Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Czesc :) Naked, w tym tyg cwiczylam tylko 1 raz :) W przyszlym tyg obiecuje poprawe ;) Wlasnie wrocilam z obiadu i zjadlam chyba z 1500kcl. Takie ,,zalety,, chinszczyzny ;) Ale bylo bardzo smaczne :) Dzis zjem chyba juz tylko odrobnke twarozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Ewelina ja też w tym tygodniu się poprawiam zdecydowanie.:) Jejku ta pogoda mnie dobija,ani wyjść na spacer...ehhh Co porabiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked ja już w sumie słodkie jem jedynie po jakimś posiłku.;) A powiedz czy np jak śniadanie jem o 9.00 ,obiad mam o po 13.00 a głodna się robię koło 12.00.Czy wtedy mogę zjeść sam owoc np.jabłko czy pomarańcza ? Często tak właśnie mam w niedzielę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, u mnie jest tak pieknie i cieplo,ze musialam zdjac plaszcz w drodze do restauracji, bo bylo mi za goraco :) Ja leze w salonie na kanapie, bo mnie brzuch z przejedzenia boli ;) I pewnie pozniej tez bede robic absolutnie nic :P No moze jak sie lepiej poczuje to pojde na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane:) mnie sie pogoda podoba:P jest tak jak w takiej kuli, ktora sie potrzasa:P ale..zycze sobie bu jutro po przebudzeniu byla wiosna:D Ew. a moze zjedz wczesniej obiad?:) lepiej zrobisz jak wszamiesz cos o 11 i o 13 niz jak bedziesz glodna:) Doti - ah te Latynoski :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, wstalam dzisiaj pozno wiec zjadlam i sniadanie i drugie sniadanie zanim poszlismy na obiad :) I niedawno zjadlam kilka zyleczek serka wiejskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus ja tez zaraz serek wcinam :P Kochane, trzymam kciuki, za to byscie sie w tym tyg rozruszaly;) Doti a jak zakup hantelek?;] (tak wiem- truje:P ale sama po sobie widze jakie mozliwosci daja ciezarki i z czystym sumieniem polecam :D do dziela girls:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) jutro jade na poszukiwania sukienki. zobaczy się co z tego wyjdzie. wiecie co dzewczyny, chyba przytyłam (1 kg/1 cm - tak myślę) bo gulałka tłuszczu zrobiła mi się na lewym biodrze - mam tak jak ważę 60kg. i co jest najśmieszniejsze, to tłuszcz nie zbiera mi się z przodu brzucha tylko po bokach, więc jak stoje do kogoś bokiem to wydawać by się mogło, że brzycha nie mam. natomiast jak stoję na wprost, to jestem szeroka i plus jeszcze ta gulałka;/ , oponka boczna :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś się obudziłam i co ? I znów ZIMA za oknem.:( Naked a u Ciebie ?:P Ale teraz słoneczko wyszło i od razu lepiej.;) No odchudzaczka wymiata.:P A foto Ci przesłała ? JA się dziś przeraziłam wagą (70.5).Może jeszcze cosik spadnie bo wczoraj nadeszła @.;) Naked truj mi truj żebym się ocknęła po raz kolejny.:D Wiesz, że wczoraj lookałam gdzie są sklepy GoSport i nie ma w Opolu żadnego.;) Chyba rozejrzę się porządnie na allegro w końcu .;) Widzisz ponad tydzień nie ćwiczę, jakoś szczególnie się nie objadam ( poza małymi słodkościami czasem po posiłkach głównych ) a jednak tyję.Te fajne nowe mniejsze spodnie też się ciasnawe zrobiły.:( Więc ja na bank jakbym nie ćwiczyła szybko wróciłabym do 76kg buuu:( Dobrze że jutro aero.Może dziś mi się też uda cosik poruszać ale drugi dzień @ mam obfity strasznie i czuję się do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti Kochana, sprawa rozkrecenia meta nie jest procesem krotkotrwalaym i swoje trzeba przejsc:) Ja uwazam, ze powinnas i tak wskoczyc na swoje zapotrzebowanie od razu i konsekwetnie cwiczyc (:P) zeby dac cialu jasny przekaz:D Teraz je toszke zmylilas , ale wszystko da sie wyprowadzic na prosta;) glowa do gory;) (poza