wrocka jestes...jak tam sytuacja? no i ja mam nadzieje, ze sprawa kolana i przymusowe 'posiedzenie' zdzialaja cuda w Twojej psychice ..i wrzucisz na luz ... (gdybys miala dzisiaj urodziny to tak wygladalby zyczenia :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc duże osiedle Kozanów zostało częściowo zalane. To był debilizm zezwalać na budowę w tamtym miejscu; to są tereny zalewowe, bez wałów...Szkoda mi tych ludzi...W 1997 roku Kozanów był zalany po 3 piętro...Ja mieszkam po drugiej stronie Odry; niedaleko osiedla Osobowice, na którym sytuacja jest ciężka - wały są co prawda umocnione, ale czy wytrzymają napór wody...? U mnie na razie spokój, ludzie przychodzą na wał i się gapią, nikt worków nie ustawia; jakieś 1,5 metra brakuje do przelania się wody. Przez jakieś 1,5 h nie było u mnie prądu, ale na razie wszystko działa. Jesteśmy dobrej myśli, chociaż wszystko może się zdarzyć...Specjaliści nie przewidywali, że woda może zalać miasto, a tak się stało... A jeśli chodzi o dietę...Na razie dałam sobie spokój, staram się odżywiać rozsądnie, bez śmieci i głodzenia się. Dziś baardzo dużo spacerowałam. A za odchudzanie wezmę się jak wrócę do formy i będę mogla cwiczyć - wtedy ustawię sobie posiłki i treningi tak, żeby wszystko było OK, i żebym widziała efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jestes zaslepiona :( ... ja absolutnie nie mialam na mysli Twojego przyszlego odchudzania, trenignow... wpadlas w szalencze, bledne kolo i zapomnialas, ze diety nie powinny CI zycia przyslaniac ... ciesz sie. a sprawa Twojego mista ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked ja dopiero teraz widzę, że nie mogę skupiać mojego życia wokół wagi, odchudzania, wyglądu. Chcę realizować swoje pasje, czytać, podróżować i cieszyć się życiem; chcę z radością spotykać sie z przyjaciółmi - bez wyrzutów sumienia z powodu zjedzonego wspólnie popcornu czy miski czipsów. Wiem, że mogę osiagnąć mój cel - piękniejsze ciało, ale muszę do tego zabrać się z głową:) A teraz zdrowe kolano jest najważniejsze:) Idę spać...kurczę caly czas straż pożarna jeździ na sygnale...Poważnie zalany też Sandomierz; dobrze znam to piękne miasto; mam większość rodziny w kieleckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Wesele, na ktorym bylam bardzo sie udalo. Do tej pory jeszcze nie odespalam ;) Dzisiaj juz wracam na prawa droge diety i cwiczen. Czekam na siostre i idziemy razem biegac :) Ja nie mam polskiej telewizji wiec nawet nie wiem jak sytuacja w Polsce w tej chwili wyglada. Wspolczuje wszystkim ludziom, ktorzy musze zmagac sie z powodzia. Aga, mam nadzieje,ze woda do Ciebie nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gryzę!!!!!!! idę się wyżyć chociaż z dziećmi w piłke pogram. byłam wczoraj na stepie - nie mogłam prostej choreografii skumać - kroki mambo, czacza i troszkę udziwnień do tego - moje zajebiste ciacho przeniosło mi step za siebie żebym lepiej widziała i za rekje mnie trzymało a ja kurwa ni chuja! wiem jestem prymitywna, ale nie wiem co się ze mną dzieje - facet sie nawet pytał co mi jest a dziewczyny śmiały się, że robie to specjalnie żeby Kubus został ze mna po zajeciach i poćwiczył tylko ze mną. ja nie wiem normalnie co się ze mna ostatnio dzieje - jak ja sie na tańcu nie mogę skupić to jest źle,,,,,,, @ mi sie spóźnia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cajtus ... podswiadomie odplywasz myslami, bo ... w sensie, ze istnieje mozliwosc ...( ? ) zwykle napiecie i przesilenie i przemeczenie materialu w jednym ... tyle roboty w ciagu dnia odwalasz + studia, ze nie ma sie co dziwic ;) idz pograj ze swoim drobiem - tylko grzecznie, zeby sasiad nie byl zly :) skrobnij pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę wiem coś o tym ... poszłam kiedyś na interwal step i nic nie mogłam zakumać...Prawie się rozpłakałam... Na szczęście woda mnie nie zalała:) Ostatni tydzień zwolnienia - trochę sprzątam, troch.ę sie uczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naked na dobrą sprawę to zawszejest możliwość chyba, że się używa jako środka anty - szklanki wody - na ochłodę. no ale nie po to faszeruję się hormonami żeby mieć stresy....musiałabym mieć mega pecha już mi lepiej trochę:) agguńka idzie się wściec nie? bo to jest tak, że jak jednej części układu nie skapcys to reszta leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×