tym sprawa @ przesadza o wadze;) ) U mnie pogoda fatalna:| nawet slonca nie ma. A co do odchudzaczki- nie przeslala mi foty ale chetnie zobaczylabym ta boczna otylosc :D Napisz Kochana odchudzaczko jak zakupy?:) Doti, zerkne na linki z domciu, bo teraz jestem na swiezym gruncie i tak nie bede hantelkami swiecic :D w ogole bede musiala przejsc na wieczorno-nocne treningi i krece na to nosem juz:(..ale cos kosztem czegos. Generalnie- do spisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja dzisiaj juz wracam do cwiczen. Chocby sie walilo i palilo to ide na moje zajecia wieczorem spalic troche tluszczu :P I w srode zrobie sobie znowu trening z hantlami :) Naked, czyzbys zmienila prace i stad ta nowa pora treningow? Jak zaczniesz cwiczyc wieczorami, to moglabys, prosze, wklejac swoje jadlospisy,zebym mogla sobie podpatrzec jak wtedy bedziesz sie odzywiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co dziewczyny, nic w sklepach nie znalazłam. wszystkie kiecki oklepane :/ i jeszcze kiepsko wyglądałam. nie potrafiłam nic znaleść. wiecie co, jedna tylko była nawet OK. ale nie jest nowa, znajoma znajomej sprowadzała sobie ją ze stanów na wesele. odkupienie nie wyjdzie mi tanniej niż kupno nowej, nawet troszke drożej, ale w niej najlepiej wyglądałam, tak mi sie wydaje przynajmniej. jest idealna jak na mnie i taka nawet porządna. Ale mam jeszcze czas do balu, więc jak nic nie znajdę lepszej,to chyba odkupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzaczko, ja w tamtym roku tak szukalam sukienki na wesele S brata. Na trzy dni przed wylotem do Hiszpanii. Zjezdzilismy caly Dublin i w koncu kupilam sliczna sukienke w sklepie znajdujacym sie 10 minut od naszego domu. W dodatku byla na wyprzedazy i zaplacilam za nia tylko 25 euro :D Bylam dzisiaj na cwiczeniach i malo tam nie padlam :( Niby lenilam sie tylko przez tydzien a kondycja masakrycznie mi spadla... W tym tygodniu juz zandych wymowek nie bede robic i biore sie ostro za cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko doszly ale bez otylosci bocznej:D i nie zalamuj sie kiecuszkami;)- ja gdy bylam w takim 'dole' (:P) kupilam zwykla, najzwyklejsza i zaczelam z mama przerabiac:P- a jak sie zblizylysmy do siebie :D Ewus- mam niezla rozkminke z tym treningowym zarlem. wychodzi na to ze bede cwiczyc okolo 21-22 a wstawac o 6 :| ehhh :( bede wozic ze soba hantle i pykac w kazdej wolnej chwili chyba :P ...jeszcze u mnie taki snieg wlasnie pada ze poo kolana w sniegu wrocilam:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti- hantelki sie wporzo wydaja - ladne i zgrabne:D Borsuku- to Ty korzytasz z opcji jakie daje poczta mailowa? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, lubie klikac na pewna zakaldke - odebrane ... i swietnie nastroj mi poprawia to, gdy ktos dostosowuje sie do swojego nicku ;) P.S. Slyszalem, ze bardzo lubisz sprawiac innym przyjemnosc i czynic, ze ich zycie staje sie bardziej kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naked, to Ty chyba teraz bardzo zajeta bedziesz... Jak juz ,,rozkminisz,, ten jadlospis to daj znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Tylko czy lepiej ten zestaw z 4 czy 12 talerzami ? Chyba ten drugi bo te 4 talerze mają każdy po 2,5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti- tez tak mysle;) Ew- zobaczymy ile wytrzymam a jak cos to zluzuje z jakims zajeciem;) co do posilkow, pewnie ze dam znac;) Borsuku, a ja sadzilam, ze jestes caly czas w swietnym nastroju. Cos Cie trapi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemysle opcje fotki z kolorowa pisanka :P ..jak zasluzysz :D Kolorowych i 'nagich' :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×